NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-11, 19:37   #1111
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Psycho bardzo ladna, wywazona, spokojna, pełna kolekcja

Sylwio ale kolorki
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:38   #1112
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
ja wklejam moje skarbenka inglotowetak upragnione,moje 4 paletki
wow sliczne paletki!!!!!
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Cześć laseczki Zobaczcie jakie piękne prezenty dostałam od taty z Londynu Musiałam się Wam pochwalić koniecznie ! Moje wielkie marzenie się spełniło, bo mam błyszczyki z Burżuja... Po prostu bardzo się cieszę Wklejam 2 zdjęcia.. 2 zdjecie lepiej odzwierciedla kolorki Buziaczki
Olcia fajniutkie blyszczyki!!! Jakie wrazenia po uzyciu?
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wrzucam i moją, juz po segregacji
bardzo fajna kolekcja!!! Nie za duza a w sam raz!!!! Jak ocniasz pudry mineralne? Zadowolona jestes?
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:52   #1113
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Psycha -gratuluję fajnej, zminimalizowanej kolekcjiPiekne pedzle- mam na ich punkcie bzika
Sylwia- swietne paletki- jakie numerki ma trzecia z nich?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:02   #1114
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

psycha, jak oceniasz SVR 50B - filtr barwiony? znajdzie się kolor dla bladolicej?
btw. bardzo ładna kolekcja.
Sylwia, ile kolorków! Z takimi paletkami można poszaleć! Jaki numerek ma ta czerwień z paletki z brązowami?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:20   #1115
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Na Allegro można znaleźć cienie Revlon w cenie 20-30 zł. W polskich drogeriach są one dużo droższe, stąd pytanie: myślicie, że są oryginalne? Dla przykładu kilka aukcji:
http://allegro.pl/item450901358_revl...etals_317.html
http://allegro.pl/item451444116_revl...ienie_320.html
http://allegro.pl/item449584771_revl...powiek_x4.html
http://allegro.pl/item451631080_revl...per_cenie.html
Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:22   #1116
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Na Allegro można znaleźć cienie Revlon w cenie 20-30 zł. W polskich drogeriach są one dużo droższe, stąd pytanie: myślicie, że są oryginalne? Dla przykładu kilka aukcji:
http://allegro.pl/item450901358_revl...etals_317.html
http://allegro.pl/item451444116_revl...ienie_320.html
http://allegro.pl/item449584771_revl...powiek_x4.html
http://allegro.pl/item451631080_revl...per_cenie.html
Będę wdzięczna za odpowiedź
tak revlon generalnie jest przynajmniej połowę tańszy w USA, skąd sprzedawcy z allegro go sprowadzają. np podkład - Colorstay normalnie kosztuje minimum 70zl, na allegro znajdziesz bez najmniejszego problemu za 35 i jest oryginalny
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:22   #1117
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Olcia fajniutkie blyszczyki!!! Jakie wrazenia po uzyciu?
Monciu... Blyszczydel jeszcze nie uzywalam, ale wiem ze pachna cudnie juz czuje ze bede zadowolona... Czaje sie tez na Les nudes... uzywal ktos ? ;*
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 20:24   #1118
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Na Allegro można znaleźć cienie Revlon w cenie 20-30 zł. W polskich drogeriach są one dużo droższe, stąd pytanie: myślicie, że są oryginalne? Dla przykładu kilka aukcji:
http://allegro.pl/item450901358_revl...etals_317.html
http://allegro.pl/item451444116_revl...ienie_320.html
http://allegro.pl/item449584771_revl...powiek_x4.html
http://allegro.pl/item451631080_revl...per_cenie.html
Będę wdzięczna za odpowiedź
Jeśli są z zagranicy to zapewne tak - teraz funt czy dolar jest bardzo tani, więc opłaca się kupować za granicą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:27   #1119
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Monciu... Blyszczydel jeszcze nie uzywalam, ale wiem ze pachna cudnie juz czuje ze bede zadowolona... Czaje sie tez na Les nudes... uzywal ktos ? ;*
ja nie uzywalam i nie mialam tego kolorku ale ciekawa jestem efektu Twoich burzujkow, jakbys miala zdjecia , prosze wstaw ma wizaz bo chetnie obejrze Olcia przydaloby sie uaktualnic Twoja kolekcje kosmetykow, nie?? tyle nowosci
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:31   #1120
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja nie uzywalam i nie mialam tego kolorku ale ciekawa jestem efektu Twoich burzujkow, jakbys miala zdjecia , prosze wstaw ma wizaz bo chetnie obejrze Olcia przydaloby sie uaktualnic Twoja kolekcje kosmeykow, nie?? tyle nowosci
Monciu.. burzuj ma w ofercie jakby typy blyszczydel.. te moje to cosmic.. sa tez les nudes i cos jeszcze... jak bede sie maziac to fotki wkleje.. auaktualnic zbior by sie przydalo..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:38   #1121
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
tak revlon generalnie jest przynajmniej połowę tańszy w USA, skąd sprzedawcy z allegro go sprowadzają. np podkład - Colorstay normalnie kosztuje minimum 70zl, na allegro znajdziesz bez najmniejszego problemu za 35 i jest oryginalny
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeśli są z zagranicy to zapewne tak - teraz funt czy dolar jest bardzo tani, więc opłaca się kupować za granicą.
Dziękuję za odpowiedź Muszę się zastanowić nad tym Revlonem, bo mam cienie do makijażu imprezowego (ze trzydzieści inglotów) a do dziennego nie. Tzn. mam Bell Satin Mat, ale za cholerę nie chce mi się to ładnie rozprowadzić i robią się plamy.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 20:39   #1122
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

