Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 16:46   #1
Scarley
Przyczajenie
 
Avatar Scarley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Talking

Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)


Cześć Wizażanki
Przeprowadzam badania na temat - Funkcja i znaczenie reklamy w kampaniach społecznych , w celach naukowych (praca licencjacka).

Link do ankiety : http://moje-ankiety. pl/respond-44509.html


( wystarczy tylko usunąć spację przed "pl")

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo cenna, więc będę niezmiernie wdzięczna za wypełnienie i poświęcony czas.

Wszystkie zebrane informacje będą anonimowe i wykorzystane tylko przeze mnie. Proszę tylko o szczere odpowiedzi.

Z góry dziękuję!
Scarley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:55   #2
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

Zrobione

Choć nie wiem po co w pytaniu 2 jest do wyboru odpowiedź "nie" i "nie wiem"
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:02   #3
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

Zaraz wypełnię
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:05   #4
Scarley
Przyczajenie
 
Avatar Scarley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

@ Kretka666

O matko... ale błąd przy tym drugim pytaniu ( już poprawiam), a sprawdzałam czy ankietę mam dobrze zrobioną już chyba ze sto razy


W każdym razie dziękuję za dotychczasowe wypełnienie ankiety i oczywiście proszę o więcej.
Scarley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:50   #5
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

zrobione. ale troszkę siedzę w tym temacie ostatnio, w związku z tym mam kilka uwag.

pytanie 4 - pyta o prostą rzecz, a jest strasznie skomplikowane w treści, musiałam je kilka razy przeczytać

pytanie 8 jest niejasne - nie wiadomo, czy chodzi o kwestie prawne (co można, a czego nie), czy o to co uważamy że powinno być w reklamie, czy co mieliśmy okazję zobaczyć...

pytanie 9 - uważam, że odpowiedź "sporadycznie" nie oznacza "częściej niż rzadko" - wręcz przeciwnie... brakuje odpowiedzi oznaczającej po prostu "średnio często".

pytanie 15 - "w kontekście ich wykorzystania" - tzn czego? domyślam się że chodzi ogólnie o kampanie społeczne ale nie jest to oczywiste. w tym pytaniu lepiej, by skala była odwrócona (od najmniej do najbardziej), jest to bardziej intuicyjne, tutaj masz ryzyko fałszywych odpowiedzi, bo ludzi nie zauważą, że "dobry" koniec jest z lewej strony.

ostatnie pytanie o miasto - "widełki" powinny być chyba szersze, nie ma takiego znaczenia czy ktoś mieszka w miasteczku 10 tysięcy czy 15 tysięcy, ale już pomiędzy 30 tysięcy a 300-400 tysięcy jest spora różnica.

przepraszam, że się tak czepiam, ale od razu mi się to rzuciło w oczy i czynię to w dobrej wierze
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2013-05-10 o 20:51
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 09:21   #6
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

Wypełniona
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 14:28   #7
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

Zrobione.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 19:17   #8
Scarley
Przyczajenie
 
Avatar Scarley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ankieta - reklama społeczna / kampanie społeczne :)

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
zrobione. ale troszkę siedzę w tym temacie ostatnio, w związku z tym mam kilka uwag.

pytanie 4 - pyta o prostą rzecz, a jest strasznie skomplikowane w treści, musiałam je kilka razy przeczytać

pytanie 8 jest niejasne - nie wiadomo, czy chodzi o kwestie prawne (co można, a czego nie), czy o to co uważamy że powinno być w reklamie, czy co mieliśmy okazję zobaczyć...

pytanie 9 - uważam, że odpowiedź "sporadycznie" nie oznacza "częściej niż rzadko" - wręcz przeciwnie... brakuje odpowiedzi oznaczającej po prostu "średnio często".

pytanie 15 - "w kontekście ich wykorzystania" - tzn czego? domyślam się że chodzi ogólnie o kampanie społeczne ale nie jest to oczywiste. w tym pytaniu lepiej, by skala była odwrócona (od najmniej do najbardziej), jest to bardziej intuicyjne, tutaj masz ryzyko fałszywych odpowiedzi, bo ludzi nie zauważą, że "dobry" koniec jest z lewej strony.

ostatnie pytanie o miasto - "widełki" powinny być chyba szersze, nie ma takiego znaczenia czy ktoś mieszka w miasteczku 10 tysięcy czy 15 tysięcy, ale już pomiędzy 30 tysięcy a 300-400 tysięcy jest spora różnica.

przepraszam, że się tak czepiam, ale od razu mi się to rzuciło w oczy i czynię to w dobrej wierze

Mam rozumieć,że mam do czynienia z hmm.... osobą, która pisała na ten sam temat pracę, czy też może "zna" się na konstruowaniu ankiet ?

Tak czy inaczej dzięki za te uwagi , to co mogłam jeszcze poprawić to poprawiłam ( a mój promotor sprawdzając moja ankietę powiedział,że wszystko jest w porządku ) , chociaż mam takie małe sprostowanie:

pyt. 4) - być może jest troszkę skomplikowane , ale nie wiedziałam jak by to inaczej ująć w słowa.
pyt. 8) - nie było moim zamiarem aby respondent szukał w tym pytaniu jakiegoś "drugiego dna" , to co uważasz,że powinno być w takim rodzaju reklamy to po prostu zaznaczasz
pyt. 9 i 15 ) - masz rację już poprawiłam ankietę.



Proszę dalej o wypełnianie mojej ankiety ( już mam prawie połowę wymaganych wyników ) , możecie ją dziewczyny także przesłać dalej do swoich znajomych czy przyjaciół ( zwłaszcza mężczyzn , bo mam lekki nadmiar kobiet nad mężczyznami)


P.S. - chyba zostanę na forum Wizażu na dłużej,ponieważ mi się tutaj spodobało
Scarley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.