Jak golić nodi tylko łydki czy uda też? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 15:01   #61
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Chiara Ferragni nie goli ud
noi?... podjarałaś się tym?

golisz brzuch, ramiona, plecy, kark? może głowę też depilujesz???
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 15:04   #62
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

nie trzeba być zaraz takim niemiłym

Widać rąk też nie goli...
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 15:10   #63
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

No i dobrze wygląda. Nie wiem, o co to halo, bo pod słońce włoski widać? Ogarnijcie się, błagam...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:02   #64
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
nie trzeba być zaraz takim niemiłym

Widać rąk też nie goli...
nie znoszę głupoty i dziecinnego krzyczenia "nie ogoliła UD ". No śmiechu warte ; /

na prawde niektóre kobiety mają problem, golą wąsy, uda, ręce, brzuch i wymagają tego od innych, sami mają problem nie idą do lekarza z nadmiernym czarnym owłosieniem tylko żądają od innych by robili to samo mimo że inni takiego problemu nie mają!
To chore.

najlepiej zróbmy listę dobrych ginekologów endokrynologów dla kobiet które mają busz na udach i po problemie, niech pójdą na konsultacje.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:24   #65
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
nie znoszę głupoty i dziecinnego krzyczenia "nie ogoliła UD ". No śmiechu warte ; /

na prawde niektóre kobiety mają problem, golą wąsy, uda, ręce, brzuch i wymagają tego od innych, sami mają problem nie idą do lekarza z nadmiernym czarnym owłosieniem tylko żądają od innych by robili to samo mimo że inni takiego problemu nie mają!
To chore.

najlepiej zróbmy listę dobrych ginekologów endokrynologów dla kobiet które mają busz na udach i po problemie, niech pójdą na konsultacje.
A poza tym taki busz to nie zawsze choroba. Ja kiedyś miałam robione badania od A do Z. Nie tylko hormony, ale i jajniki i tarczyca i rakowe sprawy i co? Jestem zdrowa jak ryba. Badania powtarzałam po pewnym upływie czasu jeszcze dwa razy i znowu było wszyskto okay, a busz czarny (pomimo, że jestem blondynką) posiadam i co mam się każdego dnia golić dosłownie od stóp do głów, bo komuś to przeszkadza?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 17:18   #66
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
noi?... podjarałaś się tym?

golisz brzuch, ramiona, plecy, kark? może głowę też depilujesz???
Musisz być taka opryskliwa? Na dodatek niesłusznie, bo głupoty wygadujesz. Jakbyś przeczytała wszystkie wypowiedzi z tego wątku to odczytałabyś moją wypowiedź inaczej, a nie interpretowała sobie ją odwrotnie z przeznaczeniem. Może najpierw pomyśl zanim coś napiszesz
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:03   #67
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
nie znoszę głupoty i dziecinnego krzyczenia "nie ogoliła UD ". No śmiechu warte ; /

na prawde niektóre kobiety mają problem, golą wąsy, uda, ręce, brzuch i wymagają tego od innych, sami mają problem nie idą do lekarza z nadmiernym czarnym owłosieniem tylko żądają od innych by robili to samo mimo że inni takiego problemu nie mają!
To chore.

najlepiej zróbmy listę dobrych ginekologów endokrynologów dla kobiet które mają busz na udach i po problemie, niech pójdą na konsultacje.

