Co sądzicie o prostownicach?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 13:01   #1
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151

Co sądzicie o prostownicach??


Hej Dziewczyny!!!
Mam falowane włosy, a bardzo podobają mi się proste Wczoraj kupiłam sobie bardzo tanią prostownicę za jakieś 59 zł. Jak często używacie prostownic, jakie odżywki używacie, czy bardzo wam się niszczą włosy?? Prosze o odpowiedź, bo zupełnie się nieznam na prostownicach itp. Z góry dziękuje
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:12   #2
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Jest tyle wątków o prostowaniu... wystarczy skorzystać z wyszukiwarki
A tak poza tym, to chyba każda dziewczyna, która używała \ używa prostownicy odradzi Ci ją. Strasznie niszczy włosy. A odżywek-cudów nie ma... Jeśli do tej pory nie prostowałaś włosów, nie wciągaj się w to lepiej. Prostownica powinna być używana na okazje, szkoda włosów. Dobrze Ci radzę Pozdrawiam
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:35   #3
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Dziękuje Ja zamierzam właśnie na specjalne okazje, no i może czasami ale nie często, bo troche się boje, ze będą mi się przesuszać włosy. Moja koleżanka uzywa codziennie i jak narazie ma śliczne włosy ale niewiadomo ci będzie dalej.
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:45   #4
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez kalimerka Pokaż wiadomość
Dziękuje Ja zamierzam właśnie na specjalne okazje, no i może czasami ale nie często, bo troche się boje, ze będą mi się przesuszać włosy. Moja koleżanka uzywa codziennie i jak narazie ma śliczne włosy ale niewiadomo ci będzie dalej.
HA HA,wszytskie tak mówią na początku.Ale nawet niezauważysz kiedy sie uzależnisz
Ja uzywam dość często prostownicy,ale rekompensuje im to dobrymi kosmetykami do włosów prostowanych,przesuszonyc h,zniszczonych.
PS.Czy Twoja nowa prostowanica ma wkład ceramiczny?
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 14:08   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Używam prostownicy od ponad pół roku, tez bardzo podobają mi się proste włosy i w tej chwili nie wyobrażam sobie miec innych, ale niestety nawet używanie profesjonalnych kosmetykow do włosów nie uchroniło moich od przesuszenia (raz nawet przy prostowaniu odpadła mi grzywka - pisałam o tym w innym wątku - juz na szczęście odrosła )
Prostuję włosy codziennie (latem i wczesną jesienią mogłam co drugi dzien i na nizszej temp.bo nie bylo tak wilgotno), prostownicą Eurolux z płytkami ceramicznymi (też 59 zł. kosztowała ) i jestem z niej bardzo zadowolona, nie obwiniam jej o przesuszenie i zniszczenie moich wlosów bo zaczynając prostowac byłam w pełni świadoma tego co się z nimi stanie
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 14:20   #6
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Kalimerka, włosy Twojej koleżanki moga wydawać się ładne, bo po prostownicy rzeczywiście są ładne - wygładzone, proste... A ciekawe jakie ma ona włosy jak nie wyprostuje
Ja niestety też uzależniłam się od prostownicy, bo mam tak zniszczone włosy, że jak ich nie wyprostuje, to wyglądam jak stary mop do mycia podłogi Po wyprostowaniu włosy są ładniejsze, ale jeszcze bardziej się niszczą...

Płacę za błędy młodości.. ehh..
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 15:11   #7
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

