Ciepłe Brązy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 20:18   #91
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez aniraka Pokaż wiadomość
a jak sądzicie..co wyjdzie mi, jak potraktuje włosy joanną multi color naturalny blond? http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/i...cturers_id=197 dość ciemne, jak na blond mi się wydaje...

Ja robilam tym kolorem zarówno farba jak i szamponetka.Wychodzi jasny braz bardzo ladny kolor
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:30   #92
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ascstf.JPG (113,0 KB, 673 załadowań)
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:45   #93
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

kosmita77.... ten kolor jest fantastyczny, tak na środku.. końcówki ciemne ale CHYBA gdzieś czytałam że pozbywasz się czerni i to dlatego one ciemniejsze?
jaka to farba? nutrisse czy belle color? bo z nutrisse nie widziałam samego szatyna, w belle color jest
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:51   #94
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?
Mnie tez sie bardzo podoba! Jest piekny. Oczywiscie, cieply Koniecznie napisz co za farba to byla dokladnie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:46   #95
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Witaj! Zerknelam na ten watek z metamorfoz. Moim zdaniem, jesli chcesz osiagnac braz na swoich wlosach najlepiej by bylo, gdybys siegnela po ciemny blond np. l'oreala albo poszukala w garnier 100% color. Najlepiej zlocisty albo naturalny blond, bron boze popielaty. Wtedy powinien wyjsc Ci cieply odcien. Ale zeby miec pewnosc, jakiego koloru uzyc weszlabym na Twoim miejscu w watek "jakim jestem typem kolorystycznym" i poprosila Tapcie o analize. Wtedy bedziesz pewna w jakich barwach bedzie Ci dobrze. Co do szamponetek ja szczegolnie polecam te firmy Marion. Sa nieinwazyjne, nie niszcza wlosow, splukuja sie. Jest tam czekoladowy braz, ale kurcze nie wiem czy na Twoich wlosach nie wyjdzie czarny Poszukalabym jakiegos jasnego brazu. Natomiast jesli chodzi o farby szatyny i inne brazy odpadaja, bo bedziesz ciemno brazowa/czarna, a nie jestem przekonana, czy taki kolor bedzie Ci pasowal.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=23 ten watek mam na mysli
wyszło, że jestem wiosna ;p
jaki kolor wyjdzie mi, po tej joannie multi color co wcześniej już pisałam jak sądzicie?
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:04   #96
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez aniraka Pokaż wiadomość
wyszło, że jestem wiosna ;p
jaki kolor wyjdzie mi, po tej joannie multi color co wcześniej już pisałam jak sądzicie?
W takim razie cieple barwy beda dla Ciebie idealne - byle nie za ciemne, bo masz delikatny typ urody Moja siostra rowniez jest wiosna i nie wyobrazam jej sobie w ciemnym kolorze. Moim zdaniem ta szamponetka moze wyjsc odrobine za jasna, ale przyciemni Ci wlosy. Sprobowalabym - to tylko 4-8 myc Pozniej poszukam fajnych szamponow czy farb w kolorze ciemnego cieplego blondu i Ci powklejam - farbowalam w wakacje, wiec cos bede w stanie doradzic
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:30   #97
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
kosmita77.... ten kolor jest fantastyczny, tak na środku.. końcówki ciemne ale CHYBA gdzieś czytałam że pozbywasz się czerni i to dlatego one ciemniejsze?
jaka to farba? nutrisse czy belle color? bo z nutrisse nie widziałam samego szatyna, w belle color jest
dziekuje mnie tez sie bardzo podoba to jest ganier belle color szatyn. pierwszy raz nim zrobilam. wlosy byly wczesniej 3 razy robione belle color ciemny szatyn - byl nawet ladny, ale zbyt czarny. czerni sie nie pozbywam, ale za to pozbywam sie brazu z palette, niech Was reka Boska broni przed tym szamponem... nigdy mi sie nie zmyje do konca, dlatego chce odnosic i go sciac... wyszedl wlasnie jak widac... kazdy mysli ze to czarny!
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mnie tez sie bardzo podoba! Jest piekny. Oczywiscie, cieply Koniecznie napisz co za farba to byla dokladnie
dziekujeinformacje masz wyzej
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 10:41   #98
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a ja wam powiem, że ten mój szlachetny brąz z brilliance który najpierw wyszedł paskudnie bordowy, po drugim myciu zaczyna gubić ten bordowy odcień, który strasznie mi się nie podoba.. i zaczyna wyglądać naprawdę ładnie.. jak do końca przejdzie ta bordowość to kolorek będzie extra.. bo przez to bordo wygląda bardzo nienaturalnie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:40   #99
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Ciepłe Brązy

