Promocja w Sephorze - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 20:29   #691
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mi się wydaje że około 140zł...
No właśnie A już miałam nadzieję, że nieco taniej to może ze 2 bym sobie kupiła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:33   #692
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w Warszawie w ostatnich dniach znalezienie czegoś interesującego graniczy z cudem.. ludzie strasznie się rzucają na te kosmetyki po obniżce
a nawet jeśli telefonicznie coś się zarezerwuje, to często Sephorianki o tym "zapominają" i sprzedają komuś innemu.. miałam taki przypadek, wchodzę do Sephory z nadzieją na odłożony podkład, a pani z miną niewiniątka mówi, że karteczka z napisem gdzieś musiała odpaść i podkładu już nie ma
A możliwe.. możliwe... U nas w najbardziej okupowanej Sephorze też są ze wszystkim problemy... na szczęście jest druga, w mniej lansiarskim CH Sephora, gdzie nie ma tłumów i sprzedawcy się uśmiechają po ludzku
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:39   #693
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

możecie powiedzieć coś więcej o date calculatorze? jak się to sprawdza i gdzie?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 21:00   #694
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Na kosmetykach jest nadrukowany kod. Zazwyczaj kilka symboli 3-6. Liczby i litery Tu masz datecalculator, wpisujesz kod z kosmetyku, wybierasz jakiej marki jest kosmetyk i on Ci oblicza. Kazde marki maja inny, charakterystyczny kod, np. clinique ma bardzo prosty do rozszyfrowania, nie potrzebny jest calculator. Jesli sie nie myle to pierwsza jest litera, ktora oznacza miejsowosc w ktorej produkt zostal wyprodukowany, druga cyfra oznacza miesiac a ostatnia rok. Np. A28- oznacza, ze produkt clinique zostal wyprodukowany w jakiejs miejscowosci na A w lutym (2) 2008 roku.
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 21:12   #695
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jak za komuny !!
Dokładnie , też mi się tak skojarzyło.
duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 21:13   #696
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Na kosmetykach jest nadrukowany kod. Zazwyczaj kilka symboli 3-6. Liczby i litery Tu masz datecalculator, wpisujesz kod z kosmetyku, wybierasz jakiej marki jest kosmetyk i on Ci oblicza. Kazde marki maja inny, charakterystyczny kod, np. clinique ma bardzo prosty do rozszyfrowania, nie potrzebny jest calculator. Jesli sie nie myle to pierwsza jest litera, ktora oznacza miejsowosc w ktorej produkt zostal wyprodukowany, druga cyfra oznacza miesiac a ostatnia rok. Np. A28- oznacza, ze produkt clinique zostal wyprodukowany w jakiejs miejscowosci na A w lutym (2) 2008 roku.
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
Dzięki kurcze tylko moich kulek Guerlaina coś nie chce odczytać - to ma być na opakowaniu czy na tekturowym pudełku? bo jeśli na opakowaniu to właśnie coś mi nie czyta...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 21:23   #697
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Dzięki kurcze tylko moich kulek Guerlaina coś nie chce odczytać - to ma być na opakowaniu czy na tekturowym pudełku? bo jeśli na opakowaniu to właśnie coś mi nie czyta...
Kulki mają kod na kartoniku jak i na spodzie opakowania.

Jeśli masz na początku 9 ( np. 9W03 ) tzn , że zostały wyprodukowane w 2009 , 8 to odpowiednio 2008 itd.

Edytowane przez duszkaaa
Czas edycji: 2009-12-26 o 21:30 Powód: dopisek
duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 22:53   #698
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Chyba zależy,gdzie mieszkasz. Ja mam takie doświadczenia;w Warszawie znika wszystko. Normalnie jak się limitowanka pojawia,to trzeba się spieszyć,nie czekać na dni Vip broń Boże,bo nie będzie. Słyszałam nawet o bardziej ekstremalnych akcjach typu zapisy
Jak opowiadałam to "zaprzyjażnionym" sprzedawczyniom w Sephorze w Gdańsku,to patrzyły jak na wariatkę na mnie
Chodzę do Sephory w Łodzi. Co do zapisów to np. w Krakowie były na limitowankę z Essence.
Z tą Warszawą to pewnie też dlatego, że jest tam więcej kasiastych ludzi .