tak latwo sie uzaleznic -cos o tym wiem ale teraz staram sie ograniczac prostowanie do minimum i uzywam masek , maseczek , odzywek, lykam witaminki aby tylko poprawic ich kondycje
wiec naprawde uzywaj ja na specjalne okazje jesli nie wygladasz zle w niewyprostowanych wloskach
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 15:14   #8
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Używam prostownicy od ponad pół roku, tez bardzo podobają mi się proste włosy i w tej chwili nie wyobrażam sobie miec innych, ale niestety nawet używanie profesjonalnych kosmetykow do włosów nie uchroniło moich od przesuszenia (raz nawet przy prostowaniu odpadła mi grzywka - pisałam o tym w innym wątku - juz na szczęście odrosła )
Prostuję włosy codziennie (latem i wczesną jesienią mogłam co drugi dzien i na nizszej temp.bo nie bylo tak wilgotno), prostownicą Eurolux z płytkami ceramicznymi (też 59 zł. kosztowała ) i jestem z niej bardzo zadowolona, nie obwiniam jej o przesuszenie i zniszczenie moich wlosów bo zaczynając prostowac byłam w pełni świadoma tego co się z nimi stanie
jak cudem odpadla Ci grzywka przy prostowaniu ???
ojjj prosze nie strasz mnie
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 15:21   #9
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Była juz taka sucha, ze przy prostowaniu na 180 stopniach odpadła - nie widziałam jak to się stało, dosłownie przegapiłam ten moment, bo prostowałam wlosy juz dlugo i mogłabym to robić dosłownie po ciemku aż tu nagle patrzę w lustro a ta moja grzywka jakaś taka krutka...i własciwie nie można było juz tego nazwac grzywką, bardziej pasowałoby nazwać to strzępem Znalazłam ja potem na podłodze (leżała po upadku, że tak to nazwę ) ale jakos to przeżyłam i odrosła (to bylo na początku grudnia a ja nadal prostuję włosy, tylko tą grzywke staram się troche omijać )
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 15:33   #10
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
tak latwo sie uzaleznic -cos o tym wiem ale teraz staram sie ograniczac prostowanie do minimum i uzywam masek , maseczek , odzywek, lykam witaminki aby tylko poprawic ich kondycje
wiec naprawde uzywaj ja na specjalne okazje jesli nie wygladasz zle w niewyprostowanych wloskach
Z czasem robi się błędne koło Jeśli używasz, to niszczysz włosy i źle wyglądają więc prostujesz, żeby wyglądały lepiej. Znów je niszczysz itd.

Z drugiej strony przy odpowiedniej pielęgnacji - koniecznie odżywki po każdym myciu i raz w tygodniu dobra maseczka nawilżająca, nie ma strachu. Ja prostuję już fiu fiu trzeci rok i podobno szkód nie widać Ale też często je przycinam.

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
jak cudem odpadla Ci grzywka przy prostowaniu ???
ojjj prosze nie strasz mnie
Wow Miałam grzywkę ponad rok - prostowałam każdego dnia, czasem więcej niż raz [ale ze mnie kat] i nic. W sumie najlepiej wyglądała, bo najczęściej ją przycinałam.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:21   #11
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Prostowanie nieprofesjonalna prostownica na pewno o wiele bardziej skzodzi wlosom niz uzywanie sprzetu fryzjerskiego. Ja porstuje wlosy od ponad 3 lat, mam dlugie i udalo mi sie je zregeneorwac nie odkladajac przy tmy prostownicy. Jednak codziennie myje wlosy, zawsze uzywam odzywek lub masek nawilzajacych lub regenerujacych, rozmaitych produktow specjalnych do prostowania a mimo wsyzskto widze, ze wloski czasem sa suche- to tez zalezy od dnia. Jednak jesli nie farbujesz wlosow to przy rozwaznym prostowaniu wlosy az tak okropnie nie ucierpia, tylko uwazaj na ta prostownice bo nie jest profejsonalnym sprzetem. radze Ci jej uzywac od swieta do swieta.