[quote=kosmita77;5725089]ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?[/quote

faktycznie sliczny...na fotce wyszedl taki troche pod fiolet.W kazdym badz razie na moim ekranietaki ciemny on jest,z taka poswiata?
Powiadasz,ze to szatyn zwykly?Kurcze nigdy bym nie przypuszczala,ze tak ciemne wychodza te kolorki.Kiedys katowalam swoje wlosy z regoly ciemna czekolada lub ciemnym kasztanem i fakt wychodzilo dosc ciemno,ale jak patrzylam na szatyny to wydawaly mi sie na tych wloskach sztucznych w sklepie takie zielonkawe

Powiedzcie mi moje drogie czy taki kolorek bedzie tez dla mnie wskazany?Wyjdzie mi na takich wyjalowionych wloskach po rozjasnianiu?Czy najpierw lepiej dac jakis podklad z tego typu i dopiero ten?Wiem,ze strasznie bedzie schodzilo na poczatku.Teraz mialam robiona pigmentacje wlasnie na spodzie z mieszanki ciemnej gorzkiej czekolady z czarnym i teraz po 3 miesiacach mam taki ciemny karmelkowy odcien...w slocu troche rudawy i mnie wkurza ta rudoscKurcze szkoda mi troche tych moich blondow,ale jakos tak ostatnio ciagle sie ogladam za glowami wlasnie w kolorkach brazu i tak mnie cos kreci by znow wrocic do takiego koloru wloskow.Sama juz nie wiem.Doradzcie,co?Czekam jeszcze na ocene typu urody z watku,ktory byl tu podany,bo ja taki troche mieszaniec jestem chyba

Pozdrawiam

EDYT:a i zapomnialam...mam teraz z 4 cm odrost.Jak to zrobic by wyszlo w miare rowno?Hmm...troche sie boje,ze wyjde laciato

Ponizej wstawiam jeszcze moj opis typu urody od Tapci.Moze cos Wam to jeszcze podpowie

Twój naturalny typ urody z pewnoscia jest chłodny:
-opalam sie dosc szybko i zlotawo-brazowy odcien jednak taki jakbym byla przykurzona.

-szaro-zielone,wystepuja drobne plamki.Oprawa dosc ciemna,zdecydowana.rzesy i brwi z odcieniem szarawym.

-cera dosc blada...czasem az jasnobezowo-biala...ziemista

- ciemna bladynka z popielaty odcieniem.Inni twierdza, ze jasna szatynka.
ANALIZA:
Prawie 80% Polek i Polaków jest typem kolorystycznym lato. Kobiety o tym typie urody najszesciej farbują włosy.
Wszystko wskazuje na to że Ty również nalezysz do tego typu i wszystko by sie zgadzało gdyby nie to że lubisz nosic barwy, które sa przeznaczone dla zimy.
ALE:

Odrózniamy dwie domiany zimy:
- królewne sniezke- z czarnymi włosami, biała skórą i czerwonymi ustami, która sie w ogóle nie opala i...
- zime południową - która szybko sie opala, ma ciemna oliwkowa skóre i czarne badz ciemno-brazowe/czekoladowe włosy.

Twój opis (nawet po czesci) do zadnej z tych odmian nie pasuje.

