Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-17, 08:45   #421
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A ktoś robił epilację laserem Versus II?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 11:37   #422
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja również chodzę na depilację laserową laserem diodowym właśnie - teżsłyszałam, że jest najlepszy. Mam wlosy meeeega grube i ciemne.

Obecnie mam za sobą 5 serii (całe nogi, pachy i bikini głębokie) - efekty są, aczkolwiek to jeszcze nie to, co chcę uzyskać.
Na zabiegi chodzę co 4 tygodnie, raz zrobiłam przerwę dwumiesięczną, co ponoć osłabiło efekt, gdyż serie powinny być robione systematycznie.

Zobaczymy, ile jeszcze mi zejdzie - najlepszy efekt mam na bikini, wzgórek łonowy jest praktycznie gładki!! Z jednej strony mam tatuaż i tam laserem najechać nie wolno - więc idealnie widzę tą różnicę.

W drugiej kolejności jestem zadowolona z paszek, bo mało tam zostało, ale na nogach jednak mimo gołych placków, włosów jest wciąż sporo.
__________________
Amanda Niedrich BLOG
mandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 23:18   #423
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Ja również chodzę na depilację laserową laserem diodowym właśnie - teżsłyszałam, że jest najlepszy. Mam wlosy meeeega grube i ciemne.

Obecnie mam za sobą 5 serii (całe nogi, pachy i bikini głębokie) - efekty są, aczkolwiek to jeszcze nie to, co chcę uzyskać.
Na zabiegi chodzę co 4 tygodnie, raz zrobiłam przerwę dwumiesięczną, co ponoć osłabiło efekt, gdyż serie powinny być robione systematycznie.

Zobaczymy, ile jeszcze mi zejdzie - najlepszy efekt mam na bikini, wzgórek łonowy jest praktycznie gładki!! Z jednej strony mam tatuaż i tam laserem najechać nie wolno - więc idealnie widzę tą różnicę.

W drugiej kolejności jestem zadowolona z paszek, bo mało tam zostało, ale na nogach jednak mimo gołych placków, włosów jest wciąż sporo.

Hmm... każdy zabieg robiony był co 4 tygodnie? Wydaje mi się jednak, że jeśli robiłabyś 10-12 tygodniowe odstępy - rezultaty byłyby lepsze.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 12:10   #424
agnes284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja mam pytanie
przed 1 zabiegiem trzeba ogolić się tak a przed 2 zabiegiem tez musimy się ogolić i jak często trzeba się udać do salonu na laser ??? dziękuje za odpowiedzi
agnes284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 22:42   #425
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnes284 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie
przed 1 zabiegiem trzeba ogolić się tak a przed 2 zabiegiem tez musimy się ogolić i jak często trzeba się udać do salonu na laser ??? dziękuje za odpowiedzi
No tak, przed każdy zabiegiem daną partię musisz mieć ogoloną -maszynką.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:48   #426
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cześć Dziewczyny, mam kilka pytań odnośnie depilacji laserowej.

1. Czy słyszałyście coś o laserze Motus? Ostatnio mi się obiło, że to obecnie najlepszy laser na rynku no i jestem ciekawa ile w tym prawdy, czy któraś z was miała już okazję testować.

2. Moje włosy są brązowe, a ja sama jestem blondynką i mam zwykły odcień cery/skóry. Nie jestem ani ciemna ani blada, czy laser zadziała? Wiem, że najlepiej to byłoby mieć bladą cerę i czarne włosy, a moje właśnie takie brązowe są.
Edit: No i niby na takie sytuacje jest dobry laser Motus właśnie.

3. Ostatnio wyskakuje mi tych włosów co raz więcej, czy najpierw powinnam sprawdzić gospodarkę hormonalną? Czy jeżeli dzisiaj ją ureguluję, a za 5 lat znowu w niej coś będzie szwankować to włosy odrosną? Przecież nie powinny, bo mieszki zostały zniszczone, jak to jest?

4. Jakie salony polecacie we Wrocławiu? I co zrobić jeżeli osoba przeprowadzająca zabieg powie mi abym przyszła po 4 czy 5 tygodniach? Mam się kłócić, że minimum powinno być 6? Czy może to indywidualna kwestia?

