Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 16:44   #4861
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok zaraz wyjde i je wydmucham!

i tyle sie naczekalam na blyszczyki YSL 10 i 11 i teraz sa jak pieniedzy nie mam!
a wlasnie posiadaczki YSL Golden Gloss sa zadowolone?
Chyba juz wydmuchałas , bo leje jak cholera , a ja jednak zostaje na dzis w Wawie

Tez mnie kusi 11...tylko boje się ,że te drobinki mogą wyglądac koszmarnie, kiedy błyszczyk zniknie z ust

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
EDIT: dimiti należę do osób niezadowolonych z Golden Gloss YSL - efekt taki sobie, a plastikowy smak i zapach dobijają mnie (mam produkt świeży, taka "uroda" tego błyszczyku).
OOoo może Ty wiesz cos o drobinkach? Błyszczyk schodzi ładnie z ust, czy zostaja potem takie pozasychane drobiny na ustach?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:54   #4862
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Nie sposób się z tobą nie zgodzić. Też często robię zakupy kosmetyczne za granicą i poziom obsługi jest tam zdecydowanie wyższy, próbkami oraz różnego rodzaju prezentami można powiedzieć, ze szafują. Z drugiej jednak strony klienci tych sklepów też są trochę inni niż u nas. Nie chodzi mi o majętność, ale raczej o podejście do owej obsługi (oczekiwany i wymagany standard) i do próbek.
Nie ma co prawda żdanego problemu w okolicznych Sephorach z uzyskaniem próbek, ale może to wynika z mojego do nich podejścia. Przychodzę do perfumerii i informuję ekspedientki, co chcę przetestować, biorę tylko to, co mnie naprawdę interesuje. Gdy panie lub panowie oferują mi jakieś próbki, z których wiem, że nie skorzystam (pielęgnację mam ustaloną - preferuję firmy apteczne i ich nieperfumowane kosmetyki, perfumy tylko z pewnych linii - jestem alergikiem), mówię im o tym i rezygnuję.
Mimo zakupów na Tru nadal dość często robię zakupy w perfumeriach i obserwuję czasami dziwne zachowania klientek, tu na forum też można przeczytać o tym, że ktoś wybierze się parę razy do perfumerii i uzbiera próbek tyle, aby "przetrwać" do lepszych czasów. Takie podejście nie sprzyja dobrym relacjom na linii klient - sprzedawca. Za granicą tego typu podejście należy do rzadkości i dotyczy właściwie prawie tylko nastolatek.
Szacunek należy się obu stronom. Wszędzie domagam się profesjonalnego podejścia do siebie jako klientki i to bez względu na to, czy wygladam "na bogato", czy na nastolatkę w czasie wycieczki rowerowej, w tym więc punkcie również całkowicie się z tobą zgadzam.
Ale się rozgadałam
Swietna point'a wiele razy mówiłem w perfumerii prosze mi nie dawac próbki tego zapachu bo znam albo wiem że nie polubie nawet jak nie znam bo tak mam z zapachami Boss'a, mimo ze mógłbym dac bratu, koledze czy znajomemu, mysle że tak jest poprostu fair.

Każda perfumeriia ma jakoś ilośc próbek do zagospodarowania, i teraz pojawia sie problem czy dawac próbki kazdemu kto poprosi, a pózniej może sie okazać że jak klientka zrobi zakupy za kilkaset złoty to sie próbki skończyły i nie ma jej co dać, i wtedy tez jest źle, w zyciu nic nie jest idealne najlepiej jakby było ich tyle żeby móc przetestować przed i dostać jeszcze do zakupów troche

Co do zakupów zagranicą, robiłem zakupy londynie i nie dostałem nic, nawet jedenj próbki, moze miałem pecha

