Osoba towarzyszaca. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 20:52   #1
Roztańczona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
Cool

Osoba towarzyszaca.


Drogie Wizazanki,mam ogromny problem!Choc wiem,ze jest w sumie banalny...
Ehh.. Mam 17 lat i w sierpniu wesele.Zostalam zaproszona z osoba towarzyszaca.Pierwszy raz ide nie z rodzicami.Pomyslalam zeby zabrac na te impreze kolege,jest dosyc przystojny i tanczy zawodowo taniec towarzyski ;p Miedzy nami nic nie ma,to jest po prostu kolega,czasem umawiamy sie na spacer i gadamy,choc mam wrazenie ze troche mu sie podobam...
Ale nie w tym problem. Bardzo sie denerwuje jak to bedzie na tym weselu,jak mam sie z nim zachowywac.Czy pod reke,czy nie?Nie wiem nic...Prosze,niech ktoras z was napisze po kolei wszystko jak sie zachowywac...
Pomozcie!
Z gory dziekuje
Roztańczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:09   #2
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Zachowywać się naturalnie. Nic na siłę.
Życzę udanego wesela.
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:16   #3
itamQ
Raczkowanie
 
Avatar itamQ
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: in love.
Wiadomości: 97
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Zachowujcie się jak przyjeciele Gdybym poszla tam z kumplem to nie myslalabym jak sie zachowywac, tylko o tym, zebysmy oboje sie dobrze bawili
Udanego wesela
__________________

..misiO ;-*


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323157 - WYMIANKA

ZDAŁAM PRAWKO!!
matuszystka'10
itamQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:33   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Osoba towarzyszaca.

jak masz się zachować? Jak najbardziej swobodnie, postaw na dobrą zabawę z tym kolegą.
Nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał, że będziecie się trzymać pod rękę itp.
Zostaniecie pewnie usadzeni obok siebie, potańczycie trochę, złożycie młodym życzenia, na pewno będzie fajnie, grunt żebyś się nie denerwowała i zachowywała swobodnie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 07:55   #5
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Osoba towarzyszaca.

naturalnie, zwyczajnie, przeciez to i tak nie na was beda patrzec tylkona Mlodych
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:55   #6
żółta.ciżemka
Raczkowanie
 
Avatar żółta.ciżemka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Leszno/Poznań
Wiadomości: 52
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Zachowuj się normalnie, jak w innych sytuacjach kiedy przebywasz z nim, bo trzymanie go pod rękę czy jakieś inne nietypowe zachowanie może rozbudzić w nim nadzieję na coś więcej, przez co znajdziesz się w niezręcznej sytuacji.

Przygotuj się jednak, że rodzina najprawdopodobniej potraktuje Twojego znajomego jako Twojego chłopaka albo nawet narzeczonego. Moim zdaniem to dziwne i myślałam, że sytuacje kiedy rodzina nachalnie pyta "kiedy ślub" są jakimiś wymysłami, ale przekonałam się, że to nieprawda, kiedy moja współlokatorka opowiedziała mi, że kiedy była na weselu ze swoim znajomym, jego rodzice całkiem na serio zapytali "to kiedy wasz ślub", no i oboje poczuli się bardzo niezręczne.

Takie zachowanie rodzin dziwi mnie szczególnie dlatego, że np. ja i mój TŻ nie jesteśmy traktowani poważnie, mimo że jesteśmy z sobą już ponad 3 lata i od niedawna jesteśmy zaręczeni, mamy wyznaczoną datę ślubu etc. Nadal jesteśmy traktowani jak dzieciaki, a moja chrzestna nawet mi kiedyś powiedziała, że nie mam się tak związywać z jednym w tak młodym wieku, tylko najpierw poeksperymentować Dodam, że mamy dłuższy staż niż niektóre małżeństwa mojego kuzynowstwa zawarte tylko i wyłącznie z powodu wpadki, no ale oni są traktowani jako dojrzali ludzie, no bo przecież są po ślubie No ale to taki off top
żółta.ciżemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:57   #7
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Cytat:
Napisane przez żółta.ciżemka Pokaż wiadomość
Takie zachowanie rodzin dziwi mnie szczególnie dlatego, że np. ja i mój TŻ nie jesteśmy traktowani poważnie, mimo że jesteśmy z sobą już ponad 3 lata i od niedawna jesteśmy zaręczeni, mamy wyznaczoną datę ślubu etc. Nadal jesteśmy traktowani jak dzieciaki, a moja chrzestna nawet mi kiedyś powiedziała, że nie mam się tak związywać z jednym w tak młodym wieku, tylko najpierw poeksperymentować Dodam, że mamy dłuższy staż niż niektóre małżeństwa mojego kuzynowstwa zawarte tylko i wyłącznie z powodu wpadki, no ale oni są traktowani jako dojrzali ludzie, no bo przecież są po ślubie No ale to taki off top
ja mam dokladnie to samo. z tym, ze nie jestesmy zareczeni. w sierpniu beda 4 lata jak jestesmy razem, a moja rodzina traktuje nas jak pare dzieciakow. nie jest to mile. nigdy nie zapytaja sie co tam u T... Ale za to jego rodzina zawsze sie o mnie pyta i traktuja nas powaznie

