Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 22:00   #601
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: cera mieszana-zaskorniki-dobry zestaw kosmetykow

Ten wysyp to może być po Diacnealu, skóra się oczyszcza. Teraz to sie obawiam, że wszystko będzie Cie piekło. Maść aloesowa powinna łagodzić, chociaż słyszałam, że aloes może podrażniać, ale jeśli nie jest droga to możesz spróbować, to sie raczej nie zmarnuje.
Ja kwasy i retinoidy zostawiam sobie na jesień i zime. W lato od czasu do czasu robie maseczkę aspirynową i to tyle.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:15   #602
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Mikrodermabrazja

a ja mam prosbe i pytanie...
najpierw prosba

chyba popsula mi sie wyszukiwarka bo wpisujac mikrodermabrazja wyskakuje mi,ze nic nie znaleziono... watek ten znalazlam wpisujac w wyszukiwarke korund dlatego moja prosba czy moze ktos mi znalezc w wyszukiwarce watki o mikrodermabrazji?bo napewno bedzie ich sporo i jakis zbiorczy...

a teraz pytanie

otoz przeraza mnie wizja mikrodermabrazji bo kojarzy mi sie z papierem sciernym cos ;p

mam cere wrazliwa,barziej sucha/bardzo sucha ale cos w strefie t zaczynaja mi wychodzic syfki i zaskornikow mi sie duzo zrobilo jednakze kazde kremy nawet te polecane przez dermatologow sa dla mnie za mocne-podrazniaja,wysuszaja itd...


wiec szukalam czegos u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy bo manulane zostaje wypierane przez nowoczesniejsze metody i polecala mi mikrodermabrazje lub peeling kawitacyjny...troche o tym w necie poczytalam i cos mi sie to nie do konca podoba (mikro) boje sie bardzo,ze bede miala potem czerwona,zraniona skore ogolnie,ze zrobi mi to krzywde w skroce mowiac
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 23:50   #603
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mikrodermabrazja

witaj!!
peeling kawitacyjny jest dużo mniej inwazyjny niż mikrodermabrazja. Po peelingu tak jak po oczyszczaniu możesz być lekko zaróżowiona a po mikro mieć np. tak jak ja wybroczyny, które utrzymują się około 5 dni. Wygląda to nieciekawie, ale uważm ,że warto. Wg mnie po mikrodermabrazji skóra wygląda dużo lepiej niż po peelingu kawitacyjnym czy migdałowym.
kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:12   #604
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja ściera bardzo głeboki - czasami do górnych warstw skóry własciwej. lae podobny efekt mozna uzustać stosując peeling kwasami w wysokim stężeniu Róznica polega na samej metodzie - mikrodermavarazja to peeling mechaniczny - kwasy (chemabrazja) to peeling chemiczny. Nie każdy może wykonywac kwasy - w szystko zalezy od nadwrażliwości skóry Najlepiej skonsultowac się z kosmetologiem - pozwoli to na dobranie odpowiediej kuracji dla twojego typu cery
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 23:15   #605
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja ściera bardzo głeboki - czasami do górnych warstw skóry własciwej. lae podobny efekt mozna uzustać stosując peeling kwasami w wysokim stężeniu Róznica polega na samej metodzie - mikrodermavarazja to peeling mechaniczny - kwasy (chemabrazja) to peeling chemiczny. Nie każdy może wykonywac kwasy - w szystko zalezy od nadwrażliwości skóry Najlepiej skonsultowac się z kosmetologiem - pozwoli to na dobranie odpowiediej kuracji dla twojego typu cery
kwasy przy mojej skorze odpadaja

a mikrodermabrazja i kawitacyjny to u kosmetyczki chce zrobic hyh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:04   #606
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Re: cera z problemami

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
bo dowiedziałam się,że mam zaburzenia hormonalne i dlatego skóra się przetłuszcza i powstaje trądzik.
A na jakiej podstawie dowiedzialas sie, ze masz zaburzenia hormonalne? Robilas dokladne badania?

Bo samo przetluszczanie sie skory i tradzik to zdecydowanie za malo by to stwierdzic.
Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Lekarz przypisał mi DIANE-35,którą łykam od roku i moja buzia zmieniła się nie do poznania.
A wiesz, ze tego nie mozna lykac bez konca? To silny lek ze spora dawka hormonow i im krocej tym lepiej bo to dosc mocno obciaza organizm. Rok to juz dosc dlugo jak na diane.