A pozatym nie wierze że jakby zasypywali nas próbkami w polsce to zrezygnowalibyśmy z Tru, mysle że cena i tak byłaby czynikiem decydującym, co widać po zamówieniach na Fatale czy JT
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:16
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:02   #4863
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Pod warunkiem że klientka przychodzi po jedną próbke, a nie po piatą z tego samego kremu pod oczy w tej samej perfumerii (pewno inne w mieście tez obiegała) z reszta czytałaś w tym watku o pomysłach na próbki idealista, z jednej perfumerii, z natepnej etc ... a jaki w tymi interes dla perfumerii i dytrybutora na polske ??? zaden bo klientka i tak zamówi na Tru, pewno odpowiesz że dlatego że jest taniej, ok, ale sklep internetowy w raju podatkowym bedzie zawsze tańszy i to duzo.

perfumeria za tester nie płaci, ale nie jest tak że dostaje ich tyle ile sobie zazyczy od dystybutora, tylko adekwatnie do sprzedaży, wiec jezeli jedna pani psiknie sie 15razy (a kiedys stałem obok i liczyłem, 15razy Chance Chanel, wszedzie od głowy az po spodnie, ale miałem ubaw oczywiście pani sie obraziła jak grzecznie zwróciłem jej uwage) to moze sie okazac że to kilkunastu takich klientkach tester jest pusty, a na nowy trzeba troche poczekać, i jak ktos chce kupic to nie ma jak sprawdzic zapachu. Nikt nikogo nie goni z 2-3 psikniecia, ale zlewanie sie perfumamii, sory batory jak napisałaś, bede piętnował zawsze

Skoro próbki tak dobrze promuja marke i sie pozytywnie kojarzą, to czemu nie wymagamy przy zakupach w markecie, próbek dzemu, soku, czekolady, drozszych wedlin, było by miło je przetestowac, czy w sklepie z alkoholami spróbować kilku rodzaj likierów zanim kupie jeden ? a jakoś nikt mnie tam próbkami nie zasypuje, co więcej nikt tych próbek nie wymaga, a czasami potrafie wydać na żywnośc tyle samo co w perfumerii

przepraszam OT to już ostatni
A ja odpowiem jeszcze tak,miałam kiedyś hurtownię kosmetyczną towar z Polski i z hurtowni niemieckich -od polskich dystr. , producentów znikoma ilość gratisów, próbek, natomiast w Niemczeczech nie dość że niskie ceny - to gratisów nawet przy niewieliej ilóści - bardzo dużo. Jak na europejczyków przystało gratisy w postaci np. nie tylko próbeczki ale porządnie dawaliśmy 15, 10 ml -perfumy, plecaki, kosmetyczki itp. A co nasze sklepy robiły? Sprzedawały te próbki je min. za np.0d 20 50,60 zł. A inne gadżet nie widziały światła dziennego. Taki jest właśnie polski sprzedawca. Najbardziej irytuje mnie więć nie dość że cena odb, od realiów taka np. sephorze i do tego jescze z łaską jakaś marna próbusia. Mam np. swoją ulubioną aptekę - dostaję próbek duż o- testuję i zawsze kupię jakiś dobry i drogi specyfik. Próbka to nie jest żadna łaska.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:22   #4864
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Mam np. swoją ulubioną aptekę - dostaję próbek duż o- testuję i zawsze kupię jakiś dobry i drogi specyfik. Próbka to nie jest żadna łaska.
Dlatego dostajesz ich duzo że pani z apteki ma pewność że nie bierzesz próbek dla samego faktu, tylko naprawde je testujesz, a pózniej robisz zakupy, dla mnie to bardzo prosta zalezność
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:24   #4865
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość


Ale podobno taka skóra za to wolniej się starzeje. Próbuję znaleźć jakiś pozytyw.
heh to moje czolo zostanie nieskazone za to bede miala zmarszczki kolo ust nie jest tak zle zawsze mogloby byc gorzej dziekuje za pocieszenie
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a do tego spływa po max 4-5 godz


Najlepiej by było docelowo, ale na moje pory nic nie zadziała chyba cała zimę leciałam na kwasach BHA+AHA, do tego jeszcze AcneDerm, który chyba najlepiej sobie radził z porami, byly zmniejszone i oczyszczone ale jak odstawiłam kwasy to znowu nie jest wesolo. Moja cera wydziela tony tłuszczu, taka mam odkąd zaczęłam dojrzewać i chyba juz taka mi zostanie więc nie dziwie sie że mam wiecznie zapchane pory, najgorzej na nosie, nie nadążam czasem z oczyszczaniem. Oszalec można.

