Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 09:04   #3211
Molly89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy któraś z Was była w salonie AMBASADA URODY przy ul. Kozanowskiej? Jeżeli tak to podzielcie się opinią.

Mają dziś korzystną ofertę na Grouponie, ale nie chcę kupować "w ciemno"
Molly89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 09:50   #3212
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Naczytałam się tutaj dobrych opinii o pani Alinie z Lorenco, więc się zapisałam do niej na fryzurę próbną ślubną.
Niestety, wyszłam kompletnie niezadowolona...
Po pierwsze- pani Alina miała... gości? W każdym razie w salonie oprócz mnie, p. Aliny i jej kompletnie nieporadnej asystentki (która ślimaczymi ruchami wyciągała wsuwki z pudełka po czekoladkach) była jeszcze jakaś pani i jakiś pan. Pani siedziała dokładnie za moimi plecami komentując raz po raz poczynania p. Aliny, a pan co 15 minut palił papierosy stojąc w oknie 2 mtery ode mnie Kilka komentarzy też mu się wyrwało.
Po drugie- powiedziałam, czego się mniej więcej spodziewam. Chciałam mieć koka w stylu greckim z opaską zamiast welonu.
Pani Alina najpierw zrobiła mi ogromnego koka a'la księżniczka. Potem była popełniła jeszcze dwie fryzury, które wyglądały mniej więcej tak: z jednej strony dobieraniec przy skórze głowy, a z drugiej jakaś dziwna przestrzenna konstrukcja stworzona z cieniutkich pasemek i warkoczyków.
Po trzecie- miałam wrażenie, że pani Alina koniecznie wsuwkami chce się dobić do mojego mózgu...
Po czwarte- zapłaciłam 100 zł za próbną, z której kompletnie nic nie wynikło.

Do domu wstydziłam się wrócić komunikacją miejską, wiec przyjechał po mnie TŻ, który doszczętnie wyśmiał to, co miałam na głowie
Zdjęcia nie mam, ponieważ po powrocie do domu szybciutko pozbyłam się tej fryzury

Polecić za to mogę:
1. Małgosię Katrelis z salonu Ines przy Legnickiej- ostatecznie to u niej się czesałam na ślub.
2. Grześka z Qualite przy Więziennej
3. p. Monikę z tego samego salonu.

Zaznaczam, że u żadnego z tych fryzjerów nie farbowałam włosów.
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 17:30   #3213
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ło matko i córko - 1 kolor, bez rozjaśniania i cięcie i bite 4 godziny?? Pamiętam, kiedy robiłam baleyage (rozjaśnianie około 70% włosów), potem farba, cięcie i rekonstrukcja i to wszystko trwało około 4-5 godzin.
Ile Cię kosztowała ta wizyta w tym niezwykle ekskluzywnym salonie dla VIPów?
Nie chcę teraz kłamać, bo nie pamietam dokładnej kwoty(w salonie byłam na początku czerwca, więc trochę temu), ale z pewnością ok 300 zł(coś mi majaczy, że mogło być to 250-260). Tak długi czas wykonywania usługi związany był z tym, że mieli mnie-klientkę po prostu gdzieś! A u Ani na Kwiskiej tylko 3 h siedziałam jak robiłam to wszystko plus rekonstrukcja Joico. Szkoda mi słów, i żałuję, że im awantury nie zrobiłam, ale mój mąż był wściekły bo mieliśmy na popołudnie plany...W każdym razie, wypróbowałam, za następny raz podziękuję

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2011-09-23 o 17:32
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:06   #3214
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Lady_A Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić fryzjera potrafiącego zrobić tego typu fryzury (cięcie + kolory) jak na załączonych przykładowych zdjęciach?
Możecie też pisać pw.

