Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 01:10   #4441
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

witam ponownie, zaczytałam się w tych minerałach i zdecydowałam się spróbować tylko zupełnie nie wiem jaki kolor do mnie pasuje, po tych opisach nic a nic mi do mnie nie pasuje
jest jakaś szansa że nie będę musiała wykupić wszystkich odcieni podkładów?


---------- Dopisano o 02:10 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

no i problem jest tym większy gdyż z tradycyjnych podkładów nie miałam żadnego bo nijak nie zgrywały się z moją skóra
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:46   #4442
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Hej,
czego uzywacie jako bazy pod cienie mineralne? Czytalam, ze sporo osob chwali bazy Lumene czy ArtDeco. Tylko, ze one nie sa naturalne,.... zawierają methicony i takie tam, nie chcialabym tego nakladac na powieki skoro jestem juz na naturalnej pielegnacji i makijażu
Co zrobic?
jak nie chcesz to nie musisz,
ja używam ponieważ podbija ona kolor pigmentów
i sprawia że lepiej się trzymają sypańce.
baza o najprostszym składzie to mixmediu z wody i gliceryny,
sprawdź TU
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:41   #4443
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

W związku z ostatnimi zachwytami nad kremowymi polskimi minerałami Pixie wyszukałam w sieci drugie polskie minerały, których korektory są kremowe - Rhea http://rhea.com.pl/sklep/7,korektor-...-bez-rhea.html czy ktoś miał te korektory?? O firmie Rhea nie ma wątku na wizażu tak więc mogę podejrzewać, że nie są zachwycające
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:45   #4444
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O Rhea byl z poczatku wlasnie ten watek, wystarczy uzyc wyszukiwarki, by znalezc mnostwo wpisow na temat tej firmy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:48   #4445
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
W związku z ostatnimi zachwytami nad kremowymi polskimi minerałami Pixie wyszukałam w sieci drugie polskie minerały, których korektory są kremowe - Rhea http://rhea.com.pl/sklep/7,korektor-...-bez-rhea.html czy ktoś miał te korektory?? O firmie Rhea nie ma wątku na wizażu tak więc mogę podejrzewać, że nie są zachwycające

Ja mam odsypki cieni (dostałam od jednej z Wizażanek na próbę) i powiem szczerze, że nie mam ochoty na dalsze testy ...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:54   #4446
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
O Rhea byl z poczatku wlasnie ten watek, wystarczy uzyc wyszukiwarki, by znalezc mnostwo wpisow na temat tej firmy.
Tak, ale nie ma nic o korektorze w kremie (wiem, bo szukałam). Jest o cieniach o podkładach.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 10:45   #4447
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hej właśnie dotarły do mnie próbki podkładów EDM zamówiłam je na allegro i nakładają się świetnie, myślę że już znalazłam swój kolor ale pomimo nałożenia widac zaczerwienienia po trądziku co zrobic żeby nie były widoczne?? potrzeba nałozyc jakiś korektor?? Bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 10:53   #4448
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
hej właśnie dotarły do mnie próbki podkładów EDM zamówiłam je na allegro i nakładają się świetnie, myślę że już znalazłam swój kolor ale pomimo nałożenia widac zaczerwienienia po trądziku co zrobic żeby nie były widoczne?? potrzeba nałozyc jakiś korektor?? Bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Korektor mint z EDM lub Dawn - nawilżający też EDM
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:39   #4449
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja jestem zdesperowana od ponad 2 lat chyba już szukam jakiegoś podkładu

dlatego

mam pytanie ... czy któraś z Was nie mieszka może w katowicach, sosnowcu, dg, czeladzi lub będzinie? i czy była by skłonna nauczyć mnie jak się malować tymi minerałami, doradzić itp?




Ostatnie zdanie skasowane przez moderatora. Prosze pamietac, ze forum to nie targowisko.
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-26 o 10:01 Powód: regulamin
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:44   #4450
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
ja jestem zdesperowana od ponad 2 lat chyba już szukam jakiegoś podkładu

dlatego

mam pytanie ... czy któraś z Was nie mieszka może w katowicach, sosnowcu, dg, czeladzi lub będzinie? i czy była by skłonna nauczyć mnie jak się malować tymi minerałami, doradzić itp?




