Nijakie oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 15:20   #1
Kiera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 263
Cool

Nijakie oczy


próbowałam znaleźc wątek z odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie ale nie znalazłam. Mam raczej smieszny problem dot. moich oczu. Nie moge okreslić koloru ;/ w paszporcie mam napisane ze sa szare, niektórzy mi mowia ze sa zgniło-zielone a ja nie mam zdania niestety. Ich kolor jest chyba pomiedzy szaroscią i zielenią (zgniłą, nie intynsywną niestety) a wokół źrenic rdzawy przytłumiony kolor obwód tez zgniło-szaro-zielone (jednym słowem znowu nieokreslony kolor) tylko ze intensywniejszy. Chciałabym by moje oczy były albo zielone albo stalowo - szare ale chyba mam za duże wymagnia bo nie znam innych sposobow niz proba wykrzesania danego koloru przy pomocy makijazu (problem w tym ze cienie do mnie nie pasują bo mam tzw.niskie powieki czly od powieki b. blisko do brwqi ejsli mozna to tak ująć) albo soczewek. Może jednak znacie jakies inne sposoby na zrobienie czegoś z tym dziwacznym zjawiskiem?

Edytowane przez Kiera
Czas edycji: 2006-02-22 o 15:40 Powód: dod.foty
Kiera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:23   #2
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Nijakie oczy

hm a moglabys wkleic fotke twoich oczu? zaintrygowala mnie ta feeria barw jesli sa takie nie do okreslenia to na pewno nie sa nijakie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:30   #3
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Nijakie oczy

Kiera to witaj w klubie Mam ten sam problem, moje w ciemności przypominają zieleń(choć nie do końca) natomiast do światła dziennego są mieszane tzn. niezindyfikowane, więc sama już nie wiem Ale bardzo mi sie podobają i kazdy mi mówi ze mam bardzo ładne oczy
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:42   #4
Kiera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 263
Dot.: Nijakie oczy

A mnie sie własnie moje oczy nie podobają i to cholernie Dobrze że chociaż komuś sie swoje oczy podobają vivan. Dodaję fotkę oczu moich ale nie jest chyba najlpeszej jakosci. Przepraszam ale nic lepszego nie mam a cyfrówki niestety nie posiadam
Kiera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:50   #5
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Nijakie oczy

Tez jestem posiadaczka nijakich oczu jasno-szaro-zielonych
Makijaz bardzo duzo zalatwia,sprobuj poszukac cos do Twojego typu oczu(byl watek o ksztalcie oczu-polecam przestudiowanie)- na pewno sie cos da zrobic .Jesli nie cienie,to kolorowa maskara czy konturowka.Do tego jeszcze ubierac sie w cos wydobywajacego kolor oczu,jakas ozdoba do wlosow w takim kolorze.Sliwkowy,fioletow y,rozowy,kawowy braz,miedziany wydobywaja zielen.Dla wydobycia szarego odcienia zastosuj zgaszone,przybrudzone odcienie albo grafitowy,stalowy.Wcale nie musisz uciekac sie do stosowania soczewek.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:58   #6
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Nijakie oczy

Wiem jak to jest. Też mam "nijakie" oczy. Jak wyrabiałam dowód to w urzędzie były 3 panie i nie potrafiły określić co to za kolor. Każda mówiła coś innego. Po długiej debacie i kilkakrotnym kreśleniu formularza wpisały mi szare. Ale szarego to w niczym nie przypomina. Ja bym powiedziała że granatowe, no ale gdzie granatowe oczy??? Ludzie też mi mówią czasami, że mam ciekawe oczy ale ja bym wolała zwyczajne niebieskie.
Nie bardzo wiem jak Ci pomóc, ale tak sobie myśle: ciekawe co by było gdybyś pomalowała rzęsy zielonym tuszem? Albo zielona konturówka?
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:26   #7
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Nijakie oczy

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Sliwkowy,fioletowy,rozowy ,kawowy braz,miedziany wydobywaja zielen.Dla wydobycia szarego odcienia zastosuj zgaszone,przybrudzone odcienie albo grafitowy,stalowy.Wcale nie musisz uciekac sie do stosowania soczewek.
zgadzam sie...jesli chcesz wydobyc zielony kolor to uzywaj tych barw ktore wskazala sophie..sama mam zielone oczy i nic tak nie wydobywa tego koloru jak braz masz "ciezka" powieke wiec powinnas widoczna powieke modelowac ciemniejszym kolorem ...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 19:35   #8
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Nijakie oczy

