Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 10:59   #2731
alicja_wzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie warszawianka

holka82
mogłabyś mi napisać jaka jest cena na warszawience, chodzi mi dokładnie o farbowanie. Mam jasny brąz a chce pomalowac na blond, orientujesz się może z kosztem takiej przyjemności?
a jak z terminami długo przed trzeba sie umówić?
prosze odp.
alicja_wzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 20:02   #2732
holka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Do alicja_wzu : Witaj. Dokladnie tak samo mialam i ja Cena koloru jest gdziez okolo 250 zl. Ja placilam wiecej bo mialam jescze kuracje 3 fazowa i strzyzenie... Jo i co wazne, pracuja na farbach Paul Mitchell i jak dla mnie to naprawde rewelacja! I co do terminu to ja mialam akurat szczescie bo jakas babeczka nie dojechala i moglam sobie przyjechac. Trzeba zadzwonic i spytac...

Edytowane przez holka82
Czas edycji: 2010-10-30 o 20:04
holka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:19   #2733
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, możecie polecić jakiegoś godnego zaufania fryzjera, który jest jednocześnie otwarty na to, czego oczekuje klient, a jednocześnie umie dobrze doradzić, głównie w kwestii koloryzacji?

Mam włosy rozjaśniane, które aktualnie przyciemniam, niestety z racji na moją wcześniejszą przygodę z blondami, farba szybko się wypłukuje, a jako że nie chcę za dużo sama eksperymentować, szukam jakiegoś dobrego salonu

Cena nie musi być nie wiadomo jak okazyjna, chociaż miło by było, gdyby za włosy półdługie cięcie i koloryzacja nie kosztowała ponad 400 zł jak w moim starym

Po przejrzeniu wątku zastanawiam się nad Akademią Perfect Hair lub salonem Freehair Kogo stamtąd możecie polecić?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego




Edytowane przez mademoiselle jeanne
Czas edycji: 2010-11-01 o 08:50
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:45   #2734
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja polecam panią Marylkę - właścicielkę salonu Hair by Korzeniowska przy placu Trzech Krzyży. Chodzę do niej od kilku lat, strzygłam się u niej jeszcze jak miała salon w Markach. Jest profesjonalistką, laureatką wielu prestiżowych nagród, stosuje nowoczesne techniki strzyżenia i, co ważne, orientuje się dobrze w najnowszych trendach. Zawsze poświęca mi sporo czasu; nie było tak, że tylko ciach ciach i do widzenia. Do tego salon przy placu Trzech Krzyży jest śliczny: eleganckie wnętrze w starej kamienicy.
Minusy: trzeba się do niej zapisywać ze sporym wyprzedzeniem i odkąd ma ten nowy salon ceny znacznie wzrosły.
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:48   #2735
cyryl85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
wybrana fryzura i co dalej?

Witam


Mam może troche banalne pytanie, ale wole się zapytać niż iść gdzieś do fryzjera i przypału narobic:p, Otóż wybrałem sobie fryzurkę, mam zdjęcie na kompie, i co mam z tym zrobic? mam to wydrukować i zanieść do fryzjera żeby mi taką samą zrobil? I wogóle to iść do jakiegokolwiek fryzjera czy gdzie? ile kosztuje mniejwięcej taki modeling? jestem z okolic warszawy, nawet nie wiem gdzie jakiś fryzjer się znajduje, co fryzurę z fotki przerzuci mi na głowe. U mnie w okolicy sami fryzjerzy za 15 zł, którzy potrafią jedynie maszynką ogolić głowe na ,1,3,5,8,12,15mm.