Pozdrawiam serdecznie
Te cięcia wyglądaja mi na Welle albo Goldwell. Powiem tak... Miałam takie cięcia przez wiele lat, bo byłam 'modelką' fryzjerską w studiu szkoleniowym. Nawet fryzjerki, co przyjeżdżały na kursy, potrafiły zrobić cuda, o prowadzacych zajęcia już nie wspomnę. Z koleżanką miałysmy takie wyczesane włosy, bo cieli nas 'najwięksi' z branzy. To koniec przechwałek.... Żeby w naturze zapanowała harmonia, powiem tyle, że obecnie mam jakies gniazdo, bo nie mam mozliwości chodzić do studia, a i nie mam tyle wolnego czasu.

Moja podpowiedz.... szukaj glownych studiow szkoleniowych wiodących marek. Jak masz zdrowe, dośc długie wlosy i chcesz superodlotowych fryzur - masz większe szanse, że Cię wezmą. Za free. Tylko się nie zdziw, że fotka twojej fryzury wyląduje w pismie branzowym, oczywiście, jeśli się na to zgodzisz.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:08   #3215
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Nie chcę teraz kłamać, bo nie pamietam dokładnej kwoty(w salonie byłam na początku czerwca, więc trochę temu), ale z pewnością ok 300 zł(coś mi majaczy, że mogło być to 250-260). Tak długi czas wykonywania usługi związany był z tym, że mieli mnie-klientkę po prostu gdzieś! A u Ani na Kwiskiej tylko 3 h siedziałam jak robiłam to wszystko plus rekonstrukcja Joico. Szkoda mi słów, i żałuję, że im awantury nie zrobiłam, ale mój mąż był wściekły bo mieliśmy na popołudnie plany...W każdym razie, wypróbowałam, za następny raz podziękuję
Ja za ścięcie i farbowanie(przypominam, że farba była położona nierówno) zapłaciłam 320zl. Tez siedziałam przeszło 4 godziny. Za drugim razem za samo farbowanie(odrosty zostały zafarbowane na kolor marchewki i do tego jeszcze nierówno!)zapłaciłam 220zl. Wtedy siedziałam też długo, ale to ze względu na przeszło godzinne opóźnienie. Zgadzam się z ewelajna, że chłopaki mają za wysokie mniemanie o sobie i swoich zdolnościach.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:14   #3216
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, jak ja zazdroszcze Wam , ze macie fajnych fryzjerow. Ja się we Wrocku strzygłam i bylam bardzo zadowolona. Teraz juz tam nie mieszkam, ale po każdej porażce fryzjerskiej, zaliczonej w sieciowkach JLD, Provost, Gabriel, a także po zagranicznych porazkach.... wzdycham do wrocławskich czasów idealnego strzyżenia...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:38   #3217
angelinaf
Przyczajenie
 
Avatar angelinaf
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hey dziewczyny, zapisalam sie do callas , jestem ciekawa bo zmieniam fryzjera od 3 lat , nie mam wyjscia do dej pory chodzila do babki w austrii,
mam dlugie wlosy i z ciemnego brazu z chodzilam na blond naturalny balejazem, ciekawa jestem jak sobie poradza i co wyjdzie z tego.
dam znac
angelinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 15:43   #3218
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez angelinaf Pokaż wiadomość
hey dziewczyny, zapisalam sie do callas , jestem ciekawa bo zmieniam fryzjera od 3 lat , nie mam wyjscia do dej pory chodzila do babki w austrii,
mam dlugie wlosy i z ciemnego brazu z chodzilam na blond naturalny balejazem, ciekawa jestem jak sobie poradza i co wyjdzie z tego.
dam znac
Daj znać, jak farbowanie, bo jestem ciekawa. Ze strzyżenia u Tomka w Callas jestem zadowolona...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:26   #3219
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Ja za ścięcie i farbowanie(przypominam, że farba była położona nierówno) zapłaciłam 320zl. Tez siedziałam przeszło 4 godziny. Za drugim razem za samo farbowanie(odrosty zostały zafarbowane na kolor marchewki i do tego jeszcze nierówno!)zapłaciłam 220zl. Wtedy siedziałam też długo, ale to ze względu na przeszło godzinne opóźnienie. Zgadzam się z ewelajna, że chłopaki mają za wysokie mniemanie o sobie i swoich zdolnościach.
Dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie tak "przetrzymali" w salonie...Jak widać, zdarza im się to nagminnie Ani ich nie będę nikomu polecała, ani sama więcej tam na pewno nie pójdę!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 07:35   #3220
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam!