No i niestety...predzej czy poznie jtrzeba odstawic i to "ze wskazaniem" na predzej

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Nie wysuszaj skóry preparatami matującymi i alkoholowymi bo to tylko pogarsza sprawę poprostu wzmaga wydzielanie tłuszczu.
Tu akurat pelna zgoda Im delikatniej tym lepiej bo matujace i z alkoholem tylko pogarszaja sprawe
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:08   #607
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Re: cera z problemami

Owszem wszelkiego rodzaju hormony pomagają, ale nie wszystkim. Mi pomogły tylko zmniejszyć ilość krostek i pryszczy, ale cera nadal się błyszczy. Często jest pokryta okropną warstwą tłuszczu. Radzę odstawić słodycze, czekolade, orzechy, ostre przyprawy. Stan cery powinien się poprawić. Robic parówkę dla buzi a zaraz po niej peeling, to doskonale oczyści pory skóry. proponuję zrobić sobie tyzień bez podkładu aby odetkać skórę u mnie to pomaga. Kiedy tylko mogę chodzę bez makijażu. Tylko na uczelnię się maluję a tak to zero. Tylko kremik matująco nawilżający. Codzienne używanie żelu oczyszczającego również jest koniecznością. Im częściej używasz podkładów tym gorzej będzie wyglądała twoja cera jeżeli jest przetłuszczająca się oraz skłonna do trądziku.. Niestety
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 08:26   #608
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Dziewczyny,wiem, że jak ma sę ropne pryszcze to nie można robić mikrodermabrazji. Ja dziś rano wycisnęłam sobie takiego jednego ropnego (i na czole tworzy się nowy, ale jest bardzo pod skóra jeszcze chociaż boli), po tym co wycisnęłam został mały strupek. Czy mogę iść dziś na mikrodermabrazję?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:30   #609
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Mikrodermabrazja

Mam tradzik juz 9-10 lat [18 stuknela mi w maju] i prawde mowiac, przez ten caly okres, sadzilam,ze problem skorny kiedys sam zniknie.. Obecnie mam juz tego dosyc i chce jak najszybciej zrobic z tym porzadek !
ok. 4 lata temu chodzilam kilkarotnie na oczyszczanie do kosmetyczki,ale jako,ze straszliwie bolalo to cale wyciskanie, tak wiec nie pokusilam sie na kontynuacje.. tym bardziej,ze nie widzialam w nastepstwie jakichs widocznych efektow.
Chodzilam do dermatologa, ginekologa [ponoc to czynniki hormonalne wpywaja na moj tradzik, gdyz najwieksze skupisko jest na bokach twarzy] testowalam przerozne masci, antybiotyki [Clindance, Benzacne, 3-step Clinique, inne masci, ktorych nazwy nie pamietam] Mam doscyc. Jesli stan skory sie nieco poprawia - za kilka dni znowu sie nasila.
Mam mnostwo blizn, cala mase ropnych pryszczy, malych krostek na czole i lekko rozszerzone pory.
Moja ogromna wada jest to,ze dosc czesto wyciskam niemile niespodzianki, efektem czego sa blizny, z ktorych w niedalkiej przyszlosci powstaja kolejne ropne pryszcze.
Mam ogromny tradzik, zakrywam sie jak moge fluidami i pudrami, staram sie,aby byly to produkty dobrej jakosci, aby nie pogorszyc jeszcze bardziej stanu skory [podklad E.L - Double Wear, puder Clinique - Almost powder] ale i tak mam wrazenie, ze nic na mnie nie dziala, a te kosmetyki i tak sa marne, bo malo zakrywaja moich problemow..
Przepraszam,ze wzracam sie o pomoc w tym watku,ale moze wiecie, co moglabym zrobic? Czy wskazana bylaby mikroderma w moim przypadku? Czy poczekac az cera sie ustablizizuje i bedzie mniej ropniakow?
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:11   #610
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Mam tradzik juz 9-10 lat [18 stuknela mi w maju] i prawde mowiac, przez ten caly okres, sadzilam,ze problem skorny kiedys sam zniknie.. Obecnie mam juz tego dosyc i chce jak najszybciej zrobic z tym porzadek !
ok. 4 lata temu chodzilam kilkarotnie na oczyszczanie do kosmetyczki,ale jako,ze straszliwie bolalo to cale wyciskanie, tak wiec nie pokusilam sie na kontynuacje.. tym bardziej,ze nie widzialam w nastepstwie jakichs widocznych efektow.
Chodzilam do dermatologa, ginekologa [ponoc to czynniki hormonalne wpywaja na moj tradzik, gdyz najwieksze skupisko jest na bokach twarzy] testowalam przerozne masci, antybiotyki [Clindance, Benzacne, 3-step Clinique, inne masci, ktorych nazwy nie pamietam] Mam doscyc. Jesli stan skory sie nieco poprawia - za kilka dni znowu sie nasila.
Mam mnostwo blizn, cala mase ropnych pryszczy, malych krostek na czole i lekko rozszerzone pory.
Moja ogromna wada jest to,ze dosc czesto wyciskam niemile niespodzianki, efektem czego sa blizny, z ktorych w niedalkiej przyszlosci powstaja kolejne ropne pryszcze.
Mam ogromny tradzik, zakrywam sie jak moge fluidami i pudrami, staram sie,aby byly to produkty dobrej jakosci, aby nie pogorszyc jeszcze bardziej stanu skory [podklad E.L - Double Wear, puder Clinique - Almost powder] ale i tak mam wrazenie, ze nic na mnie nie dziala, a te kosmetyki i tak sa marne, bo malo zakrywaja moich problemow..
Przepraszam,ze wzracam sie o pomoc w tym watku,ale moze wiecie, co moglabym zrobic? Czy wskazana bylaby mikroderma w moim przypadku? Czy poczekac az cera sie ustablizizuje i bedzie mniej ropniakow?
Nie chcę Ci pisać "idź do dermatologa", bo pewnie do niego chodzisz, ale z tego co piszesz jakiś mało skuteczny on jest, skoro przepisuje Ci jedynie specyfiki, które samemu można kupić bez recepty. Zazwyczaj takie rzeczy na recepte są skuteczniejsze, jeśli nic innego nie pomag, poza tym dermatolog czasem sam wymyśla jakieś mikstury. Ja np.dostałam antybioty doustny i na mnie podziałał cudownie.
A na mikrodermabrazję lepiej wybrać się jak już cera się uspokoi.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:27   #611
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Mikrodermabrazja

