Naprawa życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-08, 16:51   #1
Szymek14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Naprawa życia


Cześć wszystkim

Wiem, że jest to typowo kobiece forum ale postanowiłem poszukać pomocy/rady tu . W skrócie moje ostatnie miesiące życia mnie już wykańczają. W skrócie: depresja-> leki-> skończyłę znajomość z większą ilścią znajomych-> dziewczyna (chciał czegoś więcej, ja nie chciałem by się w to pakowała jak jestem w takim stanie i wpechnąłem ją w ręce innego. Teraz są szczęśliwi ale mnie to przeszkadza, tak mówiłem jej) -> nowa praca-> nagły zbieg, że ona też ze mną zaczęła, widuje ją codziennie -> leki coraz gorzej działają->poczucie samotności (choć teoretycznie tak nie jest) ->próby tworzenia nowych znajomości (choć jak leki przestają działać to jest teraz strasznie z tym)-> za parę dni wizyta u psychiatry.
Najgorzej, że przejmuję się każdą pierdołą i analizuje każdą historię, sprawę, tekst, odtrącenie itp. Wszystko w czarno-białych barwach.

Więc tak, jak widzicie jest dziwnie. Najgorzej jest z tym, że leki przestają działać i czuję się coraz gorzej, ledwo daję radę. Staram sie być aktywny, chodzić się wspinać, sporty itp. ale czasem jak pomyślę, że spotkam innych ludzi ledwo mogę żyć :/ W tej sprawie postanowiłem, udac sie do psychiatry, mam za kilka dni wizytę. Do was mam inną, wielką prośbę. Macie może pomysł jak kroczek po kroczku pozbierać swoje życie, naprawić to wszystko? Może jakaś lista spraw do zrobienia, może jakaś lista w stylu pierwszego dnia zrób to...... itd. Staram się z tym wszystkim walczyć ale już nie mam sił i pomysłu a boję się, że jak się poddam to rozpadnę się całkowicie.
Szymek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 10:39   #2
Gina2727
Przyczajenie
 
Avatar Gina2727
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Naprawa życia

Cześć, Szymek. Dobrze, że umówiłeś się na wizytę u psychiatry. Myślę, że to właściwy krok.
Co do życia, nie znam Cię, nie wiem, w jaki sposób żyłeś kiedyś. Wiesz, ciężko coś wymyślić, bo z taką listą ułożoną przez kogoś innego, będziesz czuć się przymuszony do robienia czegoś, czego nie chcesz.
Gina2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 09:41   #3
Ewa3737
Przyczajenie
 
Avatar Ewa3737
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Dot.: Naprawa życia

No dokładnie, pójście do psychiatry jest dobrym wyborem!
Ewa3737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-10 09:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.