Drogie wizażanki wiem że na Was mogę liczyć i coś mi doradzicie , pomożecie..
Ok. do rzeczy...


Jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera, który zajmnie się moimi zniszczonymi włosami (prostownica, farbowanie) chciałabym wrócić do naturalnego kolorku jasny brąz bądź kolor ale dobrze dobrany. Do tego bym chciała jakąś ładną fryzurkę tak na co dzień...

Moje włosy są po fryzjerze która chyba się tylko nazywa fryzjerką a zapłaciłam za wizytę 340 zł ( mała mieścina ) niby najlepszy fryzjer a wyszłam z nałożoną źle farbą (plamy)

możecie kogoś zaproponować? do jakiego salonu warto się umówić??

z góry dziękuję za udzielenia informacji
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 22:06   #3221
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam . Jaki salon znajduje się we Wrocławiu na ul. Grabiszyńskiej/Inżynierskiej, a dokładniej w budynku Corte Verona. Mieszkam w tym budynku i obserwuję ich z okna ale nie widziałem żadnego szyldu , strzyże chłopak i dziewczyna a widzę że klientów mają bardzo dużo , codziennie od rana do 20.00 praktycznie. Wiecie na jakich kosmetykach pracują i coś więcej o nich możecie powiedzieć ? Jak ceny ?Wiem ze módłbym podejśc osobiście i się dowiedzieć , jednak wolę forum
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 19:26   #3222
aguni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a ile kosztuje taka wizyta u "mistrza" na ul. Lekcyjnej??

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

czy któraś z Was była w nowo otwartym salonie na Słowiańskiej 31 hair design tam chyba jest chłopak i dziewczyna???
chcę się umówić na wizytę ale nie chcę wrócić z "szopenem" na głowie zwłaszcza że potrzebuję uzupełnić pasemka
proszę o opinie
aguni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:29   #3223
anastazja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W berendowicz i Kublin mają taką fantazję. Ja osobiście widziałam efekty pracy Gosi- całkiem całkiem- może na wiosnę przyjdę na jakąś awangardę. Nie mam ochoty na podgalanie w zimie, bo jestem zmarzluch. Inni polecają Bartka. Raz byłam u Konrada- było fajnie, ale potem spieprzył- on to tnie raz lepiej raz gorzej- w zależności czy ma dobry humor. Albo poprostu dobrze do niego chodzić raz na 4 miesiące- bo ma tendencję do obcinania za dużej iości włosów. Farbowanie pierwsza klasa. Nie wiem kto tak umie.


Cytat:
Napisane przez Lady_A Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić fryzjera potrafiącego zrobić tego typu fryzury (cięcie + kolory) jak na załączonych przykładowych zdjęciach?
Możecie też pisać pw.

Pozdrawiam serdecznie
anastazja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:51   #3224
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Po ostatniej wpadce fryzjera czas znaleźć nowego...Och...żeby teraz się udało
Co słyszeliście na temat salonu DENIQUE w pasażu Grunwaldzkim? Macie kogoś szczególnego do polecenia (farbowanie włosów blond)???

Zna ktoś może zdolności Pani Estery z pracowni fryzur Christian??? Na innym forum wychwalali tą panią.

Na jakich kosmetykach pracuje Pani Alina z Lorenco???

Odrosty rosną, a ja dalej nie mogę się zdecydować!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:43   #3225
staszekbrzezinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pani Alina pracuje na Wella i Joico.
staszekbrzezinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:50   #3226
Gosia_2052
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy korzystałyście z usług Salonu "DONA" Aldony Maćkiewicz przy ul. Pilczyckiej 142? Bardzo proszę o opinie...
Hej,

