Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 23:12   #931
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Na pewno będzie Ci ładnie, ale nie rób tego w domu.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 00:20   #932
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

sliczny masz ten kolorekm ja bym nie zmieniala
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 07:33   #933
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

bess a ile zapłaciłaś u fryzjera za taką przyjemność rozjaśniania???
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 09:47   #934
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

razem z obcinaniem 100 ,ale to nie byl prestizowy salon tylko taki zwykly.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 09:51   #935
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

bess, ale powiedz prosze wesżłas do fryzjera i powiedzialaś ze chcesz być blondynką i cie odrazu zrobili nią?:pp jaki miałaś w tedy kolor wlosków?bo mi wszyscy wkręcają ze mi nie nie wyjdzie, bo za ciemne!Ale bez przesady!

Pozatym rozmawiałam z dobrą znajomą i doradziła mi abym kupiła dwie mocne farby blond najlepiej w kremie i dwie naraz zebym nałozyła na włosy!podobno moze w tedy cos złapie!co o tym sądzicie?
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 09:57   #936
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

ano wlasnie wczesniej chodzilam po salonach ze 2 lata z odstepamiTez slyszalam to samo.Pozniej przestalam farbowac odrosty,farba troszke sie zmyla i w koncu znalazlam fryzjerke ktora nie powiedziala nie.Wyszly mi naprawde jasniejsze niz chcialam,szczegolnie na odrostach ale wyglada to prawie tak jak mialam wczesniej,moje naturalne,a nie jakies zolte jak mnie straszono gdzie indziej.Nie pamietam niestety nazwy rozjasniacza jakim to robila,bo bylo to na wiosne wiec kawal czasu.Wlosy mialy wczesniej kolor bardzo ciemny braz,gdzieniegdzie niemal czarny.
Moze tez poczekaj az Twoj sie troche "spierze"?

ps ale oczywiscie nie jestem blondynka bo nie chcialam farbowac calosci tylko pasemka.Mam raczej jasny braz i blond pasemka.Cos takiego.Lepsze to niz nic ,bo czarny mialam na glowie 8 lat.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 10:03   #937
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
bess, ale powiedz prosze wesżłas do fryzjera i powiedzialaś ze chcesz być blondynką i cie odrazu zrobili nią?:pp jaki miałaś w tedy kolor wlosków?bo mi wszyscy wkręcają ze mi nie nie wyjdzie, bo za ciemne!Ale bez przesady!

Pozatym rozmawiałam z dobrą znajomą i doradziła mi abym kupiła dwie mocne farby blond najlepiej w kremie i dwie naraz zebym nałozyła na włosy!podobno moze w tedy cos złapie!co o tym sądzicie?
Nie wyjdzie Ci blond - nie ma takiej szansy.
Przeprowadzałam na sobie wiele dekoloryzajcji - zarówno sama jak i w gabinetach fryzjerskich - nawet po kilku miesiącach bez farbowania- a farbowałam farbami ciemny brąz- włosy były rude, żółte, pomarańczowe...
jeśli nałozysz farbę blond, a ni edekoloryzator - to prawdopodownie zafundujesz sobie "tęczę " z kolorów - od czerwonego po żółty.
Poszukaj przez wyszukiwarkę - dekoloryzator, dekoloryzacja.

w poscie 52 watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=94621&page=2
są moje zdjęcia - po dekoloryzacji ( miałam już odrost- ok.4 cm, wlosy nie byly farbowane od 5 miesiecy).
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 10:17   #938
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Nie sądzę zeby to było takie proste. tak jak większośc dziewczyn uważam, że wyjdzie coś pośredniego- "bramiarska" zółć albo pomarańcz. Jak się uprzesz to możesz stopniowo je rozjasniać pod okiem fryzjera, ale wedlug mnie szkoda włosów, no i bedziesz musiała je farbować co 3 tygodnie, bo nie ma nic bardziej odrażającego niż czarne odrosty na blondzie. Poza tym tak już jest, że natura sama dopasowuje cerę do włosów i przeważnie ciemnowłosym nie jest dobrze w jasnych fryzurkach.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 10:21   #939
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

najlepiej jest rozjaśniać stopniowo przez baleyage ja z czarnych zeszłam na jasny właśnie po nim, za drugim razem doszłam juz do jednolitego kolorku ale nie rób tego sama bo bedzie dramat.. jest jeszcze możliwość dekoloryzacji przez ściągnięcie pigmentu z włosa ale to nie wchodzi w gre przy odrostach no i bardzo bardzo niszczy włosy więc dobra rada- baleyage pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 10:29   #940
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