Jeżeli można prosiłbym o namiary na jakiegoś człowieka który by to potrafił zrobić, w końcu znając życie pójde jakiegoś pierwszego lepszego i rok zapuszczania włosów pójdzie na marne:/
cyryl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:20   #2736
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Moonsun Pokaż wiadomość
Witam,
Od wielu lat chodziłam do Krzysztofa z salonu Kristof. Ale postanowiłam dać szansę jakiemuś innemu fryzjerowi. Dostaję różne namiary na fryjerów i testuję. Jakiś czas temu dostałam namiary na studio eN i pracującą tam p.Edytę. Ceny mają bardzo przystępne, ale nie wiem coś mi do końca nie pasuje - na stronie niby nagrody same, fajne fryzury a ja nie wyszłam zachwycona tzn. nie wyszłam też niezadowolona ale bez rewelacji co do fryzury. Jedyne zastrzeżenia tylko co do koloru - pani spojrzała na mnie i rzuciła "to co? na brąz farbujemy" bez żadnej konsultacji czy rozmowy. Pracują na welli ale kolor wyszedł beznadziejny. Faktura włosa - sztywne i bez połysku tylko matowe. Sam wystrój salonu też pozostawia wiele do życzenia - jakoś tak "brudnawo". Sama nie wiem. Postanowiłam dać jeszcze szanse ze względu na ceny (strzyżenie ok 50 zł z farbowaniem ok 120 zł chyba) i w sumie fryzura ok ale bez zachwytów. Testowałam również Patrycję z salonu 4Sins i muszę przyznać, że kunszt tej dziewczyny jak na razie jest dla mnie powalający. Tylko trzeba sobie zarezerwować ok 4 godz - najdłuższe i najdokładniejsze strzyżenie w moim życiu. Zmieniła mi też całkiem kolor chociaż wellą touch która się bardzo szybko wypłukuje- przy moim codziennym myciu po ok 1 miesiacu trzeba by robić następną koloryzację. Ceny dość wysokie. Strzyżenie z farbowaniem ok 350-380 zł ale polecam z całego serca całokształt (fryzjerkę, wystrój, atmosferę, efekt) na 6+.

Ja Kristofa bardzo sobie cenie miedzy innymi za jego wiedze w koloryzacji.
Ale tez wlasnie zastanawiam sie nad zmiana fryzjera jednak stresuje sie strasznie bo juz w miedzy czasie tak zaryzykowalam i niestety nie jestem zadowlona.....
Znalazlam w sieci takie to nowinki wiec moze ktoras z Was juz korzystala z uslug niektorych fryzjerow wymienionych jezeli tak to prosze o szczere opinie - u mnie priorytetem jest kolor dopasowany do mojej urody
1. http://fryzjerzywarszawianka.pl
2. tu nowosc z gazety http://hair-a-porter.pl/pl/gallery/10
3.http://www.magdajakubowska.pl/kontakt.html
4. ta stronka pomocna http://topfryzjer.pl/?a=szukaj&szuka...iasto=warszawa
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 12:44   #2737
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Pawła z CeCe. Byłam u niego dwa razy i uważam, że jest mistrzem koloryzacji. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Kolor jest super dobrany, wyglądam naturalnie. Ostatnio robił mi balejaż bez folii, dzieki czemu włosy aż tak bardzo sie nie niszczą. Do tego za każdym razem dodawał toner co sprawiło, że zniwelowały sie ewentualne różnice między odrostem a rozjaśnionymi słońcem końcówkami. Z cięcia również jestem zadowolona. Za balejaż ze spienianiem (czyli toner) na włosy średniej długości zapłaciłam 240zł.