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy pamiętacie może ile normalnie kosztują najnowsze pomadki Diora Serum Rouge (te jak długopis) ? 120 zł ?
Ok 140 zł.

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby nagle ludzie masowo biegli robić zakupy Rzadko kto ma więcej kasy po świętach.. (no, chyba że Mikołaj przyniósł gotówkę ). Tym bardziej obstawiam, że te cienie powinny być.. Nie należą do jakichś mega popularnych.
Mam nadzieję, że będą .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 22:54   #699
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej promocji 30% zniżki: czy to prawda, że ludzie robią takie czystki w sklepie? Planuję iść na to dopiero 31 (tylko wtedy mogę) i się zastanawiam czy uda mi się kupić to co chcę najbardziej - czwórkę Guerlain w kolorach do smokey eye (boję się, że przed sylwikiem kobietki się na niego rzucą i dla mnie nie zostanie).
Możesz spróbować poprosić telefonicznie o odłożenie. Choć tak jak pisze Organzza, z tym może być różnie.

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jak za komuny !!
Dokładnie. I na limitowanki Essence też bywają zapisy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 13:23   #700
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocja w Sephorze

Śpieszę donieść, ze na własnej skórze sprawdziłam, że promocja o której piszą Dziewczyny, obowiązuje

P.S. Moje zadowolenie psuje fakt, że do zakupu za około 150zł (podkład selektywny), nie dostałam ani jednej próbeczki (w warszawskiej Sephorze). Panie Ekspedientki chyba uważają, ze sam rabat jest już "nagrodą".
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 13:33   #701
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

To prawda, sama dziś zajrzałam do Sephory w Bonarce, ale ostatecznie na nic się nie skusiłam. Jest wystawiona wielka tablica informująca o promocji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 14:39   #702
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

też byłam dziś w sephorze i zniżka 30 % jest - problem taki że mam wrażenie że ceny niektórych produków tak poszły do góry że zniżka właściwie niewiele daje - polowałam na korektor make up forever i jestem na 99% pewna że kosztował jeszcze niedawno 120 zł; dziś poszłam z zamiarem zakupienia go ze zniżką - a tu niespodzianka - cena 155 zł!!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:08   #703
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też się skusiłam dziś skorzystać z promocji, kupiłam Coralistę Benefit. Kosztowała bez promocji 155zł, a głowę bym sobie dała uciąć, że jeszcze niedawno wszystkie "Box'y" Benefitu były po 140zł
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:22   #704
izabela888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Promocja w Sephorze