Ale jak mozesz coś polecić to ja chetnie przyswoję taka informację
no to jest najwiekszy problem...i to blyszczenie...ja mam teraz AcneDerm ale chyba odstawie bo u mnie jest wrecz odrwotny skutek...pory mam zapchane i co chwile mnie wysypuje!
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Chyba juz wydmuchałas , bo leje jak cholera , a ja jednak zostaje na dzis w Wawie

Tez mnie kusi 11...tylko boje się ,że te drobinki mogą wyglądac koszmarnie, kiedy błyszczyk zniknie z ust



OOoo może Ty wiesz cos o drobinkach? Błyszczyk schodzi ładnie z ust, czy zostaja potem takie pozasychane drobiny na ustach?
hehe ale ja beee jestem u mnie za to nie padalo bo tak ladnie dmuchalam
wlasnie mnie tez kusi niby i 10 i 11 ale z lancoma zamowie 330 wiec wezme 11 z ysl dobre ma opinie na KWC i podobno swietnie sie blyszczy tylko wasnie ten zapach no nie za bardzo ja jak sie skusze to pewnie i tak w czerwcu dopiero i jak mi Tru przysle moje dotychczasowe zakupy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:57   #4866
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dzięki Waszej rozmowie o bananowym JT przetestowałam go dziś i... przepadłam jest absolutnie boski
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:00   #4867
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dzięki Waszej rozmowie o bananowym JT przetestowałam go dziś i... przepadłam jest absolutnie boski
osz Ty! juz prawie o nim zapominalam a Ty mi tu przypominasz jak ja mam pustki w portfelu i na koncie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:01   #4868
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
osz Ty! juz prawie o nim zapominalam a Ty mi tu przypominasz jak ja mam pustki w portfelu i na koncie!
oj, przepraszam ale dawno już mnie tak błyszczyk nie zachwycił nawet nie klei się tak bardzo jak pozostałe JT i ten zapach mniam. Tylko cena mogłaby być niższa
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:03   #4869
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oj, przepraszam ale dawno już mnie tak błyszczyk nie zachwycił nawet nie klei się tak bardzo jak pozostałe JT i ten zapach mniam. Tylko cena mogłaby być niższa
wlasnie dlatego chwiloweo musze o nim zapomniec ale czekam az pojawi sie na Tru albo jakiejs innej aukcji
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:08   #4870
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to moje czolo zostanie nieskazone za to bede miala zmarszczki kolo ust nie jest tak zle zawsze mogloby byc gorzej dziekuje za pocieszenie

no to jest najwiekszy problem...i to blyszczenie...ja mam teraz AcneDerm ale chyba odstawie bo u mnie jest wrecz odrwotny skutek...pory mam zapchane i co chwile mnie wysypuje!
Dimiti, sama też się w ten sposób pocieszam.

