U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 16:38   #481
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Spoko. Ja to się bardziej zastanawiałam, gdzie to śledzić. A tu bach, sprzedawca sam mi podał stronkę i elegancko wyjaśnił gdzie co kliknąć
Fajna ta stronka
I fajny sprzedawca, skoro sam podeslal linka
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja ostatnio zrobiłam to samo i napisałam do niego


No, czyli dobrze że sie powstrzymałam, bo by pomyślał jeszcze że to coś zaraźliwego
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:09   #482
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A do mnie znowu dzisiaj nie doszedl BB i zauwazylam ciekawa rzecz, ten BB na ktory czekam od singsing kosztowal 10.79 jak go kupowalam a dzisiaj patrze, ponad 16 funtow sprawdzalam u innych sprzedawcow, ceny zaczynaja sie od ponad 10 do nawet 29 tylko skad taka nagla podwyzka u sing?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:19   #483
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Filtry azjatyckie niestety nie sa nawilzajace (akurat te ktore stosowalam), nie zastapia kremu, ale tez trudno nalozyc pod nie krem. Ja stosowalam solo i nawilzalam sie wieczorem. Nie idealne to bylo, jednak moja skora potrzebowala czegos wiecej.
Odpowiedz - albo solo albo na lekkim kremie/zelu jesli Ci sie uda nalozyc.

Pamietaj ze filtra musisz nakladac 1ml.
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
odkąd stosuję kwasy, czyli całą jesień i zimę, rano odświeżenie, nawilżenie (żel hialuronowy lub krem), na to filtr, a na to bb...inaczej sobie nie wyobrażam. oczywiście przypudrowuję. nic się nie ciastuje...

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Filtry stosuje sie pod krem BB i... albo na krem nawilzajacy albo na skore najpierw. Wlasnie, dziewczyny pomozcie Bo ostatnio widzialam na YT filmik pewnego dermatologa, ktory twierdzi ze sunscreen sie powinno najpierw nakladac (przed innymi kosmetykami), bo inaczej sie nie "przyczepi" dobrze do skory i nie bedzie chronil tak, jak powinien - a z drugiej strony np Azjatycki Cukier naklada go jako ostatni przed BB i generalnie azjatycka pielegnacja tez zaklada, ze ma on byc nakladany jako ostatni przed BB, wiec chyba to jest ok..?? Nie daje mi to spokoju i chcialabym wiedziec, co o tym myslicie.
myślę, że to pytanie do dermatologa... i podejrzewam, że każdy ma inną opinię na ten temat ja tam zostanę przy swojej wersji w końcu gdyby nie działało, to Azjaci byliby wszyscy ciemni jak murzynki, nie?

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hada Labo UV Moist Emulsion i Skin House nawilzaja, a Hada Labo jest jednoczesnie baza pod BB i nawilzaczem, i BB trzymaja sie na nim w najwieksze upaly, jak ta lala - sprawdzone na mojej tlustej skorze
jak wykończę Innisfree, które dziś dotarło (i próbka Smima, wprawdzie nie tego podocznego, którego mi polecałaś, ale zawsze ), to się skuszę - czyli pewnie w przyszłym roku
ps. a skąd/od kogo zamawiasz?

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Zadnych bo jeszcze nie uzywalam dostalam ostatnio probke tony moly i tyle, mam zamiar kupic jeden od Holiki bo ma ten sam odcien, co moja Yoon Eun Hye w ostatniej dramie, w ktorej ja widzialam
czekam na recenzję Holiki w takim razie
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:27 Powód: edit
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:35   #484
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
myślę, że to pytanie do dermatologa... i podejrzewam, że każdy ma inną opinię na ten temat ja tam zostanę przy swojej wersji w końcu gdyby nie działało, to Azjaci byliby wszyscy ciemni jak murzynki, nie?
Ciemni to pikus ale mi chodzi bardziej o promienie UVA, te przyspieszajace starzenie