a nie przyszlo Ci do glowy,ze najzwyczajniej na swiecie moze sie komus owlosienie NIE PODOBAC ? ,nikt tu nikogo do depilowania niczego nie zmusza,niektore osoby poprostu wyrazily swoja opinie na temat ich zdaniem nieestetycznego owlosienia.
I jak na zalaczonym wyzej zdjeciu nie uwazam,zeby owlosione uda fajnie wygladaly jak takie dlugie wlosy odstaja na boki jasne czy ciemne ,nie ma to znaczenia,pozatym na zdjeciu oczywiscie ich az tak dobrze nie widac,widzialam wczoraj w autobusie dziewczyne w krotkich spodenkach i sandalkach na szpilce z owlosionymi udami,wygladala jak sarenka..... od lydki do kolana zadbana kobieta od kolana w zwyz jak facet.... nikogo do depilacji nie zmuszam ,ale pieknie to nie wyglada.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 19:41   #68
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
a nie przyszlo Ci do glowy,ze najzwyczajniej na swiecie moze sie komus owlosienie NIE PODOBAC ? ,nikt tu nikogo do depilowania niczego nie zmusza,niektore osoby poprostu wyrazily swoja opinie na temat ich zdaniem nieestetycznego owlosienia.
I jak na zalaczonym wyzej zdjeciu nie uwazam,zeby owlosione uda fajnie wygladaly jak takie dlugie wlosy odstaja na boki jasne czy ciemne ,nie ma to znaczenia,pozatym na zdjeciu oczywiscie ich az tak dobrze nie widac,widzialam wczoraj w autobusie dziewczyne w krotkich spodenkach i sandalkach na szpilce z owlosionymi udami,wygladala jak sarenka..... od lydki do kolana zadbana kobieta od kolana w zwyz jak facet.... nikogo do depilacji nie zmuszam ,ale pieknie to nie wyglada.
Jak czytam takie rzeczy to nie wiem czy mam się jeszcze śmiać czy już płakać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:51   #69
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jak czytam takie rzeczy to nie wiem czy mam się jeszcze śmiać czy już płakać.
Jak wolisz
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 21:08   #70
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

to co sądzicie o tym http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9008610.html?i=4 ?
'nie gole nog,bo moj maz uwielbia nieogolone' - proste
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 21:27   #71
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
to co sądzicie o tym http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9008610.html?i=4 ?
'nie gole nog,bo moj maz uwielbia nieogolone' - proste
a ja byn i tak golila,nawet gdyby moja facet takie uwielbial
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 21:38   #72
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
a ja byn i tak golila,nawet gdyby moja facet takie uwielbial
A jakby nagle zaczęto golić włosy z głowy też byś zaczęła?
To nie sęk w tym aby cię obrażać tylko mam wrażenie, że robisz tak, bo panuje pewien kanon piękna (w niego wlicza się gładkie ciało).
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 21:46   #73
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A jakby nagle zaczęto golić włosy z głowy też byś zaczęła?
To nie sęk w tym aby cię obrażać tylko mam wrażenie, że robisz tak, bo panuje pewien kanon piękna (w niego wlicza się gładkie ciało).
Halo halo, ja też golę uda i nie jest to związanie z żadnym kanonem, tylko po prostu moim poczuciem estetyki. Nie ma co się tu doszukiwać niewiadomo czego.
Ale jak ktoś sobie nie goli - co mi do tego?
Romanaccia trochę przesadza moim zdaniem, ale co tam, nie pierwszy raz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 21:49   #74
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Halo halo, ja też golę uda i nie jest to związanie z żadnym kanonem, tylko po prostu moim poczuciem estetyki. Nie ma co się tu doszukiwać niewiadomo czego.
Ale jak ktoś sobie nie goli - co mi do tego?
Romanaccia trochę przesadza moim zdaniem, ale co tam, nie pierwszy raz.
Ja sie absolutnie nie czepiam ludzi, którzy golą uda, ręce, brzuch czy piersi, absolutnie. To jest ich prywatna sprawa. Chodzi mi oto, że ja nie łażę po mieście i nie gapię się ludziom na nogi, ręce, uda, brzuchy w poszukiwaniu włosków i innych takich, co robi pani wyżej. Zresztą pozwoliłam sobie looknąć na wątki założone przez nią i stwierdzam, że to dziewczę bardzo się przejmuje opinią innych.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-18 o 21:50
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 23:45   #75
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A jakby nagle zaczęto golić włosy z głowy też byś zaczęła?
To nie sęk w tym aby cię obrażać tylko mam wrażenie, że robisz tak, bo panuje pewien kanon piękna (w niego wlicza się gładkie ciało).
Depiluje sie poniewaz nie lubie byc owlosiona jak serenka ,uwielbiam idealnie gladkie cialo ,nie podoba mi sie owlosienie i tyle,wedlug mnie jest fuj ,pozatym taka gladka,zadbana i wydepilowana skora jest cudowna w dotyku i bardzo mi sie to podoba,mam gdzies kanony piekna,ja robie to co lubie i na co mam ochote ,gdyby nagle przyszla moda na bujne owlosienie to nic mnie to nie obchodzi,ja wole gladka skore i do depilacji nikogo nie zmuszam,ale moim zdaniem owlosione uda to juz nie jest fajna rzecz jeszcze rece czy gdzie tam inni maja wlosy ...

