Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 11:48   #2491
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Olu, ja tam uważam, że skoro przyjmują zwroty bez szemrania, to widocznie nie mają z tym problemu i nie ma się co tak o nich martwić Przecież i tak tyle marży mają nałożonej na te wszystkie mazidła, że zarabialiby nawet jakby co drugi produkt był do nich odsyłany Ceny w naszych perfumeriach, to jest rozbój na prostej drodze. A jeszcze wciskają klientom jakieś starocie, nawet próbki tak stare, że nie wiadomo skąd brane, z jakiego śmietnika
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:50   #2492
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Lipglassy są super, bardzo trwałe. Są klejące, ale mnie to nie przeszkadza, wiem chociaż, że wytrzymają długo na ustach.

Szminki też lubię, zwłaszcza wykończenie lustre.
Lustre przynajmniej nie wysuszają, ładnie wyglądają, ale za szybko schodzą z ust i zostawiają ślady
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:54   #2493
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Czy fuksja to jest coś jak MAC girl about town? Lol, ja i kolory
Ale cudny kolor jak dla mnie idealny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:55   #2494
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W K2 są nowe szminki Zmysłowa przyjemność po 15.99. Mam 11 próbek i na ich podstawie wybrałam 2 kolory, które zamówiłam jako cała szminka.
Ja się na Avonie nei znam. Muszę poszukać co to "K2" A odcienie w katalogu odpowiadają temu co dostałaś w próbkach?

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Które polecasz szminki z Twojego powyższego opisu, aby długo utrzymywały się na ustach i nie odciskały na szklankach?

Do mnie też jutro przyjeżdża kurier. Na zwrot pieniędzy będę musiała czekać do 2 tygodni?
Mi Pani powiedziała że do 2 tygodni
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:56   #2495
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4976957 7]Olu, ja tam uważam, że skoro przyjmują zwroty bez szemrania, to widocznie nie mają z tym problemu i nie ma się co tak o nich martwić Przecież i tak tyle marży mają nałożonej na te wszystkie mazidła, że zarabialiby nawet jakby co drugi produkt był do nich odsyłany Ceny w naszych perfumeriach, to jest rozbój na prostej drodze. A jeszcze wciskają klientom jakieś starocie, nawet próbki tak stare, że nie wiadomo skąd brane, z jakiego śmietnika [/QUOTE]
Ależ w pełni się z tym zgadzam . W żadnym razie nie mam nic przeciwko takiej polityce, jaka jest.
Z chęcią korzystam przykładowo z możliwości zwrotu nieużywanych rzeczy kupionych stacjonarnie np. w H&M czy Zarze, jednak ze świadomością, że jest to ukłon tych sieciówek w moją - jako klienta - stronę, a nie prawo, którego respektowania mogę się domagać z powołaniem na powszechnie obowiązujące przepisy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:58   #2496
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Mnie urzekły ich maty i bardzo ciemne szminki, nakładają się równo, długo trzymają, schodzą równo, nie odciskam ich na szklankach i kubkach, wszysycy są zachwyceni kolorami
potwierdzam, u mnie te maty trzymają się cały dzień, picie jedzenie im nie straszne z matów szczególnie ubóstwiam Pink pigeon

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A błyszczyki MACa polecasz?
Ja to się chyba nie przekonam do szminek, mam kilka różnych firm, ale zdecydowanie wolę błyszczole
a ja właśnie odwrotnie wole pomadki, z MACa bardzo lubiłam serie Creemsheen (wspaniale pielegnują usta, są podobne trochę do takich błyszczyków z Burżuja) ale nie kupię już raczej bo cena ok 90zł i jak dla mnie były strasznie nietrwałe (wiem , okey to błyszczyk tylko więc nie ma co wymagać trwałości itp, ale mimo to są trwalsze i tańszsze)
Lipglassy też mam, ale te są tak klejące, że jakoś tak mi źle z nimi i nie po drodze raczej mam upatrzone ze dwa kolory może się zdecyduję, ale nie wiem jeszcze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:04   #2497
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja mam probke matte fuksja z avonu i jest ok wysusza ale to mat wiec spoko, balsam pod szminke i jest super