Dzieki serdeczne za odpowiedz z tych na recepte mialam jeszcze differin, ale stosowalam go przez 1,5 tyg. bo niemilosiernie 'wypalil' mi skore, wszytko wyszlo na wierzch, wygladalam jak czerwona spalona sloncem dziewczyna + do tego wszystkie ropne pryszczy sie nasilily,wiec odstawilam, kolejana wizyta u dermatologa 26.11
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 18:41   #612
leilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 115
Dot.: Mikrodermabrazja

czy mikrodermabrazja splyci blizny,a w zasadzie hm... bruzdy? po tradziku?
leilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:23   #613
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez leilala Pokaż wiadomość
czy mikrodermabrazja splyci blizny,a w zasadzie hm... bruzdy? po tradziku?
Leila a ile masz lat - jesli można, lub chciaż przedział wiekowy
Jak długo są zmiany na twarzy w postaci blizn?
Czy obecnie problem jest wyleczony, czy ciagle masz zmiany trądzikowe , które po czasie przekształcają się w blizny?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie wiecie czy osoba nosząca stały aparat na zębach może mieć przeprowadzoną mikrodermabrazję?
Tak odpadają ultradźwięki, prąd stały ...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:22   #614
leilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 115
Dot.: Mikrodermabrazja

[QUOTE=DevilInside;1514730 4]Leila a ile masz lat - jesli można, lub chciaż przedział wiekowy
Jak długo są zmiany na twarzy w postaci blizn?
Czy obecnie problem jest wyleczony, czy ciagle masz zmiany trądzikowe , które po czasie przekształcają się w blizny?


a wiec ;> mam 21 lat. akurat te zmiany, co chce, zeby zniknely... albp sie splycily mam od jakichs 3 miesiecy. ta po ospie jest juz kilkanascie lat... ale ona jest z boku, wiec az tak mi nie przeszkadza... gorzej z ta sprzed 3 meisiecy,ktora jest bardzo widoczna ;/
szczerze mowiac to te blizny porobily mi sie glownie z nadmiernego wyciskania (na tle nerwowym) ;/ i na wlasne zyczenie sobie krzywde zrobilam... za bardzo cisnelam az sobie porobilam rany i blizny ;/
z moja cera juz jest lepiej - pojawia sie cos czasem,ale generalnei jest ok. moze nie na tyle,zeby wyjsc bez makijazu :P ale nie mam powaznyuch zmian tradzikowych
leilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:09   #615
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