ja mam to "szczescie",ze owlosienia nigdy nie mialam bujnego,wrecz przeciwnie,pozatym wloski byly jasne,ale i tak sie depiluje bo wole gladka skore i tyle.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Halo halo, ja też golę uda i nie jest to związanie z żadnym kanonem, tylko po prostu moim poczuciem estetyki. Nie ma co się tu doszukiwać niewiadomo czego.
Ale jak ktoś sobie nie goli - co mi do tego?
Romanaccia trochę przesadza moim zdaniem, ale co tam, nie pierwszy raz.
ale w czym przesadzam przepraszam ? w moim poczuciu estetyki ?
jak widac kazdy z nas ma inne,roznimy sie od siebie nie tylko wygladam,charakterem,ale i ....poczuciem estetyki,co dla jednego jest piekne dla innego moze byc brzydkie i nikt sie z tym nie musi zgadzac,ja nie rozumiem jednego na tym forum.... zauwazylam ,ze jak ktos ma inne zdanie od wiekszosci to zaczyna byc traktowany jak czarna owca,zupelnie jakby nie mial prawa do wlasnego zdania,ja nie mam zamiaru nikomu przytakiwac,ani zmieniac zdania ,bo sie komus nie podoba,dla Ciebie moze to byc przesada,dla mnie nie jest chyba mam do tego prawo ? ,nie musi sie to wam podobac....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:15   #76
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ale w czym przesadzam przepraszam ? w moim poczuciu estetyki ?
Nie, w powtarzaniu w kółko tego samego. Już wszystkie wiemy, że włosy na udach są wg Ciebie "fuj", nie musisz tego mówić po raz setny.
Cytat:
ja nie rozumiem jednego na tym forum.... zauwazylam ,ze jak ktos ma inne zdanie od wiekszosci to zaczyna byc traktowany jak czarna owca
Jaka czarna owca?
Zauważyłaś, że ja toż golę nogi na udach i - owszem - nie podoba mi się owłosienie w tym miejscu, a jakoś mnie nikt się nie czepia.
Cytat:
,zupelnie jakby nie mial prawa do wlasnego zdania,ja nie mam zamiaru nikomu przytakiwac,ani zmieniac zdania ,bo sie komus nie podoba
Ależ masz prawo do swojego zdania. Każdy je już zna przecież.
Cytat:
,dla Ciebie moze to byc przesada,
Przesadą dla mnie jest powtarzanie tego samego, żeby tylko swoje zdanie przeforsować niewiadomo po co.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:00   #77
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

A ja specjalnie wstawiłam zdjęcie Chiary, jako że jest to osoba dosyć znana, ikona mody, i nawet taka persona nie robi sobie nic ze swoich jaśniutkich włosów na udach, których w ogóle nie widać. Więc jak widać można z tym żyć I wcale nie wygląda to jakoś nieestetycznie, ot naturalnie, zwyczajnie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:24   #78
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
[FONT=Trebuchet MS]Nie, w powtarzaniu w kółko tego samego. Już wszystkie wiemy, że włosy na udach są wg Ciebie "fuj", nie musisz tego mówić po raz setny..


wiesz,do czytanie nikt Cie nie zmusza,mozesz moje posty omijac szerokim lukiem



Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
[Jaka czarna owca?
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zauważyłaś, że ja toż golę nogi na udach i - owszem - nie podoba mi się owłosienie w tym miejscu, a jakoś mnie nikt się nie czepia...


moze dlatego,za jasno stawiam sprawe ,ale nie obchodzi mnie to,ze innym sie nie podoba,mowie to co mysle.



Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
[Przesadą dla mnie jest powtarzanie tego samego, żeby tylko swoje zdanie przeforsować niewiadomo po co.
nie zalezy mi na tym,zeby ktos mi przyznal racjie,kazdemu moze sie podobac cos innego,moge powtarzac to i milion razy to rowniez nie musi sie nikomu podobac,zreszta kazdy tu powtarza wkolo to samo owlosione ....nie owlosione....ogolone....n ie ogolone....

