ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 06:28   #3511
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

myślę, ze za mała ochrona
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 21:32   #3512
anusia9292
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
GG do anusia9292
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kurcze dziewczyny wy stosujecie acne derm na nasilony trądzik czy tylko pojedyńcze wypryski? bo ja mam straszny trądzik, ostatnio mnie tak wysypało, że zbiera mi się na płacz. do ludzi nie wyjdę bez pudru, bo naprawdę wygląda to okropnie wręcz obrzydliwie (białe i czerwone wielkie krosty) czyli w takiej sytuacji muszę czekać do jakiegoś dłuższego wolnego (przerwa świąteczna)? bo dziewczyny pisały, że nie można na niego stosować z fluidem, i w końcu sama się pogubiłam. używacie pudru na niego czy nie? przepraszam na pewno powtórzyłam pytanie, ale nie chce mi się przegladać całego wątku, tyle tego jest :O aha i jeszcze niektóre piszą, że na receptę, niektóre, że nie, więc jak to jest?

Edytowane przez anusia9292
Czas edycji: 2010-11-28 o 21:33
anusia9292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:19   #3513
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anusia9292 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny wy stosujecie acne derm na nasilony trądzik czy tylko pojedyńcze wypryski? bo ja mam straszny trądzik, ostatnio mnie tak wysypało, że zbiera mi się na płacz. do ludzi nie wyjdę bez pudru, bo naprawdę wygląda to okropnie wręcz obrzydliwie (białe i czerwone wielkie krosty) czyli w takiej sytuacji muszę czekać do jakiegoś dłuższego wolnego (przerwa świąteczna)? bo dziewczyny pisały, że nie można na niego stosować z fluidem, i w końcu sama się pogubiłam. używacie pudru na niego czy nie? przepraszam na pewno powtórzyłam pytanie, ale nie chce mi się przegladać całego wątku, tyle tego jest :O aha i jeszcze niektóre piszą, że na receptę, niektóre, że nie, więc jak to jest?
Ja stosuję na pojedyncze wypryski, ale wiem, że niektórzy aplikują acne derm na całą twarz Ja tego sposobu nie polecam, bo maść wysusza straszliwie, nawet przy stosowaniu supernawilżaczy

Acne derm można używać 2x dziennie, ale na maść nic już nie należy nakładać - żadnego innego kremu, podkładu, pudru itp.

Jest dostępna bez recepty, używam wieczorem, rano intensywnie się nawilżam i filtruję I tą metodę polecam , jeśli uznasz, że to za mało, zawsze po świętach możesz zacząć używać go 2x dziennie albo wprowadzić jakieś inne kwasy
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-11-28 o 22:21
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 17:44   #3514
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie wizażanki, jestem tu nowa więc wybaczcie braki w edukacji i liczne pytania. Stosuje obecnie Atrederm i czy mogłabym go stosowac na zmianę z Acne dermem ? Czy to przyniosłoby więcej szkody niż pożytku ? ( na dzień oczywiście filtry, choć jak pozostaje cały dzień w domu to sobie odpuszczam i regularne nawilżanie w dużych dawkach ) liczę na pomoc
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:34   #3515
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki, jestem tu nowa więc wybaczcie braki w edukacji i liczne pytania. Stosuje obecnie Atrederm i czy mogłabym go stosowac na zmianę z Acne dermem ? Czy to przyniosłoby więcej szkody niż pożytku ? ( na dzień oczywiście filtry, choć jak pozostaje cały dzień w domu to sobie odpuszczam i regularne nawilżanie w dużych dawkach ) liczę na pomoc
Możesz, ale po co skoro oba mają w składzie kwasy, więc takie samo działanie. Może Ci dodatkowo podrażnić buzię nadmiar tych maści złuszczających czy płynów.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:17   #3516
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki, jestem tu nowa więc wybaczcie braki w edukacji i liczne pytania. Stosuje obecnie Atrederm i czy mogłabym go stosowac na zmianę z Acne dermem ? Czy to przyniosłoby więcej szkody niż pożytku ? ( na dzień oczywiście filtry, choć jak pozostaje cały dzień w domu to sobie odpuszczam i regularne nawilżanie w dużych dawkach ) liczę na pomoc
a dlaczego w domu niet?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:10   #3517
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
a dlaczego w domu niet?
A po co filtry na twarz w domu?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 19:43   #3518
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
A po co filtry na twarz w domu?
w celu ochrony przed promieniowaniem uva, ktore przechodzi przez szyby, zaluzje itp.
przy uzywaniu atre skora schodzi platami i uzywanie filtra jest obowiazkiem, co zreszta pisze na ulotce tego leku na recepte.
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:13   #3519
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w celu ochrony przed promieniowaniem uva, ktore przechodzi przez szyby, zaluzje itp.
przy uzywaniu atre skora schodzi platami i uzywanie filtra jest obowiazkiem, co zreszta pisze na ulotce tego leku na recepte.
Acne derm czy atrederm bo to co innego, wątek jest o acne derm. Dla mnie to ogromna przesada stosować filtry w domu. Ale jak kto woli.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:29   #3520
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Acne derm czy atrederm bo to co innego, wątek jest o acne derm. Dla mnie to ogromna przesada stosować filtry w domu. Ale jak kto woli.
to, ze to sa dwa rozne leki to wiem, jednak moja wypowiedz odnosila sie do (zeby nie bylo kolejnej niescislosci napisze przeczytaj pogrubione) :
Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki, jestem tu nowa więc wybaczcie braki w edukacji i liczne pytania. Stosuje obecnie Atrederm i czy mogłabym go stosowac na zmianę z Acne dermem ? Czy to przyniosłoby więcej szkody niż pożytku ? ( na dzień oczywiście filtry, choć jak pozostaje cały dzień w domu to sobie odpuszczam i regularne nawilżanie w dużych dawkach ) liczę na pomoc
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:15   #3521
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dagna juz wiem ocb
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 10:02   #3522
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie już piszę czemu w domu nie używam filtrów, głównie przez to, że nie jestem filtromaniaczką i wyznaje zasadę, że nadmiar też nie służy, a raczej nie popadam w skrajności wiem, że pewnie 99% wizażanek mnie "zjedzie" za takie nieodpowiedzialne podejście, ale do tej pory nie używałam ani kwasów ani filtrów i plam się nie nabawiłam, ale moja świadomość pod tym względem wzrosła. Oraz jeszcze nie znalazłam swojego idealnego filtra ( cera tłusta i trądzikowa ) i strasznie niekomfortowo się czuję z filtrem na twarzy.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 14:20   #3523
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

