Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 08:20   #3331
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Droga Koleżanko, nie czepiaj się Kasi, bo jesteś na wątku "kosmetyki MAC "i pisząc o cieniach, a nie wymieniając konkretnej marki -- ja też zrozumiałam, że miałaś problemy z cieniami MAC-a.
Primo - nie czepiam sie, tylko uprzejmie prosze o czytanie ze zrozumieniem i nie dopowiadanie (i krytykowanie!) sobie czegos, czego nie napisalam
Segundo - wrzuccie troche na luz ... Nie sadzilam, ze atmosferka bedzie tu az tak nadeta ... No i ze wszystko, co nienazwane to domyslnie od razu MAC

SORY

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla kazdego co innego tak jak mowi Urbanek - Wam nie pasuja diory a jej tak i nie ma potrzeby nikogo z tego tytułu krytykowac



__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:07   #3332
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A co do pigmentow - boje sie, ze nie bede umiala sie nimi obslugiwac Raz mialam problem z cieniami prasowanymi, ktore osypywaly mi sie na policzki przy aplikacji (pomimo "otrzepania" pedzelka z nadmiaru) i doprowadzaly tym samym do szalu Wiec pigmentow sie lepiej tykac nie bede, bo moge tego nerwowo nie wytrzymac
A to nie jest Twoim zdaniem ocenianie w ciemno?
Luuuudzie, ja wiem, że są upały i ludzie się irytują, ale bez przesady... Piszesz w zdaniu pierwszym o pigmentach MACa, po chwili piszesz że jakieś cienie Ci się sypały, wnioskowałam że cienie z MACa, więc o nich Ci grzecznie napisałam.. Wystarczyło tylko napisać: "ale ja nie piszę o cieniach MAC, tyko ogólnie". Nie wiem o co się burzysz, ale luz, ja w ogóle nie jestem w nastroju do kłótni, zwłaszcza tutaj.
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
1. Nie bede sie tutaj klocic o wyzszosc wodki nad zakaska, ale na mnie cienie Guerlain, podobnie jak i Dior i Chanel trzymaja sie dzielnie caly dzien, bez baz ani innych cudow Sa super napigmentowane i bardzo lubie sie nimi malowac - piekna kasetka tylko wzmaga doznania wizualne Nie widze w nich nic przereklamowanego Po prostu kazdemu sluzy co innego
również proszę o czytanie ze zrozumieniem, o ile mi sie wydaje napisałam "dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane". Nikogo nie atakuję, i naprawdę mało mnie obchodzi na które cienie kto wydaje pieniądze, serio. Wyraziłam swoje zdanie, na mnie te cienie się nie sprawdzają i tyle. Z nikim się nie kłócę o wyższość wódki nad zakąską.

Cytat:
2. A w ktorym to miejscu ja ocenilam pigmenty?
Ja tylko napisalam, ze sie ich boje ze wzgledu na wlasne umiejetnosci, a raczej ich brak No i tez nigdzie ani slowem nie wspomnialam o zadnych cieniach MACa, ktore mi sie sypaly Tak jak pisalam - cienie MACa sa mi zupelnie obce, nie znam ani Lustre ani zadnych innych ... komentowalam tylko, ze FAKT SYPANIA SIE CIENI (jakichkolwiek) doprowadza mnie do szalu, wiec pigmenty moga byc nie dla mnie, bo sa z natury sypkie ...
nie napisałaś nic o własnych umiejętnościach. Napisałaś że Ci się sypały, większość osób piszących na tym wątku odnosi się do cieni MACa, i większość która w ich wypadku pisze o sypaniu mówi właśnie o cieniach Lustre. Stąd mój post.