Ostatnie zdanie skasowane przez moderatora. Prosze pamietac, ze forum to nie targowisko.


Zerknij na ten wątek - może Ci się przyda
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=308944
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:51   #4451
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Puder mineralny-co robie źle

Pewnie wiele ryzykuję, bo wiem,ze przed założeniem wątku,trzeba dokładnie przejrzeć forum, no ale niestety nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Poza tym naprawde nie mam czasu na szperanie po innych forach, a jak już coś znajde to totalnie nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi. Dlatego bardzo prosze, jeżeli mozecie mi wyjaśnić co robie źle, jeżeli chodzi o nakładanie pudru mineralnego, ponieważ kompletnie nie rozumiem zachwytu nad minerałami, bo mnie one postarzają i podkreślają każdą niedoskonałość skóry.
Zacznę od tego co nakładam na twarz, a Wy prosze powiedzcie, co robię źle. Rano, po umyciu twarzy płynem micelarnym Biodermy, nakładam Filtry +50 z Avene, na to podkład nawilżający z Vichy i jeżeli na to naloże puder mineralny prasowany Mac, to świece się jak żarówka już w momencie malowania się, jesli jednak oprósze twarz pudrem sypkim z Yves Roche, a na to dam minerały, to idealnie widać niedoskonałości, nie mówiąc już,że wyglądam starzej. Prosze powiedzcie co robie źle, i błagam zwykłym językiem, bo nie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o skróty wizażowe zwłaszcza w kwestii kosmetyków.
Będę wdzięczna za pomoc.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 14:12   #4452
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Puder mineralny-co robie źle

Cytat:
Napisane przez catherinne24 Pokaż wiadomość
Pewnie wiele ryzykuję, bo wiem,ze przed założeniem wątku,trzeba dokładnie przejrzeć forum, no ale niestety nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Poza tym naprawde nie mam czasu na szperanie po innych forach, a jak już coś znajde to totalnie nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi. Dlatego bardzo prosze, jeżeli mozecie mi wyjaśnić co robie źle, jeżeli chodzi o nakładanie pudru mineralnego, ponieważ kompletnie nie rozumiem zachwytu nad minerałami, bo mnie one postarzają i podkreślają każdą niedoskonałość skóry.
Zacznę od tego co nakładam na twarz, a Wy prosze powiedzcie, co robię źle. Rano, po umyciu twarzy płynem micelarnym Biodermy, nakładam Filtry +50 z Avene, na to podkład nawilżający z Vichy i jeżeli na to naloże puder mineralny prasowany Mac, to świece się jak żarówka już w momencie malowania się, jesli jednak oprósze twarz pudrem sypkim z Yves Roche, a na to dam minerały, to idealnie widać niedoskonałości, nie mówiąc już,że wyglądam starzej. Prosze powiedzcie co robie źle, i błagam zwykłym językiem, bo nie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o skróty wizażowe zwłaszcza w kwestii kosmetyków.
Będę wdzięczna za pomoc.
Hmm ale po co na podklad vichy (fluid) nakladac mineraly? Mineraly to alternatywa dla fluidu.
Ja robie tak: Myje twarz żelem, nakladam filtr badz nie i na to primer SYPKI, podklad mineralny SYPKI (teraz Lumiere) i na to puder SYPKI(teraz bambusowy). Tyle

BTW przypomnialo mi sie jak kiedys dalam kolezance probki mineralow i ktoregos pieknego dnia przychodze po nią, a ona zalamana bo na twarzy doslownie GIPS Ja sie niezle usmialam ale ona wlasnie dala fluid astora na to dala cos co tam uzywala jakis puder essence i na to.. podkład BUFFD Wyobrazcie sobie ten tynk!