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
jak wykończę Innisfree, które dziś dotarło (i próbka Smima, wprawdzie nie tego podocznego, którego mi polecałaś, ale zawsze ), to się skuszę - czyli pewnie w przyszłym roku
ps. a skąd/od kogo zamawiasz?



czekam na recenzję Holiki w takim razie
zamawiam od alphabeautyuk
ok
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:07   #485
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hada Labo UV Moist Emulsion i Skin House nawilzaja, a Hada Labo jest jednoczesnie baza pod BB i nawilzaczem, i BB trzymaja sie na nim w najwieksze upaly, jak ta lala - sprawdzone na mojej tlustej skorze
O widzisz . A posiadasz jeszcze ten HL? Chętnie bym Cię poprosiła o małą kapkę, jeśli to możliwe. Też mogę coś zaproponować w zamian.

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Ja zawsze mialam dobre rezultaty. Chyba zalezy jaka kombinacja kosmetykow... BB wklepuje lekko, nie wcieram bo by mi sie filtr zrolowal.

Moze czekasz za dlugo po nalozeniu filtra? Albo za krotko? Albo za duzo bb dajesz? Moze po prostu filtr jest za tlusty..
BB nakładam pędzlem flat top. Dużo go nie daję, małą kropkę na całą twarz. Może mam nieodpowiednie filtry...

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
odkąd stosuję kwasy, czyli całą jesień i zimę, rano odświeżenie, nawilżenie (żel hialuronowy lub krem), na to filtr, a na to bb...inaczej sobie nie wyobrażam. oczywiście przypudrowuję. nic się nie ciastuje...
Jakie kwasy stosujesz?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:39   #486
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie techniczne , tylko sie nie śmiać prosze

Kupiłam od f2plus1 dwie rzecz wczoraj, dziś przyszedł @ że wysłane. Wybrałąm przesylke rejestrowana. Tylko w tym okienku do wyboru przesyłki dalo sie zaznaczyć tylko przy jednym przedmiocie, wg opisu aukcji reszta przedmiotów nieplatna. A w @ automatycznym ebayowym przyszlo przy jednym przedmiocie że polecial ekonomiczną, a przy drugim rejestrowaną
Ale on to chyba wrzuci w jedna paczkę nie?
A ja kiedyś pisałam wiadomości że wybieram wysyłkę rejestrowaną za te przedmioty i żeby przysłali mi fakturę i wtedy oni to na raz wszystko zliczają i tylko sie klika zapłać
A ostatnio ja nie wysłałam tej wiadomości a oni sami z siebie nie przysłali faktury to po zapłaceniu właśnie tak jak Ty napisałam do nich wiadomość że zapłaciłam za tracking żeby wysłali to razem
Może zrobiłam z siebie głupią ale wolałam mieć pewność
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:49   #487
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
O widzisz . A posiadasz jeszcze ten HL? Chętnie bym Cię poprosiła o małą kapkę, jeśli to możliwe. Też mogę coś zaproponować w zamian.
Wlasnie do mnie leci, powinnam go dostac w przyszlym tygodniu A co masz na wymianke?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 22:04   #488
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A polecicie cos z duza zawartoscia adenozyny? najlepiej jakies serum? do tej pory robilam sama z przepisu z naturalisa ale juz mi sie nie chce beltac
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 22:57   #489
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dzięki dziewczyny
Dzisiaj przypudrowałam Mizonka i nie widzę jakiejś większej różnicy, oprócz tego że nie świeci się tak szybko.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 23:03   #490
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wlasnie do mnie leci, powinnam go dostac w przyszlym tygodniu A co masz na wymianke?
Przejrzę swoją tajemniczą szafkę i dam znać
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:05   #491
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzien dobry!
a ja mam zwatpienie bb-ikowe i mam ochote wrocic do prochów!