subskryptuje wątek
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:46   #1123
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Monciu.. burzuj ma w ofercie jakby typy blyszczydel.. te moje to cosmic.. sa tez les nudes i cos jeszcze... jak bede sie maziac to fotki wkleje.. auaktualnic zbior by sie przydalo..
no widzisz zawsze sie mozna sie czegos nowego dowiedziec na wizazu nie wiedzialam ze sa jakies rodzaje burzujkow dzieki za info blyszczykomaniaczko
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 20:59   #1124
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
no widzisz zawsze sie mozna sie czegos nowego dowiedziec na wizazu nie wiedzialam ze sa jakies rodzaje burzujkow dzieki za info blyszczykomaniaczko
wkleje foteczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3d_nudes_l.jpg (11,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90952c323b6159d690e97918c5825665.jpg (13,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsad.jpg (5,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sa.jpg (5,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb.jpg (3,5 KB, 37 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:02   #1125
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
wkleje foteczki
o jejku tyle roznych burzujkow te z pierwszego zdjecia wydaja sie byc fajne, takie naturalne kolorki
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:03   #1126
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Psycho bardzo ladna, wywazona, spokojna, pełna kolekcja
Dziekuje
Moj makijaz zawsze wygląda tak samo - moja druga skóra
Ostatnio testowałam beże w kombinacji z fioletem i khaki... chyba sie skusze Mała odmiana nie zaszkodzi


Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość

bardzo fajna kolekcja!!! Nie za duza a w sam raz!!!! Jak ocniasz pudry mineralne? Zadowolona jestes?
Zadowolona pół na pół Odcien siamese Meow pasuje mi idealnie w formule PP, natomiast ten sam w formule FF jest o dobre 2 tony jasniejszy, ale znowu dobrze kryje.... wiec musze mieszać. Jakościowo bardziej mi pasują od tych EDM, ponieważ lekko wysuszają, co ogromnym plusem dla cery mieszanej
Mieszanka taka kryje wspaniale, nie tworzy efektu maski na twarzy, nie podkreśla skórek i trzyma sie skóry twarzy dobre 9h. Podkłady meow zawierają delikatne drobinki, przez co ładnie rozswietlają skóre twarzy.


Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Psycha -gratuluję fajnej, zminimalizowanej kolekcjiPiekne pedzle- mam na ich punkcie bzika
Niesamowicie wygodne
Dziękuje bardzo

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
psycha, jak oceniasz SVR 50B - filtr barwiony? znajdzie się kolor dla bladolicej?
btw. bardzo ładna kolekcja.
SVR 50b to jasny neutralny beż, do kupienia tylko w jednym odceniu.
Naleze do bladolicych, w dodatku piegowatych i SVR 50b jest dla mnie idealny
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:08   #1127
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
o jejku tyle roznych burzujkow te z pierwszego zdjecia wydaja sie byc fajne, takie naturalne kolorki
no wlasnie one mi sie baaaardzo podobaja... a wiec pytanie... uzywal ktos?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 21:56   #1128
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Monciu... Blyszczydel jeszcze nie uzywalam, ale wiem ze pachna cudnie juz czuje ze bede zadowolona... Czaje sie tez na Les nudes... uzywal ktos ? ;*

Poziomko ja mam kolor 34 z Les nudes. Faktycznie,daje baaardzo naturalny efekt, w sumie tylko nabłyszcza wargi. I szybko się zjdada. Za to przyjemnie pachnie i jest wydajny (mam go już dobrych kilka miesięcy,a często go używam)
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:04   #1129
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Kasiu wstawiam obiecane zdjecie na rece cieni YSL nr 4. Cienie te ze nie sa mocno napigmentowane, nie nadaja sie do wykonania wieczorowego makijazu ale za to nadaja sie do naturalnego , dzienniego makijazu przeslicznie wygladaja na oku i sa bardzo trwale. U mnie bez bazy wytrzymaly ponad 10h w nienaruszonym stanie!!!!!! Wygladaja bardzo subtelnie i pieknie podkreslaja oko Jestem z nich bardzo zadowolona
pierwsze zdjecie jest zrobione bez lampy
drugie zdjecie jest z lampa
trzecie przedstawia wlasnie te cienie

