Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 10:37   #1351
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Ellmi, a jaki rozmiar wziąć? Młodemu kupuję 110 a tam jakieś dziwne rozmiary
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:11   #1352
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
A jak



O matko, lekarze ostatnio wcale zaufania u mnie nie wzbudzają. Wolą powiedzieć że wszystko ok, zamiast się przyznać, że nie wiedzą co się dzieje. Masakra. Oby mama trafiła w końcu na kompetentnego lekarza!!



Ale fajne, dziękuję!! Zamówię koniecznie.

Pozdrowienia dla cioć
Laurko jaki cud
i Ty bezwstydnie przy niej książkę czytasz??? jak to robisz????
rany ja to mogę zapomnieć o czytaniu
a jak się czujesz?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:26   #1353
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Laurko jaki cud
i Ty bezwstydnie przy niej książkę czytasz??? jak to robisz????
rany ja to mogę zapomnieć o czytaniu
a jak się czujesz?
Dziękujemy Czuję się już ok Marsi słonko, czytam tę książkę od miesiąca po kilka stron podczas karmienia W innym wypadku nie da rady, chyba że zaśnie a ma kto się zająć Michałkiem.
Michał już przeszło 2 tygodnie katar, ja nie wiem już co mu jest. Nie poślę na razie do przedszkola bo się boję powtórki. Dobrze że mama przychodzi to ten mój syn ma się z kim bawić.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:53   #1354
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

hej



Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Jak czytam o tym aliekspresowym szale to mi sie w głowie kręci chyba nie ogarnę, nie bede zakłądac przeciez konta specjalnie w jakims europejskim banku, żeby płacic czy jest szansa, ze jakbym cos chciała bardzo to moge sie podpiac pod któraś z was i dobic targu na priw?
nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
AAa jeszcze Wam powiem, jakim wczoraj tekstem błysnęło dziecię me: ogladamy skoki, loty w zasadzie narciarskie, jeden z zawodników miał upadek, niezbyt ładnie wyglądajacy a młody wypalił: jakby to był nasz kochany Kamil to by nam wszystkim przykro bylo, a tamtemu przeciez nie kibicujemy
proste

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Ale fajne, dziękuję!! Zamówię koniecznie.

Pozdrowienia dla cioć
Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Ellmi, a jaki rozmiar wziąć? Młodemu kupuję 110 a tam jakieś dziwne rozmiary

jaki okruszek

musisz patrzeć na tabelkę, z tego co pamiętam, to się zgadzały wymiary; w tamtym roku zamówiłam 4T dla młodego, na metce jest 110 i są mniej więcej takie, jak 110 z reserved, które teraz nosi; teraz planuję 5T zamówić; jak chcesz, to ci zmierzę te co mamy, jak Fifi wróci z przedszkola, bo w nich poszedł

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 11:58   #1355
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Dziękujemy Czuję się już ok Marsi słonko, czytam tę książkę od miesiąca po kilka stron podczas karmienia W innym wypadku nie da rady, chyba że zaśnie a ma kto się zająć Michałkiem.
Michał już przeszło 2 tygodnie katar, ja nie wiem już co mu jest. Nie poślę na razie do przedszkola bo się boję powtórki. Dobrze że mama przychodzi to ten mój syn ma się z kim bawić.
Słodziak

Powiedzieć Wam coś??
W drogerii naturze do -40%....
Ja sobie właśnie zrobiam listę zakupów kosmetycznych (kolorówka, pielęgnacja itd). Co i gdzie muszę zakupić.. az boję się podliczyć ile muszę kasy szykować.. Tak to jest jak się wszystko naraz kończy

Mozecie polecić jakąś dobra i nie mega drogą maskę do włosów. Nawet ze 2-3, bo ja zawsze na zmianę stosuję.
obecnie stosuję tą, ale chyba nic z moimi włosami nie robi
http://www.rossmann.pl/Produkt/OhMy-...ml,394521,7150
Długi czas stosowałam przeróżne z kallosa, ale chyba już na mnie nie działają.. A moje włosy potrzebują regeneracji i nawilżenia. Nie chcę żadnych oliwek, bo wkurza mnie ich zmywanie..
Jeszcze szampony i maski mi do zapisania zostały
OOO i coś do brwi. Co stosujecie?
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 12:03   #1356
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Sylwietta, teraz własnie płaciłam przez przelewy24 i tam jest do wyboru bank spółdzielczy
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 13:15   #1357
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
Sylwietta, teraz własnie płaciłam przez przelewy24 i tam jest do wyboru bank spółdzielczy
serio? muszę sprawdzic i rozkminic te płatnosci bo mi robicie taką chętkę, że łomatkojedyna....