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Dzisiaj przypudrowałam Mizonka i nie widzę jakiejś większej różnicy, oprócz tego że nie świeci się tak szybko.
No wlasnie to duuuza roznica jak dla mnie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 07:12   #492
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
O widzisz . Może mam nieodpowiednie filtry...
Byc moze, a jakie stosujesz? Mam Biore Aqua Rich, kolejna juz tubke I zadnych problemow - wchlania sie natychmiast do matu I zostawia satynowe wykonczenie, bardzo dobrze wszystko sie na nim trzyma


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:14   #493
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dzien dobry!
a ja mam zwatpienie bb-ikowe i mam ochote wrocic do prochów!



No wlasnie to duuuza roznica jak dla mnie
Do jakich prochów ty chcesz wracać? Nie bądź taka niecierpliwa, Ty też znajdziesz swój idealny bebik

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:22   #494
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Do jakich prochów ty chcesz wracać? Nie bądź taka niecierpliwa, Ty też znajdziesz swój idealny bebik

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do mineralkow hehe
No ale teraz moja buzia przechodzi bunt, czuje, ze jest bardziej wysuszona niz zazwyczaj na co reaguje wydzielaniem sebum i dostaje szalu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:26   #495
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Do mineralkow hehe
No ale teraz moja buzia przechodzi bunt, czuje, ze jest bardziej wysuszona niz zazwyczaj na co reaguje wydzielaniem sebum i dostaje szalu
ja właśnie zwróciłam się ku bebikom bo mam prochowe zwątpienie. Włażą mi niemiłosiernie w pory
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:35   #496
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
ja właśnie zwróciłam się ku bebikom bo mam prochowe zwątpienie. Włażą mi niemiłosiernie w pory
Ja tez z mineralkow sie przerzucilam bo mialam dosyc no ale z bb jakos nie jest MEGA lepiej
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:45   #497
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

....
powiem Wam,że coraz bardziej jestem zauroczona firmą HERA...przy okazji róznych zakupów zawsze jakies próbki od nich sobie zamawiam...dzisiaj sie rozpłynęłam nad podkładem nawilżającym HD...nie dość,że wygląda mega naturalnie jak najlepszy bebik to jeszcze tak ładnie kryje,że w sumie obeszło się bez korektora,do tego kolor idealnie dobrany do mojego odcienia skóry....cuda jakieś sprwdze dzisiaj jak z trwałością.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:50   #498
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
powiem Wam,że coraz bardziej jestem zauroczona firmą HERA...przy okazji róznych zakupów zawsze jakies próbki od nich sobie zamawiam...dzisiaj sie rozpłynęłam nad podkładem nawilżającym HD...nie dość,że wygląda mega naturalnie jak najlepszy bebik to jeszcze tak ładnie kryje,że w sumie obeszło się bez korektora,do tego kolor idealnie dobrany do mojego odcienia skóry....cuda jakieś sprwdze dzisiaj jak z trwałością.
ale ta hera to jest podklad a nie bb z tego co się nie mylę
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:55   #499
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja tez z mineralkow sie przerzucilam bo mialam dosyc no ale z bb jakos nie jest MEGA lepiej
ja przypruszyłam bebika lily lolo i taka kombinacja wygląda u mnie git ale ja jestem na początkowym etapie odkrywania bbcreamów. Narazie używałam jednego
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 09:46   #500
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ale ta hera to jest podklad a nie bb z tego co się nie mylę
Ciotka chyba się jeszcze nie obudzilas, koleżanka napisała, że podkład.

A Ty probowalas BB tych droższych firm? Ja wzięłam kilka próbek to może dam Ci wypróbować Jak wrócę z Polski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Przyszla kupa słowika, a BB od sing nadal nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:49   #501
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azj

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ciotka chyba się jeszcze nie obudzilas, koleżanka napisała, że podkład.