Cytat:
Ufffff, kasiu, nastepnym razem czytaj prosze ze zrozumieniem
ja również i mam nadzieję, że będą następne razy


Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Primo - nie czepiam sie, tylko uprzejmie prosze o czytanie ze zrozumieniem i nie dopowiadanie (i krytykowanie!) sobie czegos, czego nie napisalam
Segundo - wrzuccie troche na luz ... Nie sadzilam, ze atmosferka bedzie tu az tak nadeta ... No i ze wszystko, co nienazwane to domyslnie od razu MAC
atmosferka tutaj jest moim zdaniem normalna.
po pierwsze, niczego w żadnym momencie nie skrytykowałam i nie czuję się jakbym cokolwiek skrytykowała.
po drugie większość tego co nienazwane to MAC, bo to wątek o MACu, jeśli jest inaczej to zwykle zaznaczamy to zeby nie wprowadzać innych w błąd. Napisałaś o cieniach między jednym zdaniem o pigmentach a drugim, omylnie to zrozumiałam za co kajam się i przepraszam. Nie wiem jak jeszcze mogę naprawić tą "nadętą" atmosferę.
Proponuję skończyć z polemiką, uważam, że wyjaśniłam swoje stanowisko, Ty Urban wyraziłaś swoje, przeprosiłam (choć nie do końca wiem za co), nie czuję się na siłach kłócić dalej..

Żeby nie było całkiem Off... Ma któraś już swoją Stereo Rose? albo inne ITG? chwalcie się zdjęciami!

Ale mam doła
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:20   #3333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zgadza się, pigmenty są super! dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane, płaci się w nich za opakowanie a nie za jakość. WOlę 4 porządnie napigmentowane cienie MACa niż takie cacka w pięknej kasetce które ledwo widać na oczach. a już w ogóle nie rozumiem idei pieknych aplikacji np na cieniach Guerlain które schodzą po pierwszych dwóch maźnięciach pędzlem. nie zrozum mnie źle, uważam np że Chanel ma fajne błyszczyki Aqualumiere, a Guerlain'owi się udała Kiss Kiss Baby. Ale jeśli chodzi o cienie to akurat lepsze dla mnie są MACzki.
Kasiajku, dla każdego coś innego Dla Ciebie Chanel, Dior sa przereklamowane, dla mnie nie, ale przecież, wolno miec Ci takie zdanie, na podstawie Twoich doświadczeń z tymi cieniami, Urbanek nikogo nie atakuje, może napisała coś nieprecyzyjnie i ją źle zrozumiano, ale nie chciała nikogo atakowac tylko również wyraziła swoje zdanie
Ja np. jak wiesz, zaczynam się rozkręcac z MAC-em. Pierwsze testy (być moze ze względu na jasniutkie kolorki) mnie nie powaliły, ale jednak pigmenty się spodobały, teraz czekam na dalsze odsypki i dopiero wtedy będe umiała powiedzieć czy wchodzę w to dalej, czy jednak pigmenty mnie nie chwycą Ale myślę, ze jednak wpadnę w sidła Jak to się by nie potoczyło dalej, to mimo wszystko Dior pozostanie moimi ulubionymi paltkami, jeszcze nigdy mi kolor nie uciekł ani nie zniknął. Owszem, są paletki lekko napigmentowane, ma się wrażenie ze koloru nie da sie wydobyć, ale te są z zasady delikatne, poza tym są i mocno napigmentowane. Guerlaina jakoś też nie lubię, nie podchodzą mi za bardzo te cienie póki co. Co do Chanela, to niektóre paletki mają całkiem fajne, choć napigmentowanie średnie. To punkt widzenia li tylko z mojej strony i z moich osobistych doświadczen a jeszcze mi sie marzy pomacać prasowane MAC-a
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
1. Nie bede sie tutaj klocic o wyzszosc wodki nad zakaska, ale na mnie cienie Guerlain, podobnie jak i Dior i Chanel trzymaja sie dzielnie caly dzien, bez baz ani innych cudow Sa super napigmentowane i bardzo lubie sie nimi malowac - piekna kasetka tylko wzmaga doznania wizualne Nie widze w nich nic przereklamowanego Po prostu kazdemu sluzy co innego

Corii - jak Ci juz te pigmenty przyjda, to wysmaruj sie nimi i wklej foto na "naszym" watku Moze akurat mnie nawrocisz
Urbanku, zgadzam sie z Toba ze Guerlain, Dior i Cahenel trzymają się cały dzień. To prawda. Prawda tez, że każdemu pasuje co innego i o to bojów toczyć nie warto. Ale wyrazic swoją opinię przeciez mozna

