Avon: "Haiku" i "Haiku Sunset" - w poszukiwaniu informacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 13:09   #1
Toplica
Przyczajenie
 
Avatar Toplica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 5
Question

Avon: "Haiku" i "Haiku Sunset" - w poszukiwaniu informacji


Witajcie!
Poszukuję wszelkich możliwych informacji pozwalających na wyobrażenie sobie i poznanie zapachów
"Haiku" i "Haiku
Sunset" wypuszczonych przez markę Avon. Planuję ich zakup na ebay'u - w ciemno - ale czy warto?
Nic o nich nie wiem - przypuszczam tylko, że wersja pierwotna jest bardziej świeża, a "Sunset" ma w sobie więcej słodyczy. Jednak to cały czas tylko przypuszczenia i chciałabym wiedzieć jak się mają do faktów.

Oto czego jestem ciekawa:
1) Do jakich kategorii zapachowych zostały zaliczone?
2) Z jakich nut się składają? - głowa, serce, baza.
3) Jakie są Wasze prywatne odczucia - czy zapachy odbieracie jako ogólnie przyjemne, trwałe? Lubicie je? Który bardziej? Z czym Wam się kojarzą?
Ja osobiście jestem fanką kategorii orientalnej - kompozycji słodkich, ciepłych, ale nie ciężkich i przytłaczających. Lubię także zapachy świeże. Zastanawiam się czy pierwsza bądź druga wersja będą do mnie pasować. Chciałabym też jakoś się wyróżnić - co prawda niemal każda nastolatka pachnie "avon'em", ale "Haiku (Sunset)" w Polsce nie dostanie tak łatwo.
So, będę wdzięczna za każdy strzępek informacji - również za linki.
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HAIKU FULL.jpg (21,1 KB, 11 załadowań)
__________________
"[...] iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników [...]."
- Terry Pratchett
Toplica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:28   #2
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Avon: "Haiku" i "Haiku Sunset" - w poszukiwaniu informacji

Tu masz temat o zapachach Avon https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65253 , nie trzeba od razu zakładać nowego tematu
Sporo informacji o zapachach znaleźć można na portalach typu Fragrantica czy Basenotes.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:16   #3
Toplica
Przyczajenie
 
Avatar Toplica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 5
Dot.: Avon: "Haiku" i "Haiku Sunset" - w poszukiwaniu informacji

Cytat:
Napisane przez Lucho Pokaż wiadomość
Tu masz temat o zapachach Avon https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65253 , nie trzeba od razu zakładać nowego tematu
Sporo informacji o zapachach znaleźć można na portalach typu Fragrantica czy Basenotes.
Lucho - czytałam wskazany przez Ciebie wątek zanim założyłam swój - ba - jedna z użytkowniczek określa "Haiku" jako zapach, który (cyt.) "wprost uwielbia". Niestety ta informacja nie zadowala mnie w pełni, chyba rozumiesz...
Zatem nie popełniłam zbrodni zakładając swój wątek, zresztą jest ich tutaj wiele z pytaniami o konkretne pozycje mniej lub bardziej popularnych marek

Dzięki za portale

__________________
"[...] iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników [...]."
- Terry Pratchett
Toplica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.