EDIT nie wiem czemu na zdjeciach przy pierwszym najjasniejszym odcieniu wyszla jakas dziwna szara smuga, nie bylo jej na rece widac. A ten najjasniejszy cien powinien wyjsc bialy

Moniczko dopiero dojrzałam , slepak ze mnie

Ślicznie dziekuję , te cienie sa piekne, jak fundusze pozwola to sie skusze
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 22:18   #1130
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Moniczko dopiero dojrzałam , slepak ze mnie

Ślicznie dziekuję , te cienie sa piekne, jak fundusze pozwola to sie skusze
Alez prosze Jutro jade do centrum handlowego, z zamiarem poprawienia sobie humorku zobaczymy co z tego wyjdzie mialam ochote na piateczki YSL, i jutro baczniej sie im przyjrze
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 22:24   #1131
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Moniczko to slicznie poprosze zebys obejrzała Tawny i Sahara czaje sie na nie ale jeszcze nie miałam okazji obejrzec na zywo
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 01:28   #1132
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
WOW Przesliczna kolekcja!!!!!!!!! Piekna kolekcja pudrow i nablyszczaczy Widze ze posiadasz diora SCULPT zadowolona jestes? Ja tez mam ale nie za bardzo mnie zachwycil, byc moze ze kolorek 010 jest dla mnie za jasny Co mi mozesz napisac na temat sypanca Diora? czailam sie na niego, i narazie wzielam puder prasowany, ale mam straszna ochote na sypany masz porownanie do EL Lucidity napisz prosze jak wypada w stosunku do niego Zadowolona jestes z tych szachownic Clinique? ktora uwazasz za godna polecenia dla jasnej cery mam amberka, jestem zadowolona ale chcialabym sprobowac cos innego I napisz mi prosze jak sie sprawuja cienie lancome w stosunku do piateczek diora ktore lepiej sie trzymaja, i lepiej zachowuja na oczkach dziekuje z gory za odp
To ja odpowiem w kolejności
-> Dior Sculpt jest bardzo mocno odżywczym podkładem, nawilżającym i mocno kryjącym. Działanie pielęgnacyjne powoduje, że jest świetny na zimę.
Jednak go nie używam bo jest dla mnie zbyt kryjący. Służy mi obecnie do rozjaśniania w zimie za ciemnych podkładów (mam 010) gdy nie zdążę kupić jaśniejszego odcienia, dodaję wtedy małą kropelkę i jest ok
Jednak uważam, że jest naprawdę dobrym kosmetykiem, spełnia obietnice producenta.
-> Dior sypki nie jest kosmetykiem zachwycającym. Powiedziałabym, że jest to sypaniec który niczym nie zaskakuje. Jest trwały, matuje, nie zmienia koloru, wydajny itd. Jednak przy Lucidity jest słaby. Puder EL powoduje, że twarz jest inna, rozpromieniona, gładka. Do tego nie ma talku który wysusza skórę.
Z Lucidity mam w domu chyba z 3 opakowania na zapas A najgorsze, że dali teraz nowe pudełko które jest duuuuużo mniej praktyczne od poprzednika i będę musiała jeszcze kupić na zapas by potem sobie przesypywać .
-> Szachownice Clinique: dla jasnej cery polecam albo 'In The Pink' lub 'Shimmering Sweets', w lekkim brązie 'Bare Bronze'. Inne kolory mogą być zbyt mocne dla jasnej cery. Dla blondynki poleciłabym te dwa pierwsze- dają niesamowity efekt!
-> Cienie Diora są na pewno bardziej miękkie niż Lancome. Minimalnie łatwiej się nakładają i cieniują. Trwałość dla mnie jest taka sama. Jednak Lancome ma taki kolor jakiego nie znalazłam w żadnej innej firmie Szukałam odpowiedników, zamienników czy lepszych ale tylko Lancome ma taki cień który chyba nigdy mi się nie znudzi- chodzi o ten ciemniejszy, pewnie znasz, z podwójnych Night&Day (obecnie jest też do kupienia pojedynczo jako G40).
Dla mnie te cienie są porównywalne, jedynie Dior ma lepszy wybór kolorów, głównie chodzi mi o serię Iridescent. Dodam, że Lancome przy nich jest bardziej subtelny i elegancki.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
Ogolnie chodzi mi o zauwazalny efekt Mam rozswietlacz ale on daje tylko zlotawy blask, nie zadowala mnie ten efekt. Chcialabym zeby byl naprawde widoczny. Szachownic juz raczej nie znajde a nad Shimmerem sie zastanawialam juz klka razy, ale ma w skladzie trojglicerydy i boje sie ze mnie moga zapchac (a napewno zapchaja). Moze i ja sie skusze na ten Essence. Musze go tylko gdzies upolowac.

