Sposób na utwardzenie tipsów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 18:04   #1
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837

Sposób na utwardzenie tipsów.


Witam.
Od czasu do czasu przyklejam sobie tipsy. Nie te na całe paznokcie, lecz na końcówki. Zastanawiam się jednak nad tym, czy jest możliwość utwardzenia paznokcia? Myślałam o czymś takim, co pełniłoby podobną funkcję do żelu, na który jednak nie mam pieniędzy. Chciałam kupić sobie żele i lampę, ale na razie nie mogę sobie na to pozwolić. Fajnie jeszcze wygląda, jak po przyklejeniu paznokcia, nałożę na niego kilka warstw lakieru bezbarwnego, ale to jednak nie pomaga w tym, aby paznokcie dłużej trzymały się. A właśnie to chciałabym osiągnąć. A przy okazji, żeby paznokiec ładniej wyglądał. Bo inaczej przecież wyglądają paznokcie żelowe, a takie tipsy, jakie ja właśnie robię.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:20   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

nie rozumiem jak możesz sobie naklejać tipsa na końcówkę naturalnego paznokcia..... to musi jakoś dziwnie wyglądać. Jeśli nie stać się na żele / akryle to pozostaje albo zapuścić swoje pazurki albo przykleić sztuczne paznokcie ( do kupienia w drogerii)
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:29   #3
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

tak, zdecydowanie to co robisz musi różnic się wyglądem od profesjonalnie zrobionych paznokci żelowych
dlaczego nie przyklejasz takich zwykłych tipsów z drogerii, na cały paznokieć?
są tanie i ładnie wyglądają po małym opiłowaniu krawędzi
nie ma sposobu na wydłużenie trwałości tych tipsów jakie ty robisz - tylko położenie na nie żelu, tak jak się to robi u kosmetyczki
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:30   #4
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Ja nie naklejam takich normalnych tipsów, tylko takie, jakie są do paznokci żelowych. Później zrównuję płytkę i maluję. Ale chodzi mi o to, czy jakoś mogę je utwardzić. Czy jest jakiś odpowiednik żelu, tylko tańszy?
Nie potrafię zapuścic swoich paznokci niestety. Jakbym mogła, to nie naklejałabym sobie tipsów. A tych zwykłych nie chcę naklejac, bo jak paznokiec podrośnie, to on odstaje i widac go wtedy. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam to wystarczająco. A jak najkleję te, które są do żelowych paznokci, to pomimo tego, że paznokiec odrasta, to nie widac, że mam go.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:32   #5
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Mi się podobają. Nie widać ich w ogóle, bo ja maluję na kolorowo, albo frencha robię i wtedy nie widac granicy pomiędzy naturalnym paznokciem a tipsem.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:38   #6
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Tego jeszcze nie słyszałam....
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:42   #7
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

A od ilu zł można kupic już taką lampę UV wraz z żelami?
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 18:49   #8
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

nie wierzę że nie widać jak to jest robione
no, ale odrzucając kwestie estetyczne - możesz złamać paznokieć w miejscu gdzie tips sie kończy, bo jeśli o coś zaczepisz a tips jest na dobrym kleju to on się nie ruszy, za to twój naturalny paznokieć może się złamać w połowie palca

nie ma tańszego odpowiednika żelu
nie ma żadnego sposobu na zrobienie tego "jak żel" ale nie żelem ani utwardzenia w jakiś sposób
lampę i zestaw do żelu można kupić za kilkaset zł ale tu jeszcze dochodzi technika robienia
przejrzyj forum i zorientujesz się
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:53   #9
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Niestety tutaj nie mogę udowodnic, że to ładnie wygląda. Oczywiście jak nie chodzi się z niepomalowanymi paznokciami - bo wtedy to widac i nie powiem, że wygląda to estetycznie. A w moje wypowiedzi nikt tutaj nie uwierzy, no więc nie będę próbowała w żaden sposób się kłócic. Zadam już ostatnie pytanie. Widziałam na allegro lampy po kilkadziesiąt złotych? Co z nimi jest nie tak, skoro piszesz, że do żelu nadają się takie po kilkaset złotych?
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:53   #10
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Jestem w szoku !
O takich cudach jeszcze nie slyszalam!

Mozesz wrzucic fotke? Umieram z ciekawosci jak wygladaja twoje paznokcie.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:01   #11
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Zadam już ostatnie pytanie. Widziałam na allegro lampy po kilkadziesiąt złotych? Co z nimi jest nie tak, skoro piszesz, że do żelu nadają się takie po kilkaset złotych?
A słyszałaś kiedyś o tym, że jakość idzie w parze z ceną? Jeżeli jedna żarówka dobrej jakości kosztuje około 30 zł, a do lampy potrzebne są 4, to kto sprzeda dobrej jakości lampę poniżej kosztów produkcji?
A później powstają tryliardy wątków typu "czemu nie utwardza mi się żel?"

