Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 14:29   #31
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
nie chodzi mi o stan jej wiedzy...
pierwsze parę dziewczyn odpowiedziało jej wystarczająco.

kolejne wypowiedzi były albo powtórzeniem albo sarkazmem.
forum nie polega tylko na odpowiadaniu autorce wątku, ale też czytaniu wypowiedzi innych... a tutaj nagle zrobiła się cała strona negująca autorkę, jaka to ona jest. wystarczyło raz.
No tak. Ale to jest forum i każdy może napisać swoje zdanie na ten temat. Autorka przecież pyta.... Im więcej podobnych czy takich samych odpowiedzi przeczytanych może pozwoli na to by w końcu oczy otworzyła i zobaczyła, że średniowiecze się skończyło. Bo być może dwie odpowiedzi typu że źle postąpiła nie byłyby przekonywujące. A 10.... 15.... czy 20 zmienia postać rzeczy i można coś wywnioskować. Czyż nie tak?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:38   #32
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez adrianko Pokaż wiadomość
Witam drogie lalunie, pisze do was nie doswiadczona 20 latka, ktora przed kilkoma dniami odbyla swoj pierwszy raz. A co za tym idzie mam mnostwo pytan zwiazanych z tym co sie ze mna dzieje !
Otoz jak chyba kazda normalna dziewczyna krwawilam podczas tego pierwszego razu, musze tez wspomniec ze nie bylo zabezpieczenia :/ I to mnie wlasciwie boli.No oke, ale to nic. Otoz 2 dni po tym, rano zauwazylam dziwne plamienie krwia, nastepnego dnia byla powtorka z rozrywki. A co do tego stosunki, to bylo bez wytrysku. Ogolnie to beznadziejnie bylo;] Chcialabym dodac ze nie bylam w zyciu u ginekologa, jednak zamierzam sie wybrac. Czy ktoras doswiadczona kolezanka, badz kolega ( jezeli tu taki zaglada) moglby mi powiedziec what's wrong ze mna ????? CIAZA?!?!?!?!

dziewczyno..o wybacz LALUNIU...Ty masz 20lat i piszesz posta o takiej tresci...gratuluje
wnioskuje ze ja jestem nienormalna,a sex bez zabiezpieczenia taaa...extra...
"no oke(?)ale to nic",to po co wspominasz o tym?
moze to ze jestes jak na swój wiek mocno niedoinformowana,a i podejscie do tematu masz dziecinne...

tyle...





wild girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:26   #33
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

to w takim razie ja też jestem nienormalna


a co do postu... w głowie się nie mieści, że takie rzeczy się dzieją, ale niestety, mam wrażenie, że dzieją się naprawdę...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:51   #34
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Exclamation Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to co czytam. Na prawdę. Ręce opadają. Ale....
Masz 20 lat.

Najpierw idziemy do lekarza - ginekologa- on nas bada. Prosimy o antykoncepcję. Pan doktor zleca badanie hormonów. Następnie przepisuje jakąś antykoncepcję. Potem my bierzemy tą antykoncepcję. Potem my idziemy do łóżka z mężczyzną. Kochamy się- on przebija błonę dziewiczą (stąd krew). Potem nie zastanawiamy się czy jesteśmy w ciąży bo nie jesteśmy bo stosujemy antykoncepcję.

Albo:
Nie przewidujemy, że właśnie dziś będzie "pierwszy raz" więc nie było czasu na wizytę u lekarza w związku z czym nie bierzemy jeszcze tabletek-plastrów czy czegokolwiek. No, może się zdarzyć. Ale mamy 20 lat więc myślimy.... i myślimy.... i myślimy.... i wymyślamy, że jest coś takiego jak prezerwatywa. Biegusiem choćby na stację paliw i kupujemy tą prezerwatywę. I się kochamy. I nie myślimy czy w ciąży jesteśmy bo nie jesteśmy bo prezerwatywa byłą zabezpieczeniem.

Albo:
Idziemy do łóżka z facetem, nie idziemy do lekarza więc się nie zabezpieczamy tabletkami np., nie lecimy na stację po kondony bo się nie chce i myślimy czy w ciąży nie jesteśmy bo być możemy bo się nie zabezpieczamy.

Ty wybrałaś trzeci wariant.
Więc:
TAK możesz być w ciąży- jak najbardziej- bo niby dlaczego miałabyś nie być. Skoro kochałaś się bez zabezpieczenia.
W dniu w którym ma wystąpić miesiączka zrób test ciążowy.
I koniecznie idź do ginekologa!

