Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 23:33   #4561
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Informacja dla dziewczyn z Warszawy, w douglasie w Galerii Mokotów 25 i 26 maja 20 % rabatu
Super, dzięki!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze nie przetestowałam wszystkich, więc póki co mogę wypowiedzieć się tylko o niektórych Krem tonujący SVR ma całkiem mocne krycie jak na "krem tonujący", lubię taką kremową, gęstą konsystencję, ma filtr 50, jest w jednym kolorze i raczej dla jasnych karnacji. Całkiem niezły, ale podkreśla skórki.

Dzisiaj wypróbowałam sobie bazę MACa SPF 50 i jestem bardzo zadowolona Nic się nie świeci, makijaż ładnie się trzyma (po całym dniu i po siłowni ). Jeszcze są bazy kolorujące z MACa (pewnie coś a la krem tonujący) w 3 kolorach z filtrem SPF30, też mam ochotę je wypróbować

Oprócz tego do wypróbowania widziałam jeszcze La Roche Posay fluid SPF 50 (tylko w jednym kolorze, ale opalony raczej, ciemny, dlatego nie próbowałam nawet) oraz krem tonujący SPF 50 - ten był całkiem jasny, ale niestety nie mieli próbki. Poza tym podkład Vichy Dermablend ma SPF 50, jeszcze go nie próbowałam, ale wydaje mi się, że mocno kryje.
Dziękuję! Ja szukam bardziej kremów tonujących, niezbyt mocno kryjących. Vichy mnie troszkę odstrasza, bo wydaje mi się, że większość ich podkładów jest pomarańczowa, nie wiem natomiast jak sprawa wygląda z kremami tonującymi... Resztę chętnie przetestuję i czekam na Twoje dalsze wrażenia z testowania
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 07:44   #4562
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówiłam! To ja Ci jeszcze polecam wykończeniowy puder Sheer Loose Powder, a na koniec Fix + i możesz zapomniec o poprawkach makijazu w ciagu dnia
Dzięki, przetestuję Póki co mam blota, z którego też jestem bardzo zadowolona, oraz prep+prime sypki puder. A miałaś może te bazy-kremy SPF 30 ? One są troszkę kolorujące, coś jak krem tonujący. Zastanawiam się, co lepsze

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Super, dzięki!

Dziękuję! Ja szukam bardziej kremów tonujących, niezbyt mocno kryjących. Vichy mnie troszkę odstrasza, bo wydaje mi się, że większość ich podkładów jest pomarańczowa, nie wiem natomiast jak sprawa wygląda z kremami tonującymi... Resztę chętnie przetestuję i czekam na Twoje dalsze wrażenia z testowania
Nmzc Sporo tych kremów tonujących jest taka, jak lekki podkład o gęstszej konsystencji, wcale nie kryją aż tak słabo. Oczywiście jeszcze zależy jak się nakłada, ale dla mnie to dobra wiadomość, bo chcę jednak, żeby taki kosmetyk coś nie coś mi przykrył, kiedy nałożę go grubiej
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:20   #4563
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