droga angeliko i miaja racje ze ci nie wyjdzie blon moga ci wyjsc rude albo żółtawe a mowie ci to poniewaz sama tak kombinowalam jak bylam w twoim wieku zachcialam byc blondynka(moj naturalny kolor to brazowy0 i jak na zlosc po uzyciu rozjaniacza i farby wyszy rude rozplakalam sie na maksa i mama poleciala mi do sklepu po ciemna farbe zebym nie musiala na siebie patrzec!i sie straszyc!. ostatnio rowniez zakorcilo mnie aby zostac blondynka wiec postanowilam ze fryzjer to dobre rozwiazanie -chcialam miec pasemka , tylko jeden fryzjer z calego mojego miasta zdecydowal sie zeby zrobic mi blond pasemka -chcialam miec platynowe... . Z obwa ze nei wyjdzie kolor rozjasniacz trzymalam az 2 i pol godziny ,chociaz znam kolezanke ze trzymala 5 godzin i wyszedl jej paltynowy ..tylko fryzjerom sie spieszy maja ludzi to cie wyganiaja ! zlodzieje neidosc ze trzeba placic 100 to jeszcze nie ptorafia to zrobic tak jak chcemy.Wiec z obawa fryzjerka co chwile dogladala moich wloskow ,przerazona na koncu powiedziala _'nie wyszlo tak jak pani chciala ale zle nie wyglada" ..u nasady byla moja upragniona platynka lecz na koncach robily sie żólyo-zlociste ..nie wygladam żle ,nawet ladnie) przyczym nie wyszlo to czego chcialam!!! i zapalcilam 120zl .Teraz mam juz odrosty zamowilam sobie rozjasniacz z allegeo nie bede dorabiac fryzjerow,ktorz nawet wlsowo nieu mija rozjasnic ! ,sama bede sobie robic z pomoca mamy odrosy(i wiecej nowych pasemek)i bede trzymac taK dlugo ile bedzie trzeba ,a nie ze mnie beda poganiac licze ze nie wyjdzie mi rudy...
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:24   #941
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Dziewczyny skoro tak stawiacie sprawe, to może zrobie inaczej, ja juz mam odrosty około 5 cm. bo farbowałam sama czarną farbą ale okolo 2 miesięcy temu!
A jeśli poszłabym do fryzjera i powiedziala, ze chcem pasemka blond bardzo cienkich i bardzo duzo aby jak najmniej bylo widac mojego ciemnego koloru i do tego moze np. dac jakis jasny brąz lub cos w rodzaju balejażu!to myślicie ze wyjdą te pasemka blond? kurde ciekawe co to wyjdzie!żbliża sie sylwester,potem stodniowka mojego chlopaka!Aż sie boje ryzykowac z tymi włosami!ale ten blond mnie korci!
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 16:29   #942
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
nat@lia19 - ile kosztuje taka dekoloryzacja u fryzjera?
dagirll - jak sporządzić taką płukanke z cytryny? buziaki
zależy od miasta i salonu frzyjerskiego, ale takie minimum minimum to 100 zł.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:20   #943
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

aby mądrze-czyli z jak najmniejszym obciążeniem włosów- dojść z czerni do blondu - trzeba to robić stopniowo, albo tylko przy pomocy DOBREGO fryzjera - który zanim zabierze się za np. dekoloryzację- oceni, czy włosy to "przeżyją".
Myślę, że powinnaś iść do fryzjera, który nie tyle zrobi, co mu każesz-ile sam zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 09:53   #944
E.M.M.A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 3
GG do E.M.M.A
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

witam
moj naturalny kolor włosów to blond, chciałam mieć ładny brąz i zafarbowałam sobie je ciemnym brązem, który wyszedł jak czarny, następnie zakupiłam farbę z loreala berzowy kasztan do włosów ciemnych, ale po nałorzeniu włosy w dalszym ciągu są prawie czarbe.Mam pytanko czy jak zrobię sobie u fryzjera jasne pasemka czy włosy będą jaśniejsze i czy ten zabieg się wogóle uda.Pozdrawiam
E.M.M.A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 10:07   #945
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez E.M.M.A Pokaż wiadomość
witam
moj naturalny kolor włosów to blond, chciałam mieć ładny brąz i zafarbowałam sobie je ciemnym brązem, który wyszedł jak czarny, następnie zakupiłam farbę z loreala berzowy kasztan do włosów ciemnych, ale po nałorzeniu włosy w dalszym ciągu są prawie czarbe.Mam pytanko czy jak zrobię sobie u fryzjera jasne pasemka czy włosy będą jaśniejsze i czy ten zabieg się wogóle uda.Pozdrawiam
Powtarzasz posty- odpisałam Ci w wątku o Alcantarze.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 12:13   #946
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Jasne, że wyjdzie blond. Ale to nie jest jednorazowa operacja, często wiąże się ze strasznym spustoszeniem na głowie. Ale Tobie bardzo ładnie w ciemnych włoskach. Moim zdaniem nie powinnaś zmieniać
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 19:30   #947
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Talking Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Drogie i kochane Wizażanki Obeszłam dzisiaj wszystkich fryzjerów jakich tylko znałam w moim miescie i kazda fryzjera powiedziała mi, ze blond mi na pewno nie wyjdzie, ze moga mi zrobic blond pasemka, ale wyjdą miedziane albo marchewkowe, mogą uzyć dekoloryzatora,ale mam bardzo cienkie włosy i zostane łysa Pewna bardzo miła fryzjera doradziła mi abym z moim pomysłem o blondzie troche sie powstrzymała i kupiła sobie szamponetke o kolorze kasztana albo brązu,po kilku miesiacach abym sie do niech zgłosiła bo dopiero w tedy bedzie mogla ze mnie zrobic blondynke Pozatym powiedziala,ze moge z szamponetkami poszaleć,bo jest pełno kolorów ciemnych typu: kasztan,burgund,ciemny brąz,kasztanowy brąz itp. a kasza szamponetka mi zejdzie, a ten czarny kolor w koncu tez zejdzie

