czym myć twarz?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 17:23   #1
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354

czym myć twarz??


Czym najlepiej jest myć twarz? Mam mnóstwo mleczek, żeli, kremów, peelingów do mycia twarzy i w sumie nic jeszcze mi tak nie przypasowało? Zawsze wysuszało cerę, a jak nie to, to z kolei powodowało wyskakiwanie pryszczy. Nie lubię używać kremów, uzywam gdy naprawdę cera tego powoduje, lubię czuć, ze mam świeżą, oczyszczoną twarz. Ale czy rzeczywiście do tego celu potrzebne są te wszystkie "mazie"? Czy to nie reklamy sugerują nam,że powinnyśmy mieć żel do mycia twarzy, żel do mycia policzków, żel do mycia strefy T, żel do mycia łokci, żel do mycia dłoni, żel do mycia stóp, żel do mycia d...y? itd? Wszyscy faceci jakich znam myją twarz jak i całe ciało mydłem. Zwykłym mydłem. A Wy? Czym myjecie?
Aha, spotkałam się jeszcze z czymś takim, że dziewczyny myją twarz żelem do higieny intymnej i odkąd to robią mają nieskazitelną cerę a wszelkie problemy z pryszczami znikły. Jakoś się nie odważyłam... A Wy co myślicie?
Jaki według Was jest najlepszy środek, który odkryłyście, a który wspaniale oczyszcza twarz i jej nie szkodzi?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:34   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: czym myć twarz??

Ja przez lata mylam twarz zelem, wrecz nie wyobrazalam sobie czegos innego. Mleczek nieznosze... Teraz przerzucilam sie na plyn micelarny Ziaji twarz oczyszczona i swieza jak po zelu, ale nie wysuszona. Aczkolwiek odrobine mnie podraznia, ale ostatnio wszystko mnie podraznia Nie zauwazylam zadnego wysypu, ale tez cera jakos diametralnie sie nie zmienila.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:56   #3
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: czym myć twarz??

płyn miceralny z LRP jest extra i żel effaclar. w ogóle mnie nie podrażniają, nie wysuszają i świetnie oczyszczają.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:39   #4
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: czym myć twarz??

Ja używałam bardzo długo żelu Ziaji do higieny intymniej do mycia twarzy polecam, polecam nie ściąga skóry, nie wysusza, domywa właściwie każdy makijaż, lepiej niż niektóre inne żele. Od jakiegoś czasu jednak używam żelu Iwostin Purritin bo poleciłam mi go dermatolog. Różnicę widzę tylko w cenie chyba..
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 14:52   #5
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: czym myć twarz??

ja uzywam zel z garniera 3 w 1 czyli jest jescze w tym maseczka i peeling, a czy po zelu do higieny intymnej znikaja pryszcze, pomaga to w ogolnym wygladzie cery?
wlasnie z ziaji chcialam kupic teraz plyn, i jesli to pomaga to z jakiego powodu skoro nawet nie jest przystosowany do twarzy?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 15:02   #6
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Ja używałam bardzo długo żelu Ziaji do higieny intymniej do mycia twarzy polecam, polecam nie ściąga skóry, nie wysusza, domywa właściwie każdy makijaż, lepiej niż niektóre inne żele.
hehe, dobre, na to bym nie wpadła raczej

ja używam różnego rodzaju żeli do mojej cery (mieszana)- garnier, loreal, nivea- takie dostepne w rossmanie.

poza tym rano zawsze przemywam twarz tonikiem matującym.
nienawidzę mleczek do twarzy, bo mam wrażenie, że jakieś tłuste one są
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 15:24   #7
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czym myć twarz??

ja dziś umyłam twarz tym żelem do cipki i mam śliczną twarz! gladziutka, mięciutka jak pupcia niemowlaka. I długo była matowa! A już po dwóch godzinach po umyciu tym 3 w 1 garniera się świece. Jestem w szoku, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy kłaść to na twarz. A jak świetnie zmywa makijaż! No ale fenomen myślę tkwi w deikatności tego żelu, bo skoro nie podrażnia delikatnych okolic intymnych to tym bardziej nie zaszkodzi twarzy!! Cudo!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 17:03   #8
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: czym myć twarz??