Mozemy równiez podejrzewać ze jestes typem mieszanym lato-zima ale opis Twojej urody klarownie przedstawia cechy urody lata.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10001133470_45605_gal_b.jpg (20,6 KB, 90 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76



Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2007-11-08 o 14:15
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:24   #100
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
W takim razie cieple barwy beda dla Ciebie idealne - byle nie za ciemne, bo masz delikatny typ urody Moja siostra rowniez jest wiosna i nie wyobrazam jej sobie w ciemnym kolorze. Moim zdaniem ta szamponetka moze wyjsc odrobine za jasna, ale przyciemni Ci wlosy. Sprobowalabym - to tylko 4-8 myc Pozniej poszukam fajnych szamponow czy farb w kolorze ciemnego cieplego blondu i Ci powklejam - farbowalam w wakacje, wiec cos bede w stanie doradzic
byłabym Ci bardzo wdzięczna
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:28   #101
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Ciepłe Brązy

A jak myslicie...jaki ona ma kolor polozony na wloskach?pomija jac oczywiscie pasemka
Pasowaloby mi cos takiego?
Doradzcie i nie wywalajcie mnie z tego watku tylko dlatego,ze jestem blondynka...dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karmelek z pasemkami2.jpg (58,6 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KARMELEK Z PASEMKAMI.jpg (66,1 KB, 311 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 15:06   #102
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
A jak myslicie...jaki ona ma kolor polozony na wloskach?pomija jac oczywiscie pasemka
Pasowaloby mi cos takiego?
Doradzcie i nie wywalajcie mnie z tego watku tylko dlatego,ze jestem blondynka...dobrze
Przeczytalam Twoja analize kolorystyczna. Ze wzgledu na blond nikt Cie stad nie wyrzuci, ale ze wzgledu na to, ze jestes typem chlodnym - moze sie zdarzyc A tak powaznie: jestes typem lata. Nie pasuja do Ciebie cieple kolory. Powinnas wiec szukac blondow jak i brazow w popielatych, szarawych odcieniach. Przy nich Twoja uroda w pelni rozkwitnie byl watek pt. Zimny brąz czy zimne brązy. Poszukaj i pomysl o tym
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:05   #103
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?
faktycznie sliczny...na fotce wyszedl taki troche pod fiolet.W kazdym badz razie na moim ekranietaki ciemny on jest,z taka poswiata?
Powiadasz,ze to szatyn zwykly?Kurcze nigdy bym nie przypuszczala,ze tak ciemne wychodza te kolorki.Kiedys katowalam swoje wlosy z regoly ciemna czekolada lub ciemnym kasztanem i fakt wychodzilo dosc ciemno,ale jak patrzylam na szatyny to wydawaly mi sie na tych wloskach sztucznych w sklepie takie zielonkawe
dziekuje kolor w ogole nie podchodzi pod fiolet ani pod zielen ekran Ci szwankuje jest ciemny z brazowa poswiata (brazowa, nie ruda i nie czerwona). tez sie zdziwilam ze ten kolor tak mocno wzial i z odcieniem ladnym, ale nie mial innego wyjscia - byl kladziony na ciemny szatyn tylko odrosty byly moje - szary braz.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:37   #104
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
dziekuje kolor w ogole nie podchodzi pod fiolet ani pod zielen ekran Ci szwankuje jest ciemny z brazowa poswiata (brazowa, nie ruda i nie czerwona). tez sie zdziwilam ze ten kolor tak mocno wzial i z odcieniem ladnym, ale nie mial innego wyjscia - byl kladziony na ciemny szatyn tylko odrosty byly moje - szary braz.
To dowodzi jednej rzeczy - że garnier faktycznie robi świetne farby. Szczerze mówiąc to jedyna marka, którą do tej pory nie byłam rozczarowana. Uwielbiam belle color i 100% color, chociaz 100% color wychodza za ciemne jak na moje skromne upodobania. Ale mimo wszystko: wlosy sie nie niszcza, pieknie lsnia, kolor bardzo dlugo trzyma. No i zawsze wychodzi zywy i piekny. A nutrisse i ich trwalosc to w ogole bajka - 1,5 miesiaca przy codziennym myciu i oczywiscie chronieniu koloru odpowiednimi specyfikami. Na dodatek jak na tak trwala farbe wlosy sa po niej w swietnym stanie i lsnia jak dzikie. Szkoda tylko, ze paleta kolorow jest tak uboga. Ostatnio doradzalam kumpeli farbe garniera, razem wybralysmy odcien i tez jest zachwycona. Hmmm.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 00:06   #105
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja robilam szatynem z garniera, myslalam ze bedzie typowo zimny, opakowanie tez tak wskazywalo. ale mam to:
i bardzo sie cieszeto jest cieple no nie?
Masz przepiękne włosy! czy na początku ten brąz nie wyszedł Ci zbyt czarny? Co to jest za odcień? (zwykły brąz? czekolada?) i którą konkretnie farbą Garniera robiłaś? Gratuluje włosów, naprawdę
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:25   #106
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a tak w ogóle to co sądzicie o farbach pallete deluxe seria golden browns czy jakoś tak?
życie i to forum nauczyło mnie że pallette to chodzący zabójca włosów, że każdy kolor poniżej jasnego blondu wychodzi czarno i w ogóle niszczy włosy i nic potem poza ścięciem nie pozostaje..