5. Czy jeżeli zgolę wąsa przed zabiegiem to nie sprawi to, że wyrosną mi za chwilę ciemne włosy tam gdzie ich nie miałam? Bardzo się tego boję. Czy mogę poprosić o golenie osobę przeprowadzającą zabieg?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2018-05-03 o 10:53
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 16:16   #427
KasiulaDE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

O laserze Motus nie słyszałam. Czytałam, że dobre są lasery diodowe, a na jasno brązowe włoski jest dobry laser Mediostar Next . Ja na nim mam zabiegi. A jeszcze lepiej na wersji Mediostar Next Pro. xxx we Wrocławiu. Pisali o nim w czasopiśmie Gala oraz Glamour z kwietnia jako najlepszy i najnowszy na rynku. Mogę potwierdzić super efekt

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Tylko ja akurat mam w miarę ciemne owłosienie... Ale w tych czasopismach pisali, że to najnowszy laser i też działa na jaśniejsze włosy. Np brąz i delikatniejsze. Ja mam ciemne grube efekt genialny. Polecam wersję PRO tego lasera czyli najnowsza

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Na jasne włoski. Tą nowszą wersje, może też Ci zadziała jak tak piszą. No mi na ciemne działa mega. A tą nowsza wersja na każdy rodzaj włosa tak w tych gazetach pisało z kwietnia 2018, jestem na bieżąco, bo sama o tym czytałam. Bo muszę się całkowicie oporządzić do porodu na gładko. Bo planuje starać się o dziecko i

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-07-13 o 09:49 Powód: reklama
KasiulaDE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 02:21   #428
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja jestem po 3 zabiegu na ligh sheer, ale ten 3 byl 2 3 dni temu wiec wypowiem sie o 2. nogi: wloski nadal sa, ale musze poiedziec, ze sie oslabily, bo ogolenie ich zajmuje mi teraz 10 minut a nie jak przedtem 30 minut bo ciagle maszynka byla zapchana wloskami. bikini glebokie: wloski znacznie sie oslabily i tez latwiej je ogolic i nie kluja jak wyrastaja sa bardziej miekkie nawet jesli urosna kilka mm. natomista wzgorek dalej ma twarde wloski, ale na 2 serii zwiekszylysmy moc i pojawily sie male placki. teraz na 3 jeszcze bardziej zwiekszylismy moc...czekam na efekty teraz. Mam nadzieje, ze teraz je ruszy. zastanawiam sie, zeby dolaczyc jeszcze pachy. w kazdym razie nie zaluje.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 12:20   #429
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agnes284 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie
przed 1 zabiegiem trzeba ogolić się tak a przed 2 zabiegiem tez musimy się ogolić i jak często trzeba się udać do salonu na laser ??? dziękuje za odpowiedzi
Każdorazowo przed zabiegiem należy ogolić włoski. Jeżeli chodzi o czas odstępów między zabiegami to zależy od specyfikacji lasera. Aczkolwiek, najczęściej jest to 4 -6 tygodni dla małych partii oraz 8-10 dla dużych.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajna91rok Pokaż wiadomość
Ja byłam na laserze Vectus w Gdansku i po 2 zabiegach efekt jest oszalamiajacy! A myslalam, ze bedzie gorzej. Oczywiscie golilam sie przed, bo takie bylo zalecenie. A i sie spocilam i bylo mi troche wstydniawo, ale zespol wyrozumialy i wiedza, ze to normalne
Również polecam Vectus
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:34   #430
agg_sza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam, pytanie może i głupie ale nie mam doświadczenia a też nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czy podawane w cennikach ceny zabiegów na uda, ręce i tym podobne dotyczą obu kończyn czy tylko jednej i cenę należy pomnożyć razy dwa?
agg_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 16:38   #431
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez agg_sza Pokaż wiadomość
Witam, pytanie może i głupie ale nie mam doświadczenia a też nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czy podawane w cennikach ceny zabiegów na uda, ręce i tym podobne dotyczą obu kończyn czy tylko jednej i cenę należy pomnożyć razy dwa?
Spokojnie, dotyczą obu kończyn. Zarówno przód i tył
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 18:20   #432
Martyna1620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczy! Czy syszaluscie kiedys o metodzie Diolaze? Czy to dziala, czy nie warto sie ta metoda interesowac?

