Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 cz.VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 13:03   #61
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
super

Madziula chce cycowac, czyli lepsza razem D i K, kupic ja przed czy po porodzie , jak radzisz?



kupujecie płyny do płukania tkanin dla dzieci czy tylko proszki?
Kupujecie płyn do mycia butelek i smoczkow?



Niki zapisz mnie na wizyte 24 luty
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:07   #62
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
mój to taki "wyedukowany" po jednych pierwszych zajęciach wyszedł, że jak mu wczoraj powiedziałam że mnie kręgosłup boli, to mi odpowiedział: bo ci się ta... no.... macica rozciąga

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja mam podobne podejście i sytuację z SR
ale w ogóle nic Ci nie lepiej?
Troszke lepiej bo gardło już nie boli no i katar jakby się zmniejszał,ale tym to się w ogole nie przejmuje tylko tym kaszlem bo rano po nocy to mokry co flegma zaległa..a w nocy albo w ciagu dnia napady suchego kaszlu co łaskocze w gardle..no i wtedy sie nie da nie kaszleć..a wiadomo,że brzuszek się napina wtedy..ja juz mam normalnie doła z tego powodu i schizaehh
ale nie będę smęcić dziękuje za pogłaskanie hihi

P.S. UDAŁO SIĘ Z MIESZKANIEM!!
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:11   #63
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

witam sie i ja w nowym wątku zycze milego popołudnia wpadnę wieczorem nie piszcie za dużo
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:14   #64
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
jeszcze taka mała dygresja a propos koszul to dziwię się że te wszystkie dziewczyny co rodzą w brytyjskiej "Porodówce" rodzą w swoich ładnych bluzeczkach, potem kładą takiej mamusi brudnego zakrwawionego malca na klatce piersiowej i po bluzeczce
pamiętam jeszcze taki odcinek jak rodziła dziewczyna bodajże z Litwy, ona to dopiero odwalona była, a pomiędzy skurczami poprawiała sobie make-up
Bo one w primarku kupują takie rzeczy za 1 funta
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:18   #65
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość



Troszke lepiej bo gardło już nie boli no i katar jakby się zmniejszał,ale tym to się w ogole nie przejmuje tylko tym kaszlem bo rano po nocy to mokry co flegma zaległa..a w nocy albo w ciagu dnia napady suchego kaszlu co łaskocze w gardle..no i wtedy sie nie da nie kaszleć..a wiadomo,że brzuszek się napina wtedy..ja juz mam normalnie doła z tego powodu i schizaehh
ale nie będę smęcić dziękuje za pogłaskanie hihi

P.S. UDAŁO SIĘ Z MIESZKANIEM!!
Super, cieszę się Waszym szczęściem
Kochana nie martw się kaszlem, ja jak tak chorowałam to miałam ciągle, kul się dobrze i trzymaj brzuś nie powinno się nic stać wtedy
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:19   #66
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
mój to taki "wyedukowany" po jednych pierwszych zajęciach wyszedł, że jak mu wczoraj powiedziałam że mnie kręgosłup boli, to mi odpowiedział: bo ci się ta... no.... macica rozciąga


po ponad godzinie przed kompem non stop wreszcie nadrobiłam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:22
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:23   #67
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
jeszcze taka mała dygresja a propos koszul to dziwię się że te wszystkie dziewczyny co rodzą w brytyjskiej "Porodówce" rodzą w swoich ładnych bluzeczkach, potem kładą takiej mamusi brudnego zakrwawionego malca na klatce piersiowej i po bluzeczce
pamiętam jeszcze taki odcinek jak rodziła dziewczyna bodajże z Litwy, ona to dopiero odwalona była, a pomiędzy skurczami poprawiała sobie make-up
aż żałuję, że tego nie widziałam.. już sobie wyobrażam, jak między skurczami wyciągam puder..

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
kojarze chyba ten odcinek

mnie tam rozwala to, ze czasem siedzi przy rodzacej cała rodzina

rozumiem mąż, rozumiem mama, ale reszcie bym sie wolała nie pokazywac wtedy...

i jeszcze jedno: trafilam na pare odcinków, gdzie rodząca byla z różnymi "ciociami-dobrymi radami" i gdy rodząca błagała o znieczulenie, te ją strofowały i mówiły jej że wytrzyma, że po co jej to znieczulenie, że jest niedobra, ze myśli o sobie.... bo któras tam nie wzieła znieczulenia...takie to bym z sali wyxxxxxxxxx, one na pewno lepiej wiedzą jak boli......
te porady to jedno, ale są też takie krewne, które lubią się na tej porodówce pobić.. normalnie jak u springera..