I ja też jestem ciekawa jak wyglądają te paznokietki
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 19:09   #12
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Dobra, dzięki wielkie...
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:25   #13
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

generalnie to możesz na allegro kupić zestaw do robienia żeli już za jakieś 250 zeta
tylko nie licz na super jakość
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:30   #14
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

pierwszy raz i takim cudzie slysze..
wklej fotki, bo strasznie jestem ciekawa jak to wyglada...
nie umiem sobie wyobrazic nawet jak sie trzyma zmatowiony tips z wyrownanym progiem dluzej niz kilka godzin... pamietam jak kiedys nie mialam czasu i raz zdazylo mi sie chodzic z samym tipsem kilka godzin - nie odsc ,ze bolalo, to jeszcze do tego jeden odpadl (mimo, ze z klejem cto).. takze ...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:37   #15
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Trzymają się ok. tygodnia. Dobra, nie wypowiadajcie się już, bo się tylko nabijacie.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:55   #16
koteczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

alusia , jakie są tipsy normalne a jakie do paznoiki żelowych?
Bo ja nie widze różnicy.
Tips to tips . Mogą być krystaliczne, mleczne , do frenchu , różnych kształtów, kolorów itp., ale tips to tips.
Chyba, że się myle. Proszę uświadom mnie.
Tak naprawdę to nie wyobrażam sobie jak to wygląda.
A poza tym nic takiego podobnego do żelu co by utwardzało nie istnieje.
Chociaż technika z minuty na minutę postępuje do przodu
To może coś wymyślą.
Aaaaaa akrylu nie trzeba utwardzać w lampie i fiberglassu.
Cena akrylu i liquidu to około 50 zł ( malutkie ilości) a zestawu do fiberglassu to około 100 zł. Wszystko zależy z jakiej firmy.

Edytowane przez koteczek1
Czas edycji: 2009-02-04 o 20:05
koteczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:56   #17
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Możesz kupić lampę na allegro. Ba, nawet cały zestaw.
Najtańsze kosztują w granicach 200 zł.
Ale miej pewność że produkty w nich są naprawdę kiepskiej jakości - żele (w najtańszych zestawach są o pojemności ok. 5 ml, czyli wystarczają na ok 2-3 stylizacje początkującej osoby) pękają, szarzeją, zapowietrzają się. Lampa często jest uszkodzona. Pilniczki (których na ogół w takich zestawach jest ok. dwóch) tępią się po spiłowaniu dwóch tipsów. Tipsy - łamią się, klej jest tak silny jak "Szkolny" do klejenia papieru.

Nikt tu nie mówi po złości do Ciebie, przynajmniej nie ja i myślę że dziewczyny też nie. Uwierz mi, wiem jak to jest robić paznokcie bez kursu, bez jakiegokolwiek przeszkolenia - beznadziejnie. Początki są straszliwie trudne, a co dopiero na kiepskich produktach. Dbaj o swoje pazurki, udaj się do stylistki... Ale nie zabieraj się za samouka w przedłużaniu paznokci. Bo możesz zniszczyć swoje paznokcie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:18   #18
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Koteczek 1, no bo są tipsy z kieszonkami, które przykleja się na końcówkę paznokcia i są też takie, które nakłada się na cały paznokiec. Jak ja robiłam sobie żele kiedyś, to kosmetyczka przykleiła mi te pierwsze i sobie pomyślałam, że też mogę sobie zamówic takie i normalnie robiłam wszystko tak, jakbym miała robic żele, tylko że zatrzymywałam się w momencie, kiedy wyrównuje się płytkę tipsa z naturalną i malowałam je po prostu. I były bardzo wytrzymałe. Mi trzymały tak do 10 dni. A jak kiedyś wcześniej robiłam używając takich, które przykleja się na cały paznokiec, to po 3 dniach musiałam je odklejac, ponieważ tworzyła się już taka dziura w miejscu, gdzie brzeg tipsa odchodził już. Nie umiem tego dokładniej wyjaśnic, opisac.
Nie każdego stac na zrobienie sobie paznokci u kosmetyczki i uzupełnianiu tego ani też na profesjonalny kurs. Starałam się znaleźc jakieś alternatywy. Okazało się, że nie ma nic takiego, to okej. Ale nie musicie się wyśmiewac ze mnie.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:53   #19
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Nie rozumiem dlaczego nie mozecie wyobrazic sobie przyklejonego i opracowanego tipsa Boszzzz... przeciez ona robi dokladnie to samo co stylistki przygotowujac paznokcia. Nakleja tipsa i wyrownuje prog. Zamiast zelu czy akrylu kladzie lakier. Tak trudno to sobie wyobrazic