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ja specjalnie wstawiłam zdjęcie Chiary, jako że jest to osoba dosyć znana, ikona mody, i nawet taka persona nie robi sobie nic ze swoich jaśniutkich włosów na udach, których w ogóle nie widać. Więc jak widać można z tym żyć I wcale nie wygląda to jakoś nieestetycznie, ot naturalnie, zwyczajnie.
jak wogole nie widac ? przeciez widac nawet na zdjeciu

naturalnie nie znaczy ladnie (napiszcie mi teraz,ze sie znowu powtarzam i takie tam czekam )
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:37   #79
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
jak wogole nie widac ? przeciez widac nawet na zdjeciu

naturalnie nie znaczy ladnie (napiszcie mi teraz,ze sie znowu powtarzam i takie tam czekam )
widać je pod słońce, tak jak kurz widać pod słońce, ale czy widzisz je na udach z przodu? nie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 14:04   #80
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
widać je pod słońce, tak jak kurz widać pod słońce, ale czy widzisz je na udach z przodu? nie.
nie zmienia to faktu,ze sa widoczne nawet na zdjeciach,na zywo pewnie jeszcze bardziej.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:37   #81
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Jestem tu nowa, ale czytam ten wątek z zażenowaniem i rozbawieniem jednocześnie. Co komu do tego czy ktoś chce golić uda czy nie, każdy robi jak chce i jest mu wygodnie, trzeba pamiętać też, że każdy (każda z Nas) jest tylko człowiekiem. Ideałów nie ma. A Romanaccia jeśli uważa się za osobę nieskazitelnej urody niech wklei Swoje zdjęcie i zamiast wszystkich oceniać z góry niech podda się osądom innych... Tylko bez photoshopaPozdraw iam, nie dajcie się zwariować
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:45   #82
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
moze dlatego,za jasno stawiam sprawe ,ale nie obchodzi mnie to,ze innym sie nie podoba,mowie to co mysle.
Jasno? A ja jak? Ciemno?
Nie. Po prostu nie staram się wmówić wszystkim wokoło, że moja racja jest najważniejsza i najlepsza.
Ależ powtarzaj sobie to samo ile razy zechcesz, to po prostu jest trochę śmieszne i tyle.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:00   #83
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa, ale czytam ten wątek z zażenowaniem i rozbawieniem jednocześnie. Co komu do tego czy ktoś chce golić uda czy nie, każdy robi jak chce i jest mu wygodnie, trzeba pamiętać też, że każdy (każda z Nas) jest tylko człowiekiem. Ideałów nie ma. A Romanaccia jeśli uważa się za osobę nieskazitelnej urody niech wklei Swoje zdjęcie i zamiast wszystkich oceniać z góry niech podda się osądom innych... Tylko bez photoshopaPozdraw iam, nie dajcie się zwariować
a gdzie ja napisalam,ze jestem "nieskazitelnej urody" ? ,rozmawiamy nie o urodzie,ale o depilacji ,wiec nie opowiadaj glupot ,bo wyskoczylas z czys ni z gruszki ni z pietruszki co nie ma zupelnie nic wspolnego z tematem...