hej wiecie kiedy bedzie można wymienić starą maskarę na nową ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:21   #4564
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki, przetestuję Póki co mam blota, z którego też jestem bardzo zadowolona, oraz prep+prime sypki puder. A miałaś może te bazy-kremy SPF 30 ? One są troszkę kolorujące, coś jak krem tonujący. Zastanawiam się, co lepsze
Blota i "kokę" mam również i ja, ale Sheer jest jednak fajniejszy, bo nie całkiem płaski na buzi Tak czy siak polecam do wypróbowania
Własnie nie miałam tych baz tonujących. Bo z natury wolę coś mocniejszego. Ale przyznam, ze już nieraz sie zastanawiałam jaki efekt daja. Jesli kiedyś będe w MAC-u to im sie przyjrzę. A jakbyś wzięła próbkę którejś to daj znać jak testy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 09:04   #4565
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Solciuchna a ta baza MAC-a z filtrem to jest taka silikonowa?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 10:45   #4566
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Blota i "kokę" mam również i ja, ale Sheer jest jednak fajniejszy, bo nie całkiem płaski na buzi Tak czy siak polecam do wypróbowania
Własnie nie miałam tych baz tonujących. Bo z natury wolę coś mocniejszego. Ale przyznam, ze już nieraz sie zastanawiałam jaki efekt daja. Jesli kiedyś będe w MAC-u to im sie przyjrzę. A jakbyś wzięła próbkę którejś to daj znać jak testy.
Jaki odcień sheer uzywasz? Bo mam akuratnie 17% zniżki na Truskawie, to może bym kupiła
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:10   #4567
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hej wiecie kiedy bedzie można wymienić starą maskarę na nową ?
Jeśli chodzi o D. to taka akcja w moim D już była. Terminy były indywidualne dla poszczególnych perfumerii.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 13:13   #4568
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewuszki, skoro na MACa zeszłyście to sobie pozwolę:
naszło mnie na rozświetlacz jak nie wiem co - i teraz dylemat: co ładniejsze? cream color base Luna czy ciut ciemniejszy Pearl? O ile któraś miała oczywiście
Nie mam jak teraz do maca zajrzeć więc może któraś wspomoże wiedzą
Corii?? Ty wiesz wszystko o macu
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:21   #4569
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Witam Już tu do Was wcale nie zaglądam, bo przestałam w S i D zakupy robić ale byłam dziś w TKMaxie w Blue City (w poszukiwaniu biocertyfikowanej pielęgnacji i znalazłam sporo zestawów StriVectin w bardzo sensownych cenach (po ok 120 zł za zestaw) także pomyślałam sobie, że może komuś się ta informacja przyda....
(Sama kiedyś kupowałam StriVectin w S. w szalonej cenie regularnej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 16:32   #4570
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Solciuchna a ta baza MAC-a z filtrem to jest taka silikonowa?
Nie, zupełnie nie, jest raczej jak krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Blota i "kokę" mam również i ja, ale Sheer jest jednak fajniejszy, bo nie całkiem płaski na buzi Tak czy siak polecam do wypróbowania
Własnie nie miałam tych baz tonujących. Bo z natury wolę coś mocniejszego. Ale przyznam, ze już nieraz sie zastanawiałam jaki efekt daja. Jesli kiedyś będe w MAC-u to im sie przyjrzę. A jakbyś wzięła próbkę którejś to daj znać jak testy.
A co to koka?

Oglądałam dzisiaj po ran kolejny te bazy, ale jednak ich konsystencja i zerowy stopień krycia oraz niższy filtr spf skłoniły mnie do tego, że darowałam sobie branie próbki Wolę bazę spf50 i nałożyć na nią podkład taki jaki lubię
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 17:29   #4571
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dostałam smsa z Marionnaud:
"Rabat 20% na caly asortyment a wybrane produkty z rabatem nawet do 50% z okazji Dnia Matki tylko w perfumeriach Marionnaud. Zapraszamy serdecznie!"
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 17:36   #4572
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dostałam smsa z Marionnaud:
"Rabat 20% na caly asortyment a wybrane produkty z rabatem nawet do 50% z okazji Dnia Matki tylko w perfumeriach Marionnaud. Zapraszamy serdecznie!"
o jak milo, chyba jednak kupie tego chanelka hihih
Szkoda ze nie napisali do kiedy :P
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 17:38   #4573
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

też takiego dostałam chyba mocno tęsknią
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 17:54   #4574
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

A co to koka?
Sypki prep+prime pewnie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:03   #4575
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A nie wiecie może czy w S. albo D. jest już najnowsza kolekcja Guerlain Terra Azzura?
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:33   #4576
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Witajcie dziewczyny, może wy się orientujecie jak napełnić atomizer/perfumetke (taka małą do torebki)? Kupiłam ją ostatnio w Sephorze niewiele myśląc bo była w promocji... i teraz nie mam kompletnie pomysłu jak ją napełnić perfumami