A powiedz mi jeszcze ktory odcien Shimmera daje najbardziej widoczny efekt i jak sprawuja sie meteoryty? Bo wlasciwie mialam ochote zakupic wlasnie meteoryty.
To nie wiem czy ten Essence Ci będzie odpowiadać- daje on taką gładką poświatę platynowego złota, kompletnie bezdrobinkową
(EDIT: uwaga, drobinki,a raczej brokat jest posypany na wierzchu, po kilku użyciach on znika- ale po co go dali?!).
Jeżeli miałoby być coś z kolorem to właśnie szachownice- są bez problemu do dostania na eBay'u

Meteoryty dają takie delikatne, lekko drobinkowe rozświetlenie. Mnie nie zachwycają, od czasu do czasu użyję. Jednak na całą twarz jakoś mi nie pasują a na policzki mam lepsze.
EDIT: sprawdziłam, masz cerę mieszaną. W życiu nie kupuj meteorytów One nie sprawdzają się na takiej cerze, dużo szybciej się błyszczy.

Piękne, delikatne rozświetlenie daje też Shiseido paskowany. On był na to lato. Dla mnie służy jako subtelny bronzer.

Z shimmerków Diora najmocniejszy kolor daje raczej ten najnowszy- Copper Diamond.
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-10-12 o 22:59 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:33   #1133
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Jeanne90 - z All roznie bywa, mnie akurat "udalo sie" kupic rok temu podrobe quadu Revlon'a. Toczylam mala wojne ze sprzedajacym, ktory ugial sie po potwierdzeniu przez Baltic Company (polski dystrybutor marki), ze nie sprzedano mi oryginalu

SiSleyS wymiatasz

Psycha - jak ja lubie twoje minimalizmy Zgrabnie bardzo ale zapasem Doe Eyed mnie powalilas, to nawet ja mam tylko jednego Mleczaka w zapasie i jednego w uzyciu Widac u ciebie zelazna konsekwencje, chyle czolo
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:38   #1134
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
I to by było na tyle... nadal duzo
psycha jaki piękny zbiór
ilość idealna, a jaka przemyślana...
to jakieś 1/4 tego co ja mam, jak to zrobiłaś?

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-10-12 o 09:59
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:21   #1135
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja odpowiem w kolejności
.
Sis bardzo dziekuje za odpowiedz. W takim razie zostane prze sypancu z EL i nie skusze sie na Diora. Oblukam dzis sobie te szachowniczki clinique i jesli mi sie spodobaja moze sobie dzis zafunduje
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:46   #1136
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wrzucam i moją, juz po segregacji
Swiatło kiepskawe, ale w miare wiernie oddaje kolory. Jedynie w przypadku podkładów nieco przekłamuje.
Psycho, świetny zbiór! Taki wyważony Bardzo podoba mi się Twoja cieniowa konsekwentność - tylko cienie Clinique
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:33   #1137
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

aktualizacja, wrzesień/październik

wiem że terracotta wyglada śmiesznie ale nie mogłam znieść tych nachalnych drobinek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktual..jpg (54,1 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aktual2.jpg (39,1 KB, 182 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:05   #1138
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Sleepy super aktualizacja przyjemne te kolorki a te rozświetlacze mmm... Z terracotty zrobiłaś ser z dziurami Podsumowując - wszystko bym Ci zabrała
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:47   #1139
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Witam W nowej odsłonie wątku prezentuję swoje zbiory po drastycznej reorganizacji
// przepraszam za beznadziejną jakość zdjęć, robione były aparatem z telefonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00847.jpg (81,1 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00848.jpg (71,7 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00849.jpg (57,3 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00850.jpg (59,4 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00851.jpg (73,7 KB, 184 załadowań)
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:58   #1140
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam W nowej odsłonie wątku prezentuję swoje zbiory po drastycznej reorganizacji
// przepraszam za beznadziejną jakość zdjęć, robione były aparatem z telefonu
super zorganizowany zbiór!
jakie są te nowe kulki brązujace Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Sleepy super aktualizacja przyjemne te kolorki a te rozświetlacze mmm... Z terracotty zrobiłaś ser z dziurami Podsumowując - wszystko bym Ci zabrała
dziękuję
te brązowe połyskujące drobiny z terracotty trzymam w osobnym pojemniczku, jakbym nabrała na nie ochoty
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.