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 19:02   #12
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Była juz taka sucha, ze przy prostowaniu na 180 stopniach odpadła - nie widziałam jak to się stało, dosłownie przegapiłam ten moment, bo prostowałam wlosy juz dlugo i mogłabym to robić dosłownie po ciemku aż tu nagle patrzę w lustro a ta moja grzywka jakaś taka krutka...i własciwie nie można było juz tego nazwac grzywką, bardziej pasowałoby nazwać to strzępem Znalazłam ja potem na podłodze (leżała po upadku, że tak to nazwę ) ale jakos to przeżyłam i odrosła (to bylo na początku grudnia a ja nadal prostuję włosy, tylko tą grzywke staram się troche omijać )
ojjj w tym momencie mnie przerazilas jestem w szoku jeszcze pare takich wypowiedzi a nie bede prostowac wogule wloskow tylko bede chodzic z takimi brzydkimi
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:03   #13
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
ojjj w tym momencie mnie przerazilas jestem w szoku jeszcze pare takich wypowiedzi a nie bede prostowac wogule wloskow tylko bede chodzic z takimi brzydkimi
To może napiszemy jeszce troszke takich historii dla dobrego Twoich włosków?
A tak na poważnie, to jestem w szoku po przeczytaniu o grzywce....musiała być w baaaardzo złym stanie.Jeśli nie przesadzisz z używaniem prostownicy to nie bedzie tak źle
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:09   #14
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

jakoś ponad miesiąc temu spotykam kolezankę ze studiow, widzę zmianę, jej dlugie blond wlosy sa wyprostowane, mowię jej, że fajnie wyglada, a ona, ze dostala taka specjalna prostownice, ktorej mozna uzywac codziennie, bo nie niszczy wlosow, jest inna niż wszystkie, ja oczywiście "buehehe, nie wierze, nie istnieje coś takiego" a ona się ze mna spiera, wiec mowię "zobaczymy za jakiś czas". Kolezanke spotykam wczoraj, wlosy znowu rozpuszczone, ale juz nie takie ładne, takie "urocze" blond sianko, ciekawa jestem jak wygladają bez wygladzania prostownicą chyba niezbyt ciekawie prostownica od święta :TAK przy dobrych odzywkach, na codzien nie ma mowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:24   #15
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

ja prostujęę codziennie od 3 lat, wyjątki robię oczywiście latem gdy wiem że i tak zaraz będę miała mokre np. od pluskania w basenie bądź jeziorku.... jak narazie włosy mam teraz mam 3-cią od czasu mojej zabawy w prostowanie - profesjonalną prostownicę.... a prostuję gdyż moje włosy są strasznie podatne na fale i inne dziwności, mojemu TŻ tłumaczę że jakbym umiała kręcić sobie ładne fale to bym kręciła, ale że nie umiem to prostuję... po praostu czuję się lepiej wiedząc że nic mi nie odstaję i się nie faluje (szczególnie włosy przy twarzy)
na głowie absolutne nie mam siana jeżeli nie wyprostuję, co czasami zdarzy mi się w sobotę jak nigdzie nie wychodzę.... jedyny problem to pojawiające się rozdwojone końcówki, ostatni raz byłam u podcięcia trochę ponad 2 miesiące temu i chyba tak za ok 1 miesiąć max muszę się koniecznie znowu wybrać
powodzenia w prostowaniu
a co do takich wątków to było chyba z tysiąc, jak nie umiesz skorzystać jeszcze z wyszukiwarki to u góry podpięty jest wątek "wszystko o prostowaniu włosów" tam rozpocznij szukanie tego co Cię interesuje
pozdro
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:09   #16
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez anuleńka Pokaż wiadomość
HA HA,wszytskie tak mówią na początku.Ale nawet niezauważysz kiedy sie uzależnisz
Ja uzywam dość często prostownicy,ale rekompensuje im to dobrymi kosmetykami do włosów prostowanych,przesuszonyc h,zniszczonych.
PS.Czy Twoja nowa prostowanica ma wkład ceramiczny?
Nieno ja mam taką obsesje na punkcie swoich włosów, że sie chyba nie uzależnie Tak, moja prostownica ma wkład ceramiczny jak by była z metalem to niewiem co by się działo z moimi włosami