Wydaje mi się, że żel do higieny intymnej przez swoją delikatność (a delikatny być musi) nie podrażnia i nie wysusza tak twarzy jak na przykład żele do cery tłustej i trądzikowej. Przez co taka nieprzesuszona skóra się normalizuje i nie wytarza więcej łoju dlatego nie błyszczy się od razu jak latarnia Nie wiem jak taki żel działa na wypryski, na pewno dobrze oczyszcza nie podrażniając a to już dużo w pielęgnacji cery trądzikowej, zwłaszcza gdy używa się wielu drażniących kremów/maści
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:53   #9
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: czym myć twarz??

Do skóry tłustej i trądzikowej polecam żel Avene Cleanance. Mam cerę mieszaną i u mnie spisuje się znakomicie. Gdy umyję nim buźkę mam uczucie naprawdę oczyszczonej cery, do tego nie podrażnia i jest baaaardzo wydajny- mała kropelka roztarta w dłoniach wystarcza do umycia całej twarzy.Ja jeszcze dodatkowo myję nim plecy.Odkąd go używam mam ładniejszą cerę i przede wszystkim ogranicza wyskakiwanie niespodzianek. Właśnie dzisiaj kupiłam drugie opakowanie- udało mi się trafić na promocję 250 ml w cenie 200 ml. I to wszystko dzięki Wizażowi <jupi>
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:53   #10
beatriss
Przyczajenie
 
Avatar beatriss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 20
GG do beatriss
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
spotkałam się jeszcze z czymś takim, że dziewczyny myją twarz żelem do higieny intymnej i odkąd to robią mają nieskazitelną cerę a wszelkie problemy z pryszczami znikły. Jakoś się nie odważyłam... A Wy co myślicie?
potwierdzam, sprawdza się wyśmienicie! zawsze jak zapomnę nałożyć sobie żel do twarzy, to pod prysznicem ratuję się żelem do higieny intymnej - baardzo polecam ten z różowej serii IDEA 25
__________________
Oriflame - bądź piękna, zarabiaj, baw się! lub zamów kosmetyki u mnie Beata http://pl.oriflame.com/recruits/onli...ponsor=1813769
u mnie jak zwykle kolorowy zawrót glowy

Edytowane przez beatriss
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:50 Powód: podałam błędną nazwę firmy
beatriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:58   #11
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czym myć twarz??

Ja zmywam makijaż mleczkiem garniera takim różowym a twarz bez makijażu najzwyklejszym mydełkiem bambino i uważam ze to najlepsze co może być do twarzy Zwłaszcza że od kilku miesięcy miałam problem z wypryskami i to dość poważny, a teraz tylko przed okresem. Dodatkowo na noc smaruje twarz sudocremem i mam gładziutką cerę.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 18:30   #12
Everywhere
Raczkowanie
 
Avatar Everywhere
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 34
Dot.: czym myć twarz??

Ja polecam "Clean & Clear" - http://torebka.kafeteria.pl/photos/0...8ed6bb9c0d.jpg

Producent zapewnia:
"Nowy głęboko oczyszczający chłodzący tonik Clean & Clear dokładnie oczyszcza skórę, aby usunąć zatykający pory brud, tłuszcz i makijaż, co może prowadzić do powstania pryszczy. Dzięki przełomowej technologii, podczas oczyszczania tonik przyjemnie schładza skórę, zwężając pory i zmniejszając ich widoczność. Skóra jest czysta, odświeżona i pięknie rozjaśniona".

Edytowane przez Everywhere
Czas edycji: 2008-11-21 o 18:40
Everywhere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:03   #13
k@mil@
Raczkowanie
 
Avatar k@mil@
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 72
Dot.: czym myć twarz??