Chce się pozbyć swoich szminek i kupić dwie/trzy porządne.
Potrzebuje fuksji ale takiej bardziej żywej, różowej.
I malinki czerwony mieszany z różowym.
Możecie coś polecić ?
Z tańszych mogę Ci polecić Wibo Eliksir nr 03, to jest odcień fuksji. Ja mam i sobie chwalę. Wiem, że mają też odcień koralowej czerwieni, ale mi kolory czerwone na ustach nie pasują. Kiedyś miałam też właśnie z Avonu jakiś świetny kolor fuksji, ale nie pamiętam co to za szminka była. Jak masz jakąś znajomą, która jest konsultantką Avonu, to możesz spróbować zamówić próbki ich pomadek. Ja miałam chyba ze dwie z Avonu i byłam zadowolona
Możesz też popatrzeć na Bourjois, szminki w kredce. Tam też mają odcienie czerwieni i fuksji. Ja ma dwie takie szminki i również polecam.
Mi to w ogóle jakoś ciężko jest dobrać odcień szminki, który by mi pasował, chyba muszę się wybrać do jakiejś profesjonalistki z prośbą o poradę
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:07
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:06   #2498
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
z MACa bardzo lubiłam serie Creemsheen (wspaniale pielegnują usta, są podobne trochę do takich błyszczyków z Burżuja)
Mi nawet te wysuszały usta
A żeby nie było - nie mam ich jakos bardzo podatnych na wysuszenie.
Może akurat jakiś składnik tych szminek mi nie pasuje

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Ja się na Avonie nei znam. Muszę poszukać co to "K2" A odcienie w katalogu odpowiadają temu co dostałaś w próbkach?



Mi Pani powiedziała że do 2 tygodni
Katalog nr 2

Niektóre bardziej się pokrywają, inne mniej, ale tez dużo zalezy od koloru ust.

Napaliłam sie na Daffodil petal, bo liczyłam na taką cukierkową morelę, ale u mnie wybijają rózowe tony (choć sztyft jest bardziej pomarańczowy).

Zamówiłam sobie rózowe Pink Blossom i Royal Peony. Obie fajnie wyglądają do ciemnego makijazu oczu, choć bardzo jasne nie są.

Spring lilac mnie rozczarował, bo liczyłam na fiolet jak w katalogu, a wpada w róż.

Hibiskus
- daje błyszczykowy, transparenty, rozwodniony efekt

In Bloom - okropieństwo

Honey Flower - przyjemny, ciepły beż, momentami wybijają lekkie różane tony

Peach Petunia - chodziła za mną, chodziła, ale w końcu się jej oparłam, bo mam już bardzo podobną też z avonu. Wpada w czerwień, ale pomarańcz tez jest widoczny. Podobny jak w katalogu, ale u mnei ciut bardziej wpada w czerwień

Garden Rose - elegancki, ciemniejszy róż, trochę smutny

Petal Pink - cukierkowy, barbiowy róż

Poppy pink - nie pamiętam


Jeśli masz możliwość to zamów u konsultantki próbki. 1 kosztuje 1 zł.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:15   #2499
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
potwierdzam, u mnie te maty trzymają się cały dzień, picie jedzenie im nie straszne z matów szczególnie ubóstwiam Pink pigeon



