Slub w kosciele protestanckim/przyjecie w restauracji/Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 16:03   #1
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049

Slub w kosciele protestanckim/przyjecie w restauracji/Warszawa


Witam wszystkich

Wraz z mezem (jestemy jedynie po slubie cywilnym) planujemy slub w kosciele protestanckim w Warszawie. Zalezy nam aby slub byl dwujezyczny polsko-angielski, gdyz moj maz jest obcokrajowcem.
Zastanawiamy sie nad Warsaw International Church, jednak nie slyszalam nigdy co do niego zadnych opinii.
Czy ktoras z Was doswiadczyla badz slyszala o takim specyficznym slubie? Wlasciwie czekam na wszelkie porady w tym zakresie, gdyz przyznaje, ze zupelnie nie orientuje sie w tym temacie.

Po slubie chcielibysmy urzadzic niewielkie przyjecie weselne na ok. 40-50 osob. Czy znacie jakas niedroga restauracje w Warszawie (badz pod Warszawa), w ktorej mozliwe jest zorganizowanie takiego przyjecia? Polecalibyscie szczegolnie jakies miejsce?

Edytowane przez ololufe
Czas edycji: 2010-05-18 o 16:04
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:49   #2
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Slub w kosciele protestanckim/przyjecie w restauracji/Warszawa

Wprawdzie nie orientuje sie jak jest z restauracjami w warszawie,ale rzucilo mi sie w oczy Lagos u Ciebie w lokalizacji;-)Tak sie sklada ze moj maz tez jest z tamtych stron i rowniez planujemy skromne wesele w nastepnym roku,tak wiec jestem w takiej samej sytuacji,czyli rozmyslania jak bedzie z goscmi,weselem i slubem,bo chyba powinien byc w obydwu jezykach...z tym,ze moj maz jet katolikiem,co nieco ulatwia sprawe.Rowniez jestesmy po cywilnym.Pozdrawiam goraco
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:02   #3
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Slub w kosciele protestanckim/przyjecie w restauracji/Warszawa

Nie pomogę Ci w temacie dwujęzycznego ślubu, ale mogę polecić restaurację. Ja urządzam kameralną kolację po moim ślubie w San Lorenzo. To włoska, bardzo elegancka restauracja, w ktorej czasami bywam i bardzo ją lubię. Jest naprawdę na wysokim poziomie, więc na pewno spodoba się Twoim gościom. Obsługa zna angielski, więc jeżeli mąż i rodzina męża nie mówią po polsku, nie będzie problemu. Na ich stronie na FB znalazłam taką grafikę, która być może trochę przybliży temat (tam zresztą jest bardzo dużo zdjęć restauracji i filmików, wiec możesz sobie obejrzeć wnętrze w sieci).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg san_lorenzo_wesele.jpg (125,6 KB, 5 załadowań)
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.