ale.. kolory na pudełkach wyglądają BOSKO a recenzje na KWC ma całkiem niezłe..

boję się kupić tę farbę, ale kolory mnie kuszą
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:27   #107
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Ja bym nie ryzykowała z ta farba bo gdzies na forum czytalam ze rowniez wychodzi czarna a kolory na pudełku sa całkiem inne i rzeczywiscie moga przyciągac ale juz sie nauczylam trzymac z daleka od pallete Wszystkie dobrze wiemy jak ciezko pozniej wrocic do jasnego koloru...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:31   #108
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

a co sądzicie o karmelowej czekoladzie Wellatonu?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:41   #109
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To dowodzi jednej rzeczy - że garnier faktycznie robi świetne farby. Szczerze mówiąc to jedyna marka, którą do tej pory nie byłam rozczarowana. Uwielbiam belle color i 100% color, chociaz 100% color wychodza za ciemne jak na moje skromne upodobania. Ale mimo wszystko: wlosy sie nie niszcza, pieknie lsnia, kolor bardzo dlugo trzyma. No i zawsze wychodzi zywy i piekny. A nutrisse i ich trwalosc to w ogole bajka - 1,5 miesiaca przy codziennym myciu i oczywiscie chronieniu koloru odpowiednimi specyfikami. Na dodatek jak na tak trwala farbe wlosy sa po niej w swietnym stanie i lsnia jak dzikie. Szkoda tylko, ze paleta kolorow jest tak uboga. Ostatnio doradzalam kumpeli farbe garniera, razem wybralysmy odcien i tez jest zachwycona. Hmmm.
ja lubie z garniera tylko belle color. 100% color bardzo szybko sie zmyl, to samo nutrisse. tylko belle color trzyma sie na moich wlosach ale nie niszczy, nie wysusza, nie jest drogi, na pewno znalazlam swojego faworyta chociazby na jakis czas
Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Masz przepiękne włosy! czy na początku ten brąz nie wyszedł Ci zbyt czarny? Co to jest za odcień? (zwykły brąz? czekolada?) i którą konkretnie farbą Garniera robiłaś? Gratuluje włosów, naprawdę
dziekujew rzeczywistosci wcale nie sa az takie przepiekne raczej normalne, ale zadbane jesli chodzi o ciemny szatyn to wychodzil bardzo ciemny (ale mi sie to podobalo), a teraz robilam szatyn belle color. a braz to byl kiedys (ta koncowka wygladajaca na czarna) z palette. wyszedl zle ale co poradzic... jeszcze tylko na koncach go mam.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 14:03   #110
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Ciepłe Brązy

Czy odrosty ufarbowały Ci się Kosmita77 równomiernie z resztą włosów, po tym szatynie z Belle Color- czy też widać różnicę?
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:50   #111
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez M-ka Pokaż wiadomość
Czy odrosty ufarbowały Ci się Kosmita77 równomiernie z resztą włosów, po tym szatynie z Belle Color- czy też widać różnicę?
widac minimalna roznice, ale jednak jest. poki co mylam kilka razy po farbowaniu, zobaczymy co bedzie po miesiacu.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:22   #112
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez aniraka Pokaż wiadomość
byłabym Ci bardzo wdzięczna
Aniraka tu masz obiecane kolory:

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^100_COLOR^100_COL OR_DISCOVER&prdcode=P5100 1&varcode=3600540506931

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^BELLE_COLOR^BELLE _COLOR_DISCOVER&prdcode=P 54001&varcode=36005403175 51