Bardzo mi ucieszyła ta rozmowa,choć chciałam zostać blondi to narazie zostane przy kolorach jesieni hehe Jutro ide po szamponetke szkoda narazie niszczyc wlosy farbami itp. pozatym idzie zima, wlosy musze troche odpocząć buziaki
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:11   #948
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

no masz racje wiem bo kumpela sobie robila pasemka na czarnych i jedne wyszly blond inne pomaranczowe no okropnie moze sprobuj dojsc do swojego naturalnego koloru i nie farbuj sie nigdy z czarnego od razu na blond co najwyzej stopniowo bo dla ludzi z otoczenia to bedzie szok i negatywnie ocenią Ci ten kolor a tak jak zrobi stopniowo coraz jasniejsze to bedzie milo i fajnie ) pozdrawiam
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 21:01   #949
roladish
Raczkowanie
 
Avatar roladish
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 110
GG do roladish
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

e tam :P jak przefarbowalam sie z czarnego na rudy (w stylu blond) to nie szokowali sie az tak bardzo ^^ bardzo im sie podobal ten kolorek
roladish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 21:10   #950
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

nikt ci nie powie, ze brzydko wygladasz to normalne!Pomysl sama!!
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 10:37   #951
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

ja z ciemnego brązu przeszlam niedawno na taki karmelowy rozjasniałam zwykłym rozjaśniaczem raz,wlosy mi sie nie zniszczyły (no moze troszeczke)ale stosuje bardzo duzo odzywek,mam gdzieniegdzie rudy połysk(co mi sie niepodoba) ale ogolnie jest fajny kolorek bo taki chciałam,nie chcialam jasnego blondu,acha dodam ze po farbowaniu nakładałam jeszcze 2 farby w odcieniach blondu
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 16:05   #952
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Oy dziewczeta przesadzacie z tymi fryzjerami............... ......
Moje wloski przeszly wszelkie rodzaje farb, ciemnobrazowych,czarnych, lekko rudych itd itp I jesli farba juz sie splucze, (2-3 miesiace) to mozna farbowac,i nie powinien wyjsc zaden rudy.....ale:
to chyba zalezy od pigmentow: ja np.mam ciemne,w dziecinstwie CZARNE wlosy i rozjasniaja mi sie do peiknego slonecznego blondu, wiele razy rozjasnialam wlsoy i pasemkami tez i zawsze byl blond,szczegolnie po farbach w odcieniach: ciemny braz itp mozna sie mnie martwic,gorzej jak sie mialo odcienie z odrobina rudego to moze wyjsc taki.........
Teraz: co do fryzjerow: wiele razy wydawalam kase na fryzjerow i pasemka i to w dobrych salonach i powiem szczerze: NIGDY NIKT NIE ZROBI TAK DOBRYCH PASEMEK JAK KOLEZANKA dlaczego? fryzjer sie spieszy,wiadomo,kolezanka zrobi dokladnie,powoli i dostosuje pasemka do miejsca ze tak pwoiem,a fryzjer: hop to i tam a pozniej od spodu nie ma ich za wiele itd. naprawde jesli chodzi o pasemka polcam skorzystac z pomocy kolezanki: folia, tniemy ja na kawaleczki, pedzelek do nakladania farby, spinamy wlosy,wyjmujemy troche,z tego wybieramy pare pasemek oddzielonych od siebie i podkladamy od to folie i nakladamy pedzelkiem rozjasniacz: zawijamy (nie za mocno), oczywiscie nie nakladamy rozjasniacza: przy samej skorze glowy oraz na wlosach "przy samym przedzialku". Nie ma nic gorszego niz widok pasemka od skory glowy. Z tymi zasadami naprawde wyjdzie super,nie trzeba byc fryzjerem zeby dobrze to zrobic oczywiscie zaczynamy od tylu glowy bo tam wolniej sie rozjasniaja. Polecam a co do odcieni: starsznie przezywaja tu niektore dziewzyny ze wyjdzie im rudy albo pomaranczowy itd.czy taki problem obciac sobie pasemko male i rozjasnic zeby zbaczyc co wyjdzie? a co do niszczenia: a dekoloryzacja to jest przeciez nic innego jak rozjasnianianie to samo tyczy sie rozjasniania u fryzjera: przeciez on tez uzywa rozjasniacza a co do przechodzenia z brunetki na blondynke: jesli jest sie brunetka to polecam tylko w formie pasemkowej (pół na pół). calosciwo to bez sensu gdyz: na pewno odcien nie wyjdzie wszedzie równy, poza tym odrsty po tygodniu widac malutkie, nie mowiac juz czy sam blond pasuje danje osobie.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 16:09   #953
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Smile_smile- mówimy o włosach farbowanych na czarno, które w żaden znany mi sposób - a też cudowalam z przeroznymi kombinacjami na glowie- nie stana sie blond po jednym zabiegu...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 16:10   #954
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