czy lekko rozszerzone drobne naczynka na twarzy są przeciwskazaniem do mikro? Jak wygląda skóra po 1 zabiegu?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:50   #616
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
czy lekko rozszerzone drobne naczynka na twarzy są przeciwskazaniem do mikro? Jak wygląda skóra po 1 zabiegu?
Nie są. Ja mam troszkę pękniętych naczynek i po mirodermabrazji nicim nie było.
Ja robiłam sobie 2 zabiegi mikro., ale w odstępie pół rocznym. Po 1 jestembrdzo zadowlona, wszystki czerwoe pozostałości na bużce znikaną, sórajest jasna, gładka i w ogóle cudowna. Żałuję tylko, że tyle to kosztuje i nie stać mnie na to, by robić ją sobie częściej.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 06:15   #617
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Nie są. Ja mam troszkę pękniętych naczynek i po mirodermabrazji nicim nie było.
Ja robiłam sobie 2 zabiegi mikro., ale w odstępie pół rocznym. Po 1 jestembrdzo zadowlona, wszystki czerwoe pozostałości na bużce znikaną, sórajest jasna, gładka i w ogóle cudowna. Żałuję tylko, że tyle to kosztuje i nie stać mnie na to, by robić ją sobie częściej.
super, dzięki za odp a ile zabieg kosztuje? ponad stówkę co nie?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 10:48   #618
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
super, dzięki za odp a ile zabieg kosztuje? ponad stówkę co nie?
W "moim" salonie 180 zł + zniżka studencka 10%. Mimo tego, jak już zdołam odłożyć na ten zabieg to nie żałuję wydanych pieniędzy.
Myślę, że w innych salonach i miastach mogą być różne ceny, a ja chodzę do sprawdzongo i dlatego boję się zaryzykować u innych.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:17   #619
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Mikrodermabrazja

widzialam na stronie internetowej kosmetyczki z zamoscia oferte za 200zl mikrodermabrazja+ultradzw ieki+peeling kawitacyjny+ampulka+maska algowa.cena wydaje mi sie dobra.nigdy jeszcze nie bylam u kosmetyczki chcialabym zeby mi wybielila troche przebarwienia i oczyscila pory(te czarne kropki na nosie i obok niego ).myslicie ze te zabiegi wyzej napisane moga cos zdzialac czy lepiej bylo by uzyc kwasow owocowych?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 15:14   #620
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1531142 6]widzialam na stronie internetowej kosmetyczki z zamoscia oferte za 200zl mikrodermabrazja+ultradzw ieki+peeling kawitacyjny+ampulka+maska algowa.cena wydaje mi sie dobra.nigdy jeszcze nie bylam u kosmetyczki chcialabym zeby mi wybielila troche przebarwienia i oczyscila pory(te czarne kropki na nosie i obok niego ).myslicie ze te zabiegi wyzej napisane moga cos zdzialac czy lepiej bylo by uzyc kwasow owocowych?[/QUOTE]
Mikrodermabrazją pozbędziesz się przebarwień (oczywiście zależy jakie one są, bo 1 zabieg może nie wystarczyć), ale mikro+ kwasy daje podobno jeszcze lepsze efekty, chociaż ja jeszcze nie próbowałam (ale mam zamiar). A peeling kawitacyjny oczyści Ci pory.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:36   #621
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazją pozbędziesz się przebarwień (oczywiście zależy jakie one są, bo 1 zabieg może nie wystarczyć), ale mikro+ kwasy daje podobno jeszcze lepsze efekty, chociaż ja jeszcze nie próbowałam (ale mam zamiar). A peeling kawitacyjny oczyści Ci pory.
dzieki za odp.po rozjasnieniu przebarwien musialabym uzywac kremu z wysokim filtrem,zeby zapobiec pociemnieniu rozjasnionych przebarwien?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:14   #622
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1531458 7]dzieki za odp.po rozjasnieniu przebarwien musialabym uzywac kremu z wysokim filtrem,zeby zapobiec pociemnieniu rozjasnionych przebarwien?[/QUOTE]
w trakcie kuracji mikro/kwasami a także 1mc po niej powinno używać się wysokich filtrów
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 06:08   #623
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1531458 7]dzieki za odp.po rozjasnieniu przebarwien musialabym uzywac kremu z wysokim filtrem,zeby zapobiec pociemnieniu rozjasnionych przebarwien?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
w trakcie kuracji mikro/kwasami a także 1mc po niej powinno używać się wysokich filtrów
Tak. Dlatego teraz jest najlepszy okres, żeby te zabiegi przeprowadzać, gdyż słoneczka prawie nie ma.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 07:47   #624
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Tak. Dlatego teraz jest najlepszy okres, żeby te zabiegi przeprowadzać, gdyż słoneczka prawie nie ma.
tylko ze ja bede w Polsce dopiero w sierpniu,wiec slonce bedzie kupie sobie krem z filtrem i po sprawie.mam nadzieje ze mi pomoga te zabiegi
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:44   #625
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1532713 6]tylko ze ja bede w Polsce dopiero w sierpniu,wiec slonce bedzie kupie sobie krem z filtrem i po sprawie.mam nadzieje ze mi pomoga te zabiegi [/QUOTE]
Pewnie, że tak. Wysoki filtr i bęzie ok.Ja robiłam pierwszą mikrodermabrazję na początku maja, więc wtedy już też świeci i szczerze muszę powiedzieć, że stosowałam tylko filtr 15 i nic mi nie było, ale lepiej tak nie ryzykować.
To jeszcze zależy jak kosmetyczka zrobi zabieg. Za pierwszym razem miałam delikatniej przeprowadzoną niż za drugim, a efekt i tak był.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:13   #626
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1532713 6]tylko ze ja bede w Polsce dopiero w sierpniu,wiec slonce bedzie kupie sobie krem z filtrem i po sprawie.mam nadzieje ze mi pomoga te zabiegi [/QUOTE]
filtr 50+ [fotostabilny] i pamiętaj aby nakładać odpowiednią ilość, żebyś miała dobrą, wysoką ochronę.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:52   #627
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Mikrodermabrazja