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!! Bardzo proszę o pomoc
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:55   #4577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jaki odcień sheer uzywasz? Bo mam akuratnie 17% zniżki na Truskawie, to może bym kupiła
Damonku, kupiłam NC15, chociaz na co dzień nosze kolor NC 20. Ale to specjalnie, żeby puder w tym samym kolorze mi nie przyciemnił za bardzo podkładu i dobrze zrobiłam.
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Dziewuszki, skoro na MACa zeszłyście to sobie pozwolę:
naszło mnie na rozświetlacz jak nie wiem co - i teraz dylemat: co ładniejsze? cream color base Luna czy ciut ciemniejszy Pearl? O ile któraś miała oczywiście
Nie mam jak teraz do maca zajrzeć więc może któraś wspomoże wiedzą
Corii?? Ty wiesz wszystko o macu
Moniq, ja obstawiam Pearl, mam ją i jest fenomenalna. Ostatnio miałam ciag ze tydzień bezz przerwy używałam jej jako rozświetlacz. Zdradzę, ze fajnie wygląda również nałożona delikatnie na matową fuksjową szminkę

Aczkolwiek ostatnio ukochałam sobie najnowszy rozświetlacz MAC-owy z Hey Sailor - Crew - nie jest on typowy, bo posiada lekki kolor- w zalezności od pasków albo rózowy, albo rdzawo-morelowy, albo lawendowy, albo po prostu zmiksowany razem co daje lekki róż z nienachalnym glow. Dlatego się świetnie sprawdza jako róż i rozświetlacz we jednym. Nawet dzisiaj Mama skomplementowała go na moim licu, a ona zazwyczaj takich rzeczy nie zauważa

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie, zupełnie nie, jest raczej jak krem nawilżający


A co to koka?

Oglądałam dzisiaj po ran kolejny te bazy, ale jednak ich konsystencja i zerowy stopień krycia oraz niższy filtr spf skłoniły mnie do tego, że darowałam sobie branie próbki Wolę bazę spf50 i nałożyć na nią podkład taki jaki lubię
Czyli będę musiała sama kiedyś pofatygowac się po próbkę tych baz, aby zaspokoić ciekawość

Koka to oczywiście biały transparentny pre+prime puder - jak słusznie zauważyła wyżej Tiniaczek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-05-25 o 18:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 19:39   #4578
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy się orientujecie jak napełnić atomizer/perfumetke (taka małą do torebki)? Kupiłam ją ostatnio w Sephorze niewiele myśląc bo była w promocji... i teraz nie mam kompletnie pomysłu jak ją napełnić perfumami

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!! Bardzo proszę o pomoc
Do niej jest dołączony lejek... po prostu psikaj w niego... a po nim perfumy ściekną do perfumetki...
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:17   #4579
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy się orientujecie jak napełnić atomizer/perfumetke (taka małą do torebki)? Kupiłam ją ostatnio w Sephorze niewiele myśląc bo była w promocji... i teraz nie mam kompletnie pomysłu jak ją napełnić perfumami

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!! Bardzo proszę o pomoc
A jak nie masz lejka to strzykawką- przepsikaj do strzykawki, a później wstrzyknij do atomka. Jeżeli masz rozkręcaną flaszkę, to nabierz strzykawką bezpośrednio
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 20:43   #4580
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziękuje za odpowiedzi z instrukcji wywnioskowałam, że należy śćiągnąć "psikacz" z perfumu i jakos ten dzyndzelek przycisnać perfumetka, ale nic nie leciało.....