Urbi, oczywiście, że jak pigmenciki przyjdą do mnie, to pyndzol w ruch pójdzie, potem fotki i wstawie zdjątka na "naszym" wątku z dedykacją dla Ciebie
Już chciałam zrobić ostatnio, tymi jasnymi, niestety, aparat zezarł cała intensywność tych jasnych kolorków i prawie się pochlastałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-11 o 11:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:27   #3334
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny, proszę znów o info i wszelkie rady, chcę zakupić cień i zastanawiam się pomiędzy: Beauty Marked, Sketch, Folie i chyba jeszcze o jakimś myślałam, ale za nic nie pamiętam jakim. chciałabym, aby ów cień nie był czystym fioletem, ale czymś przełamanym bordo, ewentualnie brązem. będę bardzo wdzięczna na wszelkie sugestie i Wasze spostrzeżenia
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:26   #3335
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No to wklejam moje palety cieni. Zrobię update za jakiś czas, bo mam cienie do depotowania plus kilka mam w paletach w Polsce, a nie tutaj Dodam, że MACzki zaczęłam jakoś w październiku/ listopadzie 2009 kupować, bo wcześniej Estee Lauder, Dior, Chanel itd
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:33   #3336
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Może uda mi się je opisać w któryś dzień, gdy znajdę trochę więcej zbędnego czasu.

Jeszcze jedna paleta i szminy, których z maca nie mam za dużo Jeszcze.

PS. Dziewczyny nie kłóćcie się, bo czasami mam wrażenie że ten wątek jest bojowo nastawiony, dlatego coraz rzadziej tu też pisuję.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 14:25   #3337
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem Off... Ma któraś już swoją Stereo Rose? albo inne ITG? chwalcie się zdjęciami!

Ale mam doła
She wrzucała ale też dodałam moje na swatchowy.

Eh... przesyłam wam wirtualnie ochładzające mohito na upały
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 15:26   #3338
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja poprosze ale bez alkoholu

a ja pochwale sie ze uwielbiam shadesticka dlatego ze jest gruby, fajnie sprawuje sie jako kredeczka na dolna powieke..

ale w lato sie nie maluje wiec czeka na chlodniejsze dni
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:52   #3339
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Alez tu sie zrobilo goraco

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
She wrzucała ale też dodałam moje na swatchowy.

Eh... przesyłam wam wirtualnie ochładzające mohito na upały

Dokupilam jeszcze do mojej kolekcji Stereo Rose i jestem zachwycona
Wrzuce pozniej porownanie z Petticoat i By Candlelight na swatchowy.

MASS piekna kolekcja


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:49   #3340
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A to nie jest Twoim zdaniem ocenianie w ciemno?
Luuuudzie, ja wiem, że są upały i ludzie się irytują, ale bez przesady... Piszesz w zdaniu pierwszym o pigmentach MACa, po chwili piszesz że jakieś cienie Ci się sypały, wnioskowałam że cienie z MACa, więc o nich Ci grzecznie napisałam.. Wystarczyło tylko napisać: "ale ja nie piszę o cieniach MAC, tyko ogólnie". Nie wiem o co się burzysz, ale luz, ja w ogóle nie jestem w nastroju do kłótni, zwłaszcza tutaj.

również proszę o czytanie ze zrozumieniem, o ile mi sie wydaje napisałam "dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane". Nikogo nie atakuję, i naprawdę mało mnie obchodzi na które cienie kto wydaje pieniądze, serio. Wyraziłam swoje zdanie, na mnie te cienie się nie sprawdzają i tyle. Z nikim się nie kłócę o wyższość wódki nad zakąską.


nie napisałaś nic o własnych umiejętnościach. Napisałaś że Ci się sypały, większość osób piszących na tym wątku odnosi się do cieni MACa, i większość która w ich wypadku pisze o sypaniu mówi właśnie o cieniach Lustre. Stąd mój post.


ja również i mam nadzieję, że będą następne razy



atmosferka tutaj jest moim zdaniem normalna.
po pierwsze, niczego w żadnym momencie nie skrytykowałam i nie czuję się jakbym cokolwiek skrytykowała.
po drugie większość tego co nienazwane to MAC, bo to wątek o MACu, jeśli jest inaczej to zwykle zaznaczamy to zeby nie wprowadzać innych w błąd. Napisałaś o cieniach między jednym zdaniem o pigmentach a drugim, omylnie to zrozumiałam za co kajam się i przepraszam. Nie wiem jak jeszcze mogę naprawić tą "nadętą" atmosferę.
Proponuję skończyć z polemiką, uważam, że wyjaśniłam swoje stanowisko, Ty Urban wyraziłaś swoje, przeprosiłam (choć nie do końca wiem za co), nie czuję się na siłach kłócić dalej..