ja niestety trafiłam do tego salonu, gdyż miałam kupon... Trafiłam tam z włosami w kolorze jasny blond a wyszłam... z rudymi, mimo że fryzjerka twierdziła, że na głowie nadal mam blond Uparcie powtarzała, że to co mi zrobiła z włosami to tylko je lekko przyciemniła żeby wyglądały naturalnie ale kolor jest jasny (!!!!!!!). Zgłosiłam się do właścicielki tego zakładu z reklamacją, a ona potwierdziła, że kolor na mojej głowie to blond !!!
Przy tym koleżanki, znajomi, siostra i mąż - wszyscy pytają co zrobiłam z włosami i dlaczego chciałam być ruda Masakra, a w dodatku na razie nie mogę rozjaśniać włosów gdyż są przesuszone (mam naturalnie kręcone, dość suche włosy, które były wcześniej rozjaśniane a przed farbowaniem fryzjerka nałożyła mocny rozjaśniacz na włosy nie wiadomo po co, bo i tak pózniej wszystko przykryła rudym kolorem).... na pocieszenie fryzjerka dodała, że ta farba po 3 myciach prawie zejdzie (swoją drogą to po co by była komuś taka nietrwała farba), a ja umyłam włosy już 5 razy i nic!!

Pozostaje mi wielomiesięczne stopniowe rozjaśnianie włosów pasemkami, bo farbowanie całości spowodowałoby ich całkowite zniszczenie, a i tak będzie prześwitywał rudy kolor....

Na życzenie wyślę fotkę z obecnym kolorem.

Dziewczyny, uwaga na Aldonę i jej "stylistki"

PS. Poza kuponem dopłaciłam jeszcze 140 zł za farbowanie ...
Gosia_2052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:18   #3227
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny o kreconych wlosach, mozecie wypowiedziec sie cos na temat p.Aliny?
Czytam tutaj o niej tyle, ze farbuje swietnie, scina, ale nie piszecie nic o swojej strukturze wlosow. Ja mam krecone i wiem dobrze, jak ciezko mi o dobrego fryzjera pod tym katem. Bede wdzieczna za opinie osob kreconowlosych
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:24   #3228
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Gosia_2052;29929179]Hej,

ja niestety trafiłam do tego salonu, gdyż miałam kupon... Trafiłam tam z włosami w kolorze jasny blond a wyszłam... z rudymi, mimo że fryzjerka twierdziła, że na głowie nadal mam blond Uparcie powtarzała, że to co mi zrobiła z włosami to tylko je lekko przyciemniła żeby wyglądały naturalnie ale kolor jest jasny (!!!!!!!). Zgłosiłam się do właścicielki tego zakładu z reklamacją, a ona potwierdziła, że kolor na mojej głowie to blond !!!
Przy tym koleżanki, znajomi, siostra i mąż - wszyscy pytają co zrobiłam z włosami i dlaczego chciałam być ruda Masakra, a w dodatku na razie nie mogę rozjaśniać włosów gdyż są przesuszone (mam naturalnie kręcone, dość suche włosy, które były wcześniej rozjaśniane a przed farbowaniem fryzjerka nałożyła mocny rozjaśniacz na włosy nie wiadomo po co, bo i tak pózniej wszystko przykryła rudym kolorem).... na pocieszenie fryzjerka dodała, że ta farba po 3 myciach prawie zejdzie (swoją drogą to po co by była komuś taka nietrwała farba), a ja umyłam włosy już 5 razy i nic!!

Pozostaje mi wielomiesięczne stopniowe rozjaśnianie włosów pasemkami, bo farbowanie całości spowodowałoby ich całkowite zniszczenie, a i tak będzie prześwitywał rudy kolor....

Na życzenie wyślę fotkę z obecnym kolorem.

Dziewczyny, uwaga na Aldonę i jej "stylistki"

PS. Poza kuponem dopłaciłam jeszcze 140 zł za farbowanie ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źle zacytowałami Gosia_2052 i nie potrafię juz poprawić


Ja juz postanowiłam, że następnym razem jak mi spartaczą włosy to nie zapłacę ani grosza. Ja tak samo jak Ty, za marchewkowe włosy zapłaciłam 220zl!!! Jest tu już ktoś kto odmówił zapłaty???