Kiedys kiedys jak bylam licealistka to jedna z moich kolezanek tak robila i jej sie trzymalo pare dni. Po pomalowaniu jednym kolorem wygladaly jak jej wlasne pazurasy.
Niestety po kilku razach plytka byla tak przepilowana, ze zrezygnowala z tego typu zabiegow.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 21:06   #20
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego nie mozecie wyobrazic sobie przyklejonego i opracowanego tipsa Boszzzz... przeciez ona robi dokladnie to samo co stylistki przygotowujac paznokcia. Nakleja tipsa i wyrownuje prog. Zamiast zelu czy akrylu kladzie lakier. Tak trudno to sobie wyobrazic

Kiedys kiedys jak bylam licealistka to jedna z moich kolezanek tak robila i jej sie trzymalo pare dni. Po pomalowaniu jednym kolorem wygladaly jak jej wlasne pazurasy.
Niestety po kilku razach plytka byla tak przepilowana, ze zrezygnowala z tego typu zabiegow.
Dziękuję Ci bardzo, bo przez jakiś czas czułam się jak idiotka. Robię dokładnie tak, jak mówisz - identycznie jak kosmetyczka do momentu nałożenia żelu. Robię tak od wielu lat, dlatego teraz trochę dziwnie się poczułam. Chciałam tylko znaleźc sposób na utwardzenie tego, nałożenie jakiegoś "żelu", który pomógłby mi utrzymac tipsa dłużej. Na szczęście nie mam problemów żadnych z przepiłowaniem płytki. Miałam może na początku. Teraz można powiedziec, doszłam do jakiejś tam wprawy i nie sprawia mi problemów założenie takich tipsów. Nie stac mnie na to, co pisałam, więc muszę sobie jakoś radzic. Nie wiedziałam tylko, że zostanę aż tak zaatakowana. Cóż. A to naprawdę ładnie wygląda. Nie widac w ogóle tipsa, więc nie wygląda to, tak jak twierdzicie .. "dziwnie". Wprost przeciwnie. Wygląda to bardzo naturalnie. Koleżanki mówią mi często, że mam śliczne paznokcie i nie mogą uwierzyc, że to nie moje naturalnie. Przysięgam Wam. Ale jak nie chcecie, to nie wierzcie. Trudno...
A Tobie jeszcze raz dziękuję.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:50   #21
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

alez nikt ciebie nie atakuje ani nie wysmiewa sie z ciebie..
dziewczyny pisza calkowicie normalnie.
kiniu.. ja nie jestem w stanie sobie wyobrazic, pewnie reszta tez.. jak mozna chodzic z SAMYM, golym tipsem.. nieutwardzonym zelem. czemu? z wielu powodow.. on jest bardzo ekastyczny, wiec przy calkowicie trywialnych czynnosciach latwo uszkodzic paznokiec - wygina sie, odgina etc. przy mechanicznych urazach oderwie sie razem z paznokciem jesli klej jest silny, jesli nie, to odpadnie sam. no co?mamy klamac? przeciez nikt nie robi z ciebie idiotki, jak to powiedzialas, ale ciezko mi sobie wyobrazic, nie sam wyglad, ale jego uzytecznosc. wiem jak niewygodnie chodzilo mi sie przez kilka godzin, nawet nie chce wiedziec jak to wyglada przez kilka dni..
tipsa do uzupelnien trzeba spilowac wlasnie przez wzglad na te kieszonke. sprawia to, ze jest cienszy niz normalne tipsy z drogerii..
rozumiem, ze trzeba sobie radzic. ok, kazda chce byc piekna.. no ale nie za wszelka cene. jesli ci odpowiada taki sposob, ok, natomiast niestety musimy cie rozczarowac, ale nie ma innego sposobu na jego utwardzenie niz akryl/zel .. a to wymaga umiejetnosci.. moze dobry utwardzacz wydluzy czas zywotnosci...

ale prosimy o zdjecie.. wstaw. nikt sie nie nabija, tylko ciekawi nas jak wyglada paznokiec po dluzszym czasie tego co robisz.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:02   #22
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

A ja Cię podziwiam za pomysłowość.
Naprawdę.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:09   #23
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Mozesz wrzucic fotke? Umieram z ciekawosci jak wygladaja twoje paznokcie.