Żeby nie było całkiem Off... Ma któraś już swoją Stereo Rose? albo inne ITG? chwalcie się zdjęciami!

Ale mam doła

- tylko tyle. Szkoda mi czasu na pisanie komentarzy, ktore i tak nie zostana zrozumiane EOT.

Stereo Rose bylo u mnie wszedzie w okolicy wyprzedane w dniu wyjscia Nie ma nawet gdzie go pomacac

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiajku, dla każdego coś innego Dla Ciebie Chanel, Dior sa przereklamowane, dla mnie nie, ale przecież, wolno miec Ci takie zdanie, na podstawie Twoich doświadczeń z tymi cieniami, Urbanek nikogo nie atakuje, może napisała coś nieprecyzyjnie i ją źle zrozumiano, ale nie chciała nikogo atakowac tylko również wyraziła swoje zdanie
Ja np. jak wiesz, zaczynam się rozkręcac z MAC-em. Pierwsze testy (być moze ze względu na jasniutkie kolorki) mnie nie powaliły, ale jednak pigmenty się spodobały, teraz czekam na dalsze odsypki i dopiero wtedy będe umiała powiedzieć czy wchodzę w to dalej, czy jednak pigmenty mnie nie chwycą Ale myślę, ze jednak wpadnę w sidła Jak to się by nie potoczyło dalej, to mimo wszystko Dior pozostanie moimi ulubionymi paltkami, jeszcze nigdy mi kolor nie uciekł ani nie zniknął. Owszem, są paletki lekko napigmentowane, ma się wrażenie ze koloru nie da sie wydobyć, ale te są z zasady delikatne, poza tym są i mocno napigmentowane. Guerlaina jakoś też nie lubię, nie podchodzą mi za bardzo te cienie póki co. Co do Chanela, to niektóre paletki mają całkiem fajne, choć napigmentowanie średnie. To punkt widzenia li tylko z mojej strony i z moich osobistych doświadczen a jeszcze mi sie marzy pomacać prasowane MAC-a

Urbanku, zgadzam sie z Toba ze Guerlain, Dior i Cahenel trzymają się cały dzień. To prawda. Prawda tez, że każdemu pasuje co innego i o to bojów toczyć nie warto. Ale wyrazic swoją opinię przeciez mozna

Urbi, oczywiście, że jak pigmenciki przyjdą do mnie, to pyndzol w ruch pójdzie, potem fotki i wstawie zdjątka na "naszym" wątku z dedykacją dla Ciebie
Już chciałam zrobić ostatnio, tymi jasnymi, niestety, aparat zezarł cała intensywność tych jasnych kolorków i prawie się pochlastałam
Pogrubione:

Nie moge sie juz doczekac Twoich wypigmentowanych oczat


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja poprosze ale bez alkoholu

a ja pochwale sie ze uwielbiam shadesticka dlatego ze jest gruby, fajnie sprawuje sie jako kredeczka na dolna powieke..

ale w lato sie nie maluje wiec czeka na chlodniejsze dni
Ranko, a ktory to Shadestick posiadasz?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:49   #3341
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mam Taupographic
bo ja w brązach zawsze mam..makijaz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 21:47   #3342
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Dokupilam jeszcze do mojej kolekcji Stereo Rose i jestem zachwycona
Wrzuce pozniej porownanie z Petticoat i By Candlelight na swatchow
a no wlasnie,a czy mozna by bylo poprosic o porowananie wszystkich trzech? Bylam wczoraj w moim Macu i o dziwo maja jeszcze Stereo Rose.Tyle sie nasluchalam pochwal ze powoli ulegam.. Boje sie jednak, ze bedzie zbyt pomaranczowy dla mnie.
Myslicie,ze bedzie pasowal cerze ok NC/NW25 z zoltym czy mozelepiej Candlelight?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:24   #3343
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a no wlasnie,a czy mozna by bylo poprosic o porowananie wszystkich trzech? Bylam wczoraj w moim Macu i o dziwo maja jeszcze Stereo Rose.Tyle sie nasluchalam pochwal ze powoli ulegam.. Boje sie jednak, ze bedzie zbyt pomaranczowy dla mnie.
Myslicie,ze bedzie pasowal cerze ok NC/NW25 z zoltym czy mozelepiej Candlelight?
Jutro porobie zdjecia z samego rana