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
ubranka cudne

dziewczyny, robiłyście zakupy na amazonie? koszty i czas przesyłki mnie interesują..
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 13:24   #68
Donuś
Zadomowienie
 
Avatar Donuś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Witam się
tp://poprostupolozna.pl/warsztaty.html


Słyszeliście o tej akcji? Ja się na pewno wybiorę w marcu u nas w Poznaniu natomiast najblizsze są w Bydgoszczy 15 lutego.
Słyszałam, że poruszają ciekawe tematy a i można zgarnąć też fajne gratisy
OO fajnie moze sie wybiore, musze sobie poczytac co to...


Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie mi cos w kwesti koszuli do szpitala. Sama nie wiem co robic :/ NIENAWIDZE koszul do spania, po prostu nienawidze. Spie glownie w pizamach, ostatecznie w takich koronkowych koszulkach jak chce meza podkrecic :P

No i zastanawiam sie co do szpitala... Nie mam zadnej koszuli takiej co by sie nadawala do porodu i na potem. Myslalam, zeby rodzic w tej szpitalnej, bo jak sie ma cala usyfic to co bede swoja brudzic :P Czy te szpitalne sa tak oblesne, ze nie warto?

No i nie wiem co na nastepny dzien... Bo ja po prostu sie nie przemoge i nie zaloze koszuli w zyrafki czy w misie (taka pierwsza najtansza na allegro) :P Po prostu psychicznie tego nie zniose. Pizama juz pisalyscie, ze odpada, bo ma byc przewiew. Nie wiem co robic
Ja do porodu wziełam stara koszule siostry i oczywiscie była do wyrzucenia cała umazana krwią.
A potem przygotowałam sobie 2 koszule i oczywiscie za mało bo co chwile byłam brudna a to z piersi a to z kroku i mała jak ulewała, wiec mąż mi jeszcze kupował koszule i dowoził.

Teraz mam jeszcze te koszule bo nie nosze na codzien wiec je zostawiłam i dokupiłam jeszcze jedna w Oysho na wyprzedarzach maja bardzo ładne koszulki za 30- 50 zł.

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
Super zakupy


Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
A w Polsce tez klada takie zakrwawione dziecko na piersi czy najpierw je myja ?
Mi Milenke od razu położyli na piersiach. Ale wcale nie była zakrwawiona tylko troszke sina.
__________________
Milenka 28.11.2010
Laura 09.06.2014

Donuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:29   #69
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Dziewczyny w tym gemini mają faktycznie genialne ceny!!
W aptece arnika cena kapsułek żuravit 60 szt.(gin kazał brać na bakterie w moczu) 36 zł, w dozie 29,51 a w gemini 19,29zł więc 10zł przepłaciłam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:31
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:30   #70
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

dziewczyny jaki kupujecie krem na twarz dla dziecka 0+?
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:42   #71
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

I mamy nowy wąteczek
więc witam się oficjalnie w kolejnej części / spóżniona o 3 strony /
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 13:45   #72
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

nie no poszalałyście witam się w nowym wątku

Justyna, Kasian pocieszyłyście mnie ale teraz się trochę ogarnęłam , pomalowałam i od razu czuję się lepiej


kurde myślałam, że jak idę w kurtce zimowej to nie widać że jestem w ciąży - byłam w błędziesąsiadka zaczepiła tatę, pytając czy nie będziemy mieć znowu maleństwa bo przytyło mi się trochę

ja też będę zamawiać z tej apteki gemini - super ceny
szkoda tylko że tych butelek natural avent nie mają takich jak chcę.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:46   #73
Seleniti
Zadomowienie
 
Avatar Seleniti
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
takim szczyci się mój teść, ale ostatnio go nieco przygasiłam, bo żartowałam sobie z mojego brzuszka i mówi: co, już pewnie w majtki się nie mieścisz, gumka uwiera? Ja na to: ale mi przecież brzuch rośnie a nie d.upa
Bardzo dobra odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
Bardzo fajne

Wróciłam dotleniłam się trochę i Małą, trochę mnie teraz w brzuszku ciągnie, ale się nie położę, bo mój braciszek padł pod koniec spaceru, położyłyśmy go z mamą do mnie do łóżka i teraz rozwalił się na samym jego środku