Edytowane przez Martyna1620
Czas edycji: 2018-06-27 o 18:21
Martyna1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 20:10   #433
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

jestem do drugim zabiegu motusem na cale nogi i cale bikini. Efekt bardzo sredni... mam nadzieje, ze musi minac troszke czasu, ale na razie to niewiele sie zmienilo
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 11:18   #434
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała robiony zabieg laserem Mediostar? Jak wrażenia?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 17:55   #435
Pysia08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Post Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety odnośnie depilacji laserowej, która posłuży mi do napisania mojej pracy magisterskiej

https://www.survio.com/survey/d/C3F8P8A3O4L4B5B7Q


Jestem kosmetologiem wiec jeśli macie jakieś pytania to chętnie pomoge
Pysia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 20:44   #436
Pan91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam drogie panie



Przeglądając internet natknąłem się na wasze forum.
Zakradłem się i poczytałem troszeczkę o waszych losach z laserem.


Mam na imię Łukasz i jestem mega zarośnięty, karnacje mam jasną, czarne podwójne włoski z jednej cebulki. Odważyłem się na laser dla estetyki, mam dość moich zarośniętych pleców.



Jestem po trzeciej serii zabiegów LightSheer Duet (plecy, brzuch, klatka) i raz na szyje (z mojej winy tylko raz bo opaliłem się słoneczkiem i musiałem odpuścić)



Pierwsza seria - bolało, efekt wypadanie i obudzenie nowych włosków, wizualnie bez zmian. Po dwóch dniach wysyp malutkich bąbli, później pozostają male czerwone kropki (brzydko to wygląda jak ospa) ale po dwóch tygodniach nie mam śladu.


Druga seria - bolało ciut mniej, efekt przerzedzenia oraz znikome miejsca bez włosków, wizualnie slaby efekt. Standard bąble.


Trzecia seria - kosmetyczka zdziwiona ze jeszcze tyle mam owłosienia, ustawienia lasera te same ale bul znośny, efekt minęło 7 dni włoski wypadają, przerzedziły się bardziej, wizualnie dopiero teraz widzę poprawę. Czerwone kropki właśnie się goja/znikają.


Czwarta seria ma być już na podwójnych 'strzałach lasera' w jedno miejsce, zimne okłady po strzale standard, pani kosmetyczka miła i podchodzi do tego profesjonalnie, wiec dodatkowo biorę bikini (wiem ze będę zestresowany i wyglądał jak zboczeniec bo zdrowo się odżywiam i do tego sport, wiec erekcja murowana, nie wiem czy nie zrezygnuje w ostatniej chwili). Obecnie gole się trymerem do ciała QUIGG BG2-PL, jest świetny, nie podrażnia i jest mega bezpieczny do golenia 'przyrodzenia'.


Dla odmiany wprowadzam TESTOSTERON na temat depilacji.
Łącze się z wami w bólu laserowego kucia.


PS. Ogolone jajeczka+jazda rowerem=akupunktura
Pan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 10:59   #437
denova_04
Przyczajenie
 
Avatar denova_04
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Na takiej depilacji byłam w Gdyni na powstania styczniowego zaraz chyba jak się otwierali. I tam mają laser vectus, podobno jeden z lepszych jak nie najlepszy i faktycznie coś w tym musi być, bo nogi gładkie, a zabieg już spory czas temu był
denova_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 20:06   #438
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

możecie polecić dobry salon w Warszawie, bo jest tyle tego już powoli sama nie wiem na który się zdecydować
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 11:48   #439
sofii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej dziewczyny, chodzę na laser Light Sheer od ponad roku. Depiluję bikini głębokie, nogi całe i ręce. Zabiegi mam co 8 tyg. od czerwca przerwałam depilację rąk i nóg ze względu na opalenie skóry. I niestety na tą chwilę na nogach odrosło mi 40% włosków w tym połowa cienka i delikatna, która nie może przebić się przez skórę i w nią wrasta. Moje nogi to istny koszmar, całe w drobnych krostkach, powrastanych włoskach i od próby wygniatania ich w stanach zapalnych. Mam wrażenie że mam gorszą tragedię na nogach niż jak miałam włosy i musiałam codziennie golić. Jestem załamana, czy ktoś spotkał się z podobnym problemem wrastania po depilacji laserowej? Podobno laser pomaga na wrastające włoski tymczasem u mnie efekt odwrotny. Dodam że zabiegów na nogi miałam 5 i byłam już bardzo zadowolona, włosy znikły w 80%. Niestety po przerwaniu na czas letni odrosły i zrobiły mi właśnie taką krzywdę. Pani w salonie zdziwiona moim problemem, mówi że nie spotkała się z takim efektem. Jestem załamana bo wydałam tyle kasy a efekt tragiczny. Nie wiem czy kontynuować zabiegi od jesieni ponownie czy dać sobie spokój?? Help
sofii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-18, 14:10   #440
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez denova_04 Pokaż wiadomość
Na takiej depilacji byłam w Gdyni na powstania styczniowego zaraz chyba jak się otwierali. I tam mają laser vectus, podobno jeden z lepszych jak nie najlepszy i faktycznie coś w tym musi być, bo nogi gładkie, a zabieg już spory czas temu był
Zapraszamy ponownie na wykonanie całej serii zabiegowej i cieszenie się efektami gładkiej skóry
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:09   #441
MartynaWr
Przyczajenie
 