a co do wesela: oczywiscie, ze zachowywac sie naturalnie, tym bardziej, jak sama napisalas ten kolega zawodowo tanczy to z pewnoscia nie bedziesz sie z nim nudzic i on pierwszy poprosi cie do tanca i zobaczysz, jak wszyscy ci beda zazdroscic takiego zdolnego tancerza

ja tez w sierpniu ide na wesele z moim TZtem (nasze pierwsze, wspolne wesele, jakos wczesniej nie bylo okazji ) i nie bede zwracac uwagi na to co mowia i jak patrza na nas inni. tym bardziej, ze jest to wesele brata mojego taty, z ktorym jestem na TY wiec atmosferka bedzie bardzo luzna
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 18:39   #8
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Cześc dziewczyny ,nie chcę zakładac niepotrzebnego kolejnego wątku więc się tutaj spytam , a jeśli się dostało zaproszenie a nie ma się chłopaka , to czy wypada iśc samemu (oczywiście będą tym weselu będa również rodzice )
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:59   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny ,nie chcę zakładac niepotrzebnego kolejnego wątku więc się tutaj spytam , a jeśli się dostało zaproszenie a nie ma się chłopaka , to czy wypada iśc samemu (oczywiście będą tym weselu będa również rodzice )
wypada, dlaczego nie? Na ostatnim weselu, na którym byłam sporo było takich osób, siedzieli blisko z młodymi, bawiliśmy się razem wszyscy, więc nie było żadnego problemu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:44   #10
Everla
Przyczajenie
 
Avatar Everla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 28
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny ,nie chcę zakładac niepotrzebnego kolejnego wątku więc się tutaj spytam , a jeśli się dostało zaproszenie a nie ma się chłopaka , to czy wypada iśc samemu (oczywiście będą tym weselu będa również rodzice )
Dla mnie to jest dużo lepsze rozwiązanie niż szukać kogoś na siłę. Często szukanie na siłe i chęć pokazania się przed rodziną z płcią przeciwną może przynieść odwrotne skutki do oczekiwanych.

Jeżeli wesela są na dużą ilośc osob na pewno znajdzie się ktos do tańca, choćby ojciec
Everla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:04   #11
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Osoba towarzyszaca.

hej, skoro temat o osobie towarzyszącej już jest to i ja się zapytam otóż mój narzeczony został zaproszony z osoba towarzysząca na wesele (jutro!!) i oczywiście idę z nim ja tyle że mam okropną tremę, tam będzie cała jego rodzina (najbliższą znam) a ja z natury jestem nieśmiała i zachodzę o głowę co ja tam właściwie będę robić, jak się zachowywać, itp itd... niby byłam już na mnóstwo weselach (liczne kuzynostwo) ale wtedy byłam dzieckiem które biegało po sali z innymi i świetnie się bawiło. A teraz pierwszy raz mam iść z kimś i w jakiejś ważniejszej roli, w dodatku bez swoich rodziców i... jestem przerażona...
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 15:10   #12
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Osoba towarzyszaca.

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
hej, skoro temat o osobie towarzyszącej już jest to i ja się zapytam otóż mój narzeczony został zaproszony z osoba towarzysząca na wesele (jutro!!) i oczywiście idę z nim ja tyle że mam okropną tremę, tam będzie cała jego rodzina (najbliższą znam) a ja z natury jestem nieśmiała i zachodzę o głowę co ja tam właściwie będę robić, jak się zachowywać, itp itd... niby byłam już na mnóstwo weselach (liczne kuzynostwo) ale wtedy byłam dzieckiem które biegało po sali z innymi i świetnie się bawiło. A teraz pierwszy raz mam iść z kimś i w jakiejś ważniejszej roli, w dodatku bez swoich rodziców i... jestem przerażona...
Jedynie co musisz robić to się dobrze bawić Wystarczy że będziesz sobą; Uśmiech, dobry humor i masz wszystko. To jest wesele a nie egzamin, spokojnie Tematy do rozmów po winku też się same pojawią Powodzenia
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.