A jak długo stosujesz Acne Derm? Na początku niestety jest spory wysyp, ale warto to przecierpieć.
Ja rano po przebudzeniu kiedy na wieczór stosuję Effaclar mam całe czoło tłuste. Podobno to efekt oczyszczania skóry.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:12   #4871
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego chwiloweo musze o nim zapomniec ale czekam az pojawi sie na Tru albo jakiejs innej aukcji
ja tak samo ale jak się nie uda to trudno, niech stracę muszę go mieć to będzie kwestia czasu
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ja rano po przebudzeniu kiedy na wieczór stosuję Effaclar mam całe czoło tłuste. Podobno to efekt oczyszczania skóry.
ja też Effaclar jest świetny, bałam się wysuszenia, ale nie jest najgorzej skóra jest o wiele ładniejsza
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:15   #4872
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Chcialam tu oficjalnie podziękować Asieńce, która zmniejszyła mi zdjęcia i moglam wreszcie pokazać, moje skromne zakupy.
Dziekuję bardzo.
dziewczyny kogo lac za tego bananowego JT, poczekajcie z pochwalami do czerwca...plissssssssssss ssssssssss
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:18   #4873
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego chwiloweo musze o nim zapomniec ale czekam az pojawi sie na Tru albo jakiejs innej aukcji
Poczekaj 5 lat - bedzie w speszal purczejs za 20zeta
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:19   #4874
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Do czerwca niestety koniec z zakupami na Tru. Po dzisiajszym wypadzie na ciuchowo-butowe zakupy z kasą zrobiło się cieniutko

Ale nie martw się - do czerwca już niedługo


Co do porów i tłustej cery - ja też je mam. Męczy mnie to koszmarnie, a że nie znam się zupełnie na pielęgnacji, to moja buzia wygląda koszmarnie. Myślałam o maseczce Biotherm, ponoć jakaś fajna, i na tru jest... :/ ale nie wiem. Na razie podsłuchuję Was, Dziewczyny.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:20   #4875
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Co do próbek to pamiętam jako 17-letnia dziewczyna szukałam dla mojej cery, która nagle stała się mieszana, odpowiedniego podkładu. Wypróbowałam wszystko z Clinique (wyczytałam w jakiejś gazecie, że to najlepsze podkłady) i klapa. Miałam dość wyrzuconych pieniędzy. Chciałam kupić podkład dobry, cena nie grała roli ale nie było już mowy o zakupie w ciemno.

Do dzisiaj pamiętam jak byłam traktowana w perfumeriach gdy prosiłam o próbki. Ja jestem do tego bardzo pamiętliwa i nigdy nie zapomnę jak mnie te wszystkie ekspedientki ignorowały. Nie byłam rozwydrzoną nastolatką która wpadała do perfumerii i malowała się wszystkimi testerami- nie miałam i nie mam takiego zwyczaju.

Teraz już nie muszę dokładnie analizować każdego zakupu ale i tak do dzisiaj rzadko kupuję coś w ciemno. Szanuję swoje pieniądze i mam zbyt dużo kosmetyków by móc pozwolić sobie na jakiś nietrafiony zakup.

Nawet obecnie jestem różnie traktowana w perfumeriach. Nie rozumiem tego. Czy te kobiety mają jakiś problem?

O próbkach przy zakupie nie wspomnę. Czy za 200zł, czy za 50zł, czy za 600zł...





Koniec OT
Czy ktoś zna podkład Dior Serum Teint (Serum Foundation)?

Podobno cudo...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:21   #4876
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Poczekaj 5 lat - bedzie w speszal purczejs za 20zeta
genialne
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:28   #4877
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

ja też Effaclar jest świetny, bałam się wysuszenia, ale nie jest najgorzej skóra jest o wiele ładniejsza
Dokładnie tak. Zużyłam już 5 tubek i naprawdę jest niesamowita poprawa.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Chcialam tu oficjalnie podziękować Asieńce, która zmniejszyła mi zdjęcia i moglam wreszcie pokazać, moje skromne zakupy.
Dziekuję bardzo.
dziewczyny kogo lac za tego bananowego JT, poczekajcie z pochwalami do czerwca...plissssssssssss ssssssssss
Basieńko, cała przyjemność po mojej stronie. Ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc.
I takim sposobem widzimy w avatarku Twojego Maciusia - ślicznotę i konesera dobrych kosmetyków (m.in. Bambuska Lancome).

-----------------
Dziewczęta mające problem z cerą, zajrzyjcie proszę na Biochemię Kosmetyczną. Tam naprawdę są fachowe siły i Dziewczyny bardzo chętnie pomogą w doborze odpowiednich kosmetyków.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:34   #4878
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dimiti, sama też się w ten sposób pocieszam.