Cóż właśnie wróciłam z zakupów i niestety rozczarowana w związku z tym że pani ekspedientka stwierdziła że promocji -30 % NIE MA!!!! A tu mi dziewczyny piszecie że u was obowiązują... Widocznie we Wrocławiu w CH Magnolii Sephora jest jakaś inna :P
A już miałam w rączkach meteoryty :P, ale cóż odłożyłam i poczekam na jakiś rabacik.
A co do cen to faktycznie są wyższe , niestety...
Pozdrawiam
izabela888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:59   #705
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja zrobilam zakupy w starym browarze. Nie bylo zadnych plakatow o znizce ale zapytalam i Pani powiedziala, ze jest promocja. Kupilam puder chanel poudre cristalline i ze znizka 10% maske fekkai. Oprocz tego bylam na przecenach w zarze i kupilam 2 pary butow i 3 bluzki...czy zakupoholizm sie leczy?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:15   #706
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja zrobilam zakupy w starym browarze. Nie bylo zadnych plakatow o znizce ale zapytalam i Pani powiedziala, ze jest promocja. Kupilam puder chanel poudre cristalline i ze znizka 10% maske fekkai. Oprocz tego bylam na przecenach w zarze i kupilam 2 pary butow i 3 bluzki...czy zakupoholizm sie leczy?
Oj tam,zaraz leczy
Normalny,zdrowy objaw
Ja jutro idę z samego rana na łowy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:12   #707
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Też zauważyłam wzrost cen Np. przy błyszczyku Clinique (Superbalm) była cena 80 zł - w Sephorze pomyślałam, że może do czegoś innego się odnosi, ale na tej półce nic więcej już nie było. Przed świętami kosztowały jeszcze 74 czy 75 zł, a wydaje mi się, że kilka miesięcy temu były nawet za mniej niż 70 zł... Ale skoro piszecie, że i ceny innych produktów podnieśli... Ja na razie się wstrzymam jeszcze parę dni z zakupem Double Wear (cena wygląda na to, że nie zmieniona), bo jeszcze się waham co do odcienia.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-12-27 o 17:26
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:23   #708
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

w Katowicach w Silesi zniżka obowiązuje z tym,że wydałam w sklepie ponad 300zł (2x podkład guerlain i baza pod makijaż) i też nie otrzymałam żadnej próbki ... dlatego po raz kolejny raz stwierdzam,że Douglas to jednak to co lubię
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:29   #709
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny a czy ta promocja -30% obowiązuje tylko na kolorówkę czy na pielęgnację i perfumy też?

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2009-12-27 o 17:31
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 17:33   #710
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ta promocja -30% obowiązuje tylko na kolorówkę czy na pielęgnację i perfumy też?
Na całą kolorówkę + pędzle marki Sephora.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:35   #711
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocja w Sephorze

Dzis sie skusilam na wymarzone '5' Diora oczywiscie -30%! zaoszczedziłam w sumie 70 pln, jestem bardzo zadowolona..
niestety nie zwracałam uwagi na ceny innych kosmetykow, ale od tego, co tutaj czytam az mi wlosy staja deba! Czy oni chca co roku podwyzszac ceny ? Jakim prawem?! w takim razie jakies 3 lata temu mniemam, ze np. '5' Diora kosztowaly mniej wiecej 180-190 pln, a teraz 235, to co bedzie za kolejne 3 lata?! Cena dojdzie do 300 pln?! zwazywszy,ze sklad itp itd jest ten sam...... KOSZMAR
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:36   #712
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ta promocja -30% obowiązuje tylko na kolorówkę czy na pielęgnację i perfumy też?
Już było kilka razy pisane: tylko na kolorówkę.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:36   #713
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
w Katowicach w Silesi zniżka obowiązuje z tym,że wydałam w sklepie ponad 300zł (2x podkład guerlain i baza pod makijaż) i też nie otrzymałam żadnej próbki ... dlatego po raz kolejny raz stwierdzam,że Douglas to jednak to co lubię
Może po Świętach skończyły im się próbki Ale faktycznie w jednej Sephorze w Warszawie dwa razy robiłam zakupy ze zniżką-20% i raz nie dostałam żadnej próbki, a innym razem przy zakupie Hypnotic Poison (trochę one kosztują) oraz zestawu kremów Eris za ponad 100 zł i jeszcze jednego kremu, też Eris, dostałam próbkę jakiegoś kremu Polaar (zdaje się, że produkowany na wyłączność Sephory) oraz próbkę kolejnego kremu Eris, tyle że tamten zestaw był zdaje się +55 (kupowany dla mojej mamy), a próbka była +45 - czyli dla żadnej z nas Za to po zakupie za każdym razem pani konsultantka dokładnie mi przeczytała z paragonu, ile zapłaciłabym bez zniżki, a ile zapłacę ze zniżką - chyba po to, żebym sobie uświadomiła, jak dużo zaoszczędziłam i w związku z tym powinnam być już wystarczająca usatysfakcjonowana, nawet bez próbek
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:37   #714
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez lizzie
Na całą kolorówkę + pędzle marki Sephora.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Już było kilka razy pisane: tylko na kolorówkę.
Jeśli tak to przepraszam,widocznie przeoczyłam