Tyle
poza tym, że klask i: majka boska odp xD "myślimy... myslimy xD"
jest jeszcze jedno

albo
nie przewidujemy, że pierwszy raz nastąpi, nie chce nam sie isc po prezerwatywy, polegamy jedynie na tym, iż nasz facet jest Szybki Bill z chinskiej dzielnicy i swoją pałeczkę wyciągnie na czas... zostajemy zapłodnione :P i tu... mamy 20 lat... oglądamy tv, pewną reklamę z takim Superbohaterem.... myślimy myślimyyyy.... TAK, chodzi o POmena :P Idziemy do ginekologa, jesli nie minęły 72h i prosimy o pigułkę PO bulimy niezłą kasiorę za głupotę, ale przynajmniej nie będziesz się rozmnażała......

O i jak miło wiedziec ze jestem normalna <macha chusteczka w samotnosci> ee tam... krwawi się, albo się nie krwawi - każdy org. jest inny :P

eee ale to serio NIE prowokacja? O_O
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:28   #35
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
to w takim razie ja też jestem nienormalna

a co do postu... w głowie się nie mieści, że takie rzeczy się dzieją, ale niestety, mam wrażenie, że dzieją się naprawdę...

No ja też jestem nienormalna bo nie krwawiłam, ale dajcie już spokoj. Forum jest po to by doradzić, a nie obrażać. Kilka postów krytykujących ją wystarczy.

Zdarzyło się i już. Autorko, poszukaj potrzebnych informacji na forum ginekologii i następnym razem kup prezerwatywy, w razie gdyby chłopak zapomniał. I nie podchodź do tematu ciąży zbyt lekko.


Dzisiaj jestem zbyt miła
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...

Edytowane przez Dorothy1987
Czas edycji: 2009-09-30 o 17:52
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:30   #36
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez Dorothy1987 Pokaż wiadomość
No ja też jestem nienormalna bo krwawiłam, ale dajcie już spokoj. Forum jest po to by doradzić, a nie obrażać. Kilka postów krytykujących ją wystarczy.

Zdarzyło się i już. Autorko, poszukaj potrzebnych informacji na forum ginekologii i następnym razem kup prezerwatywy, w razie gdyby chłopak zapomniał. I nie podchodź do tematu ciąży zbyt lekko.


Dzisiaj jestem zbyt miła
ale tu mowa o tym że te co nie krwawiły są nie normalne, więc ty jesteś normalna hehe skoro krwawiłaś
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:53   #37
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ale tu mowa o tym że te co nie krwawiły są nie normalne, więc ty jesteś normalna hehe skoro krwawiłaś
Już poprawiłam, zapomniałam o dodaniu "nie"
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 18:16   #38
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez adrianko Pokaż wiadomość
Witam drogie lalunie, pisze do was nie doswiadczona 20 latka, ktora przed kilkoma dniami odbyla swoj pierwszy raz. A co za tym idzie mam mnostwo pytan zwiazanych z tym co sie ze mna dzieje !
Otoz jak chyba kazda normalna dziewczyna krwawilam podczas tego pierwszego razu, musze tez wspomniec ze nie bylo zabezpieczenia :/ I to mnie wlasciwie boli. No oke, ale to nic. Otoz 2 dni po tym, rano zauwazylam dziwne plamienie krwia, nastepnego dnia byla powtorka z rozrywki. A co do tego stosunki, to bylo bez wytrysku. Ogolnie to beznadziejnie bylo;] Chcialabym dodac ze nie bylam w zyciu u ginekologa, jednak zamierzam sie wybrac. Czy ktoras doswiadczona kolezanka, badz kolega ( jezeli tu taki zaglada) moglby mi powiedziec what's wrong ze mna ????? CIAZA?!?!?!?!
Pogrubione


Hmm....Co by tu.Więc nie każda dziewczyna krwawi podczas swojego pierwszego razu.Natomiast Ja proponuje wziąść książke od biologii do ręki i nauczyć się troche o antykoncepcji.Rozumiem , że twój pierwszy raz opierał sie nie na 1 stosunku tylko na paru jeśli tak to możwlie , że zaszłaś w ciąże chcociaż nie koniecznie.Proponuje wybrać się do Lekarza specjalisty jakim jest Ginekolog , sprawdzić Twoje obawy i zadbać na następny raz o zabezpiecznie.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 08:57   #39
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Wink Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
Pogrubione