karolynka90 - ja nikomu nie staram sie niczego wmawiac,co podkreslalam juz setki razy,mowie o tym co JA mysle,co ja uwazam za atrakcyjne , co wedlug MNIE jest ladne,a co nie.... i powtarzam ponownie,ze nikt sie ze mna zgadzac nie musi,gdzie ja komos przekonuje do tego,ze mam racje,mowie co mysle to jest przekonywanie kogos do swoich racji
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:01   #84
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Na urodę składa się ogólny wygląd,a estetyka jest z tym związana m.in. depilacja. Masz wąski tor myślenia... Jakieś bezsensowne dyskusje w celu usłyszenia jednego: "tak masz rację" są nie na miejscu. Co do autorki wątku, ja osobiście golę uda, czułabym się dziwnie z na wpół ogolonymi nogami, robię to rzadziej, bo włoski są w ty miejscu u mnie delikatniejsze i wolniej odrastają niż na łydkach. To tylko Twoja decyzja, nie musisz mieć na to społecznego przyzwolenia i rad
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:02   #85
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Romanaccia, nie da się ukryć, że wygląd dla ciebie jest naj. Odnoszę wrażenie, że zrobiłabyś wszystko aby wyglądać dobrze. Założę się też, że się malujesz i zaraz mi powiesz, że malowanie jest dobre, jeżeli nie jest tapetą, bo podkreśla to, co ładne w kobiecie, ja ci natomiast powiem, że makijażem tuszuje się wady.
Polecam ci abyś zajęła się bardziej swoim wnętrzem niż gapieniem się na cudze nogi na ulicy czy pytaniem o to jak dobrze wychodzić na zdjęciach, z którego boku zdjęcia wykonywać oraz jak obsługiwać photoshopa., bo to co naturalne zawsze jest lepsze (i nie mam tu na myśli golenia w tej chwili).
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:22   #86
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Romanaccia, nie da się ukryć, że wygląd dla ciebie jest naj. Odnoszę wrażenie, że zrobiłabyś wszystko aby wyglądać dobrze. Założę się też, że się malujesz i zaraz mi powiesz, że malowanie jest dobre, jeżeli nie jest tapetą, bo podkreśla to, co ładne w kobiecie, ja ci natomiast powiem, że makijażem tuszuje się wady.
Polecam ci abyś zajęła się bardziej swoim wnętrzem niż gapieniem się na cudze nogi na ulicy czy pytaniem o to jak dobrze wychodzić na zdjęciach, z którego boku zdjęcia wykonywać oraz jak obsługiwać photoshopa., bo to co naturalne zawsze jest lepsze (i nie mam tu na myśli golenia w tej chwili).

Na jakiej podstawie wysowasz takie wnioski ? nie znasz mnie wiec skad to mozesz wiedziec,kilka moich osobistych opini nie powie Ci zbyt wiele o tym co jest dla mnie wazne,a co nie,a juz tym bardziej jakim jestem czlowiekiem,nie musze tez podobac Ci sie jako osoba,wirtualna,ale zawsze osoba.
Jestem perfekcjonistka,o czym juz tutaj wspomnialam,przykladam spora wage do wygladu i stroju,bo lubie byc i czuc sie zadbana,czy widzisz w tym cos zlego ? ,nawet jesli wyglad bylby dla mnie najwazniejszy to tylko i wylacznie moja osobista sprawa i nie powinno Cie to interesowac
a co do zdjec,to masz pewnosc,ze ja te zdjecia chcialam sobie robic ? ,pozatym chyba nie tego dotyczy temat....

Pozatym,za kogo sie uwazasz,aby mi mowic co powinnam ,a czego nie ? moze Ty rowniez powinnas zajac sie soba ,a nie ocenieniem innych,tym bardziej jesli ich nie znasz

ja nie sledze innych wizazanek i nie czytam ich watkow,po to,zeby pozniej im cos wytknac,bo mnie to nie interesuje
Przeczytalas moje opinie,a cala reszte juz sobie sama dopowiedzialas.

Szanuj opinie innych,ja nie mowie nikomu co ma myslec,ani co ma robic,mowie o tym co uwazam za sluszne/ladne/brzydkie....
nikogo do swojego zdania przekonywac nie bede i nie przekonuje,a moje zdanie nie musi sie nikomu podobac,co ty uwazasz za ladnie,ja moge uwazac za brzydkie,co dla Ciebie jest naturalne i normalne,dla wcale byc nie musi,naprawde tak trudno Ci to zrozumiec ?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Na urodę składa się ogólny wygląd,a estetyka jest z tym związana m.in. depilacja. Masz wąski tor myślenia... Jakieś bezsensowne dyskusje w celu usłyszenia jednego: "tak masz rację" są nie na miejscu. Co do autorki wątku, ja osobiście golę uda, czułabym się dziwnie z na wpół ogolonymi nogami, robię to rzadziej, bo włoski są w ty miejscu u mnie delikatniejsze i wolniej odrastają niż na łydkach. To tylko Twoja decyzja, nie musisz mieć na to społecznego przyzwolenia i rad
Jesli mowilas do mnie moja droga ,to chyba nie doczytalas,ale ja juz wielokrotnie powtarzamal,ze wyrazam swoje zdanie i nie oczekuje od nikogo popierania mnie w moich "przekonaniach" i jesli mam byc szczera guzik mnie to obchodzi,czy ktos sie ze mna zgadza czy tez nie ja mam swoje zdanie i jesli sie wam nie podoba,do uszanujcie je i tyle.... ja nie mowie nikomu co mu ma sie podobac ,a co nie .... mowie swoje i tyle.