Powiedzialam jej jak ma zrobic i teraz razem zamawiamy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-01-26 o 14:14
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:45   #4453
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Puder mineralny-co robie źle

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
BTW przypomnialo mi sie jak kiedys dalam kolezance probki mineralow i ktoregos pieknego dnia przychodze po nią, a ona zalamana bo na twarzy doslownie GIPS Ja sie niezle usmialam ale ona wlasnie dala fluid astora na to dala cos co tam uzywala jakis puder essence i na to.. podkład BUFFD Wyobrazcie sobie ten tynk!

Powiedzialam jej jak ma zrobic i teraz razem zamawiamy
Bosszzze nieźle. "Podziwiam" dziewczyny, które na codzień chodzą w takim tynku i się nie duszą A jak usłyszałam, że jedna z takich wchodzi z takim tynkiem na solarium to mnie zamurowało A my tu kombnujemy, żeby jak najmniej warstw nałożyć
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:27   #4454
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Puder mineralny-co robie źle

Cytat:
Napisane przez catherinne24 Pokaż wiadomość
Rano, po umyciu twarzy płynem micelarnym Biodermy, nakładam Filtry +50 z Avene, na to podkład nawilżający z Vichy i jeżeli na to naloże puder mineralny prasowany Mac, to świece się jak żarówka już w momencie malowania się, jesli jednak oprósze twarz pudrem sypkim z Yves Roche, a na to dam minerały, to idealnie widać niedoskonałości, nie mówiąc już,że wyglądam starzej. Prosze powiedzcie co robie źle, i błagam zwykłym językiem, bo nie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o skróty wizażowe zwłaszcza w kwestii kosmetyków.
Będę wdzięczna za pomoc.
1. podkladow mineralnych uzywa sie ZAMIAST podkladow tradycyjnych, a nie razem z nimi
2. puder mineralny MAC nie jest kosmetykiem czysto mineralnym; mowiac wprost - jest to zwykly puder
3. jezeli uzywasz filtra, ktory swieci ci sie na skorze (i lepi), to najpierw uzyj primera (bazy) mineralnego (sypkiego), ktory jest w ofercie wielu firm - sa to zazwyczaj transparentne pudry na bazie krzemionki, skrobi ryzowej, jedwabiu, glinki, i dopiero na tak zmatowiona twarz naloz podklad mineralny (sypki); dodatkowo mozesz wykonczyc makijaz uzywajac mineralnych pudrow wykonczeniowych (finishing\setting powder)
Polecam lekture watku o bazach, primerach mineralnych - jest na pierwszej stronie tego forum.
Na przyszlosc - jezeli nie masz czasu, to czytaj chociazby watki redakcyjne podwieszone u gory strony - slowa "nie mam czasu czytac\nie chce mi sie czytac" dzialaja tu jak plachta na byka Gdybys poswiecila tej lekturze jeden wieczor nie popelnilabys bledow jak powyzej i nie zafundowala sobie tapety na twarzy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 21:22   #4455
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Benefit LEMON AID-kusi mnie zakup benfita jako bazy pod cienie, pamiętam ze ktoś wspominał ze testował i chyba nie był zadowolony
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 21:32   #4456
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Braworka - absolutnie nie nadaje sie jako baza (w sensie "podtrzymywacz"), to jest zolty korektor do neutralizowania koloru powieki, dla osob z sinymi obwodkami, itp. Pisalam o nim na watku Benefit.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 21:49   #4457
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dzięki
ale trafiłam na info że jako korektor i baza,
i w akcie desperacji rozważałam zakup.
właśnie przebijam się przez wątek o Benefitach, trochę to potrwa
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:17   #4458
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Puder mineralny-co robie źle