Hmm....Co by tu.Więc nie każda dziewczyna krwawi podczas swojego pierwszego razu.Natomiast Ja proponuje wziąść książke od biologii do ręki i nauczyć się troche o antykoncepcji.Rozumiem , że twój pierwszy raz opierał sie nie na 1 stosunku tylko na paru jeśli tak to możwlie , że zaszłaś w ciąże chcociaż nie koniecznie.Proponuje wybrać się do Lekarza specjalisty jakim jest Ginekolog , sprawdzić Twoje obawy i zadbać na następny raz o zabezpiecznie.
a ja myśle że napisała "stosunki" gdyż "i" jest bardzo blisko "u" na klawiaturze i miało byc "stosunku"... Ale to tylko moje domysły

Generalnie dziwie się, że nie pomyślała o anty "po" :/ Ale nie pomyślała także, że przerywany jest beznadziejną metodą jesli nie jest dopasowany do dni niepłodnych... wiec no cóż...

Dorothy - dziś masz gołębie serducho ? dobrze, przyda się przynajmniej jeden taki miły post w tej lawinie strofu
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:28   #40
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez KaHane Pokaż wiadomość
a ja myśle że napisała "stosunki" gdyż "i" jest bardzo blisko "u" na klawiaturze i miało byc "stosunku"... Ale to tylko moje domysły

Generalnie dziwie się, że nie pomyślała o anty "po" :/ Ale nie pomyślała także, że przerywany jest beznadziejną metodą jesli nie jest dopasowany do dni niepłodnych... wiec no cóż...

Dorothy - dziś masz gołębie serducho ? dobrze, przyda się przynajmniej jeden taki miły post w tej lawinie strofu
A możliwe , że chodziło o stosunek no ale skoro jest napisane , że "stosunki" to mówie wezme taką i opcję pod uwagę.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:16   #41
OriOri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 171
GG do OriOri Send a message via Skype™ to OriOri
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

jakoś nie chce mi się wierzyć że 20sto latka na biologii nie slyszala o cyklu miesiączkowym, o tym ze wystepuja dni plodne...

zadałaś pytanie które typowo pasuje do 13sto- 15sto letniej dziewczynki ktora zaczyna wspołżycie
OriOri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 15:35   #42
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

NIEE to nie jest ciąża. Za pierwszym razem krew moze leciec nawet kilka dni, co prawda w malutkich ilościach, ale jednak. W dodatku kazdy organizm reaguje inaczej. Mimo to polecam sie zabezpieczać na przyszlosc, bo nawet jak nie doszlo do wytrysku, to podczas stosunku male ilosci mogą mimo wszystko poleciec, i wtedy będziesz miała problem ; ] pozdrawiam!
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 20:56   #43
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
to ja też jestem nie normalna
ja tyż

a i jeszcze podobno jezdem lalunią, szczęśliwie nie w ciąży
jak co po niektóre niechcące być 'lalunie'
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:36   #44
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

A autorka się schowała...
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 13:55   #45
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Otoz jak chyba kazda normalna dziewczyna krwawilam podczas tego pierwszego razu


Czyli ja jestem nie normalna ?? bo nie krwawiłam ??
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:14   #46
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

To wyraźnie była prowokacja. Lalunia napisała pierwszy, niesamowicie mądry post i uciekła, gdzie pieprz rośnie. To by było na tyle.


A! Jakby co, to ja też jestem nienormalna
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 21:46   #47
pisiolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 10
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

dlaczego wszyscy tak wrogo nastawieni do tej biednej dziewuszki?zadała pytanie,wystarczy odpowiedziec!a nie nasmiewac sie i wrecz ziac wrogoscia,brak kultury w tym kraju jest powalajacy....boszzzzz!
odpowiadam na pytanie:tak, mozesz byc w ciazy!
pisiolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 23:47   #48
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
ech no dobra

Ja troche rozumiem ten brak zabezpieczenia, chociaz oczywiscie nie pochwalam. Sama swoj pierwszy raz i kolejne nastepne przezylam bez prezerwatywy czy jakiegos innego srodka z tym ze mialam 16lat i chyba wstydzilam sie powiedziec chlopakowi, ze ma zalozyc prezerwatywe, sama nie wiem
To ze krwawisz kilka dni po stosunku jest normalne, pewnie rana po przebiciu blony jeszcze sie nie zagiola, oczywiscie w ciazy mozesz byc njawet jak nie doszlo do wytrysku.