LAURKO, jaka słodycz
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 14:09   #1358
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Laurko, nasze w rozmiarze 4T (na metce 110) mają 54cm długości i 21cm x2 w pasie na płasko(bardzo dużo gumka się rozciąga), więc patrząc na wymiary, które są podane na aukcji, trochę się nie zgadza i mniejsze wypadają (chyba, ze w praniu się skurczyły); ale ja będę brała w takim razie 6T
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 17:11   #1359
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej





nie ma problemu



proste






jaki okruszek

musisz patrzeć na tabelkę, z tego co pamiętam, to się zgadzały wymiary; w tamtym roku zamówiłam 4T dla młodego, na metce jest 110 i są mniej więcej takie, jak 110 z reserved, które teraz nosi; teraz planuję 5T zamówić; jak chcesz, to ci zmierzę te co mamy, jak Fifi wróci z przedszkola, bo w nich poszedł

Zapisz
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
Laurko, nasze w rozmiarze 4T (na metce 110) mają 54cm długości i 21cm x2 w pasie na płasko(bardzo dużo gumka się rozciąga), więc patrząc na wymiary, które są podane na aukcji, trochę się nie zgadza i mniejsze wypadają (chyba, ze w praniu się skurczyły); ale ja będę brała w takim razie 6T
Dziękuję za zmierzenie

Nelka dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170320_160807.jpg (140,5 KB, 33 załadowań)
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 17:58   #1360
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Słodziak

Powiedzieć Wam coś??
W drogerii naturze do -40%....
Ja sobie właśnie zrobiam listę zakupów kosmetycznych (kolorówka, pielęgnacja itd). Co i gdzie muszę zakupić.. az boję się podliczyć ile muszę kasy szykować.. Tak to jest jak się wszystko naraz kończy

Mozecie polecić jakąś dobra i nie mega drogą maskę do włosów. Nawet ze 2-3, bo ja zawsze na zmianę stosuję.
obecnie stosuję tą, ale chyba nic z moimi włosami nie robi
http://www.rossmann.pl/Produkt/OhMy-...ml,394521,7150
Długi czas stosowałam przeróżne z kallosa, ale chyba już na mnie nie działają.. A moje włosy potrzebują regeneracji i nawilżenia. Nie chcę żadnych oliwek, bo wkurza mnie ich zmywanie..
Jeszcze szampony i maski mi do zapisania zostały
OOO i coś do brwi. Co stosujecie?
Ja ogólnie używam kallosa, ostatnio miałam Gliss kur (nie wiem jak to się pisze dokładnie) jakaś wersja zimowa i była super. I kupuję w Lidlu maskę i szampon Cien z keratyną. Uwielbiam ten zestaw. Robi cuda na włosach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia

Edytowane przez mala_19kw
Czas edycji: 2017-03-20 o 19:16
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:07   #1361
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Z cień mi nie do konca podeszla. Byla ok ale chyba moje włosy potrzebują czegos mocniejszego. A gliss kura mam do psikania bez spłukiwania, lubię... Dzieki





Moja nowa milosc. Filcowanie na sucho. Tsum tsum myszka minie. Nie jest idealna ale jak na pierwszy raz chyba calkiem spoko.. Ciekawe jak długo wytrzyma..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg InstagramCapture_ec8e84d0-5c99-4815-94f0-6e9e8169052d.jpg (815,8 KB, 37 załadowań)
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 19:23   #1362
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Z cień mi nie do konca podeszla. Byla ok ale chyba moje włosy potrzebują czegos mocniejszego. A gliss kura mam do psikania bez spłukiwania, lubię... Dzieki





Moja nowa milosc. Filcowanie na sucho. Tsum tsum myszka minie. Nie jest idealna ale jak na pierwszy raz chyba calkiem spoko.. Ciekawe jak długo wytrzyma..
Ja szamponów cien używam już od lat. Moje włosy je uwielbiają.No a teraz jeszcze tą maskę.