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2011-10-14 o 12:29
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:43   #3229
staszekbrzezinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Uważam że podoła wyzwaniu. Kręcone włosy to nie jest trudnośc dla dobregoo fryzjera.

Edytowane przez staszekbrzezinka
Czas edycji: 2011-10-14 o 23:45
staszekbrzezinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 10:47   #3230
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wczoraj poszłam do fryzjera po 14 miesiącach unikania jego usług. Celem była porada, jak ujednolicić kolor moich włosów : 3cm odrost ciemny blond, 5cm jasnego blondu, który zawdzięczałam letniemu słońcu, a reszta byla w kolorze rudegobrazu, aż do lopatek. Dodam, że chciałam także skrócić włoski. Miałam ze zobą zdjęcie fryzury jakiej oczekuje, tylko w dłuższym wydaniu.
Wysłuchałam jej opinii i usiadłam na fotelu. Pierw na sucho podcięła mi na oko końcówki, by w miarę wyrównać dolną linię włosów, gdyż miałam wcześniej cieniowanie. Następnie zmieszała 3 kolory farby które wybrałyśmy i oczywiście dodała utleniacz. Następnie przystąpiła do aplikacji. Pierw siedziałam ok 10 min tylko z posmarowanymi odrostami (c.blond i blond - te nieszczesne 8 cm) , później wysmarowała koncówki. Po upływie ok 40 minut, fryzjerka zmyła mi farbę oraz nałożyła ampułkę z kreatyną na ok 10 min. Kolejno spłukała ją i przystąpiła do strzyżenia. Najbardziej bałam się tego jaki kolor mają moje włosy po zabiegu. Oczywiście Agnieszka trzymała mnie w niepewności aż do końca, gdyż zaczęła suszyć mi włosy od tyłu, zaś przód był na 'deser'.
Efekt : bardzo dobre strzyżenie, jednolity kolor i odżywione włosy dzięki apkułce i to wszystko za jedyne 100 zł! Byłam w szoku, że aż tak świetnie nam wyszło i za taką kwotę!
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:14   #3231
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;2997042 7]Wczoraj poszłam do fryzjera po 14 miesiącach unikania jego usług. Celem była porada, jak ujednolicić kolor moich włosów : 3cm odrost ciemny blond, 5cm jasnego blondu, który zawdzięczałam letniemu słońcu, a reszta byla w kolorze rudegobrazu, aż do lopatek. Dodam, że chciałam także skrócić włoski. Miałam ze zobą zdjęcie fryzury jakiej oczekuje, tylko w dłuższym wydaniu.
Wysłuchałam jej opinii i usiadłam na fotelu. Pierw na sucho podcięła mi na oko końcówki, by w miarę wyrównać dolną linię włosów, gdyż miałam wcześniej cieniowanie. Następnie zmieszała 3 kolory farby które wybrałyśmy i oczywiście dodała utleniacz. Następnie przystąpiła do aplikacji. Pierw siedziałam ok 10 min tylko z posmarowanymi odrostami (c.blond i blond - te nieszczesne 8 cm) , później wysmarowała koncówki. Po upływie ok 40 minut, fryzjerka zmyła mi farbę oraz nałożyła ampułkę z kreatyną na ok 10 min. Kolejno spłukała ją i przystąpiła do strzyżenia. Najbardziej bałam się tego jaki kolor mają moje włosy po zabiegu. Oczywiście Agnieszka trzymała mnie w niepewności aż do końca, gdyż zaczęła suszyć mi włosy od tyłu, zaś przód był na 'deser'.
Efekt : bardzo dobre strzyżenie, jednolity kolor i odżywione włosy dzięki apkułce i to wszystko za jedyne 100 zł! Byłam w szoku, że aż tak świetnie nam wyszło i za taką kwotę! [/QUOTE]

ale o jaki salon tu chodzi??
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:03   #3232
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;29970855]ale o jaki salon tu chodzi??[/QUOTE]
Salon Urody "Megi" na Macedońskiej 23 chyba
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 04:07   #3233
cthr
Przyczajenie
 