Ja do porodu biorę starą koszulę coby mi jej nie było szkoda wyrzucić w razie czego ogólnie za koszulami nie przepadam, ale co zrobić wytrzymam jakoś w ogóle TŻ się mnie pyta ile będą nas trzymać w szpitalu jak urodzę, to mu mówię, że pewnie 3 doby i nas wypuszczą o ile z Małą wszystko będzie w porządku i nie będzie miała żółtaczki, a on biedny tak zesmutniał trochę, westchnął i przygnębionym głosem zapytał i co ja pocznę bez was tyle czasu? Ale mi się wtedy miło zrobiło, że już o tym myśli
__________________
"Pod moim sercem, inne bije serce.
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane."
41-przeterminowana-



Seleniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:46   #74
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
Madziula chce cycowac, czyli lepsza razem D i K, kupic ja przed czy po porodzie , jak radzisz?



kupujecie płyny do płukania tkanin dla dzieci czy tylko proszki?
Kupujecie płyn do mycia butelek i smoczkow?
Teraz kupiłam już, w pierwszej po ja sie zaopatruje w doz i zamawiając przez neta taniej wychodzi

Do butelek smoków nie a płyn jeszcze nie wiem

Lolitka super


Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kupujecie krem na twarz dla dziecka 0+?
Na lato? Ja odpuszczam chyba do pół roku... Tzn po kąpieli emolium


Zastanawiałam się nad boserkami z Biedrony na walentynki dla tżta ale chyba mam coś lepszego http://allegro.pl/bokserki-smieszne-...911713424.html
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:47   #75
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
Super ciuszki! Ja też dzisiaj co nie co kupiłam, ale wstawię za chwilę bo się aparat ładuje. Kupiłam same pajace, a nie pomyślałam, że mam tyle bodaczy, że ładnie do nich by wyglądały pół śpiochy albo spodenki. Jeszcze kupie Byłam pierwszy raz w komisie i jestem zachwycona
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:58   #76
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Tia a ja się zastanawiam czemu nie mogę cytować w poprzednim wątku! Dzień dobry.

Rzuciło mi się coś o koszulach - nie każdy szpital da swoją koszulę, a jak już da to może się okazać, że mimo wszystko te z bocianem z allegro wyglądają dużo lepiej Dziecko po porodzie zazwyczaj ląduje na brzuchu, klatce piersiowej mamy. Bez uprzedniego mycia

Miłego dnia idę sprzątać!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:59   #77
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

No na sekundę Was gaduły zostawiłam, a tu już muszę w nowym wątku odpowiadać! Gaduły jedne

Witam i ja

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Oglądałam DD TVN ale szczerze żeby się czegoś ciekawego dowiedzieć to raczej nie...
Co msc powinno się chodzić do brafiterki, a jak ktoś czuje potrzebę to i częściej
Na dodatek dali modelki chudzinki, gdzie na taki temat to mamy z brziszkiem powinny być :P
Dziewczyny poprawcie mnie jeżeli ominęłam jakiś ważny szczegół rozmowy bo w między czasie tż zaczął mi kawały opowiadać i mogłam czegoś nie usłyszeć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też mi porada Mi za pierwszym razem też było ciężko dobrać stanik, ale tu bardziej chodziło o firmę, nie rozmiar... próbowałam różne dobre marki, ale w każdej było coś nie tak, aż w końcu trafiłam na jedną jedyną, idealnie współgrającą z moim biustem. Potem jak mi cyce zmigrowały spod pach do stanika, czy jak przytyłam, to też od razu trafiałam ze swoim rozmiarem. Młodsza siostra ma podobną budowę piersi i jak ją wymierzyłam i dobrałam stanik, to też okazał się idealny Myślę, że do karmienia też sama sobie dobiorę i zamówię bez mierzenia, tylko tu jest ten problem, że ciężko przewidzieć jaki ja wtedy będę miała rozmiar
W artykule który Wam wczoraj podawałam pisało, że do rozmiaru sprzed ciąży należy wziąć miseczkę większą o 1 lub 2 rozmiary, a obwód ten sam, tu znowu podajecie, że 2 tygodnie przed porodem (który może być i za miesiąc i (przy dobrych wiatrach) za 3 miesiące) się zmierzyć i wziąć 2 razy większą miseczkę... Ja chyba zacznę szukać okazji i kupię sobie 6 staników w różnych rozmiarach, bo tylko tak mam gwarancję, że trafię