Najpierw był żel-peeling Nivea Visag Young, który bardzo wysuszał skórę. Przerzuciłam się więc na mydełko kremowe Nivea Baby. Niestety nie zauważyłam żadnej różnicy. Po każdym umyciu buzia była ściągnięta i przesuszona. Od razu musiałam nałożyć krem. Jakiś miesiąc temu postanowiłam wypróbować żel do mycia twarzy AA Ultra Nawilżanie. Na razie jestem nim zachwycona. Rzeczywiście nawilża moją twarz. Stosuję go tylko rano. Wieczorem używam mleczka do demakijażu, również z AA.
k@mil@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:57   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez Everywhere Pokaż wiadomość
Ja polecam "Clean & Clear" - http://torebka.kafeteria.pl/photos/0...8ed6bb9c0d.jpg

Producent zapewnia:
"Nowy głęboko oczyszczający chłodzący tonik Clean & Clear dokładnie oczyszcza skórę, aby usunąć zatykający pory brud, tłuszcz i makijaż, co może prowadzić do powstania pryszczy. Dzięki przełomowej technologii, podczas oczyszczania tonik przyjemnie schładza skórę, zwężając pory i zmniejszając ich widoczność. Skóra jest czysta, odświeżona i pięknie rozjaśniona".
A ja go nie polecam, bo autorka wątku wyraźnie zaznaczyła, że żele ją wysuszają, wiec tymbardziej tonik zawierajacy alkohol denat. i kwasy.
Podpisuję się natomiast pod zachwytami nad żelem avene cleanance, sprawdza się przy cerze problematycznej, ale już nie nastoletniej, która łatwo sie przesusza.
Płyn do higieny intymnej też używam, kiedy biorę szybki prysznic podczas którego myję twarz. Ziaji nie próbowałam, ale mam facelle (z rossmanna) i on się sprawdza znakomicie. Jest bez sls, zmywa dobrze i łagodnie. Pozatym płyny do higieny intymnej mają ph lekko kwaśne, a więc obniżają ph skóry. Kwas mlekowy w nich zawarty w większych stężeniach stosuje się również w pielęgnacji twarzy, więc krzywdy nie wyrządzi.
Najłagodniejszy kosmetyk jaki znam do mycia twarzy to olejek myjący, który robię na bazie oleju i gliceryl cocoate. Myje świetnie i nie ściąga skóry
A jeśli chodzi o te setki mleczek, żeli, kremów, to nie można przesadzać. Wystarczy kilka dobrze dobranych kosmetków, bo wiele z tych cud preparatów, to poprostu marketnig, a nie prawdziwa potrzeba. Skóra potrzebuje oczyszczenia, stonizowania i nawilżania, do tego preparaty na problemy typu trądzik czy naczynka o ile jest potrzeba ich stosowania. Co jakiś czas peeling, maseczka i to tyle. Inny krem do prawego, a inny do lewego policzka tylko dlatego, że tak nakazuja reklamy to przesada. Za to 2-3 kremy - każdy działajacy na inne problemy skóry może być normą o ile wszystkie są elementem zaplanowanej pielęgnacji.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:23   #15
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: czym myć twarz??

http://www.apteka-centrum.pl/physiog...ia-p-1849.html PHYSIOGEL żel do mycia lub CETAPHIL http://www.cetaphil.pl/Opis,produktu,11.html oba są polecane dla osób, które nie znoszą myć twarzy żelami przy uzyciu wody (ja do takich należę- nie znoszę mieć ściągniętej skóry) oraz dla takich, które nie lubią myć mleczkiem i tonikiem.

Ogólnie polecam stosowanie preparatów aptecznych, bo są lepiej przebadane farmakologicznie i dermatologicznie.