Nie uwazam,aby depilacja mogla komus dodac lub odjac urode moze to byc mniej lub bardziej estetyczne ,ale na tym sie konczy

i kto tu ma waski tor myslenia
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2011-06-19 o 18:17
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:26   #87
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Na jakiej podstawie wysowasz takie wnioski ? nie znasz mnie wiec skad to mozesz wiedziec,kilka moich osobistych opini nie powie Ci zbyt wiele o tym co jest dla mnie wazne,a co nie,a juz tym bardziej jakim jestem czlowiekiem,nie musze tez podobac Ci sie jako osoba,wirtualna,ale zawsze osoba.
Jestem perfekcjonistka,o czym juz tutaj wspomnialam,przykladam spora wage do wygladu i stroju,bo lubie byc i czuc sie zadbana,czy widzisz w tym cos zlego ? ,nawet jesli wyglad bylby dla mnie najwazniejszy to tylko i wylacznie moja osobista sprawa i nie powinno Cie to interesowac
a co do zdjec,to masz pewnosc,ze ja te zdjecia chcialam sobie robic ? ,pozatym chyba nie tego dotyczy temat....

Pozatym,za kogo sie uwazasz,aby mi mowic co powinnam ,a czego nie ? moze Ty rowniez powinnas zajac sie soba ,a nie ocenieniem innych,tym bardziej jesli ich nie znasz

ja nie sledze innych wizazanek i nie czytam ich watkow,po to,zeby pozniej im cos wytknac,bo mnie to nie interesuje
Przeczytalas moje opinie,a cala reszte juz sobie sama dopowiedzialas.

Szanuj opinie innych,ja nie mowie nikomu co ma myslec,ani co ma robic,mowie o tym co uwazam za sluszne/ladne/brzydkie....
nikogo do swojego zdania przekonywac nie bede i nie przekonuje,a moje zdanie nie musi sie nikomu podobac,co ty uwazasz za ladnie,ja moge uwazac za brzydkie,co dla Ciebie jest naturalne i normalne,dla wcale byc nie musi,naprawde tak trudno Ci to zrozumiec ?
Na podstawie tego, co piszesz na forum. To są twoje słowa, więc MUSISZ wziąć za nie odpowiedzialność i za to jak cię ludzie przez te słowa będą postrzegać. Tak w ogóle wysuwasz piszemy przez u zwykłe, słownik się kłania.
Nie ma w tym nic złego dopóki nie odbija się to na innych. Zaczynasz skreślać ludzi za kilka włosów na nogach. Pewnie skreślasz też za inne rzeczy, a to powinno już ci dać do myślenia, że coś jest tu nie halo. Zobacz na inne dziewczyny, które golą uda i na ich podejście do człowieka, im tutaj nikt do zarzucenia jakoś nic nie ma.
Szanuje. Tak jak pisałam wcześniej, nie chcę cię obrażać. Tak samo nie chcę ci narzucać niczego. Nie piszę ci przecież: Masz nie golić ud, bo to głupota! Nic ci przecież takiego nie piszę, próbuję ci tylko zwrócić uwagę na pewną sprawę, to wszystko. To ty sobie dopowiadasz resztę i robisz z siebie ofiarę.