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2009-12-27 o 17:41
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:43   #715
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
też byłam dziś w sephorze i zniżka 30 % jest - problem taki że mam wrażenie że ceny niektórych produków tak poszły do góry że zniżka właściwie niewiele daje - polowałam na korektor make up forever i jestem na 99% pewna że kosztował jeszcze niedawno 120 zł; dziś poszłam z zamiarem zakupienia go ze zniżką - a tu niespodzianka - cena 155 zł!!
Paranoja.. Też poszłam sprawdzić czy jest promocja i owszem, była... ale również podnieśli ceny. Chciałam kupić kredkę Clinique za 70zł, która teraz kosztuje 85 W związku z tym, buntuję się i nic nie kupuję w Sephorze..

Cytat:
Napisane przez izabela888 Pokaż wiadomość
Cóż właśnie wróciłam z zakupów i niestety rozczarowana w związku z tym że pani ekspedientka stwierdziła że promocji -30 % NIE MA!!!! A tu mi dziewczyny piszecie że u was obowiązują... Widocznie we Wrocławiu w CH Magnolii Sephora jest jakaś inna :P
A już miałam w rączkach meteoryty :P, ale cóż odłożyłam i poczekam na jakiś rabacik.
A co do cen to faktycznie są wyższe , niestety...
Pozdrawiam
W każdej Sephorze powinna być ta promocja
Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Dzis sie skusilam na wymarzone '5' Diora oczywiscie -30%! zaoszczedziłam w sumie 70 pln, jestem bardzo zadowolona..
niestety nie zwracałam uwagi na ceny innych kosmetykow, ale od tego, co tutaj czytam az mi wlosy staja deba! Czy oni chca co roku podwyzszac ceny ? Jakim prawem?! w takim razie jakies 3 lata temu mniemam, ze np. '5' Diora kosztowaly mniej wiecej 180-190 pln, a teraz 235, to co bedzie za kolejne 3 lata?! Cena dojdzie do 300 pln?! zwazywszy,ze sklad itp itd jest ten sam...... KOSZMAR
No wiesz, dolar/euro skaczą w skali roku + sklepy przed świętami często nakręcają ceny aby jeszcze więcej $ nachapać z klientów... I tak to w kółko jest. Wątpię żeby aż do 300zł doszło ale fakt faktem, coraz bardziej opłaca się kupować przez neta nić w sklepach..
Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Może po Świętach skończyły im się próbki Ale faktycznie w jednej Sephorze w Warszawie dwa razy robiłam zakupy ze zniżką-20% i raz nie dostałam żadnej próbki, a innym razem przy zakupie Hypnotic Poison (trochę one kosztują) oraz zestawu kremów Eris za ponad 100 zł i jeszcze jednego kremu, też Eris, dostałam próbkę jakiegoś kremu Polaar (zdaje się, że produkowany na wyłączność Sephory) oraz próbkę kolejnego kremu Eris, tyle że tamten zestaw był zdaje się +55 (kupowany dla mojej mamy), a próbka była +45 - czyli dla żadnej z nas Za to po zakupie za każdym razem pani konsultantka dokładnie mi przeczytała z paragonu, ile zapłaciłabym bez zniżki, a ile zapłacę ze zniżką - chyba po to, żebym sobie uświadomiła, jak dużo zaoszczędziłam i w związku z tym powinnam być już wystarczająca usatysfakcjonowana, nawet bez próbek
Przed świętami często "tracą" próbki Babka mi kiedyś wyjaśniała, że przed świętami klienci się rzucają na towar, oni oczywiście dają im gratisy przez co szybko im się one kończą. A dostawę próbek mają zwykle po Nowym Roku..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:01   #716
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Paranoja.. Też poszłam sprawdzić czy jest promocja i owszem, była... ale również podnieśli ceny. Chciałam kupić kredkę Clinique za 70zł, która teraz kosztuje 85 W związku z tym, buntuję się i nic nie kupuję w Sephorze..
też ostatnio zauważyłam tendencję S. do podnoszenia cen.. a potem ciągle przysyłają smsy -20%, gdzie nawet po tej zniżce ceny są takie jak przed ich podwyżką paranoja
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:04   #717
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Na całą kolorówkę + pędzle marki Sephora.
Ojaacie fajnie z tymi pędzelkami Sephory (planowałam kupić )