a ja właśnie odwrotnie wole pomadki, z MACa bardzo lubiłam serie Creemsheen (wspaniale pielegnują usta, są podobne trochę do takich błyszczyków z Burżuja) ale nie kupię już raczej bo cena ok 90zł i jak dla mnie były strasznie nietrwałe (wiem , okey to błyszczyk tylko więc nie ma co wymagać trwałości itp, ale mimo to są trwalsze i tańszsze)
Lipglassy też mam, ale te są tak klejące, że jakoś tak mi źle z nimi i nie po drodze raczej mam upatrzone ze dwa kolory może się zdecyduję, ale nie wiem jeszcze
Muszę się kiedyś odważyć na matową szminkę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:16   #2500
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Z tańszych mogę Ci polecić Wibo Eliksir nr 03, to jest odcień fuksji. Ja mam i sobie chwalę.
Ja też posiadam ten odcień i też polecam - jest intensywny,wyrazisty ale nie jakiś mega wulgarny ( wg mnie ) - ładnie kryje usta, oczywiście schodzi przy jedzeniu ale to można wybaczyć za jej niską cenę
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:19   #2501
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was jest w stanie mi polecić jakiś fajny podkład kompaktowy/w formie sypkiej? Żeby miał fajne krycie? Jestem już trochę zmęczona pokładami płynnymi + puder, chciałabym to zastąpić jakimś jednym produktem.. Może któraś doradzi coś?
Mi pasował ten:https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000027404.html
Jeszcze jeśli masz ładną w miarę cerę(ja takiej nie posiadam ) to posiadam jeszcze Chanel ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...t-douceur.html
Nadaje takie satynowe wykończenei,ja nakładam na podkład niestety,albo jak dokładnie pozakrywam wszystko korektorem,nigdy saute
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:20   #2502
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi nawet te wysuszały usta
A żeby nie było - nie mam ich jakos bardzo podatnych na wysuszenie.
Może akurat jakiś składnik tych szminek mi nie pasuje
usta to w ogóle są bardzo delikatne więc łatwo można sobie zrobić krzywdę jakimś nieodpowiednim kosmetykiem lub składnikiem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:21   #2503
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

czy któraś z Was zrobiła zamówienie w D. i wzięła tą niespodziankę? bo kliknęłam ale czekam z zapłatą bo chciałabym najpierw wiedzieć co to za niespodzianka bo jak rzeczywiście lusterko to olewam temat bo widze że kod Niespodzianka juz nie wchodzi.......
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:27   #2504
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Z tańszych mogę Ci polecić Wibo Eliksir nr 03, to jest odcień fuksji. Ja mam i sobie chwalę. Wiem, że mają też odcień koralowej czerwieni, ale mi kolory czerwone na ustach nie pasują. Kiedyś miałam też właśnie z Avonu jakiś świetny kolor fuksji, ale nie pamiętam co to za szminka była. Jak masz jakąś znajomą, która jest konsultantką Avonu, to możesz spróbować zamówić próbki ich pomadek. Ja miałam chyba ze dwie z Avonu i byłam zadowolona
Możesz też popatrzeć na Bourjois, szminki w kredce. Tam też mają odcienie czerwieni i fuksji. Ja ma dwie takie szminki i również polecam.
Mi to w ogóle jakoś ciężko jest dobrać odcień szminki, który by mi pasował, chyba muszę się wybrać do jakiejś profesjonalistki z prośbą o poradę
Sprawdze te wibo kolor boski ale szukam czegoś mega trwałego





Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Ja też posiadam ten odcień i też polecam - jest intensywny,wyrazisty ale nie jakiś mega wulgarny ( wg mnie ) - ładnie kryje usta, oczywiście schodzi przy jedzeniu ale to można wybaczyć za jej niską cenę
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:30   #2505
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
czy któraś z Was zrobiła zamówienie w D. i wzięła tą niespodziankę? bo kliknęłam ale czekam z zapłatą bo chciałabym najpierw wiedzieć co to za niespodzianka bo jak rzeczywiście lusterko to olewam temat bo widze że kod Niespodzianka juz nie wchodzi.......
Ja bym zaryzykowała dlatego, że zawsze dostawałam fajne rzeczy z kodu NIESPODZIANKA ale niektórzy dostawali jakieś gumki do włosów czy ohydne kosmetyczki. Jak mówili starożytni Rzymianie: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:33   #2506
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Muszę się kiedyś odważyć na matową szminkę
polecam, ja lubię maty
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:35   #2507
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja bym zaryzykowała dlatego, że zawsze dostawałam fajne rzeczy z kodu NIESPODZIANKA ale niektórzy dostawali jakieś gumki do włosów czy ohydne kosmetyczki. Jak mówili starożytni Rzymianie: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
hmm to opłacę w przyszłym tyg. Może mi się uda trafić w coś fajnego Udało mi się upolować zestaw Estee Lauder którego już dawno nigdzie nie było wiec zdecyduje się raczej....
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:37   #2508
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hmm to opłacę w przyszłym tyg. Może mi się uda trafić w coś fajnego Udało mi się upolować zestaw Estee Lauder którego już dawno nigdzie nie było wiec zdecyduje się raczej....
Chodzi o ten zestaw miniaturek: krem pod oczy i korektor?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:37   #2509
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Muszę się kiedyś odważyć na matową szminkę
Maty są fajne, ja bardzo polecam z NYXa w formie płynu Baardzo długo trzymają mi się na ustach. Nie wiem jak MAC, ale też poluję na jakąś - może Russian Red
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:45   #2510
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
polecam, ja lubię maty
Podoba mi się ten kolor, który wymieniłaś - Pink Pigeon może zażyczę sobie na imieniny