Także jeżeli jest tak jak mowicie to tylko życie sobie utrudniłam :P
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:47   #4581
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34303024]Bardzo proszę


Dziewczęta, a miała któraś coś z Mavali? Widziałam, że w mojej M. pojawił się ich maciupci stand, jest coś fajnego, co warto mieć?[/QUOTE]


kupilam baze, ale tylko raz ja nalozylam, wiec ciezko cos powiedziec (koncowki sie na niej scieraja, jak na innych)



----------------------------------------------------------------------------------------------------------

wczoraj bylam na makijazu Shiseido i wyprobowalam podklad i kompakt sloneczny....po tym co mialam na twarzy powiedzialabym nie ale wzielam probke (moje kolory to 60-70) i nalozony palcami (60-tke) z sypkim Chanelem calkiem dobrze sobie radzi (nos mi sie nie blyszczal po kilku godzinach jak przy LdP Guerlaina czy nieco dluzej ML Chanela za to podkresla pory i jednak robi troche maske....choc nie masakrycznie (uzlylam 60-tki)...nalozony ok. 8 rano wytrzymal do 14 - bez poprawek, potem nos i broda zaczely sie swiecic (to i tak dlugo!). po poludniu wzielam probke 70-tki (bo jest bardziej podobny doML 40, bardziej zolty), ale ten kolor domaga sie wspomagacza-samoopalacza lub musi poczekac az nabiore brazow
na lato moze byc dobry, tylko to podkreslanie porow (ale nos sie nie blyszczy)....mam dylemat, a minus 20% tylko do jutra
prawde mowiac myslalam tez o kompakcie, jako wykonczeniu, ale boje sie skorupy....a tego w domu nie przetestuje
jak Wam sie spisuje kompakt jako wykonczenie (zwykly prasowaniec/sypaniec)?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:17   #4582
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
kupilam baze, ale tylko raz ja nalozylam, wiec ciezko cos powiedziec (koncowki sie na niej scieraja, jak na innych)



----------------------------------------------------------------------------------------------------------

wczoraj bylam na makijazu Shiseido i wyprobowalam podklad i kompakt sloneczny....po tym co mialam na twarzy powiedzialabym nie ale wzielam probke (moje kolory to 60-70) i nalozony palcami (60-tke) z sypkim Chanelem calkiem dobrze sobie radzi (nos mi sie nie blyszczal po kilku godzinach jak przy LdP Guerlaina czy nieco dluzej ML Chanela za to podkresla pory i jednak robi troche maske....choc nie masakrycznie (uzlylam 60-tki)...nalozony ok. 8 rano wytrzymal do 14 - bez poprawek, potem nos i broda zaczely sie swiecic (to i tak dlugo!). po poludniu wzielam probke 70-tki (bo jest bardziej podobny doML 40, bardziej zolty), ale ten kolor domaga sie wspomagacza-samoopalacza lub musi poczekac az nabiore brazow
na lato moze byc dobry, tylko to podkreslanie porow (ale nos sie nie blyszczy)....mam dylemat, a minus 20% tylko do jutra
prawde mowiac myslalam tez o kompakcie, jako wykonczeniu, ale boje sie skorupy....a tego w domu nie przetestuje
jak Wam sie spisuje kompakt jako wykonczenie (zwykly prasowaniec/sypaniec)?
Jak nałożysz za pomocą Beauty Blendera , to ani porów ani zmarszczek nie podkreśli.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:25   #4583
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak nałożysz za pomocą Beauty Blendera , to ani porów ani zmarszczek nie podkreśli.
Ja nakladam albo palcami albo flaptopem hakuro i tez mi nic nie podkreśla...

Moim zdaniem podklad jest dobry, pozostaje zapewne tylko kwestia jego nałozenia..
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:34   #4584
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja nakladam albo palcami albo flaptopem hakuro i tez mi nic nie podkreśla...