Po za tym piszesz ze krwawilas jak kazda normalna kobieta, to ja chyba normalna nie jestem bo nie krwawilam - nie kazda kobieta krwawi przy pierwszym razie.
podziwiam cie powaznie wspolzyc bez zabezpieczenia majac 16 lat ,moglas w ciaze zajsc...
i dziwie sie ze sie wstydzilas poiedziec cokolwiek, a ten chlopak pomyslec powinien za was dwoje skoro sam gumki nie mial
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 06:44   #49
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
podziwiam cie powaznie wspolzyc bez zabezpieczenia majac 16 lat ,moglas w ciaze zajsc...
i dziwie sie ze sie wstydzilas poiedziec cokolwiek, a ten chlopak pomyslec powinien za was dwoje skoro sam gumki nie mial
To prawda nie bylo to zbyt rozsadne nie bylam w typowym zwiazku z tym chlopakiem, po prostu czasem sie calowalismy ,przytulalismy no i myslalam ze jestem zakochana i chcialam go do siebie przywiazac, wiem glupie, niedojrzale, nieodpowiedzialne ale majac 16 lat wlasnie taka bylam, glupia, niedojrzala i nieodpowiedzialna.
Sama nie wiem czemu wstydzilam sie powiedziec ze ma zalozyc prezerwaytwe, chyba chcialam byc " cool", ech jak teraz o tym mysle to az mi glupio samej przed soba
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 08:46   #50
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez pisiolina Pokaż wiadomość
dlaczego wszyscy tak wrogo nastawieni do tej biednej dziewuszki?zadała pytanie,wystarczy odpowiedziec!a nie nasmiewac sie i wrecz ziac wrogoscia,brak kultury w tym kraju jest powalajacy....boszzzzz!
odpowiadam na pytanie:tak, mozesz byc w ciazy!
Czy ona taka biedna jest nie wiem? i raczej nie chce wiedzieć.Ale autorka z poziomem swojej kultury też się nie popsisała i jak widać to tylko była prowokacja bo Dziewczyna zamilkła.A odpowiedz na swoje pytania przecież dostała.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:59   #51
brazowookaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

"Otoz jak chyba kazda normalna dziewczyna krwawilam podczas tego pierwszego razu" - ja jestem normalna ( cokolwiek to znaczy) a nie krwawilam podczas pierwszego razu..
brazowookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:24   #52
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
To prawda nie bylo to zbyt rozsadne nie bylam w typowym zwiazku z tym chlopakiem, po prostu czasem sie calowalismy ,przytulalismy no i myslalam ze jestem zakochana i chcialam go do siebie przywiazac, wiem glupie, niedojrzale, nieodpowiedzialne ale majac 16 lat wlasnie taka bylam, glupia, niedojrzala i nieodpowiedzialna.
Sama nie wiem czemu wstydzilam sie powiedziec ze ma zalozyc prezerwaytwe, chyba chcialam byc " cool", ech jak teraz o tym mysle to az mi glupio samej przed soba
to dobrze ze umiesz teraz przyznac do tego i widzisz blad swoj nice
ja tylko nie wiem podziwiam ja sie balabym wtedy cholerneie zajscia w ciaze

a czy on wtedy nie pytal ciebie o dni nieplodne czy o to ze tabsy bierzesz? nie myslal o tym sam?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:33   #53
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
to dobrze ze umiesz teraz przyznac do tego i widzisz blad swoj nice
ja tylko nie wiem podziwiam ja sie balabym wtedy cholerneie zajscia w ciaze

a czy on wtedy nie pytal ciebie o dni nieplodne czy o to ze tabsy bierzesz? nie myslal o tym sam?

ech, cos Ty, ten chlopaczek to byl typowy dupek, ktorego to nie inetresowalo, chyba uwazal, ze jak nie skonczy we mnie to wszystko bedzie ok na szczescie w pore zmadrzalam , chociaz nastepny ktorego sobie znalazlam tez byl dupkiem, ale przynajmniej uzywal gumek
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:42   #54
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

hehe to widac z wiekiem dopiero madrzejemy
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:50   #55
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

ooo tak, swieta prawda
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:01   #56
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: Nie doświadczona, potrzebuje pomocy ;]

Zgadza się, mądrzejemy ale to nic złego
Empirycznie poznajemy świat
tzn... Starzejemy sie xD
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.