Po za tym farmaceuci mają 1000000 razy większą wiedzę na temat działania kosmetyków niż panie które pracują w drogeriach, przez co lepiej potrafią dobrać właściwe preparaty.
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2008-11-21 o 21:25
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 22:18   #16
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
[url]Po za tym farmaceuci mają 1000000 razy większą wiedzę na temat działania kosmetyków niż panie które pracują w drogeriach, przez co lepiej potrafią dobrać właściwe preparaty.
Pozwolę się nie zgodzić z tezą o wielkiej fachowości farmaceutek.
Tutaj nie ma żadnej zasady i najlepiej jednak kierowac się swoją wiedzą.
Są farmaceutki, które opowiadają takie bzdury o kosmetykach i ich działaniu (najlżejsze przewinienie to klepanie na oślep ulotek produktów), że mam ochotę się roześmiać. Podobnie bywa w drogeriach. Na szczęscie wszędzie zdażają się osoby, które mają dużą wiedzę i potrafią dobrze doradzić w wyborze.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 23:38   #17
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Pozwolę się nie zgodzić z tezą o wielkiej fachowości farmaceutek.
Tutaj nie ma żadnej zasady i najlepiej jednak kierowac się swoją wiedzą.
Są farmaceutki, które opowiadają takie bzdury o kosmetykach i ich działaniu (najlżejsze przewinienie to klepanie na oślep ulotek produktów), że mam ochotę się roześmiać. Podobnie bywa w drogeriach. Na szczęscie wszędzie zdażają się osoby, które mają dużą wiedzę i potrafią dobrze doradzić w wyborze.
Tyle, że mimo wszystko częściej brednie opowiadają w drogeriach niż w aptekach Większość farmaceutów przynajmniej nie zaszkodzi, klientom, za to w drogeriach (nie mam na myśli tych porządnych drogerii z wykwalifikowanym personelem) rzadko można spotkać kogoś kto wie co próbuje wcisnąć klientowi, a wyznacznikiem dla nich jest albo promocja, albo ładne opakowanie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 08:34   #18
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czym myć twarz??

muszę się niestety zgodzić z brakiem fachowości niektórych (na szczęście) farmaceutek. Spotkałam się z tym w przypadku poszuwania WAXa polskiego firmy L'biotica do włosów wypadających i słabych. Pani podała mi zagraniczny henna treatment i próbowała wmówić, że to właśnie jest to, że on jest do wszystkiego! i że w ogóle to jest to samo. Dodam, że była pewna tych bzdur które wygłasza i patrzyła na mnie jak na ufo.... Dlatego uważam, że najlepiej samemu poczytać najpierw zanim się zechce coś kupić i pójść już z wiedzą do apteki/drogerii.

Co do tematu przewodniego, to od kilku dni używam żelu do higieny intymnej do mycia twarzy no i jest ok, skóra jest nawilżona, ale wyskoczyły mi dwa megapryszcze na czole i pod brodą od strony ucha ten na czole wygląda jakby ktoś nabił mi guza
W międzyczasie usłyszalam także o żelu do mycia z Rossmanna - Babydream się zwie - z pompką taką wygodną, no i dziewczyny używają go do wszystkiego - do włosów, do mycia twarzy, do mycia ciała... i są bardzo zadowolone, szczególnie jesli chodzi o włosy.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:21   #19
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
muszę się niestety zgodzić z brakiem fachowości niektórych (na szczęście) farmaceutek. Spotkałam się z tym w przypadku poszuwania WAXa polskiego firmy L'biotica do włosów wypadających i słabych. Pani podała mi zagraniczny henna treatment i próbowała wmówić, że to właśnie jest to, że on jest do wszystkiego! i że w ogóle to jest to samo. Dodam, że była pewna tych bzdur które wygłasza i patrzyła na mnie jak na ufo.... Dlatego uważam, że najlepiej samemu poczytać najpierw zanim się zechce coś kupić i pójść już z wiedzą do apteki/drogerii.