Druga sprawa że Ty masz inną strukturę włosa niż moje. Moje wszystko chłoną 😉 Ale ja oprócz masek stosuje też wcierki i olejki za każdym umyciem. I są super odżywione do tego stopnia że uzyskuje naturalne fale😍
Moje włosy nie były nigdy w lepszej kondycji ale solidnie o nie dbam od grudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:48   #1363
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Nelka 😍😍😍

Ja mam tragiczne włosy 😡 puszą się jak wściekłe, suche są, wywijaja się.. a idz Pan 😡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 19:59   #1364
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Ja w czwartek ide w koncu do fryzjera. Ostatni raz bylam w pazdzierniku. Chyba nie musze mowic jak teraz wygladam 😕
W czwartek ciecie a w piatek moze mi sie uda je pomalowac bo na raz to za dlugo by bylo bez cycunia.
Juz sie nie moge doczekac.

Ellmi - co do banku spoldzielczego to tych bankow jest jak mrowkow. Tzn to jest chyba tak ze jest ten glowny wlasnie i pod niego podczepuone sa wszystkie te pozostałe, juz te konkretne, czyli moj, sylwietty itd. I jak sie wybierze ten spoldzielczy z listy to raczej nas nie polaczy ze naszym, tak mi sie wydaje
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:17   #1365
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Z cień mi nie do konca podeszla. Byla ok ale chyba moje włosy potrzebują czegos mocniejszego. A gliss kura mam do psikania bez spłukiwania, lubię... Dzieki





Moja nowa milosc. Filcowanie na sucho. Tsum tsum myszka minie. Nie jest idealna ale jak na pierwszy raz chyba calkiem spoko.. Ciekawe jak długo wytrzyma..
Bardzo udana minnie



Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ja w czwartek ide w koncu do fryzjera. Ostatni raz bylam w pazdzierniku. Chyba nie musze mowic jak teraz wygladam 😕
W czwartek ciecie a w piatek moze mi sie uda je pomalowac bo na raz to za dlugo by bylo bez cycunia.
Juz sie nie moge doczekac.

Ellmi - co do banku spoldzielczego to tych bankow jest jak mrowkow. Tzn to jest chyba tak ze jest ten glowny wlasnie i pod niego podczepuone sa wszystkie te pozostałe, juz te konkretne, czyli moj, sylwietty itd. I jak sie wybierze ten spoldzielczy z listy to raczej nas nie polaczy ze naszym, tak mi sie wydaje
jeeee urocze
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:45   #1366
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Gojka ty pytałaś, jak radzimy sobie z Olową astmą. Ola na pewno nie ma takiego stanu jak twoja Paulina, łapie infekcje częściej jak wątkowe dzieci. Teraz jak wszystko wyschło po zimie i ten pył jest zawieszony w powietrzu to jest jakaś istna masakra. W nocy kaszle, rano po przebudzeniu zanim wszystko odkrztusi to jej z 15 minut schodzi. Puki co daje radę sobie i nic bardziej się nie rozwinęło. Ma leki na stałe Singular, Immunotrofinę i Aueriusa (dwa ostatnie na przerośnięte migdały). I u niej wchodzi jeszcze alergia na pyłki, wg pierwszej alergolog ma tylko na trawy, jakoś mi się nie widzi. Na szczęście mamy wizytę u super alergologa za 3 tygodnie to może coś powie więcej.
A dlaczego ty nie starasz się o orzeczenie o niepełnosprawności na Paulinę ? Pytam bo właśnie u nas na lokalnej grupie rzuciła mi się dyskusja o pytania dotyczące choroby na komisji.



---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ja w czwartek ide w koncu do fryzjera. Ostatni raz bylam w pazdzierniku. Chyba nie musze mowic jak teraz wygladam ��
W czwartek ciecie a w piatek moze mi sie uda je pomalowac bo na raz to za dlugo by bylo bez cycunia.
Juz sie nie moge doczekac.

Ellmi - co do banku spoldzielczego to tych bankow jest jak mrowkow. Tzn to jest chyba tak ze jest ten glowny wlasnie i pod niego podczepuone sa wszystkie te pozostałe, juz te konkretne, czyli moj, sylwietty itd. I jak sie wybierze ten spoldzielczy z listy to raczej nas nie polaczy ze naszym, tak mi sie wydaje
Wydaje mi się, że serwis do logowania powinien być 1, dla wszystkich
A ja po 17 miesiącach cycania. Tydzień temu odstawiłam mojego cycocholika. W 3 dni zredukowałam pobudki, nocne ( ok 10), poranne karmienie i na noc. Granice mojej cierpliwości dosięgły zenitu, choć uwielbiałam karmienie
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015

Edytowane przez ninagg
Czas edycji: 2017-03-20 o 20:50
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:57   #1367
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ja mam tragiczne włosy 😡 puszą się jak wściekłe, suche są, wywijaja się.. a idz Pan 😡
ja to samo, takie siano na głowie ciągle mopa noszę, to patrzeć na nie nie muszę, ale jak przyjdzie rozpuścić, to porażka