A jak długo stosujesz Acne Derm? Na początku niestety jest spory wysyp, ale warto to przecierpieć.
Ja rano po przebudzeniu kiedy na wieczór stosuję Effaclar mam całe czoło tłuste. Podobno to efekt oczyszczania skóry.
cos bedzie z 1,5 miesiaca chyba teraz odstawilam go 2 dni temu bo powoli jestem przerazona bo nic nie miala i nagle sie zaczelo! na noc mam go stosowac wlasnie a rano noscar. Wiem ze zawsze moze byc gorzej ale troche zla jestem bo bylo juz wszystko swietnie a tu takie a kuku!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja tak samo ale jak się nie uda to trudno, niech stracę muszę go mieć to będzie kwestia czasu

ja też Effaclar jest świetny, bałam się wysuszenia, ale nie jest najgorzej skóra jest o wiele ładniejsza
oj ja narazie poluje na inne JT a tym sie zajme pewnie juz we wakacje bo najbardziej kusi jego zapach chyba zaczne nosic banany w torebce i bede je wachala co chwile
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Chcialam tu oficjalnie podziękować Asieńce, która zmniejszyła mi zdjęcia i moglam wreszcie pokazać, moje skromne zakupy.
Dziekuję bardzo.
dziewczyny kogo lac za tego bananowego JT, poczekajcie z pochwalami do czerwca...plissssssssssss ssssssssss
wlasnie tez czekam do czerwca to czekamy razem w takim razie bo we dwie zawsze razniej

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Poczekaj 5 lat - bedzie w speszal purczejs za 20zeta
hym kuszaca propozycja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:35   #4879
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

asiu a co to jest ta biochemia? Bo ja jestem starszną alergiczką, może tam znajdę jakieś rady...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:36   #4880
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kobietki a Effaclar stosujecie również na noc? Właśnie kończy mi się krem i zastanawiałam się właśnie nad kupnem Effaclar
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:41   #4881
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dynia 18 , podziwiałam przed chwilą na zbiorach Twoje zakupy
Czy mogłabyś napisać coś o odcieniach JT ? Czy są kryjące , mają drobinki, jak z intensywnością koloru?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:46   #4882
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
cos bedzie z 1,5 miesiaca chyba teraz odstawilam go 2 dni temu bo powoli jestem przerazona bo nic nie miala i nagle sie zaczelo! na noc mam go stosowac wlasnie a rano noscar. Wiem ze zawsze moze byc gorzej ale troche zla jestem bo bylo juz wszystko swietnie a tu takie a kuku!

oj ja narazie poluje na inne JT a tym sie zajme pewnie juz we wakacje bo najbardziej kusi jego zapach chyba zaczne nosic banany w torebce i bede je wachala co chwile

wlasnie tez czekam do czerwca to czekamy razem w takim razie bo we dwie zawsze razniej


hym kuszaca propozycja
Dimiti, jeśli Cię to pocieszy tu u mnie wysyp trwał bite 3 miesiące.
Może też Cię coś zapychać i stąd to wrażenie że Acne Derm nie działa.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
asiu a co to jest ta biochemia? Bo ja jestem starszną alergiczką, może tam znajdę jakieś rady...
Basieńko, zerknij tu:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Kobietki a Effaclar stosujecie również na noc? Właśnie kończy mi się krem i zastanawiałam się właśnie nad kupnem Effaclar
Tylko na noc, choć na opakowaniu pisze że rano i wieczorem. Effaclar to kwas, lepiej nie ryzykować stosowania na dzień bo można sobie zrobić "kuku" w postaci plam więc stosujemy tylko na noc a rano solidnie filtrujemy twarz fotostabilnym, wysokim filtrem.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:47   #4883
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
asiu a co to jest ta biochemia? Bo ja jestem starszną alergiczką, może tam znajdę jakieś rady...
Proszę: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66
Też zaczynałam od biochemii i miło to wspominam

edit: widzę, że już Asieńka mnie ubiegła
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:48   #4884
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

lolu mam JT:

coral rush JT Cheries-koral spokojny z bardzo mikroskopijnymi drobinkami zlota, raczej kryjacy