Avatar MartynaWr
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Korzystałam z zabiegów depilacji laserowej bikini i depilacji nóg. Jestem zadowolona z efektów. Wykonałam łącznie 7 zabiegów na każdą partię i moja skóra jest idealnie gładka! Na depilację chodziłam do Laser Delux we Wrocławiu. xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-10-15 o 13:01 Powód: link
MartynaWr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 19:44   #442
paulinka365
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja chodziłam na serię zabiegów xxx i naprawde polecam, wkońcu ni emusze co dwa dni sie golić

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-10-19 o 10:38 Powód: link, reklama
paulinka365 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 09:16   #443
paulina843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja dopiero zaczynam przygodę z depilacją laserową. Za mną na razie 2 zabiegi, i już widzę różnicę. Co prawda odrastają mi jeszcze włoski, ale nie tak szybko i są słabsze. Ja chodzę na xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-10-31 o 09:59 Powód: link
paulina843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 12:21   #444
AniaMazepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A ktoś był w Myskin jak to wygląda?
AniaMazepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 19:53   #445
pati753
Ciekawa
 
Avatar pati753
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja chodzę i naprawdę warto. Zabieg nic nic nie boli a efekty naprawdę widać
pati753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 17:14   #446
luskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem po dwóch zabiegach depilacji laserowej.. włosy wypadły po pierwszym i drugim zabiegu jednak teraz odrosły praktycznie wszystkie... Czy warto kontynuować depilację czy w moim przypadku nie zda to egzaminu? Miał ktoś tak?
luskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 19:04   #447
ingunia954
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Depilacja laserowa jest skuteczna dopiero po kilku zabiegach, ponieważ uszkadza cebulki. 2 zabiegi to stosunkowo mało, dlatego na chwilę obecną odrastają włoski. Ale fakt, że powinno być ich mniej i powinny być znacznie słabsze. A gdzie chodzisz na tą depilację laserową? Może warto zmienić klinikę. Poczytaj na stronie xxx jest dokładnie opisane ile warto wykonać zabiegów i jak to wygląda.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2019-03-01 o 14:00 Powód: link
ingunia954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 06:45   #448
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ingunia954 Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa jest skuteczna dopiero po kilku zabiegach, ponieważ uszkadza cebulki. 2 zabiegi to stosunkowo mało, dlatego na chwilę obecną odrastają włoski. Ale fakt, że powinno być ich mniej i powinny być znacznie słabsze. A gdzie chodzisz na tą depilację laserową? Może warto zmienić klinikę. Poczytaj na stronie xxx jest dokładnie opisane ile warto wykonać zabiegów i jak to wygląda.

Skuteczność depilacji laserowej jest warunkowana cyklem wzrostu włosa. Usuwane są wszystkie włosy w anagenie a na ciele w tej fazie wzrostu znajduje się około 30% włosów, stąd potrzeba serii zabiegów.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:38   #449
gosiaczek00772
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek00772
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Depilację laserową jak najbardziej polecam każdemu, kto się jeszcze waha czy warto czy nie i z czystym sumieniem polecam. Jestem po depilacji nóg i bardzo sobie chwale.
gosiaczek00772 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 12:01   #450
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jeżeli chodzi o szybkość uzyskania pożądanych efektów, to jest to bardzo indywidualna kwestia, jedna osoba będzie mogła cieszyć się gładką, miłą w dotyku skórą już po 3 seriach depilacji laserowej, a inna po 5. Nie można się zrażać po jednym zabiegu, pamiętajmy, że wtedy wypada tylko część włosków, warto być cierpliwym, bo tak naprawdę po kilku miesiącach mamy już spokój na lata.
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.