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ellmi - co do banku spoldzielczego to tych bankow jest jak mrowkow. Tzn to jest chyba tak ze jest ten glowny wlasnie i pod niego podczepuone sa wszystkie te pozostałe, juz te konkretne, czyli moj, sylwietty itd. I jak sie wybierze ten spoldzielczy z listy to raczej nas nie polaczy ze naszym, tak mi sie wydaje
no to nie wiem, na spółdzielczych sie nie znam na pewno jest ikonka BPS, a co pod nią, to musiałybyście sprawdzić; a jak nie wyjdzie, to na samym dole, pod wszystkimi bankami jest jeszcze opcja zwykłego przelewu i chyba jak to wybierzesz, to pojawiają ci sie dane i możesz sobie sama przelew zrobić

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:49   #1368
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Właśnie zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na Ali
To nic innego jak takie chińskie allegro
Pstryniu spokojnie możesz wykorzystać męża konto
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 01:04   #1369
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Nina-wow. To szybciutko wam poszlo! Takie kp to z jednej strony wygoda z drugiej umeczenie 😁
W dzien karmimy sie średnio co 3 godz z plusem. Jeszcze do niedawna to bylo co 1,5/2 - masakra. W koncu przeciagnelam te przerwy i pilnuje zeby byly minimum te 3 godz. No a w nocy to juz hulaj dusza 😎 srednio co 2 godz choc teraz np wypadlo 4,5 😱💪👍😀

Mala - a co, zamawialas?
Moze jak mi mlody da to jutro bym zamowila te gabki

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Nina - kuba tez ma aerius od alergolozki i flicotide. Natomiast laryngolog zamienila ten aerius na Xyzal, ponoc duzo mocniejszy czyli lepszy 😎 moze zapytaj sie o ten xyzal...
i od laryngolog tez mieliśmy immuno, mowila wlasnie, ze super dziala na migdaly
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 02:11   #1370
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Nina-wow. To szybciutko wam poszlo! Takie kp to z jednej strony wygoda z drugiej umeczenie 😁
W dzien karmimy sie średnio co 3 godz z plusem. Jeszcze do niedawna to bylo co 1,5/2 - masakra. W koncu przeciagnelam te przerwy i pilnuje zeby byly minimum te 3 godz. No a w nocy to juz hulaj dusza 😎 srednio co 2 godz choc teraz np wypadlo 4,5 😱💪👍😀

Mala - a co, zamawialas?
Moze jak mi mlody da to jutro bym zamowila te gabki

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Nina - kuba tez ma aerius od alergolozki i flicotide. Natomiast laryngolog zamienila ten aerius na Xyzal, ponoc duzo mocniejszy czyli lepszy 😎 moze zapytaj sie o ten xyzal...
i od laryngolog tez mieliśmy immuno, mowila wlasnie, ze super dziala na migdaly
Na pierwszy ogień zamówiłam te gąbki Wyszło mi 16 zł za 100 sztuk. Chciałam kupić na początek 50 ale były jakieś problemy i nie pokazywało przelewy24.
Jutro (jak czas pozwoli) będę domawiać pierdoły 😜
Czuję że zbankrutuje przez tą stronkę teraz zanim naciesze się zamawianiem 😂

Co do wstawania w nocy ,ja nie karmię a czasem wstaje co godzinę także łącze się z karmiącymi w bólu 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia

Edytowane przez mala_19kw
Czas edycji: 2017-03-21 o 02:19
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 04:10   #1371
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Mala - tez sie tego boje, ze zbankrutuje. Wczoraj zamowilam jakies ciyszkowe pie.rdolki dla W na alegro, do tego Gemini za prawie 2 stowy i obiecalam sobie ze do konca miesiaca ban na internetowe zakupy. Obiecanki cacanki 😀