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Czy ktoras boli, albo bolalo w pierwszej ciazy spojenie lonowe. Bo ja od kilku dni mam coraz wieksze problemy z poruszaniem sie, bo potwornie mnie boli. Boli przy kazdym obrocie na lozku i schylaniu sie. Dobrze jest tylko jak leze. Zauwazylam ze zaczynam chodzic bardzo wolno i jak kaczka. Czytalam troche o rozchodzeniu sie spojenia lojonowego i troche mnie to przeraza, bo tak moze byc juz do konca ciazy.
No ja to mam od jakiś 3 tygodni... jutro powiem o tym ginowi, bo wogle z łóżka wychodzić nie mogę... nawet do łazienki ledwo dochodzę, a co dopiero będzie jak dzidziunia będzie cięższa

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
bardzo fajne wygoladaja, tylko jak leżą. Dziewcyzny nie boicie sie kupować biustonoszy przez interent, nie przyierzajac ich wczesniej. ja zawsze mam z tym problem.
Odpowiadałam wcześniej Justynie... Z pierwszymi stanikami nie trafiłam, ale raczej dla tego, że modele były nie dla mnie, ale odkąd wiem co współgra z moim biustem to już się nie boję.

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja juz po pobieraniu krwi, bylam tez w Lidlu i donosze, ze od poniedzialku 10.02 beda super ciuszki dla bobasow w dobrych cenach np. 2pary spodni za 19zl, welurowe pajace za 19zl, spiworek do fotelika samochodowego 49 zl i duzo duzo innych na pewno się wybiorę muszę Wojtasowi kupić kilka par spodni.
Odpoczywam a na śniadanie zjadłam 2paczki lidlowe mniaaam pycha. Miłego dnia!
Widziałam tą gazetkę! Śliczne wszystko Ale ja już nic kupować nie będę, bo mam aż za dużo... chyba, że ubranka powyżej 6 miesięcy

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
No właśnie wczoraj miałam pisać że masakrycznie spuchłam nogi łydki masakra
A w pierwszej ciąży nic, obrączki nie ściągałam
A to bardzo niedobrze Bratowej w ten sposób objawiało się to zatrucie ciążowe... z każdym dniem puchła coraz bardziej, aż lekarze zadecydowali o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży... teraz cały czas mi powtarza, bym uważała na takie puchnięcia... obym się myliła w Twoim przypadku

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Cześć

Miałam weekendowy urlop od wizazu dlatego mnie nie było. Za to muszę się pochwalić, że wygrałam w konkursie canpolu zestaw składający się z podkładów poporodowych, jednorazowych majteczek i wkładek laktacyjnych

I witam w 27 tygodniu


Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
mam pytanie co do położnych... powiedzmy, że dziecko będzie zapisane do lekarza u nas na wsi ale położna która tutaj jest zupełnie mi nie pasuje, można sobie zmienić na deklaracji tylko położną?
Można

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Konczymy ten wątek czy przenosimy się na nowy bo już nie wiem gdzie pisać???

Mam do was pytanie... Chce rodzić w szpitalu A, no ale okazuje się że nie ma tam SR. I teraz tak się zastanawiam czy wybrac sie do SR w szpitalu B w którym nie planuje rodzić czy odpuścić tą SR???
Ja bym chodziła na ta szkołę rodzenia po to by się dowiedzieć jak się zajmować dzieckiem... Ale skoro ma ona takie beznadziejne opinie to chyba faktycznie nie warto. Ale się nie przejmój, w razie czego na początku mama Ci pomoże Ja nie będę miała na kogo liczyć, więc sama muszę się wszystkiego naumieć

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Czyli opinie podobne do mojej SR.
Prywatna położna? Fajnie że możesz taką mieć, ja juz dzwoniłam do znajomej położnej ze szpitala w którym planuje rodzić i chciałam się z nia umówić co i jak, jak zacznę rodzić to dzwonię do niej i ona jest ze mną... niestety w moim zadupiu nie ma takich możliwości - jedyne rozwiązanie to umawiam się z nią na telefon i ona dzwoni do koleżanek położnych które wtedy mają dyżur i z jej protekcji i polecenia one się rzekomo mną lepiej zajmują... Trochę dziwne rozwiązanie nie sądzicie ???ale nie wiem czy sie na nie nie zdecyduje -bo narazie innego nie znalazłam...
Dziwne to mało powiedzieć Ale jak nikogo nie opłacisz, to przecież nie zostawią Cię na trawniku byś tam rodziła? Wątpię w to lepsze traktowanie. Położne będą miały swoje pacjentki i wszystkimi będą się zajmować. Nie wiem co ma oznaczać to lepsze