Moim zdaniem podklad jest dobry, pozostaje zapewne tylko kwestia jego nałozenia..
ale ja palcami nakladam (uwazam, ze pedzel robi maske - i to potwierdzilo sie po makijazu Shiseido, a na dodatek zlazilo w newralgicznych miejscach), a BB nie posiadam
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:35   #4585
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
kupilam baze, ale tylko raz ja nalozylam, wiec ciezko cos powiedziec (koncowki sie na niej scieraja, jak na innych)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:39   #4586
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ale ja palcami nakladam (uwazam, ze pedzel robi maske - i to potwierdzilo sie po makijazu Shiseido, a na dodatek zlazilo w newralgicznych miejscach), a BB nie posiadam
Hmm, mysle ze flaptop nie powinien Ci zrobic maski.. Moze po prostu za duzo produku mialas nałozone? A moze to po prostu kwestia małej wprawy osoby, ktora Ci nakładała podklad?

Mi wiekszosc podkladow podkresla pory, a ten o dziwo nie

Ale mysle ze to jednak jest kwestia indywidualna i kazda z nas musi znalezc zarowno swoj idealny podklad jak i sposob jego aplikacji
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:43   #4587
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hmm, mysle ze flaptop nie powinien Ci zrobic maski.. Moze po prostu za duzo produku mialas nałozone? A moze to po prostu kwestia małej wprawy osoby, ktora Ci nakładała podklad?

Mi wiekszosc podkladow podkresla pory, a ten o dziwo nie

Ale mysle ze to jednak jest kwestia indywidualna i kazda z nas musi znalezc zarowno swoj idealny podklad jak i sposob jego aplikacji
Zgadzam się zupełnie, dodałabym jeszcze, ze i od typu cery to zależy i w dalszej kolejności od wykończeniówki (vide: puder).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:53   #4588
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34330083]Zgadzam się zupełnie, dodałabym jeszcze, ze i od typu cery to zależy i w dalszej kolejności od wykończeniówki (vide: puder).[/QUOTE]
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 23:02   #4589
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ale ja palcami nakladam (uwazam, ze pedzel robi maske - i to potwierdzilo sie po makijazu Shiseido, a na dodatek zlazilo w newralgicznych miejscach), a BB nie posiadam
Uważam, że kwestia dobrania podkładu jest bardzo indywidualna, dla jednego typu cery może być świetny, dla innego nie. U mnie również zrobił tragedię na twarzy, więc sugeruj się raczej swoimi odczuciami po przetestowaniu, niż opinią innych
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 00:42   #4590
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jejku trudno nadarzyć z tym co pisałyście..... :P

Widze,ze temat zszedł na Shisiedo produkty kolorowe słoneczne ;
Naprawde jest to bardzo fajna seria,ale na pewno nie dla bladziochów,bo nawet najjasniejszy odcien jest za ciemny;
Podkład płynny generalnie nie kryje a wyrownuje koloryt,ale dosc przyzwoicie to wygląda z tym że bardzo ważne jest-zwłaszcza w przypadku cer ze skłonnością do wyprysków-aby uzywać dwu fazowego płynu do demakijażu tego produktu,bo niestety łatwo można nabawić sie pogorszenia stanu skóry;

Obecnie jak większośc z Was jestem na etapie poszukiwania filtra i mam dylemat.....
generalnie to serum+krem+filtr się w moim wypadku w ogole nie sprawdza,bo 1.podkład w ogóle się nei trzyma 2. to mnie strasznie zapycha
dodam,ze moja skóra wygląda może z ton ciemniej niż biały sufit więc filtr 30+ to minimum na jaki moge sobie pozwolić;
Co myślicie czy jeśli zastosuje serum + filrt to będzie ok?
Myslałam nad la prairie ...naprawde jest fantastyczny bo nie zostawia tłustej warstwy i nie bieli, w dodatku mam zaufanie do marki,ale zastanawiam się czy to aby nie za mało nawilży skórę????
A może pójśc w skład.... serum+krem+baza pod podkład z maca 50?

Czy ktoś zużył tą baze MACA? Bo ja jedynie testowałam,ale nie wiem czy zapycha czy nie...mam dylemat .
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.