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 04:49 ----------

Przerwa na zmiane pampa i juz jestem spowrotem 🙂
Opisze wam akcje sprzed 15 minut
Akcja nosi tytul - ,,Chyba potrzebuje wiecej snu" 😀
Budzi mnie krecacy sie W. Wystawiam moja tajna mikrobiologiczna bron i jest cisza. Ale jakos mi tak dziwnie, za duzo miejsca w lozku mam. Patrze katem oka, meza nie ma. Patrze drugim katem drugiego oka - swieci sie swiatlo w przedpokoju. Mysle sobie: pewnie dostal sr.aki i siedzi w kiblu 😀 nagle w drzwiach staje w/w obs.raniec 😱 co gorsza w czapce i kurtce 😱😱😱
I w tym momencie pada moje jakze blyskotliwe pytanie - a ty gdzie idziesz? Przeciez dzis niedziela
😅😅😅
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 06:49   #1372
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Nina, u nas tez teraz ciezki czas. Do przedszkola nie puszczam, bo kaszel ja meczy wiec wole miec ka przy sobie i moc szybko zareagować w razie "wu". Zwłaszcza na spacerach. Praktycznie na każdym wziew konieczny, bo strasznie kaszel ja dusi;(



Co do komisji to nie chce jej " brudzić papierów". Pewnie się mylę ale nie chce żeby gdzies kiedys miała jakies problemy z praca czy cos. Bo wierze, ze z tego wyrośnie.. Dodatkowo ja mam strasznego pecha jesli chodzi o takie sprawy i pewnie nie dostanie a tylko się nastresujemy.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:42   #1373
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

w temacie włosów to ja muszę się☠pochwalić że moje cieniuteńkie rozjaśniane na wior wlosy w końcu są ok
przeszłam na farbowanie w salonie, nie robię już tego sama od jakiegoś czasu i widzę różnicę, ponadto moj fryzjer wprowadził nową usługę olaplex- nie wiem czy słyszałyście o tym, to taka nowa metoda, dodaje się składnik w trakcie i po koloryzacji i to zabezpiecza włosy- można nawet dekoloryzować beż grzechu

jeśli chodzi o pielęgnację to zawsze mialam problem- moje włosy nie tolerują kosmetyków drogeryjnych i nieważne czy jest to to loreAL,nive czy kerastase- alergia i strupy
przerzuciłam się☠na ziolową pielęgnację, stosuje głównie Babcie Agafii- szampony, odżywki, oleje, wcierki- nie mam słow, te szampony uleczyły mi skórę głowy i naprawdę poprawiły kondycje włosów, do tego ceny są super.
Raz w tygodniu myję głowę mydłem syberyjskim- duża puszka starczy mi na bardzo długo, częściej nie używam bo to mydlo dość mocno oczyszcza i może wysuszać.
A wczoraj rozpoczęłam romans z nową marką TianDe- też naturalna i jestem zadowolona
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:44   #1374
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Marsi czy Ty mowisz o czarnym mydle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:18   #1375
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Marsi czy Ty mowisz o czarnym mydle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, szajka go polecała i miała racje
jeden minus- to puszczka i trzeba tam łapę wkladać,
fajna konsystencja taka galaretka i mega wydajne to mydlo
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:26   #1376
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
w temacie włosów to ja muszę się☠pochwalić że moje cieniuteńkie rozjaśniane na wior wlosy w końcu są ok
przeszłam na farbowanie w salonie, nie robię już tego sama od jakiegoś czasu i widzę różnicę, ponadto moj fryzjer wprowadził nową usługę olaplex- nie wiem czy słyszałyście o tym, to taka nowa metoda, dodaje się składnik w trakcie i po koloryzacji i to zabezpiecza włosy- można nawet dekoloryzować beż grzechu

jeśli chodzi o pielęgnację to zawsze mialam problem- moje włosy nie tolerują kosmetyków drogeryjnych i nieważne czy jest to to loreAL,nive czy kerastase- alergia i strupy
przerzuciłam się☠na ziolową pielęgnację, stosuje głównie Babcie Agafii- szampony, odżywki, oleje, wcierki- nie mam słow, te szampony uleczyły mi skórę głowy i naprawdę poprawiły kondycje włosów, do tego ceny są super.
Raz w tygodniu myję głowę mydłem syberyjskim- duża puszka starczy mi na bardzo długo, częściej nie używam bo to mydlo dość mocno oczyszcza i może wysuszać.
A wczoraj rozpoczęłam romans z nową marką TianDe- też naturalna i jestem zadowolona
A ja znowu nie mogę ziołowych,naturalnych rzeczy do włosów stosować bo wtedy robi mi się siano na głowie.

Olaplex składa się z trzech kroków. Pierwszy stosuje się u fryzjera właśnie a kolejne dla podtrzymania efektu można w salonie a można w domu. Podobno wtedy są super efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:27   #1377
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Marsi w takim razie mam zupełnie inne wymagania jesli chodzi o włosy. Bo np po babci agafi dostałam takie lupiezu ze szok..