JT Menthe- turkusowy transparentny, mieniacy sie lekko na jasniejszy turkus-zlotawy,bardzo drobne drobinki, bardziej perlowy niz drobinkowy, chlodzi a zatem lekko powieksza

JT Barbe a papa- róż polkryjący , spokojny, lekko koralowy zatem cieply, perlowy

JT Touched by Light- zloty transparentny z dość widocznymi drobinkami, smacznie pachnie cukierkowo-moj ulubiony

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=359553598

JT carrot- pomaranczowy o smaku marchewki slodkiej, bez drobin
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:51   #4885
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja mam trzy odcienie JT (na fotkach brakuje, bo jednego zgubilam, ale już znalazlam). Zakupiłam je w kompleciku z promocji na dzień matki. wg mnie nie są kryjące. Mają lekką poświate koloru na ustach i Fraise ma chyba najbardzije intensywny kolor, ale tez nie jest aż tak widoczny. Cerise ma zlote drobinki, Fraise ma kolorowe ciutenkie migoczące drobinki, melon nie posiada żadnych drobinek. wg mnie tez nie są trwałe, ale i tak je lubie bo są pyszne. moglabym je godzinami nakladac na usta. Postaram się zrobic fotki na ustach , i do asi sie uśmiechnąć żeby zmniejszyła.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:58   #4886
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

neonko , dynio dziękuję za opis

Po wielu testach przeróżnych błyszczyków, ciągle wracam do JT i nawet to klejenie mi mniej przeszkadza niż kiedyś. Mój ulubiony to 31 Peche, zużywam kolejną tubkę. Wybieram zawsze średniokryjące, drobinkowe ale bez brokatu .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:01   #4887
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Proszę: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66
Też zaczynałam od biochemii i miło to wspominam

edit: widzę, że już Asieńka mnie ubiegła
Pamiętam Cię właśnie stamtąd Asiu.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ja mam trzy odcienie JT (na fotkach brakuje, bo jednego zgubilam, ale już znalazlam). Zakupiłam je w kompleciku z promocji na dzień matki. wg mnie nie są kryjące. Mają lekką poświate koloru na ustach i Fraise ma chyba najbardzije intensywny kolor, ale tez nie jest aż tak widoczny. Cerise ma zlote drobinki, Fraise ma kolorowe ciutenkie migoczące drobinki, melon nie posiada żadnych drobinek. wg mnie tez nie są trwałe, ale i tak je lubie bo są pyszne. moglabym je godzinami nakladac na usta. Postaram się zrobic fotki na ustach , i do asi sie uśmiechnąć żeby zmniejszyła.
Zawsze możesz się uśmiechać Basieńko.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:03   #4888
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dynia18 cudne te JT. Jak z datą produkcji?
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:06   #4889
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
neonko , dynio dziękuję za opis

Po wielu testach przeróżnych błyszczyków, ciągle wracam do JT i nawet to klejenie mi mniej przeszkadza niż kiedyś. Mój ulubiony to 31 Peche, zużywam kolejną tubkę. Wybieram zawsze średniokryjące, drobinkowe ale bez brokatu .
Ciekawy jest też 32 Mangue, koralowo-różowy nieco bardziej ktyjący od 31, w opakowaniu wygląda ja pomarańczowy, na ustach staje sie bardziej rózowy, posiada podobny typ opalizacji jak 31 tylko mocniejszy, niema ani drobinek ani brokatu w sobie .
I jeden z ładniejszych zapachów wsród JT.

35 to bardzo transparentna dość brudna czerwień, prawie przezroczysta na ustach, bez drobin czy brokatów.
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:11   #4890
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czy mógłby mnie ktoś wprowadzić w to strawberrynet? Bo same dobre rzeczy o tym słyszę, ale jakoś tego nie ogarniam...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.