anielska diablico popieram Cię, dla mnie to filtr w domu to już przesada, ale każdy robi jak uważa.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 15:39   #3524
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie już piszę czemu w domu nie używam filtrów, głównie przez to, że nie jestem filtromaniaczką i wyznaje zasadę, że nadmiar też nie służy, a raczej nie popadam w skrajności wiem, że pewnie 99% wizażanek mnie "zjedzie" za takie nieodpowiedzialne podejście, ale do tej pory nie używałam ani kwasów ani filtrów i plam się nie nabawiłam, ale moja świadomość pod tym względem wzrosła. Oraz jeszcze nie znalazłam swojego idealnego filtra ( cera tłusta i trądzikowa ) i strasznie niekomfortowo się czuję z filtrem na twarzy.
nie uzywajac kwasow ciezko dorobic sie przebarwien diablica, to Ty wkoncu uzywasz atredermu jak pisalas w 1 poscie,czy nie? jezeli ktos decyduje sie na kwaszenie to,ale niestety w parze musi zawsze isc wysoki filtr i to zarowno w domu jak i na dworze. ja tez nienawidze filtrowac sie no,ale trudno - musze. i nie jestem zagorzala (tez niestety..) filtromaniaczka,bo atre uzywam po dlugiej przerwie od ponad miesiaca i wczoraj dalam ostatni raz na buzke filtrowac zamierzam sie do konca stycznia.

rowniez cierpie na tradzik i po przetestowaniu kilku filtrow najlepszym okazal sie ten. bieli jak jasna cholera, ale przynajmniej nie zatyka porow i nie powoduje smug jak avenka
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:33   #3525
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ta soraya stabilna?

ja tam uważam mimo wszystko, że w domu filtra nakłądać nie potrzeba.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:38   #3526
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