Ja jestem NC20/25 (troche sie opalilam ) i uzywam BC jako rozswietlacza, a SR jako roz. Slyszalam, ze BC jest raczej dla cieplych odcieni a SR dla zimnych, ale moim zdaniem to nieprawda, wydaje mi sie, ze kazdemu one beda pasowaly. SR wyglada troche pomaranczowo w opakowaniu, ale na mojej twarzy jest to rozyk i to dosyc chlodny, aczkolwiek, widze w nim tez morelke


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 23:12   #3344
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja jestem NC20/25 (troche sie opalilam ) i uzywam BC jako rozswietlacza, a SR jako roz. Slyszalam, ze BC jest raczej dla cieplych odcieni a SR dla zimnych, ale moim zdaniem to nieprawda, wydaje mi sie, ze kazdemu one beda pasowaly. SR wyglada troche pomaranczowo w opakowaniu, ale na mojej twarzy jest to rozyk i to dosyc chlodny, aczkolwiek, widze w nim tez morelke
Oby SR nie był pomarańczowy, i oby mi go moja Dobra Duszyczka upolowała na bezcłówce!
chłodny różyk z morelką brzmi intrygująco!

MaSS: mogę Ci zadać niedyskretne pytanie???
czy jest jeszcze jakiś cień MACa którego nie masz? super kolekcja, wiem do kogo się zgłaszać po swatche porównawcze.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 07:22   #3345
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jutro porobie zdjecia z samego rana

Ja jestem NC20/25 (troche sie opalilam ) i uzywam BC jako rozswietlacza, a SR jako roz. Slyszalam, ze BC jest raczej dla cieplych odcieni a SR dla zimnych, ale moim zdaniem to nieprawda, wydaje mi sie, ze kazdemu one beda pasowaly. SR wyglada troche pomaranczowo w opakowaniu, ale na mojej twarzy jest to rozyk i to dosyc chlodny, aczkolwiek, widze w nim tez morelke

No właśnie ja SR chcę upolować jako różyk.Moim zdaniem pasować powinien każdemu, a szczególnie fajnie do jasnej karnacji.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:21   #3346
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

BC jako roświetlacz da różowawą poświatę, jednak przy BARDZO jasnej skórze da kolorek taki róż zmieszany z nutą moreli (chyba, że źle widzę, bo oczy mam załzawione dzięki nieodpuszczającej mi alergii). Jest dość podobny do cienia Nanogold.

W SR przebija się pomarańcz, ale to nie broń Boże pomarańcz w stylu różu Style. Widzę za to duże podobieństwo do Peachykeen/ Sunbasque!

Pettitcoat podobieństwo do Springsheen na jasnej skórze, bo na ciemniej już nie :/

MSF By Candlelight, Comfort, Stereo Rose, Petticoat FOTO:

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-07-12 o 08:23
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:21   #3347
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
BC jako roświetlacz da różowawą poświatę, jednak przy BARDZO jasnej skórze da kolorek taki róż zmieszany z nutą moreli (chyba, że źle widzę, bo oczy mam załzawione dzięki nieodpuszczającej mi alergii). Jest dość podobny do cienia Nanogold.

W SR przebija się pomarańcz, ale to nie broń Boże pomarańcz w stylu różu Style. Widzę za to duże podobieństwo do Peachykeen/ Sunbasque!