Ja to rozumiem i jeszcze raz podkreślam. Uważanie czegoś za fajne lub be to jedno, a skreślanie ludzi i prawie biczowanie za coś to już inna sprawa.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-19 o 18:28
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:36   #88
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Na podstawie tego, co piszesz na forum. To są twoje słowa, więc MUSISZ wziąć za nie odpowiedzialność i za to jak cię ludzie przez te słowa będą postrzegać. Tak w ogóle wysuwasz piszemy przez u zwykłe, słownik się kłania.
Nie ma w tym nic złego dopóki nie odbija się to na innych. Zaczynasz skreślać ludzi za kilka włosów na nogach. Pewnie skreślasz też za inne rzeczy, a to powinno już ci dać do myślenia, że coś jest tu nie halo. Zobacz na inne dziewczyny, które golą uda i na ich podejście do człowieka, im tutaj nikt do zarzucenia jakoś nic nie ma.
Szanuje. Tak jak pisałam wcześniej, nie chcę cię obrażać. Tak samo nie chcę ci narzucać niczego. Nie piszę ci przecież: Masz nie golić ud, bo to głupota! Nic ci przecież takiego nie piszę, próbuję ci tylko zwrócić uwagę na pewną sprawę, to wszystko. To ty sobie dopowiadasz resztę i robisz z siebie ofiarę.
Ja to rozumiem i jeszcze raz podkreślam. Uważanie czegoś za fajne lub be to jedno, a skreślanie ludzi i prawie biczowanie za coś to już inna sprawa.
Wiesz perfekcjonizm to szerokie pojecie i nie obejmuje ono tylko i wylacznie wygladu

Moje zdanie i moj perfekcjonizm odbija sie na innych ?
ty chyba sobie zartujesz (pozatym skad mozesz o tym wiedziec,znasz mnie ? ) kto Ci powiedzial ,ze ja skreslam ludzi,bo maja wlosy na nogach ? Ty chyba nie wiesz co mowisz ! .....
Powtarzam,nie znasz mnie nic kompletnie o mnie nie wiesz,wiec nie oceniaj mnie bo nie masz do tego prawa,nie mowi mi co mam robic,bo kim Ty jestes,zeby mi mowic co mam robic ?

nie robie z siebie ofiary i jako ofiara sie nie czuje,ale nikt nie ma prawa mnie oceniac,jesli mnie nie zna,a wyciaganie tak absurdalnych wnioskow na podstawie kilku zdan to jest poprostu smieszne.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:42   #89
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Wiesz perfekcjonizm to szerokie pojecie i nie obejmuje ono tylko i wylacznie wygladu

Moje zdanie i moj perfekcjonizm odbija sie na innych ?
ty chyba sobie zartujesz (pozatym skad mozesz o tym wiedziec,znasz mnie ? ) kto Ci powiedzial ,ze ja skreslam ludzi,bo maja wlosy na nogach ? Ty chyba nie wiesz co mowisz ! .....
Powtarzam,nie znasz mnie nic kompletnie o mnie nie wiesz,wiec nie oceniaj mnie bo nie masz do tego prawa,nie mowi mi co mam robic,bo kim Ty jestes,zeby mi mowic co mam robic ?

nie robie z siebie ofiary i jako ofiara sie nie czuje,ale nikt nie ma prawa mnie oceniac,jesli mnie nie zna,a wyciaganie tak absurdalnych wnioskow na podstawie kilku zdan to jest poprostu smieszne.
Powtarzasz się Złotko. Jestem człowiekiem i mam takie same prawa jak ty. Ty wyrażasz zdanie i ja wyrażam zdanie. I gdzie ja ci napisałam, co masz robić? Napisałam w poście wyżej (chyba nie czytasz ze zrozumieniem), że ja ci nie chcę mówić, co masz robić tylko zwrócić uwagę na coś, a co ty z tym zrobisz to już twoja sprawa, czytaj ze zrozumieniem.
No jak nie robisz? Kilka postów wyżej napisałaś, że zaraz atakują osobę, która wyraża swoje zdanie. To jest świadome robienie z siebie ofiary.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:47   #90
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Powtarzasz się Złotko. Jestem człowiekiem i mam takie same prawa jak ty. Ty wyrażasz zdanie i ja wyrażam zdanie. I gdzie ja ci napisałam, co masz robić? Napisałam w poście wyżej (chyba nie czytasz ze zrozumieniem), że ja ci nie chcę mówić, co masz robić tylko zwrócić uwagę na coś, a co ty z tym zrobisz to już twoja sprawa, czytaj ze zrozumieniem.
No jak nie robisz? Kilka postów wyżej napisałaś, że zaraz atakują osobę, która wyraża swoje zdanie. To jest świadome robienie z siebie ofiary.
Nie mow do mnie Zlotko,nie jestes moja matka

Ty nie wyrazasz swojego zdania,ty oceniasz kogos,kogo zupelnie nie znasz na podstawie kilku,wyrwanych z kontekstu zdan....
a to zasadnicza roznica
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.