A Ty probowalas BB tych droższych firm? Ja wzięłam kilka próbek to może dam Ci wypróbować Jak wrócę z Polski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Przyszla kupa słowika, a BB od sing nadal nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A no rzeczywiscie

A co wzielas? mam hera multi mineral bb i nie zawaham się użyc dzis

Dostalam sms od Ciebie weź ją powąchaj !!! (wąchaj kupe)

Co do bb to dziwne... moze nie wyslala z okazji urlopu???
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:13   #502
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azj

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość

Przyszla kupa słowika, a BB od sing nadal nie ma
testuj i opowiadaj co i jak

ja właśnie nałożyłam bb snail i... dziwnie to wygląda na mnie. jakbym natarła się zwykłym podkładem. coś mi w nim nie pasuje, muszę się jeszcze zastanowić co.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:31   #503
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A no rzeczywiscie

A co wzielas? mam hera multi mineral bb i nie zawaham się użyc dzis

Dostalam sms od Ciebie weź ją powąchaj !!! (wąchaj kupe)

Co do bb to dziwne... moze nie wyslala z okazji urlopu???
Wysłała mi 11 że wysyła, a ja nadal tego nie mam. Nie będę wachac. Kiedy się spotykamy? Co z tymi torebkami strunowymi? Musisz wziąć wagę bo jednak zaraz jej użyje




Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
testuj i opowiadaj co i jak

ja właśnie nałożyłam bb snail i... dziwnie to wygląda na mnie. jakbym natarła się zwykłym podkładem. coś mi w nim nie pasuje, muszę się jeszcze zastanowić co.
Może nawet zaraz ja naloze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:39   #504
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aszu wez trzy woreczki strunowe i rozdziel lyzaczka moga byc te po probkach u sing
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:54   #505
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Już za późno, nałożyłam. Śmierdzi niemiłosiernie, jakbym była w sklepie zoologicznym. Musisz wziąć tą wagę. TZ-et nie chce przy mnie usiąść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1366451581083.jpg (72,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1366451602412.jpg (129,3 KB, 18 załadowań)
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:05   #506
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a ile g ma opakowanie?

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ej to sie pol lyzeczki naklada
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:20   #507
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a ile g ma opakowanie?

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ej to sie pol lyzeczki naklada
30 g, nalozylam pół takiej małej lyzeczki.

Ja chyba zbielalam a o uguisu nie wiem sama co mam powiedzieć... Nie wiem czy ta bialosc jest od niej czy od tony moly. Jak na pierwszy raz powiem że śmierdzi i nie zrobiła kuku skórze.

Dostałam próbkę missha safe block soft finish sun milk, idę na zakupy, piękne słońce, więc wyprobowalam. Wchłania się pięknie do matu. Dziwna konsystencja, taka Jak troszkę gestsze mleko. Boję się nałożyć BB, zresztą nawet nie mam czego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png

Edytowane przez aszuelka
Czas edycji: 2013-04-20 o 11:35
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:32   #508
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
A polecicie cos z duza zawartoscia adenozyny? najlepiej jakies serum? do tej pory robilam sama z przepisu z naturalisa ale juz mi sie nie chce beltac
serie slimakowe z mizona i it's skin maja duzo adenozyny

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Przejrzę swoją tajemniczą szafkę i dam znać
Ok, to na PM
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:05   #509
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azj

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
testuj i opowiadaj co i jak

ja właśnie nałożyłam bb snail i... dziwnie to wygląda na mnie. jakbym natarła się zwykłym podkładem. coś mi w nim nie pasuje, muszę się jeszcze zastanowić co.
Też tak miałam z niektórymi BB... cóż, nie wszystko wszystkim służy, nie wszystkie BB są idealne
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:54   #510
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
BB nakładam pędzlem flat top. Dużo go nie daję, małą kropkę na całą twarz. Może mam nieodpowiednie filtry...
Moze pedzel rozmazuje za bardzo filtr? Sprobuj nalozyc BB palcami. Jesli mozesz lepiej unikac pedzli przy filtrach, bo moga zetrzec filtr i obnizyc ochrone.

Jesli nakladam Revlon Colorstay na filtr pedzlem to robi sie ciasto (widoczne takie male kropeczki podkladu, pusto pomiedzy nimi, i wchodzi w pory), a palcami jest ok.

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2013-04-20 o 13:01
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.