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Paranoja.. Też poszłam sprawdzić czy jest promocja i owszem, była... ale również podnieśli ceny. Chciałam kupić kredkę Clinique za 70zł, która teraz kosztuje 85 W związku z tym, buntuję się i nic nie kupuję w Sephorze..


W każdej Sephorze powinna być ta promocja

No wiesz, dolar/euro skaczą w skali roku + sklepy przed świętami często nakręcają ceny aby jeszcze więcej $ nachapać z klientów... I tak to w kółko jest. Wątpię żeby aż do 300zł doszło ale fakt faktem, coraz bardziej opłaca się kupować przez neta nić w sklepach..

Przed świętami często "tracą" próbki Babka mi kiedyś wyjaśniała, że przed świętami klienci się rzucają na towar, oni oczywiście dają im gratisy przez co szybko im się one kończą. A dostawę próbek mają zwykle po Nowym Roku..
No chyba trzeba się będzie na truskawę przerzucić .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:17   #718
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też ostatnio zauważyłam tendencję S. do podnoszenia cen.. a potem ciągle przysyłają smsy -20%, gdzie nawet po tej zniżce ceny są takie jak przed ich podwyżką paranoja
Dokładnie Średnio podobają mi się takie zagrania.. Ja wiem, że jak jest duże wahanie danej waluty, to można jakoś skorygować cenę danego produktu, ale nie kilka razy w roku, ot tak, żeby więcej zarobić..


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No chyba trzeba się będzie na truskawę przerzucić .
Ja już dawno żyję wyłącznie z truskawy i feelunique'a Z tym, że na razie dolar stoi za wysoko i mają porównywalne ceny do sephory Poza tym zaczęłam wyznawać zasadę minimalizmu kosmetycznego Ograniczyłam cienie/kredki do minimum, dobry fluid+korektor no i tusz (szminek/błyszczyków właściwie nie używam). Także mój budżet odpoczywa.. (tzn... powiedzmy, bo teraz stawiam na pielęgnację )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 19:33   #719
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Też zauważyłam wzrost cen Np. przy błyszczyku Clinique (Superbalm) była cena 80 zł - w Sephorze pomyślałam, że może do czegoś innego się odnosi, ale na tej półce nic więcej już nie było. Przed świętami kosztowały jeszcze 74 czy 75 zł, a wydaje mi się, że kilka miesięcy temu były nawet za mniej niż 70 zł...
To dziwne, bo u mnie dziś Superbalmy kosztowały 75 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 19:41   #720
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To dziwne, bo u mnie dziś Superbalmy kosztowały 75 zł.
Sephory też nie zawsze mają jednakowe ceny spotkałam się z tym nie raz.. w W-wie jest jedna (przynajmniej ja wiem o jednej), gdzie ceny niektórych produktów są średnio 5-10zł wyższe - prawdopodobnie ze względu na duże nagromadzenie ludzi w tym rejonie (Stare Miasto) lub musi się tak utrzymywać, bo jest mała - niemniej dziwna to polityka
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-12-27 o 19:45
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.