Dzięki za radyPozdrawiam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe

Edytowane przez catherinne24
Czas edycji: 2011-11-22 o 13:54
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:09   #4459
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam!
Bardzo chciałabym wypróbować kosmetyki mineralne ale nie mam pojęcia jaki odcień wybierać.
Czy ktoś mógłby mi pomóc na podstawie zdjęcia?W jakim oświetleniu zrobić takie zdjęcie?
Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc mi z doborem koloru chętnie pstryknę kilka zdjęć i wstawię.
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 14:14   #4460
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ajka0 Pokaż wiadomość
Witam!
Bardzo chciałabym wypróbować kosmetyki mineralne ale nie mam pojęcia jaki odcień wybierać.
Czy ktoś mógłby mi pomóc na podstawie zdjęcia?W jakim oświetleniu zrobić takie zdjęcie?
Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc mi z doborem koloru chętnie pstryknę kilka zdjęć i wstawię.
wstaw fotkę bez mejkapu w świetle dziennym, może być kawałek twarzy i szyi Postaramy się pomóc. A wiesz jaka firma Cię interesuje? Bo zawsze lepiej na odpowiednim forum dla danej firmy popytać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:57   #4461
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Chciałam zakupić próbki EDM.Chcę wypróbować od razu podkład,korektor,puder.W chyba 2-ch jakieś takiej kryjącej w miarę i może coś letkiego.Może i z formułą ktoś mi pomoże Aktualnie jestem w trakcie leczenia twarzy antybiotykiem i różnymi mazigłami za miesiąc pierwsza mikrodermabrazja. Pryszczy mam już mało ale sporo przebarwień i skóra się przetłuszcza.

Mogę mieć problem zrobić zdjęcie w świetle dziennym wcześniej niż w sobotę chyba,że gdzieś w pracy się zaszyję
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:51   #4462
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ajka0 Pokaż wiadomość
Chciałam zakupić próbki EDM.Chcę wypróbować od razu podkład,korektor,puder.W chyba 2-ch jakieś takiej kryjącej w miarę i może coś letkiego.Może i z formułą ktoś mi pomoże Aktualnie jestem w trakcie leczenia twarzy antybiotykiem i różnymi mazigłami za miesiąc pierwsza mikrodermabrazja. Pryszczy mam już mało ale sporo przebarwień i skóra się przetłuszcza.

Mogę mieć problem zrobić zdjęcie w świetle dziennym wcześniej niż w sobotę chyba,że gdzieś w pracy się zaszyję
To jeśli uda Ci się fotkę cyknąć (to nie musi być cała twarz, wystarczy kawałek szyi i policzka) to umieść na forum EDM. Tam dziewczyny używające tych podkładów na pewno Ci pomogą Ja EDM kiedyś używałam, ale jakoś się nie polubiliśmy, a teraz trochę się formuła zmieniła to chyba i tak moje rady nic nie pomogą. Pamiętam tylko, ze najbardziej kryjący Intensive robił mi masakryczny tynk na twarzy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 08:03   #4463
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziękujem bardzo
Robię fotkę i melduję się na EDM
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:03   #4464
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Znacie może jakiś cień/pigment w kolorze matowej ciemnej śliwki/fioletu w ciepłej tonacji? szukałam głównie na she space ale tylko z drobinkami takie są
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:43   #4465
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

co sadzicie o tym:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=894622434
Firma OXEN
skład: titanium dioxide, mica
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:01   #4466
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

kupiłam nową bazę pod cienie Joko i będę testować
jest jej o połowę mniej niż tej zwykłej, szkoda że słoiczek nie jest szklany.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:05   #4467
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
co sadzicie o tym:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=894622434
Firma OXEN
skład: titanium dioxide, mica
Ciekawe.. no i jakie kolory.. 018 mnie rozwalil a na podobny czekam juz dlugo ze she space
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:21   #4468
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kolory rzeczywiście bardzo ciekawe i ta cena 3 zł za 5 ml to naprawdę niewiele. liczę też na to, że niektore kolory można by używac jako róże do policzków...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:04   #4469
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

to bardzo tanio
tylko mam wątpliwości czy na pewno są to minerałki
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:09   #4470
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Chcecie swatche tych allegrowskich? mam z 10, chyba nawet od tej sprzedającej, ale niestety bez numerków, tak orientacyjnie mogę Wam pokazać
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.