filtr w domu to przesada- po pierwsze, filtr to też chemia, a im mniej chemii tym lepiej dla skóry... owszem promienie UV przechodzą przez szyby, żaluzje(niedługo pewnie jeszcze się dowiem, że przez ściany), ale ileż tego przeniknie do skóry, kiedy siedzę w domu? przecież nie jestem non stop przy oknie cały dzień, przemieszczam się... to już zakrawa na lekką manię. przecież filtry to też nie są jakieś same dobroczynne składniki prawda?więc po co się nimi faszerować niemalże non stop?
żeby nie było-kiedyś rozmawiałam na ten temat z pewną dr kosmetologii i dermatologii- to głównie jej opinia, ubrana tylko w moje mniej "naukowe" słowa
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:48   #3527
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam.dopiero dzisiaj założyłam konto na wizażu i nie jestem jeszcze całkowicie w temacie-AD.Maść kupiłam 2 dni temu.smaruje sie na noc i jak wczesniej ktos pisał rownież nie stosuje filtrów.nie wiem czy przez to stan mojej skóry sie nie pogorszy(mam przebarwienia po krostach).Wiec tam myje twarz osuszam i za jakis czas smaruje AD.troche swędzi.Czy ktos może rózniez stosuje taka metode?jeśli tak czekam na opinie
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 22:45   #3528
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tak, stabilna
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 07:45   #3529
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
Witam.dopiero dzisiaj założyłam konto na wizażu i nie jestem jeszcze całkowicie w temacie-AD.Maść kupiłam 2 dni temu.smaruje sie na noc i jak wczesniej ktos pisał rownież nie stosuje filtrów.nie wiem czy przez to stan mojej skóry sie nie pogorszy(mam przebarwienia po krostach).Wiec tam myje twarz osuszam i za jakis czas smaruje AD.troche swędzi.Czy ktos może rózniez stosuje taka metode?jeśli tak czekam na opinie
Od umycia czekaj minimum 15minut i wtedy nakładaj maść, pozatym kładź ją na noc najlepiej no i filtr 50+.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 10:58   #3530
kasiabrunetka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam ja również używam acne derm, zużyłam już 4 tubki (jedna wystarcza mi na 2tyg) i mogę już coś powiedzieć na temat tego specyfiku. Na początku stosowania bylam zachwycona- nie wyskakiwaly mi zadne nowe krosty, niestety po jakims miesiacu wysypało mnie konkretnie;( teraz jest już o wiele lepiej jak pojawi sie krostka to taka malutka ropna ale szybko sie goi wiec mnie to nie przeraża pewnie skóra sie jeszcze dokładnie nie oczyscila.. jesli chodzi o przebarwienia to.. niestety.. nie zmienily sie.. a o nie najbardziej mi chodzilo.. czolo mam gladkie wszystkie podskórne krosty wyszly na wierzch i zostalo po nich jedynie niemile wspomnienie ale moje policzki.. masakra.. mam jeszcze pelno malutkich czerwonych kropek.. zamierzam jeszcze zuzyc kilka tubek ale jak nie pomoga to wtedy moze jakis inny kwas? co do luszczenia to akurat mnie ominelo moze dzieki nanobase i cicalfate avene.. wkazdym razie o nawilzenie i regeneracje bardzo dbam będe informowac na bieząco o poprawie stanu moich przebarwien
kasiabrunetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:25   #3531
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a mozna acne derm z brevoxylem stosowac???
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:45   #3532
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tyskaczcz Pokaż wiadomość
a mozna acne derm z brevoxylem stosowac???
Mozna, ale odstęp czasowy między jednym a drugim musi być, albo jeden rano, drugi na wieczór. patrz żeby skóry mocno nei wysuszyło.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:11   #3533
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tyskaczcz Pokaż wiadomość
a mozna acne derm z brevoxylem stosowac???
Można, jednak moim zdaniem o niebo lepszy jest acne derm. Stosuj długo i wytrwale (oczywiście nie za długo), a zobaczysz skutki. Pamiętaj o ochronie przeciwsłonecznej.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:49   #3534
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jake to srodki?
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:59   #3535
kocun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cześć.

Czy po odczekaniu godziny od nałożenia mogę nałożyć Cetaphil MD Dermoprotektor czy raczej nie ? Czy jego skład nie wywoła jakiejś hydrolizy i nie będzie jakiegoś wysypu ? Tu jest jego skład :
Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteary Alcohol, Macadamia Ternifolia, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Ceteareth-20, Farnesol, Panthenol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Stearoxytrimethylsilane, Stearyl Alcohol
kocun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:27   #3536
ana2711
Przyczajenie
 
Avatar ana2711
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 11
Question Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam! Mam takie pytanie dotyczace AD, po pierwszym posmarowaniu sie tym kremem skóra mi sie wygladzila (az sie zdziwilam), natomiast po drugim i trzecim wysypalo mi na czole i policzkach sporo drobniutkich czerwonych krostek ale skora w dotyku jest nadal gladka mimo to.. czy tak powinno byc? Pierwszy raz stosuje AD i smaruje sie tylko na noc, dobrze go wcierajac. Zastanawia mnie jeszcze jedno, rano mam tak okropnie tlusta skore, szczegolnie czolo i nos, jakbym sie conajmniej maslem posmarowala.. Czemu?
ana2711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:05   #3537
ana2711
Przyczajenie
 
Avatar ana2711
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

widze, ze nowym sie tu nie odpisuje..
ana2711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:27   #3538
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ana2711 Pokaż wiadomość
Witam! Mam takie pytanie dotyczace AD, po pierwszym posmarowaniu sie tym kremem skóra mi sie wygladzila (az sie zdziwilam), natomiast po drugim i trzecim wysypalo mi na czole i policzkach sporo drobniutkich czerwonych krostek ale skora w dotyku jest nadal gladka mimo to.. czy tak powinno byc?
Wystarczy, że przeczytasz kilka poprzednich postów, a dowiesz się, że krostki wyskakuja Ci teraz dlatego, bo skóra Ci się oczyszcza. To znaczy, że AD działa. Niedługo powinny zniknąć i stan skóry się polepszy
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:50   #3539
ana2711
Przyczajenie
 
Avatar ana2711
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy to normalne, ze sie tak okropnie po nim swiece? Dziewczyny tutaj pisza, ze maja matowa buzke po nim..
ana2711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:47   #3540
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ana2711 Pokaż wiadomość
A czy to normalne, ze sie tak okropnie po nim swiece? Dziewczyny tutaj pisza, ze maja matowa buzke po nim..

Witam ... rowniez jestem w trakcie stosowania AD ... buzke smaruje na noc i rano mam nawet nawet matową ... ale wiadomo ze każda skóra inaczej reaguje .... moze to dlatego ze cera sie oczyszcza .
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.