Nie wiem, na ile pierwszy link przeklamuje kolor, bo mam obawy, ze moze byc on popielaty. Natomiast drugi na pewno jest cieply i na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na niego. Widzialam twoja fotke. Moja siostra rowniez przedstawia wiosenny typ urody. Naturalnie ma ciemne blond loki ze zlocistym zabarwieniem - wyglada to bardzo ladnie. Poza tym farby Garniera z reguly dobrze oddzialywuja na wlosy, dlatego nie powinnas sie martwic tym, ze sie zniszcza. Jesli te farby Ci sie nie podobaja poszukam czegos innego, ale mam opory przed zachecaniem Cie do farb, ktorych nie probowalam, a ladnie wygladaja na opakowaniu, bo nie wiem co z nich wyniknie. I nie bede Ci polecac zlotych blondow np L'oreala, ktory na moje wlosy nie oddzialywuje najlepiej. Jesli jednak dalej masz watpliwosci to pisz. Cos wymyslimy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:03   #113
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Ciepłe Brązy

dzięki...ale żaden z tych linków nie chodzi...wyskakuje mi błąd ...
dzisiaj kupiłam sobię joannę multi color - naturalny blond..chciałam zobaczyć, jak pasemko chyci...trzymałam godzinę, długo...1 godz..i co? nic...totalnie nic nie widać...ehhh teraz to już nie wiem...bo raczej nie chcę farb, tylko szamponetki....
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:19   #114
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Ciepłe Brązy

jeśli chodzi o linki to poradziłam sobie
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:45   #115
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Ciepłe Brązy

kupiłam orzechowy brąz mariona...zobaczymy co z tego będzie
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:20   #116
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Przeczytalam Twoja analize kolorystyczna. Ze wzgledu na blond nikt Cie stad nie wyrzuci, ale ze wzgledu na to, ze jestes typem chlodnym - moze sie zdarzyc A tak powaznie: jestes typem lata. Nie pasuja do Ciebie cieple kolory. Powinnas wiec szukac blondow jak i brazow w popielatych, szarawych odcieniach. Przy nich Twoja uroda w pelni rozkwitnie byl watek pt. Zimny brąz czy zimne brązy. Poszukaj i pomysl o tym
Bardzo dziekuje i juz szukam w chlodnych brazach czegos dla siebie


Kosmita77...no to najwidoczniej chyba tak,albo cos w oczkach mi juz sie przestawia...moze kiedys za dlugo farbowalam na takie z foioletem lub czerwinia i teraz widze zawsze na brazach ta poswiatechaaa!chaaa!
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:28   #117
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Kosmita77...no to najwidoczniej chyba tak,albo cos w oczkach mi juz sie przestawia...moze kiedys za dlugo farbowalam na takie z foioletem lub czerwinia i teraz widze zawsze na brazach ta poswiatechaaa!chaaa!
moze i tak
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 10:31   #118
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a wellaton?
używała któraś z was odcieni karmelowa lub mleczna czekolada? dumam czy by nie spróbować karmelu, jakby wyszedł za jasno to zmieszać z mleczną.. bo boję się wkopać w czerń [ponoć wychodzą ciemniej dużo], wyczytałam że są trwałe [plus bo może w końcu będę miała trwalszy kolor na tych moich rozjaśnianych ] więc bym się tak łatwo czerni nie pozbyła..

choć wciąż jestem zachwycona włosami po brilliance [w sensie kondycyjnym], to jednak dopiero po tygodniu kolor bordowy sprał się i jestem jako tako zadowolona z odcienia tego szlachetnego brązu [ale to chyba raczej wpływ tego co miałam pod spodem], a nie wiem czy z brilliance jest jakiś wybór z brązów średnich, nie czarnych
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 11:35   #119
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

black_sun ja także myślałam o karmelkowej czekoladzie Wellatonu . Mleczna podobno bardzo ciemno wychodzi. Teraz mam już 'lekko' sprany Casting i czas najwyższy pomyśleć o nowej farbie. I tu rozważam Ciemny blond Belle Color, Karmelową czekoladę Wellatonu oraz Toscane Jasny Kasztan Opalizujący Loreal Recital. A co wybiore to nie mam pojęcia. Zależy mi na jasny, cieplutkim brąziku...
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 11:38   #120
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

wybierz karmelowa opowiesz jak było
belle color mnie niestety nie podpasował, włosy dziwne po tym były strasznie, elektryzowały się przez parę myć jeszcze i kolor szybko zniknął w odpływie wanny
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.