Moim zdaniem nie powinnas nic robic!Takie oczka robią cię wyjątkową!Nie masz tak jak reszta zielone,czy niebieskie, ale masz wlasnie niespotykany dziwny kolorek,ze tak powiem,ja mam niebieskie,takie bardziej stalowoniebieskie a marze o czarnych lub brazowych ale niestety,natura obdarzyla mnie takimi jakie mam.A ksztalt oczu masz bardzo ladny wg mnie,ja cie widze z mocno wytuszowanymi rzesami a na powieku cien(nie koniecznie oczywiscie,bo ja np.nie lubie cieni za bardzo)w kolorze brązu i bedzie superPozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:08   #9
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Nijakie oczy

Różyczka89 tez mam stalowoniebieskie (w czystym swietle dziennym - granatowe) i za nic nie zamienilabym ich na brazowe czy czarne pzdr
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 10:48   #10
Kiera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 263
Dot.: Nijakie oczy

Dziękuje wam wszystkim baardzo nie pomyslalam o tych kolorkach wiec postaram sie wyprobowac wasze rady ;* podręcze was jeszcze jadnym pytaniem, jak te oczy pomalowac czarną kredką (w których miejscach) żeby wydwałay się większe? maluję zazwyczaj dół do polowy kącik oka (ale nie ten rpzy nosie) i górną część powieki tez do polowy (cienko). Moze robię źle? Jak pomaluję całe oko to mam efekt odwrotny
Kiera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:54   #11
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Nijakie oczy

Ja uważam, ze takie oczka jakie my posiadamy są wyjątkowe i oryginalne. Dziewczyny powinyście się cieszyć, ze macie takie a nie innePrzeciez one są zwierciadłem naszej duszy
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 20:02   #12
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Nijakie oczy

W sumie to racja Vivian
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:05   #13
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nijakie oczy

Mi się wydawalo że mam szare ale później koleżanki po długich debtach stwierdziły że są koloru brudnej wody morskiej
Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:16   #14
aire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 35
Dot.: Nijakie oczy

A co to za różnica czy się ma oczy szarozielone czy zielonoszare, z obwódkami czy bez, jakie to ma znaczenie? Nie bądz taka zasadnicza, poeksperymentuj z kolorami cieni i zobaczysz w czym ci najlepiej.
aire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 10:00   #15
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Nijakie oczy

Cytat:
Napisane przez Kiera
Dziękuje wam wszystkim baardzo nie pomyslalam o tych kolorkach wiec postaram sie wyprobowac wasze rady ;* podręcze was jeszcze jadnym pytaniem, jak te oczy pomalowac czarną kredką (w których miejscach) żeby wydwałay się większe? maluję zazwyczaj dół do polowy kącik oka (ale nie ten rpzy nosie) i górną część powieki tez do polowy (cienko). Moze robię źle? Jak pomaluję całe oko to mam efekt odwrotny
Wydaje mi sie,ze masz opadajace kaciki oczu,wiec kreska na dolnej powiece moze powodowac,ze oczy wygladaja na smutne.Ale na gornej powiecekreska bedzie dobra.Mozesz jeszcze sprobowac podciagnac ta kreske w gore - zeby oczy mialy "koci wyglad" i dac cien na wypuklej czesci powieki przy zewnetrznym kaciku oka,tez troche idacy w gore.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 10:19   #16
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Nijakie oczy

Oczy khaki

Ja mam dziwny kolor oczu. Bursztynowe, jasnobrązowe, miodowe. Bardzo ciekawy kolor, naprawdę I naturalnie rozszerzone źrenice...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 10:35   #17
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Talking Dot.: Nijakie oczy

One są jeszcze jaśniejsze i mają ostrzejszy kolor Bardziej wyraziste niż tu na fotkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o1.JPG (6,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o2.JPG (5,7 KB, 55 załadowań)
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:12   #18
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Nijakie oczy

ja tez mam bursztynowe oczy nigdy nikt nie potrafil mi powiedziec jaki to kolor... dopiero osotanio troche poszperalam po necie... i doszlam do wniosku ze to bursztynowe
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:40   #19
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Nijakie oczy

Moje tez sa takie hmm zielono-szaro-niebieskie i nikt nieumi powiedziec jakiego sa wlasciwie koloru....
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.