Co do tematu przewodniego, to od kilku dni używam żelu do higieny intymnej do mycia twarzy no i jest ok, skóra jest nawilżona, ale wyskoczyły mi dwa megapryszcze na czole i pod brodą od strony ucha ten na czole wygląda jakby ktoś nabił mi guza
W międzyczasie usłyszalam także o żelu do mycia z Rossmanna - Babydream się zwie - z pompką taką wygodną, no i dziewczyny używają go do wszystkiego - do włosów, do mycia twarzy, do mycia ciała... i są bardzo zadowolone, szczególnie jesli chodzi o włosy.
ja sie chyba zdecyduje na tej zel do higieny intymniej, poniewaz uzywam nadal tego z garniera i pryszcze i tak wyskakuja i tak, a ostanio to nawet o wiele, wiele wiecej. zreszta nawet jak sie nie sprawdzi do twarzy to sie go zuzyje a jest taniutki
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 14:34   #20
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: czym myć twarz??

Ja od siebie mogę polecić:

*żel Ziaja Calma HLC z wapniem

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12098

*i wyjątkowo wydajny żel z serii dziecięcej Rossmana BabyDream
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13945

Oba mają nie najgorsze składy (bez SLS), nie wysuszają.
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:57   #21
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: czym myć twarz??


Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2012-07-26 o 21:38
incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:26   #22
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czym myć twarz??

i dobrze dziala na włosy?? nie przesusza?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:36   #23
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: czym myć twarz??


Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2012-07-26 o 21:38
incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:57   #24
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: czym myć twarz??

a co z olejami do mycia z Biochemii Urody??
Podobno rewelacja.. w planach mam do zakupienia
No i mydełka Alep.

Używam obecnie micela effaclar (jego skład coś mi nie pasuje) i mydełka zielonego.. z chmielem, herbatką, glicerynką..(z początku reweeelka.. teraz już bez entuzjazmu), tonik Soraya z algami.. to też na hydrolaty zamierzam wymienić Ogólnie to przerzucam się na kosmetyki naturalne..
one nie mogą szkodzić!! (taką mam nadzieję)

A z tym do higieny intymnej, to się uśmiałam Wariatki
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:51   #25
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
A z tym do higieny intymnej, to się uśmiałam Wariatki

Spróbuj sama, a zapewniam, że się przestaniesz śmiać a zaczniesz zachwycać
Tak gładkiej, nawilżonej a jednocześnie nietłustej i czystej buzi (paradoks) jeszcze w życiu nie miałam (nawet po żadnym kremie)
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:37   #26
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: czym myć twarz??

a dokładnie jaki to zel ?
jakas konkretna firma czy to obojętne ;> bo tez to czytam z niedowierzeniem
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 14:51   #27
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czym myć twarz??

w sumie obojętne to jest każdy żel jest delikatny, lekko kwaśny odczyń posiada, no i kwas mlekowy, a w tym tkwi tajemnica u mnie każdy się sprawdza. Jakoś nie przywiązuje uwagi z jakiej firmy żelu korzystam kazdy u mnie sprawdzał się dobrze.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 16:16   #28
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: czym myć twarz??

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
w sumie obojętne to jest każdy żel jest delikatny, lekko kwaśny odczyń posiada, no i kwas mlekowy, a w tym tkwi tajemnica u mnie każdy się sprawdza. Jakoś nie przywiązuje uwagi z jakiej firmy żelu korzystam kazdy u mnie sprawdzał się dobrze.
aha w takim razie dziekuje za odp i będzie trzeba wypróbowac ten patent
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 16:28   #29
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: czym myć twarz??

Wracając do facetów - oni mają trochę inną cerę, także porównanie, że faceci myją mydłem i jest ok nie jest zbyt dobre. Jeśli chcesz myc buzię mydłem - polecam bambino. delikatne, całkiem ładnie pachnie i taniutkie. A do tego ładnie oczyszcza i nie wysusza oraz nie powinno cię uczulić - jest w końcu dla dzieci.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:01   #30
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: czym myć twarz??

Najlepiej żelem do mycia twarzy bez mydła
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-07 14:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.