Avatar cthr
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Najlepszym fryzjerem we Wrocławiu jest Marcin Zaguła.
cthr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 06:55   #3234
staszekbrzezinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cthr Pokaż wiadomość
Najlepszym fryzjerem we Wrocławiu jest Marcin Zaguła.
Forumowiczu jeżeli poczytasz różne opinie o fryzjerach to dojdziesz do wniosku że nie tylko jeden fryzjer jest najlepszy. Dla każdego(każdej) z nas jakiś fryzjer jest najlepszy. Nie bądź nieobiektywny(a).
staszekbrzezinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:25   #3235
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy znajdę gdzieś we Wrocku jakiś w miarę dobry salon, gdzie strzyżenie średnio długich (lekko za ramiona) włosów będzie kosztowało do 50 zl bądź taki, gdzie są zniżki dla studentów?
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 08:45   #3236
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Czy znajdę gdzieś we Wrocku jakiś w miarę dobry salon, gdzie strzyżenie średnio długich (lekko za ramiona) włosów będzie kosztowało do 50 zl bądź taki, gdzie są zniżki dla studentów?
Hej! Na pewno znajdziesz, trzeba tylko poszukać Ja u Agi płacę za samo ścięcie ok 40 zł Możesz podejść po poradę i zobaczyć jak wygląda salon, czy ceny Ci odpowiadają no i sama fryzjerka

adres: Macedońska 23
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 13:55   #3237
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Czy znajdę gdzieś we Wrocku jakiś w miarę dobry salon, gdzie strzyżenie średnio długich (lekko za ramiona) włosów będzie kosztowało do 50 zl bądź taki, gdzie są zniżki dla studentów?
w salonie Jean Louis David jest ścięcie dla studentów z modelowaniem za 56zł osobiście polecam bo sprawdziłam
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 22:33   #3238
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cthr Pokaż wiadomość
Najlepszym fryzjerem we Wrocławiu jest Marcin Zaguła.
cthr możesz napisać, na jakiej podstawie tak uważasz? Ja bym chętnie poczytała i pewnie reszta dziewczyn też
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 12:11   #3239
corvetta666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Fryzjer na Mińskiej Bieniek Joanna -Unikać jak ognia!!!

Witam,
piszę, żeby podzielić się emocjami po mojej wizycie w Salonie na Mińskiej 40 w Wrocławiu - u Pani Bieniek. Wczoraj byłam na farbowaniu (niby L'oreal Richesse) i podcinaniu. Mam długie włosy, więc z cięciem nie chciałam eksperymentować u nowego fryzjera. Tylko podcięcie. Farbowanie - interesował mnie ciemny blond. Pani zaproponowała z cieplejszą nutką. No i kuźwa na moim ciemny (kiedyś miałam pasemka) wyszedł "piękny, tani" kasztanek!!!!!! Wyglądam jakbym była 10 lat starsza ... strasznie mi przykro, dlatego ostrzegam Was przed tym salonem i panią która mnie obsługiwała. Nie wiem jak ma na imię, wiek od 27 lat - blond włosy. Poza tym Pani poprawiając mi włosy, ciągle drapała mnie swoimi pazurami po szyi. Okropieństwo. Mam zmarnowane kilka miesięcy. Nie wiecie ile czasu spłukuje się Farba L'orela Richesse? Proszę o rady, chciałabym wrócić do jasnego zimnego brązu - ciemnego blondu.
corvetta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:01   #3240
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Fryzjer na Mińskiej Bieniek Joanna -Unikać jak ognia!!!

Cytat:
Napisane przez corvetta666 Pokaż wiadomość
Nie wiecie ile czasu spłukuje się Farba L'orela Richesse? Proszę o rady, chciałabym wrócić do jasnego zimnego brązu - ciemnego blondu.
Próbuj nizoralem przeciwłupieżowym...Farba splywa też po soku z rzepy, ale takim świeżo wyciśniętym. Może dość radykalne,ale przy okazji wzmacnia włosy. Jak mi wyjdzie dramatycznie ciemny kolor, to w ten sposób go wypłukuję...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.