Pettitcoat podobieństwo do Springsheen na jasnej skórze, bo na ciemniej już nie :/

MSF By Candlelight, Comfort, Stereo Rose, Petticoat FOTO:
ładne porównanie!
myślę że SR by mi się spodobał! (Marti- trzymam kciuki!)

polecam wypróbować, dla lubiących fiolety, zestawienie: Crystal na całą powiekę, w załamaniu Shadowy Lady roztarte bardzo dokładnie i pod łukiem Vapour w sumie szybki makijaż a bardzo mi się wczoraj spodobało to połączenie

http://www.temptalia.com/mac-dare-to...-for-fall-2010 TEASER
ktoś posiada cienie Going Bananas, Aqua, Lime lub Sky Blue?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-07-12 o 09:29
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:07   #3348
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja się jakoś do SR nie mogę przekonać - jest dla mnie za ciepły i za pomarańczowy - albo za bardzo chłodniak jestem albo muszę SR jakoś ujarzmić
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 14:09   #3349
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Tak jak obiecalam wrzucilam fotke porownawcza na swatchowy.

BRAND - Jakiego pedzla uzywasz di SR? Ja uzywam 187 i powiem, ze naprawde super efekt. Czasem nakladam go tez na roz Pinch o'Peach i tez uwielbiam ta kombinacje Poeksperymentuj wlasnie zmieszany z innym rozem - napewno sie do niego przekonasz


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 14:29   #3350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja czekam na moje odsypki MAC-owe z allegro i sie doczekac nie mogę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 14:41   #3351
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam wrzucilam fotke porownawcza na swatchowy.

BRAND - Jakiego pedzla uzywasz di SR? Ja uzywam 187 i powiem, ze naprawde super efekt. Czasem nakladam go tez na roz Pinch o'Peach i tez uwielbiam ta kombinacje Poeksperymentuj wlasnie zmieszany z innym rozem - napewno sie do niego przekonasz


dziewczynki, ale piękny ten Stereo!!!ech. ja tak mam zawsze... jak już mi ię coś spodoba to tego nie ma/wyprzedane...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 15:05   #3352
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja czekam na moje odsypki MAC-owe z allegro i sie doczekac nie mogę
ja tak samo...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:40   #3353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
ja tak samo...
a kiedy kliknęłaś na all? i jakie kolorki?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:55   #3354
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja czekam na moje odsypki MAC-owe z allegro i sie doczekac nie mogę
Trzeba było kliknąć u mnie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziewczynki, ale piękny ten Stereo!!!ech. ja tak mam zawsze... jak już mi ię coś spodoba to tego nie ma/wyprzedane...

Ze mną chyba dzieje się cos niedobrego .....w ogóle nie kusza mnie ostatnie kolekcje:cojest :

Kasiu, napaliłaś się na podst. fotek, czy już MACałas na zywo??
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:06   #3355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Trzeba było kliknąć u mnie
Czyli gdzie? nie jestem tutaj jeszcze taka obeznana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:29   #3356
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MASS...zatkało mnie Ale kolekcja
Też taką chcę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 23:01   #3357
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ze mną chyba dzieje się cos niedobrego .....w ogóle nie kusza mnie ostatnie kolekcje:cojest :

Kasiu, napaliłaś się na podst. fotek, czy już MACałas na zywo??
hahah
może z nałogu wychodzisz???
niestety nie byłam nadal we Wro :/ nie mam kiedy jechać bo miałam w weekend ale niespodziewanie okazał się dość smutny...i nie miałam głowy do tego.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 00:12   #3358
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ze mną chyba dzieje się cos niedobrego .....w ogóle nie kusza mnie ostatnie kolekcje:cojest :
zazdroszczę.. mnie ciągle coś kusi (choć o dziwo In The Groove okazało się mało kusidełkowe ).. ale najbliższe miesiące ........

a do tego zaczyna za mną chodzić NARS
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 07:34   #3359
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam wrzucilam fotke porownawcza na swatchowy.

BRAND - Jakiego pedzla uzywasz di SR? Ja uzywam 187 i powiem, ze naprawde super efekt. Czasem nakladam go tez na roz Pinch o'Peach i tez uwielbiam ta kombinacje Poeksperymentuj wlasnie zmieszany z innym rozem - napewno sie do niego przekonasz


Wszystkie błyszczące rzeczy nakładam skunksem i chyba rzeczywiście spróbuję go na inny róż nakładać
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:20   #3360
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wszystkie błyszczące rzeczy nakładam skunksem i chyba rzeczywiście spróbuję go na inny róż nakładać
Upss
, mialam na mysli 188
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.