Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 19:21   #1351
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Jednak niech sobie wycofują, za szybko spływa z włosów niestety Szkoda kolorku bo był bardzo udany.

Ja tego garniera ostatnio widuję pełno w sklepach, do tego w normalnej cenie. Nawet w najbardziej obleganym Super Pharm było dużo.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 17:58   #1352
patussia
Raczkowanie
 
Avatar patussia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 253
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

doradźcie!

Mam dziwne włosy, koncówki prawie blond przez wakacje się zrobiły, gore mam w miare ciemną, taki ciemny blond, przechodzący własnie az do jasniutkich koncówek.
Chciałabym by to był jednolity kolor, jasny brąz, w miare ciepły.
czytalam, ze brazyz garniera wychodzą zbyt ciemne, wiec zastanawiałam się nad
nr 7 blondem, ew orzechem laskowym, ale tez slyszalam, ze kolor wrecz czarny wychodzi, co polecacie?
__________________
"Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym jak widzi Cię mężczyzna."
-'Dlaczego mężczyźni kochają zołzy'


http://suwaczki.slub-wesele.pl/201205192337.html
patussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 13:13   #1353
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja bym na początku nie szalała ze zbyt mocnym kolorem,bo jeśli wyjdzie Ci za jasny to możesz go przyciemnić,a jak Ci wyjdzie bardzo ciemny,to długa droga przed Tobą do jasności
Może spróbuj z ciemnym blondem?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:25   #1354
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

dokładnie, spróbuj blond lub ciemny blond. Ja używam systematycznie jasnego brązu i do pierwszych 2-3 myć jest prawie czarny, a później dopiero stopniowo przechodzi w ładny jasny brąz
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:27   #1355
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
dokładnie, spróbuj blond lub ciemny blond. Ja używam systematycznie jasnego brązu i do pierwszych 2-3 myć jest prawie czarny, a później dopiero stopniowo przechodzi w ładny jasny brąz

Majessa spadłaś mi z nieba Za miesiąc farbuję włosy,bo jestem po 3 nieudanych farbowaniach... albo kolor spłynął w 2 tygodnie,albo wyszły rude,ech..
No i nastawiłam się na jasny brąz z garniera,ale mówisz że wychodzi czarny? Załamałam się trochę,bo chciałam żeby mi wyszedł jakiś taki średni brązik i szczerze mówiąc już zgłupiałam i nie wiem jaką farbę mam wziąć. Próbować z ciemnym blondem? Obecnie mam sprany czekoladowy brąz i wygląda na kasztanowy/ w świetle jak toffie. Chciałabym żeby brąz przykrył mi ten połysk sraczkowaty Doradzisz coś?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:53   #1356
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Majessa spadłaś mi z nieba Za miesiąc farbuję włosy,bo jestem po 3 nieudanych farbowaniach... albo kolor spłynął w 2 tygodnie,albo wyszły rude,ech..
No i nastawiłam się na jasny brąz z garniera,ale mówisz że wychodzi czarny? Załamałam się trochę,bo chciałam żeby mi wyszedł jakiś taki średni brązik i szczerze mówiąc już zgłupiałam i nie wiem jaką farbę mam wziąć. Próbować z ciemnym blondem? Obecnie mam sprany czekoladowy brąz i wygląda na kasztanowy/ w świetle jak toffie. Chciałabym żeby brąz przykrył mi ten połysk sraczkowaty Doradzisz coś?
Jakiś czas temu robiłam jasnym brązem i wyszedł prawie czarny! Zmył się co prawda do ślicznego brązu, ale trochę się z tym męczyłam. Wg mnie jeśli chcesz średni brąz to zdecydowanie ciemny blond
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:05   #1357
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Talking Gdzie kupie ta farbe??

Dziewczyny, usilnie szukam garnier color & shine, odcien ciemny braz (do 28 myc). Nigdzie nie moge jej aktualnie znalezc, nawet w Rossmannie. Moze wycofali ze sprzedazy? Czy widzialyscie moze tego garniera w jakims markecie czy drogerii?
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 10:45   #1358
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Gdzie kupie ta farbe??