dzieki a stosowalyscie kwasy?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 09:11   #628
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1534903 2]dzieki a stosowalyscie kwasy?[/QUOTE]
Ja jeszcze nie, ale jak będę szła na następną mikro. to połącze ją właśnie z kwasami (chociaż szczerze mówiąc, trochę się ich obawiam, mam wrażenie, że mocno działają-chyba przez samą nazwę tak mi się wydaje ).
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:10   #629
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1534903 2]dzieki a stosowalyscie kwasy?[/QUOTE]
ja tylko krem z kwasami a na kwasy pewnie się wybiorę po terapii antytrądzikowej maśćmi, którą własnie zaczynam, ale straaasznie się boję, że mogłoby podraznić zbyt mocno..
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:19   #630
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
nie mam już pomysłu na lepsza cere:(

witam. juz dluzszy czas nie zaglądalam na wizaż, przez poł roku ograniczylam nawet zakupoholizm. Niestety znow musze zwrocic sie do Was o pomoc, odnośnie poprawy wyglądu mojej cery. Mieszana, ze skłonnościa do wypryskow, ostanimi czasy takie podskorne, ktore z czasem przeradzają sie w małe ropne, blizny. na początku roku szkolnego zaczelam kuracje effaclarem K, wlasnie jestem w trakcie zuzywania drugiego opakowania. przyznam, ze na poczatku pomagało, stwierdzilam , ze niewiele juz zostalo do wyleczenia, wiec kupilam drugie pewna, że moj problem sie skonczy.. jednak w ostanich kilku dniach nie widze poprawy tak jakby stan cery stal w miejscu, albo minimalnie sie poprawial. Wiem, ze leczenie tradziku jest dlugotrwale, wszystko by bylo dobrze, gdyby problem pomalutku ustepowal i nie pojawialy sie nowe, jednak gdy w jednym miejscu jest lepiej w innym znow sie nasila, a po kazdym takim nasileniu zostaja blizny, ktore znowu z kolei tez trudno usunąc. mam wrazenie, ze zapycha mnie wszystko czego dotąd uzywalam, a nie jest tego wiele.. i te podskorne krostki.. rano uzywam toniku ogorkowego ziaji juz od dluzszego czasu, potem filtr lirene, wiezcorem mleczko i tonik potem effaclar, tyle tego. podkladu uzywam rownez, bo bez niego niestety sie nie obejdzie.. juz niewiem o co Was dziewczyny mam prosic, czy o pomoc w dobraniu pielegnacji, czy czgo kolwiek, naprawde nie mam juz sily do walki z ta cera.. prosze tylko nie odsylajcie mnie do dermatologa badz innych watkow, czytam je na bierzaco kiedy mam dostep do internetu, a u dermatologow juz bylam nie raz i nic niestety.. chcialabym popprostu wyleczyc tą twarz jakos tak aby nie wyskakiwaly nowe, zeby leczyc to co jest a nie tak jak to jest do tej pory, czyli jedno sie wyleczy, i kolejne powstaja..
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.