Długość stosunku seksualnego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 20:23   #31
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Długość stosunku seksualnego

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Może i racja, że jej, ale mogłaby wziąć pod uwagę, że sąsiadom przeszkadzają te hałasy. Zresztą to chyba niezła ignorantka z niej i bez odrobiny honoru - , że"dzieli się", (a raczej udziela się :P), z innymi, obcymi ludźmi, w końcu czymś tak intymnym, jak seks.
Rozumiem, że może się zdarzyć jakiś tam incydent , ale ustawiczne krzyki pomimo upomnień, świadczą o jakimś niezdrowym ekshibicjonizmie współczuję serdecznie!
Hmm.. a ja miałam takiego współlokatora.. przyprowadzał sobie dziunię, a ta w najlepsze "umilała" nam życie. A na moje upomnienia, oboje twierdzili, że to przecież normalne i że mam się nie wtrącać, bo to "ich intymna i osobista sprawa".... Pozbyłam się syfów z mieszkania...
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:40   #32
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Długość stosunku seksualnego

wznawiam wątek...

ale nie po to żebyście się 'chwaliły' ile Wasz stosunek trwa tylko doradziły co mogę zrobić by mój TŻ tak szybko nie dochodził (szybko tzn. 2-3 min;/ a gdy zdarzy sie dłużej to naprawdę już sukces) Kochamy się już jakieś 1,5 roku co najmniej 2 razy w tygodniu... wiem że również się masturbuję, prezerwatyw 'przedłużających stosunek' też już próbowaliśmy ale to nic nie daje... eh i naprawdę nawet mi jest głupio bo po każdym stosunku mnie przeprasza że tak krótko (no ale ja oczywiście zaprzeczam że wcale krótko nie było a było cudownie...)
a więc jakieś rady może macie? (bez głupich komentarzy... bo naprawdę trudno mi było nawet o tym pisać)
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:53   #33
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Długość stosunku seksualnego

w necie jest troche porad, cos o cwiczeniach, ostatecznie seksuolog, ale glebiej sie tym nigdy nie interesowalam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:56   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Długość stosunku seksualnego

Już było wałkowane na forum setki razy.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:42   #35
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Długość stosunku seksualnego

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
wznawiam wątek...

ale nie po to żebyście się 'chwaliły' ile Wasz stosunek trwa tylko doradziły co mogę zrobić by mój TŻ tak szybko nie dochodził (szybko tzn. 2-3 min;/ a gdy zdarzy sie dłużej to naprawdę już sukces) Kochamy się już jakieś 1,5 roku co najmniej 2 razy w tygodniu... wiem że również się masturbuję, prezerwatyw 'przedłużających stosunek' też już próbowaliśmy ale to nic nie daje... eh i naprawdę nawet mi jest głupio bo po każdym stosunku mnie przeprasza że tak krótko (no ale ja oczywiście zaprzeczam że wcale krótko nie było a było cudownie...)
a więc jakieś rady może macie? (bez głupich komentarzy... bo naprawdę trudno mi było nawet o tym pisać)
Głupia sprawa... Może zaproponuj żebyście robili przerwy w trakcie stosunku i zeby podczas nich inaczej Cię zadowalał?
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:33   #36
maly_kociak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Długość stosunku seksualnego

haha..mi najdłuzej to tak: o 1 się" położyliśmy " I do około 11 się zabawialiśmy myślę ze można to traktować jako jeden numerek. ale zdarzają się też szybkie akcje typu w samochodzie, z 20 min, to zależy od wielu czynników.. ale nigdy mi się nie zdażyło krócej niż to 20 min z moim..

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

a co do tego szybkiego dochodzenia.. czasem to nawet zazdroszczę dziewczynom co tak mają ... podkreślam, czasem.. no bo ja mam problem w odwrotną stronę, ja zawsze dochodze przed nim. chciałabym umiec Go szybciej zadowalać
maly_kociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.