np.u mnie dalo rade, oczywiscie 2-3 miesiace od farbowania na czarny tez farbowalam.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:58   #955
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
np.u mnie dalo rade, oczywiscie 2-3 miesiace od farbowania na czarny tez farbowalam.

Po jednym zabiegu , na włosach czarnych farbownaych ? tożto cud, ja schodziłam z czarnego juz kilka razy i takiego szczęścia jescze nie miałam.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:46   #956
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

nom oczywiste ze nie u kazdego tak bedzie,dlatego najlepiej srawdzic samemu na jednym pasemku najpierw...........
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 00:10   #957
roladish
Raczkowanie
 
Avatar roladish
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 110
GG do roladish
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Angelika16 smieszy mnie to co napisalas bo akurat slyszalem pare opinii ludzi ktorzy twierdzą, ze w ciemniejszym mi lepiej. ale wiekszosc uwaza ze teraz o wiele wiele lepiej
pozdrawiam
roladish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 07:57   #958
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Nie twierdze inaczej!Wklej zdjęcia z przed i po i stwierdzimy wszystkie Ale Szczerze to rozjaśniaczem troche strach na czarne, ruda nie chce chodzic Wczoraj kupilam szamponetke czakoladowy brąz i na odrostach wyszedł lekko rudawy!ehh... ja juz nie wiem:p
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:43   #959
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

smile smile nie opowiadaj takich głupot że tak radykalna zmiana koloru to kwestia 1 zabiegu bo to cholernie ciężka sprawa, nie zdawałam sobie sprawy że aż tak, teraz jestem po 2 części baleyagu i włoski doszły do jednolitego koloru ale do jasnego brązu jaki chce osiągnąć potrzeba jeszcze farbowania z jednoczesnym rozjaśnianiem dolnej części włosków i mam nadzieje że wtedy dojde wmiare do naturalnego koloru w każdym razie wymaga to dużo cierpliwości, czasu no i niestety kasy jeśli naprawde chce się to mieć dobrze zrobione bez utraty połowy włosów na głowie
pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:26   #960
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
Drogie i kochane Wizażanki Obeszłam dzisiaj wszystkich fryzjerów jakich tylko znałam w moim miescie i kazda fryzjera powiedziała mi, ze blond mi na pewno nie wyjdzie, ze moga mi zrobic blond pasemka, ale wyjdą miedziane albo marchewkowe, mogą uzyć dekoloryzatora,ale mam bardzo cienkie włosy i zostane łysa Pewna bardzo miła fryzjera doradziła mi abym z moim pomysłem o blondzie troche sie powstrzymała i kupiła sobie szamponetke o kolorze kasztana albo brązu,po kilku miesiacach abym sie do niech zgłosiła bo dopiero w tedy bedzie mogla ze mnie zrobic blondynke Pozatym powiedziala,ze moge z szamponetkami poszaleć,bo jest pełno kolorów ciemnych typu: kasztan,burgund,ciemny brąz,kasztanowy brąz itp. a kasza szamponetka mi zejdzie, a ten czarny kolor w koncu tez zejdzie

Bardzo mi ucieszyła ta rozmowa,choć chciałam zostać blondi to narazie zostane przy kolorach jesieni hehe Jutro ide po szamponetke szkoda narazie niszczyc wlosy farbami itp. pozatym idzie zima, wlosy musze troche odpocząć buziaki
masz racje na razie sie wstrzymaj i pokabinuj z brazami
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.