Justiwi, fajnie Ci się udało z tymi stanikami a o poradni laktacyjnej już wiem, w piątek miałam zajęcia na edukacji w zastępstwiez jedną z tych babek, która tam będzie pracować Lepiej mi napisz, gdzie chodzisz do brafiterki, bo ja się uświadamiałam, jak w okolicy jeszcze nie było takich miejsc, najbliżej we Wrocku, a potem jak już wiedziałam o co chodzi, to przestałam szukać bo i tak kupowałam na all... ale jak będę potrzebowała na szybko zmienić stanik (przy karmieniu nie sposób przewidzieć jak się będą zmieniać moje cyce) to chętnie skorzystam Ten stanikowy temat też jest dla mnie bardzo ważny

Pallas, ja od jakiegoś czasu śpię tylko w koszulach (tych co kupiłam sobie do szpitala) bo wszystko inne mnie cisnęło... w sumie to już się przyzwyczaiłam i nawet mi wygodnie

Lucynka, dobrze, że się udało z tym zwolnieniem od ogólnego

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
kapeczkę rozwaliłam tżtowi radio w samochodzie. rozpadło mi się na części pierwsze jak próbowałam je uruchomić.

wczoraj mu o tym mówię, zaczynając od tego, że go bardzo kocham. on: " co potrzebujesz albo co zepsułaś?"
To wyrozumiałego masz TŻ-ta. Ja jak swój samochód (On nim nie jeździ) porysowałam o żywopłot (i to przez TŻ, bo się upierał, że w tamtym miejscu można zaparkować i że mam tam wjechać, bo gdzie indziej to nam ukradną) to mi tydzień czasu wypominał

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
pamiętam jeszcze taki odcinek jak rodziła dziewczyna bodajże z Litwy, ona to dopiero odwalona była, a pomiędzy skurczami poprawiała sobie make-up


Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Ja do porodu też planuję kupić sobie jakąś tanią koszulę której nie będzie mi szkoda wywalić. A potem to też przeżyję jakąś nawet z misiami aby była wygodna i bawełniana. A w domu już wrócę do moich piżam W końcu szpital to nie wybieg mody i raczej mało kto się przejmuje wyglądem koszuli...
Pewnie, a zakrwawione koszule po porodzie to wszystkie i tak wyglądają tak samo, za ile by nie były

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to


Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
mój to taki "wyedukowany" po jednych pierwszych zajęciach wyszedł, że jak mu wczoraj powiedziałam że mnie kręgosłup boli, to mi odpowiedział: bo ci się ta... no.... macica rozciąga


Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
...
Ciocia mi mówiła, że pacjentki wolą na golasa bo jak się maluch urodzi to od razu czuje mamusiowy zapach i skórę. Podobno dzięki temu podpełzają do cyca już takie malusieńkie istotki
aż przypomniałam sobie jak położna na ostatniej edukacji opowiadała jak to takie małe istotki, świeżo po porodzie, instynktownie szukają cyca przesłodkie to musi być
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:08   #78
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
kupujecie płyny do płukania tkanin dla dzieci czy tylko proszki?
Kupujecie płyn do mycia butelek i smoczkow?
właśnei też nie wiem, dziewczyny niektóre pisza że dla maluszka lepiej ciuszki bezzapachowe" a płyny pachną.
co do mycia butelek / smoczków to słyszałam że biały jeleń / płyn/ jest ok

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
hehe fajne te gacie, podobaja mi się te : " KOCHAM MMOJA ŻONE "

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

któraś Z Was pisała kiedyś / przepraszam ale nie pamiętam która/ o takim dziwnym kłuciu w okolicach pepka, coś jak by kolka???? dzisiaj się to u mnie powtórzyło, cięzko było mi sie wyprostować , bo cały czas czułam ale tylko w jednym miejscu i jak docisnęłam dłonia to bardziej bolało..... nie było to jakies straszne- bolesne, ale hmm dziwne.. / wcześniej sie schylałąm:sprzątając kominek i ścieralam kurze/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:08   #79
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