Ja widziałam u siebie w takim zwykłym sklepie z kosmetykami może poszukaj w takich małych drogeriach

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

I dzięki za radę użyje ciemnego blondu a czy ten ciemny blond nie spierze mi się później do brzydkiej żółci czy zostanie brąz ?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:06   #1359
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Majessa spadłaś mi z nieba Za miesiąc farbuję włosy,bo jestem po 3 nieudanych farbowaniach... albo kolor spłynął w 2 tygodnie,albo wyszły rude,ech..
No i nastawiłam się na jasny brąz z garniera,ale mówisz że wychodzi czarny? Załamałam się trochę,bo chciałam żeby mi wyszedł jakiś taki średni brązik i szczerze mówiąc już zgłupiałam i nie wiem jaką farbę mam wziąć. Próbować z ciemnym blondem? Obecnie mam sprany czekoladowy brąz i wygląda na kasztanowy/ w świetle jak toffie. Chciałabym żeby brąz przykrył mi ten połysk sraczkowaty Doradzisz coś?
Pierwsze 2-3 mycia niestety prawie czarny, ale zawsze bardzo ładnie się spiera do koloru jaki jest na opakowaniu Czyli w zasadzie do takiego zwykłego brązu. Jasny brąz ma chyba delikatnie czerwone refleksy więc może później zostawić jakiś rudy blask.
Moim zdaniem powinnaś spróbować ciemny blond, też nim kiedyś farbowałam i był bardzo fajny, ale za szybko mi się spierał - a gdy zafarbuję jasnym brązem efekt mam na dłużej Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz użyć później ciemniejszego koloru
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:17   #1360
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
Pierwsze 2-3 mycia niestety prawie czarny, ale zawsze bardzo ładnie się spiera do koloru jaki jest na opakowaniu Czyli w zasadzie do takiego zwykłego brązu. Jasny brąz ma chyba delikatnie czerwone refleksy więc może później zostawić jakiś rudy blask.
Moim zdaniem powinnaś spróbować ciemny blond, też nim kiedyś farbowałam i był bardzo fajny, ale za szybko mi się spierał - a gdy zafarbuję jasnym brązem efekt mam na dłużej Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz użyć później ciemniejszego koloru

Aha dzieki za odpowiedź A jeszcze jedno i obiecuję,że ostatnie pytanie Blond spierał ci się do brązu? Pytam,bo chciałabym aby po zepraniu farby pozostał brąz,a nie blond, a boję się tak od razu farbować,bo mam uraz po kilku nieudanych farbowaniach
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:27   #1361
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hm ja naturalnie mam taki właśnie troszkę ciemniejszy blond. Więc po farbowaniu był bardzo jasnym brązem, a po tych "28 myciach" spierał się do mojego naturalnego koloru. Nie do końca rozumiem co masz na myśli, przez to czy się spierze do brązu
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:07   #1362
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hmm... Chodzi mi o to czy jeśli ten ciemny blond już się spierze (bo zakładam ze od razu po farbowaniu wyjdzie brąz ) to czy po spraniu tego koloru pozostanie odcień brązu czy blondu ale z tego co piszesz to sprał ci się do blondu a ja poszukuję takiego koloru który po spraniu pozostanie i tak kolorem brązowym nie wiem czy mnie rozumiesz bo trochę zamotałam nastawiłam się na jasny brąz bo tak sobie pomyslalam ze po farbowaniu wyjdzie trochę ciemniejszy a jak się spierze to do ładnego brązu ale męczy mnie kwestia tego ze wielu osobom wychodzi czarny i boję się ze mi się ta czerń nie zmyje
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 07:56   #1363
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]Krystaliczne szczescie[/COLOR] ja zrobiłam próbę na platynowych włosach tym ciemnym blondem i powiem Ci, że kolor wychodzi piękny - taki ciemny blond/jasny brąz, jak na tak wytrawione włosy to i tak trzymał się długo - ok.3-4 tygodnie. Wypłukał się prawie całkowicie do jasnego blondu,ale myślę, że gdyby tak raz w miesiącu nakładać to w końcu po 3 razie by został na głowie
postaram się później wstawić fotki
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 16:02   #1364
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Hmm... Chodzi mi o to czy jeśli ten ciemny blond już się spierze (bo zakładam ze od razu po farbowaniu wyjdzie brąz ) to czy po spraniu tego koloru pozostanie odcień brązu czy blondu ale z tego co piszesz to sprał ci się do blondu a ja poszukuję takiego koloru który po spraniu pozostanie i tak kolorem brązowym nie wiem czy mnie rozumiesz bo trochę zamotałam nastawiłam się na jasny brąz bo tak sobie pomyslalam ze po farbowaniu wyjdzie trochę ciemniejszy a jak się spierze to do ładnego brązu ale męczy mnie kwestia tego ze wielu osobom wychodzi czarny i boję się ze mi się ta czerń nie zmyje
musi Ci się w końcu sprać do Twojego naturalnego koloru, bo to farba 28 myć stopniowo będzie jaśniała. Dlatego się nie martw. Z racji, że to nie jest trwała farba nawet jakby Ci wyszedł czarny to na pewno się zmyje, chociaż po ciemnym blondzie czarny jest niemożliwy

właśnie tak jak mówi kedud86 - kiedyś farbowałam raz na 2-3 miesiące i zawsze schodził do mojego naturalnego koloru, także kombinowałam z różnymi odcieniami, ale od kiedy farbuje co miesiąc jasnym brązem, to są już ciemniejsze, w niektórych miejscach bardzo ciemne. I farbuję tylko odrosty, a na końcówkach mi się zrobiło "naturalne" ombre :P