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Maty są fajne, ja bardzo polecam z NYXa w formie płynu Baardzo długo trzymają mi się na ustach. Nie wiem jak MAC, ale też poluję na jakąś - może Russian Red
Dla mnie maty są dziwne, jakieś takie mało naturalne poza tym jestem sroką lubiącą połysk ale kiedyś upoluje jakiegoś mata

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Paczkę z l'occitane dopiero dziś odebrał kurier, więc dostane jutro jak ja lubię czekać...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:47   #2511
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chodzi o ten zestaw miniaturek: krem pod oczy i korektor?
taki:
http://allegro.pl/estee-lauder-revit...996100968.html (wrzucam z allegro bo na D ani na S już nie ma go dostępnego)

z kodem promocyjnym na zestaw wyszło 300 zł uwielbiam ten krem i tą maskę też ...

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-01-15 o 13:02
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:03   #2512
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Możesz też popatrzeć na Bourjois, szminki w kredce. Tam też mają odcienie czerwieni i fuksji.
Piękną jasną matową fuksję ma Golden Rose w serii Velvet Matte nr 13:
http://almondnails.blogspot.com/2014...e-07-i-13.html
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:06   #2513
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Piękną jasną matową fuksję ma Golden Rose w serii Velvet Matte nr 13:
http://almondnails.blogspot.com/2014...e-07-i-13.html
Mam ja i dla mnir za ciemna.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:09   #2514
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten kolor, który wymieniłaś - Pink Pigeon może zażyczę sobie na imieniny

o tak , cudny jest choć jak teraz patrzę to na każdym swatchu w necie wygląda inaczej, u mnie to intensywna matowa fuksja
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:10   #2515
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...05b1212225.jpg odpowiednik maca girl about town
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:18   #2516
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Sprawdze te wibo kolor boski ale szukam czegoś mega trwałego
A próbowałas revlon colorstay w kolorze muse? Przy pierwszej warstwie daje matowe wykończenie, natomiast przy kolejnej pojawia się lekki połysk.
I przede wszystkim jest trwała. Mój ideał
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:20   #2517
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
faktycznie bardzo podobne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:57   #2518
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

A próbowała któraś z Was matowej szminki Bourjois Velvet, tej z pędzelkiem ? Mnie ona bardzo kusi, ma dobre opinie i wydaje mi się, że jest mocno napigmentowana, także kolory mocno dają po oczach.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 14:14   #2519
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z Was matowej szminki Bourjois Velvet, tej z pędzelkiem ? Mnie ona bardzo kusi, ma dobre opinie i wydaje mi się, że jest mocno napigmentowana, także kolory mocno dają po oczach.
Velvety z Burżujka są rewelacyjnie napigmentowane. Warto o ile pasują komuś ciemniejsze odcienie.

Dziewczyny, jakie są aktywne kody do Clinique?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-15 o 14:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 14:19   #2520
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

W D. jest przeceniona szminka Estee Fu. Fever:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000043417.html

Ciekawe, jak w rzeczywistości wygląda ten kolor

edit: to Fuschia Fever - piękny! Została 1 szt, pewnie ze zwrotu..

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-01-15 o 14:22
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.