Z szamponów to fajny dla moich wlosow jest Garnier fructis zielony jasny. Ujdzie jeszcze pomarańczowy. A najlepszy z biovaxu czarny kawiorowy. Tylko troche drogi. Mam włosy do polowy lopatki i myje codziennie..



Często chwalony jest z babydream mi tez nie sluzy. Mam straszne siano na glowie po nim..

Moje włosy chyba lubią silikony i inna chemie..



Właśnie tez mnie to mydlo zaineresowalo. bo kiedys czytałam o jakimś chyba wlansie czarnym i planowałam zakup. Ale zapomniałam.. Dzieki za przypomnienie. Pokażesz jakie używasz?
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:42   #1378
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Nina, u nas tez teraz ciezki czas. Do przedszkola nie puszczam, bo kaszel ja meczy wiec wole miec ka przy sobie i moc szybko zareagować w razie "wu". Zwłaszcza na spacerach. Praktycznie na każdym wziew konieczny, bo strasznie kaszel ja dusi;(



Co do komisji to nie chce jej " brudzić papierów". Pewnie się mylę ale nie chce żeby gdzies kiedys miała jakies problemy z praca czy cos. Bo wierze, ze z tego wyrośnie.. Dodatkowo ja mam strasznego pecha jesli chodzi o takie sprawy i pewnie nie dostanie a tylko się nastresujemy.
Papierów jej nie brudzisz, moja mama brała na siostrę jak miała zeza. Przeszła 2 operacje potem jeszcze 2 lata na rekonwalescencję i już nie przyznali jej niepełnosprawności. Moja ciotka brała pielęgnacyjny, bo kuzyn miał źle ucho ukształtowane. Jak skończył 18 to już nie stawała na komisji tylko poszła do pracy a młody do pracy. Jak wczoraj czytałam tą dyskusję to lekarze przyznają opiekę, kiedy dzieciaki nie mają takiej ostrej tej astmy jak w waszym przypadku. Jak dziecko ma duszności takie jak Paulina to przyznają opiekę bez kiwnięcia palcem. Kiedyś wyrośnie to na którejś z kolei komisji Ci nie przyznają opieki i tyle temat będzie zamknięty. A ty jak nie możesz teraz iść do pracy bo wymaga stałej opieki to później będziesz miła podkładkę, jak pójdziesz na rozmowę i pracodawca spyta czemu miałaś taką przerwę w karierze zawodowej.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Nina-wow. To szybciutko wam poszlo! Takie kp to z jednej strony wygoda z drugiej umeczenie 😁
W dzien karmimy sie średnio co 3 godz z plusem. Jeszcze do niedawna to bylo co 1,5/2 - masakra. W koncu przeciagnelam te przerwy i pilnuje zeby byly minimum te 3 godz. No a w nocy to juz hulaj dusza 😎 srednio co 2 godz choc teraz np wypadlo 4,5 😱💪👍😀

Mala - a co, zamawialas?
Moze jak mi mlody da to jutro bym zamowila te gabki

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Nina - kuba tez ma aerius od alergolozki i flicotide. Natomiast laryngolog zamienila ten aerius na Xyzal, ponoc duzo mocniejszy czyli lepszy 😎 moze zapytaj sie o ten xyzal...
i od laryngolog tez mieliśmy immuno, mowila wlasnie, ze super dziala na migdaly
Ja miałam już dość, zwłaszcza nocy, bo to nie było jedzenie tylko cycolenie. Pierwsza noc to była masakra, 1,5 h płaczu i zawodzenia. Drugiej zaakceptował bidon z wodą, z każdą było coraz lepiej. Dziś już kolejna noc przespana od 8.15 co prawie 6 plus dospał u nas w łóżku do 7.
Immunotrofina to teraz jest normalnie bez recepty, to kupuję dalej. My mamy skierowanie na zabieg, ale raczej się nie zdecyduję, zwłaszcza po tym co wczoraj przeczytałam. Muszę poszukać innego laryngologa, który nie tylko umie wycinać tylko też umie leczyć migdały. Zapytam o ten Xsyzal, dzięki że mówisz.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:05   #1379
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

hej

z okazji pierwszego dnia wiosny dostałam w końcu decyzję w sprawie 500+ rok bez kilku dni zajęło im rozpatrzenie sprawy
Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:08   #1380
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

z okazji pierwszego dnia wiosny dostałam w końcu decyzję w sprawie 500+ rok bez kilku dni zajęło im rozpatrzenie sprawy
Zapisz
Ale to pewnie dlatego że tż jest za granicą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 12:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.