To moje dzisiejsze zakupy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5251.jpg (83,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5252.jpg (120,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5253.jpg (109,4 KB, 25 załadowań)
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 14:09   #80
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

nadiak1 >> słodziaszki
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:15   #81
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
To moje dzisiejsze zakupy:


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

a powiedzcie mi czy do ubranek dla malucha dobry by był proszek Biały Jeleń? bo tak się zastanawiam, w sumie to moja bratowa chłopakom prała wszystko w normalnym proszku i żaden nie miał z tym preoblemow
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:24   #82
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Wróciłam ze spotkania... Słońce faktycznie cudowne... Spacerek dobrze mi zrobił

Ale niestety w bloku do którego szłam zepsuła się winda a ja musiałam wejść na 8 piętro i tak stoję i myślę wejdę czy nie wejdę... No i ruszyłam... Po 5 minutach byłam na 8 piętrze ale weszłam... Schodziło się zdecydowanie lepiej

Znalazlam taka koszule:http://sklep.alles.pl/produkt,mama-p...zulka,736.html

Pallas śliczna koszula ale cena faktycznie powala no na łóżeczko miałam czekać max 10 dni - a tu bach mija 4 i mam łóżeczko muszę go złożyć, sparwdzić materac i mogę wystawiać pozytyw

asia27100 masz anioła a nie męża mój jest tak zapatrzony w auto że chyba musiałby pójść na spacer jakbym mu takie nowiny przyniosła...


lucynka ale ci się udalo upolować cudeńka

carolyna za wiedzę męża

lolitka oby ze zdrówkiem było coraz lepiej. No i za lokum...


Same dobre wiadomości na naszym nowy wątku dziś - to chyba dobrze wróży nie ???


nadiak za zdobycze są śliczne
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:25   #83
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

a powiedzcie mi czy do ubranek dla malucha dobry by był proszek Biały Jeleń? bo tak się zastanawiam, w sumie to moja bratowa chłopakom prała wszystko w normalnym proszku i żaden nie miał z tym preoblemow
Też się dziś nad tym zastanawiałam

JJJustynAAA podziwiam Cie.... Ja zadzyszki dostaje przy trzecim piętrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt




Edytowane przez paulka0212
Czas edycji: 2014-02-03 o 14:32
paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:28   #84
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
To moje dzisiejsze zakupy:
super

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Wróciłam ze spotkania... Słońce faktycznie cudowne... Spacerek dobrze mi zrobił

Ale niestety w bloku do którego szłam zepsuła się winda a ja musiałam wejść na 8 piętro i tak stoję i myślę wejdę czy nie wejdę... No i ruszyłam... Po 5 minutach byłam na 8 piętrze ale weszłam... Schodziło się zdecydowanie lepiej
Matko, jesteś moją idolką
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:34   #85
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Chansos dzięki ale wcale sie tak nie czułam... Wręcz zastanawiałam się czy to nie zaszkodzi Frankowi... Ale chyba jest ok.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:43   #86
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
To moje dzisiejsze zakupy:
Piękne

Lolitka

Justynna 8 piętro Bez ciąży to nie wiem czy bym się wdrapała
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:47   #87
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
No więc upolowałam dzisiaj to
śliczne
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:47   #88
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

zadzwoniłam do szkoły rodzenia

250 zł, z mężem
mamy byc w czwartek

zresztą koleżanka mi uświadomiła, ze to juz ostatni dzwonek, bo jest 10 spotkań raz w tygodniu, wiec skończę akurat w 36 tygodniu
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:48   #89
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Ramonka za najtańszą opcję zakupu stanika ale takiego porządnego uważam wizytę w dobrym sklepie (niekoniecznie triumphie bo np. ja tam nie mogę dopasować rozmiaru), konsultację z brafiterką, wybór konkretnego modelu i rozmiaru i poszukanie go on-line.
Mi też kiedyś było szkoda kasy na lepszą bieliznę i tak jak dziewczyny z niedużym biustem być może mogą sobie pozwolić na staniki bazarkowe których główną zaletą jest mnogość kolorów i wzorów ale na pewno mniejsza wytrzymałość.
to jest o mnie idealnie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:49   #90
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

justyna mistrz! U mnie 4 piętro w firmie to max. A teraz już mam tylko schody w domu :P
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 12:08:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.