typowa sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 21:48   #1
MirusFeles
Kasienia
 
Avatar MirusFeles
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Unhappy

typowa sprawa


hej : )
przejrzałam pełno wątkow, no ale zdecydowałam się na zalożenie wlasnego, jednak żadna sprawa nie jest taka sama.
Z naturalnego "polskiego" nijakiego koloru pofarbowalam garnierem naturals na brąz, jasny ale brąz. kolor ladny, po tygodniu go nie było. następny loreal preference - również fajny, jednak mało trwały. wyczytałam że palette się dobrze trzyma no i bach... prawie czarne wyszły, teraz są ciemno brazowe, myje szamponem przeciwlupiezowym itd... chcę wrócić do tych ladnych brązów, tylko JAK? 1. czekać aż farba za jakiś tydzien zejdzie, jednak wiem że nie zejdzie jakoś bardzo, i nałożyć jaśniejszą farbę? jak to wyjdzie? ma szansę być dobrze? 2. samodzielne rozjaśnianie (rozjasniacz, odzywka, farba, woda) 3. lekka dekoloryzacja w domu.

Pomóżcie mi wybrać najlepiej! chciałabym bardzo żeby na ciemniejszych włosach złapała mi jasniejsza farba (nie jakoś dużo jasniejsza, ale jednak)(bez dekoloryzacji/rozjaśniania) ale nie wiem czy to możliwe...

Edytowane przez MirusFeles
Czas edycji: 2012-09-05 o 21:55
MirusFeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:16   #2
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: typowa sprawa

Każda sprawa nie jest taka sama, ale gdyby każda z nas zakładała osobny wątek dla siebie, to podejrzewam, że to forum nie byłoby tak popularne. Na dodatek nie chcąc szukać rady na wątkach, gdzie podobny temat był wałkowany i gdzie przesiadują specjalistki/ści z danej dziedziny/problemu, którzy najlepiej by Ci doradzili, Ty wolisz założyć osobny wątek. Kochana, każda z nas jest inna, ma inny problem, ale po tą są wątki o danej tematyce, by kolejnych nie zakładać. Łamiesz regulamin, a po coś go stworzono. Zaznajom się z nim.

Wątek do zamknięcia.

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2012-09-07 o 22:17
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 23:10   #3
MirusFeles
Kasienia
 
Avatar MirusFeles
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: typowa sprawa

wątków przejrzałam od groma, nadal nie znalazłam dla siebie odpowiedzi... ale dobrze, rozumiem albo i nie błąd, będe szukać dalej, moze wreszcie coś mi się rozjaśni
MirusFeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.