Edytowane przez Majessa
Czas edycji: 2012-11-28 o 16:06
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:06   #1365
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Aha dzięki za cenne rady Czyli na 90% pofarbuję się teraz ciemnym blondem,bo boję się efektu po jasnym brązie Fajnie by było gdyby ten ciemny blond wyszedł jak brąz i taki został, jak pofarbuję to wstawię jakieś zdjęcie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 19:04   #1366
NILA243
Przyczajenie
 
Avatar NILA243
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja farbowałam włosy tą farbą może z 2 tygodnie temu. miałam kolor ciemny blond 7.
ale na moją długość włosów niezmiernie potrzebne było potrzebne trochę więcej niż 100ml więc do tych 40ml kremu koloryzującego ciemny blond dodałam jeszcze 20ml innej farby Garnier Color Sensation superjasny blond 111-dodałam jej by nie wyszły włosy za ciemne tylko rzeczywiście ciemny blond
kolor po nałożeniu wyszedł piękny! ogólnie garnier color&shine ma ładny owocowy zapach.
minus jest taki że po 1,5 tygodnia z myciem włosów co 2 dni farba brązowa zeszła i został mi sam zwykły blond

gorąco polecam tę farbę
NILA243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:46   #1367
jolunia-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 25
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cześć dziewczyny czy wiecie może coś o wycofaniu niektórych kolorów z palety color&shine?? bo nawet na stronie garniera juz ich nie ma i w sklepach typu rossmann też nie widzę chodzi mi dokładnie o kolor miedziana czerwień
jolunia-s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:52   #1368
angelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

U mnie też jej nie ma w Rossmanie ale są w naturze i widziałam w Kauflandzie
angelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:55   #1369
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

W Netto przed świętami była ta farba w zestawie z tuszem collosal od Maybelline. Poza tym Real i czasem Biedronka
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 17:01   #1370
trassp
Raczkowanie
 
Avatar trassp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Niestety pokusiłam się dzisiaj na Czekoladę (5.35) i na moim naturalnym ciemnym blondzie wyszedł mi dziwny miedziano-czerwony kolor. Czytałam o czerwonych refleksach, ale nie spodziewałam się takiego efektu i niestety muszę przyznać, że się zawiodłam. Farbowałam zgodnie z instrukcją z opakowania.

Edytowane przez trassp
Czas edycji: 2013-06-05 o 17:30
trassp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 10:18   #1371
witamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam! Ja od niedawna używam Garniera color&shine, pierwszy raz użyłam koloru mroźny kasztan, który wyszedł tak jak na opakowaniu, teraz spróbowałam jasny brąz , który na moich włosach wyszedł bardzo, bardzo ciemny, prawie jak czarny albo czekolada 90% cacao hihihi Włosy po Garnierze jak dotąd wydają się ok, po farbowaniu błyszczą i są miękkie .Zdecydowanie jednak wolę odcien mroźny kasztan, ale jeszcze kusi mnie czekolada
witamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:23   #1372
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Szukam tej farby od jakiegoś czasu. Chyba ją wycofują, bo na stronie Garniera już nie ma ich. W Rossmannie też ich nie ma. Kupiłam Orzech laskowy, w Naturze, ale była jedna sztuka i poszukuję jeszcze jednej. Bo jedna to za mało. Wie ktoś gdzie mogą być jeszcze?
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 23:28   #1373
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez RoxyFM Pokaż wiadomość
Szukam tej farby od jakiegoś czasu. Chyba ją wycofują, bo na stronie Garniera już nie ma ich. W Rossmannie też ich nie ma. Kupiłam Orzech laskowy, w Naturze, ale była jedna sztuka i poszukuję jeszcze jednej. Bo jedna to za mało. Wie ktoś gdzie mogą być jeszcze?

Ja ją widuję w leclercu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2014-11-21 o 04:23
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:53   #1374
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Nie ma u mnie tego sklepu chyba. xD Dokupiłam kolor jasny blond. To wymieszam je sobie. Mam nadzieję, że nie będzie porażki na włosach. :P Nigdy jeszcze nie mieszałam farb.
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.