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
wklej fotki, bo strasznie jestem ciekawa jak to wyglada...
Cytat:
Napisane przez koteczek1 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to nie wyobrażam sobie jak to wygląda.
Wyglada to jak przyklejony, opracowany i pomalowany tips.
Co do trwalosci wypowiedziala sie autorka watku.
Ja nigdy tego nie robilam i osobiscie tez uwazam, ze moze to byc strasznie niewygodne. Choc nie musi.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2009-02-04 o 23:11 Powód: lit.
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:12   #24
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Mogę powiedziec tyle, że wygląda tak samo, jak na początku. Nie wygina się, nie odpada. No, po tygodniu owszem jeden odpadnie, czy dwa i później muszę się pozbyc reszty, no ale moim zdaniem nie jest to krótko jak na tipsa na kleju. Nie mogę teraz zdjęcia wkleic, bo po 1. - nie mam teraz ich przyklejonych - tak jak napisałam robię to raz na jakiś czas. A po 2. - nie mam nawet aktualnie tipsów kupionych, żeby przykleic je i po kilku dniach pokazac je Wam. Przykro mi. A co więcej, pomimo, że robiłam je wiele razy, nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło mi się walnąc w coś, żeby jakiś z paznokci odpadł. Tak jak mówię, odpadały mi tylko i wyłącznie po tygodniu, nie szybciej, ale to normalne przecież w takiej sytuacji.
Dobra, nie ważne już. Temat można zamknąc, bo po co o takim dziadostwie i głupocie ludzkiej rozmawiac.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:20   #25
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

no skoro tak to wyglada.. doskonale wiem, ze jak kobicie bieda doskwiera ,a pikna chce byc, to wymysli takie rzeczy, ze czlowieka zatyka!tak wiec tak jak napisalam wczesniej: zainwestuj w dobry ytwardzacz, wyjdzie taniej a moze pomoc. np SH taki w czerownej butelce. jak mialam naturalki to go uzywalam i jest godny polecenia, skoro moje naturalne paznokcie byly bardzo mocno utwardzone po 2 warstwach, to mysle, ze i w tym wypadku powinien znalezc zastosowanie
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 00:46   #26
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

a ja sie spotkałamm z taką praktyką! kuzynka klientki tak robiła sobie pazurki o mało nie umarłam jak zrozumiała co ona ma na mysli jak mowi ze nosi tipsy... ani to trwałe ani profesjonalne, mnie dziwiło tylko ze jak pazurek ciut podrasta i si ezegnie ...to,
ALE!!! przeczytajcie to!
przyszła do mnie dziewczyna, była ok pół roku po studniówce, wiec doswiadczenie z paznokciami miała( juz mi w rozmowie powiedziała ze miała pazurki u KOSMETYCZKI robione) umuwiła sie do mnie na "tipsy" no ok, ja zaczynam robic a on strasznie jęczy, po co pilnik, po co skórki przeciesz sobie wycięła(nic to ze zyletką) a dlaczego to (primer) piecze... ja do akrylu ona w krzyk! pytam zdziwiona jak wyglądała praca u tej kosmetyczki..( ze 40 razy podkresliła ta kosmetyczke, no bo ja tylko pazury robie i trzeba było pokazac kto jest istota nizszego rzędu) okazało się ze pani: nakleiła tips z kieszonka, wyrównała próg, pomalowała, skasowała 60 dyszek po pół godzinie, i powiedziała zeby je potrzymac w goracej wodzie jak zechce zeby odpadły....
Jezeli alusia to sobie sama robi to niech sobie robi, ale zeby kosmetyczka......
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:11   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Dziewczyna robi sobie "bankietowki".

Dobrze wykonane, w zależności od paznokcia naturalnego wytrzymują i 2 tygodnie. Ale moim zdaniem znacznie ingerują w strukture paznokcia.

Tańszy odpowiednik zelu - nie ma.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:58   #28
Kathrinesss
Raczkowanie
 
Avatar Kathrinesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Też się z tym spotkałam tylko że pod nazwą:
TIPSY OKAZJONALNE - 40 zł

To nie wygląda strasznie...na paznokcie nakleja się tips mleczny lub przezroczysty, opracowuje tak jak do przedłużania. Potem pokrywa np. mlecznym lakierem, robi jakieś wzory i całość przykrywa utwardzaczem.
Wytrzymają trochę, ale taki jest ich cel jeśli osoba nie chce "normalnego" przedłużania paznokci - tak na jeden wieczór i pare dni po.

Coś w tym złego?

Edytowane przez Kathrinesss
Czas edycji: 2009-02-05 o 13:02
Kathrinesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:11   #29
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

I ja właśnie w takim celu robiłam moje tipsy.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:14   #30
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Sposób na utwardzenie tipsów.

Wlasnie sobie przypomnialam, ze tu gdzie mieszkam w niektorych salonach wykonuja usluge, ktora sie nazywa PARTY TIPS.
To nic innego jak przyklejone i opracowane tipsy. W tym przypadku jednak sa pokryte jedna cienka warstwa zelu i pomalowane wedlug uznania.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.