Durga, chyba mamy takie same prostownice Dobrze, że przynajmniej ci nie odpadła reszta włosów ( co do grzywki )
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:24   #17
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

myślę, że bardzo dużo zależy od prostownicy. ja prostuję moje od prawie dwóch lat praktycznie codziennie albo co drugi dzień. a moje włosy nie są zniszczone. po każdym myciu używam odżywki i nie męcze moich włosów farbowaniem, suszarką, nie używam lakieru i innych produktów do stylizacji. zamierzam zacząć używać jakiegoś profesjonalnego preparatu do prostowania i zacząć je w ten sposób chronić przed wysoką temp.

kalimerka myślę, że na 99% wciągniesz się w prostowanie, bo to niestety uzależnia wtedy pomyśl o kupnie lepszej prosownicy
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:36   #18
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Cytat:
Napisane przez molka_1 Pokaż wiadomość
myślę, że bardzo dużo zależy od prostownicy. ja prostuję moje od prawie dwóch lat praktycznie codziennie albo co drugi dzień. a moje włosy nie są zniszczone. po każdym myciu używam odżywki i nie męcze moich włosów farbowaniem, suszarką, nie używam lakieru i innych produktów do stylizacji. zamierzam zacząć używać jakiegoś profesjonalnego preparatu do prostowania i zacząć je w ten sposób chronić przed wysoką temp.

kalimerka myślę, że na 99% wciągniesz się w prostowanie, bo to niestety uzależnia wtedy pomyśl o kupnie lepszej prosownicy
Ehh... może mi się uda jakoś z tym zawalczyć, bo zazwyczaj musze wcześnie wstawać a jestem śpiochem i jeszcze wcześniej nie wstane a jak się uzależnie to trudno :/ cuż ja na to mego poradzić
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:47   #19
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

ja też jestem śpiochem i też na początku musiałam wstać 15-20 min. wcześniej ale z czasem prostowanie zajmowało mi coraz mniej czasu, teraz dochodzę nawet do 5 min. jak się bardzo spieszę
ja mam remingtona s1032, bardzo fajnie się nią prostuje
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 22:17   #20
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

dokladnie nabierzesz wprawy i w kilka minut wyprostujesz wloski - to mozliwe
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:23   #21
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

ja mam rozjasniane wlosy i prostuje je od roku nei mam bardzo zniszczonych ale najlepszych tez nie
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 10:24   #22
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Smile Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Ja np prostuje wlosy juz od pol roku i musze przyznac ze nie zaluje. Jednak do prostowania codziennego lub po kazdym umyciu wlosy cienkie i zniszczone/farbowane sie nie nadaja zupelnie. Moja fryzjerka po farbowaniu i prostowaniu ma cienkie wlosy a wczesniej miala takiem grube i mocne.. Trzeba uwazac. Jesli juz chcesz je czesto wygladzac to najlepiej kup sobie jakis porzadny kosmetyk typu renee blanche(olejek) i krysztalki badz zwyklego hot liss`a z loreala, cokolwiek do ochrony przed goracem. Jak bedziesz chciala je prostowac codziennie to pozegnaj sie z tym i chociaz wygladz olejkiem czy czyms, bez zelazka. Ostrzegam ze nieuniknione bedzie odzywianie wlosow jednak nie musisz wydawac 100 zl na wizyty u fryzjera, starczy np Wax ktory nie jest az tak drogi lub maseczki domowe typu nafta+zoltko+olejek rycynowy itd.
Jesli bedziesz dbala o swoje wyprostowane wlosy to nie pozalujesz kupna tego zelazka. Najlepiej po wyprostowaniu je utrwalic zeby nie trzeba bylo prostowac ich kolejny raz po wilgoci. U mnie sprawdza sie do tego taft gloos looks(czy jakos tak) jest to krem, ma fajny zapach i wogole. Pozniej starczy psiknac mgielka delikatnego lakieru(np Loton, Loton4).
O prostowanice tez tzreba dbac, tzn czyscic ją co jakis czas.
Życze sukcesow i zdrowych wloskow przede wszystkim!!
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:43   #23
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151
Dot.: Co sądzicie o prostownicach??

Dziękuje dziewczyny

Artystyczna90 widze, że jesteś nowa na tym forum
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.