Byłam też u Magdy z Free Hair. Fajna dziewczyna, potrafi doradzić i dobrze obcina, ale nie do końca byłam zadowolona z tej wizyty. Nie podjęli sie rozjaśniania odrostu, namawiano mnie na przyciemnienie, ale ja źle się czuję w ciemnym kolorze więc zrezygnowałam w ogóle z koloryzacji. Jednak 3 tygodnie poźniej poszłam do Pawła bo jednak nie mogłam na siebie patrzeć. Poza tym troche za krótko obcięła mi kosmyki przy twarzy mimo że wyraźnie prosiłam żeby były co najmniej do brody. Reszta fryzury jest OK.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:57   #2738
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dodam jeszcze, że jeśli ktoś chciałby mieć awangardową fryzurę to chyba niezły jest właściciel FreeHair Filip Galas. Magda, która mnie obcinała miała cudowną, piękną, niesamowita fryzure spod jego ręki, ale była to fryzura tylko dla odważnych
za standardowe cięcie płaci się we FreeHair 100zł, ale pewnie u Filipa trochę więcej (ale to tylko moje przypuszczenia)
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:43   #2739
muffin_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hello!
znalazłam namiary w internecie namiary na polecany nowy salon, gdzie pracują 4 osoby z salonu czajki (niestety bez poszukiwanej przeze mnie Marylki;-(). Hm... tak na marginesie ciekawe czemu tyle osób od niego odeszło...
Salon mieści sie na ul. Górnośląskiej 20 w Warszawie. tel. 22/40570-05.
wybieram się tam w najbliższym czasie. zobaczymy co zrobią z moimi kudłami;-)
pzdr
muffin_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:11   #2740
katiusza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez etiene Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby polecić dobrego fryzjera z Camille Albane w Arkadii?
Będę baaardzo wdzięczna! )
W Camille dobra była Ania- niska, wesoła, pulchna blondynka- od ponad roku pracuje w Nefretete na Żytniej. Polecam!
katiusza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:43   #2741
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny szukam opinii o salonie colour box i harrym- zapisana jestem do niego na wtorek. potrzebuje jakiejś koloryzacyjnej zmiany i doboru fryzurki
Ostatnio pod wpływem wielu pochlebnych opinii byłam u Emilii z FreeHair i nie wyszłam zadowolona- za koloryzację i obcięcie zapłaciłam 400 zł a i tak mało kto poznał, że coś się na głowie zmieniło samo obcięcie było ok- ładnie się włosy układały ale kolor szybko się zmył i nie pasował do mnie.

jeśli któraś z Wizażanek była u Harrego to proszę o opinię
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 22:39   #2742
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam opinii o salonie colour box i harrym- zapisana jestem do niego na wtorek. potrzebuje jakiejś koloryzacyjnej zmiany i doboru fryzurki
Ostatnio pod wpływem wielu pochlebnych opinii byłam u Emilii z FreeHair i nie wyszłam zadowolona- za koloryzację i obcięcie zapłaciłam 400 zł a i tak mało kto poznał, że coś się na głowie zmieniło samo obcięcie było ok- ładnie się włosy układały ale kolor szybko się zmył i nie pasował do mnie.

jeśli któraś z Wizażanek była u Harrego to proszę o opinię

Ja wybieram się do Magdy z FreeHair
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:42   #2743
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
dodam jeszcze, że jeśli ktoś chciałby mieć awangardową fryzurę to chyba niezły jest właściciel FreeHair Filip Galas. Magda, która mnie obcinała miała cudowną, piękną, niesamowita fryzure spod jego ręki, ale była to fryzura tylko dla odważnych
za standardowe cięcie płaci się we FreeHair 100zł, ale pewnie u Filipa trochę więcej (ale to tylko moje przypuszczenia)
A za strzyżenie jakiej długości włosów płaciłaś 100 zł? Bo ja mam b. długie i chciałabym się zorientować ile może mnie to wynieść.
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 20:57   #2744
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A za strzyżenie jakiej długości włosów płaciłaś 100 zł? Bo ja mam b. długie i chciałabym się zorientować ile może mnie to wynieść.
Ja idę do p. Magdy w poniedziałek(i przyznam, że po wielu doświadczeniach z fryzjerami -trochę się boję) Cena to 100zł, taką przynajmniej podała Pani z którą rozmawiałam, nie pytając o długość.
Również mam długie włosy i będę pozbywała się ok. 20cm, więc jeśli chcesz, jak wrócę to podam, czy tyle rzeczywiście cena wynosiła

Edytowane przez Himee
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:59
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:03   #2745
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Ja idę do p. Magdy w poniedziałek(i przyznam, że po wielu doświadczeniach z fryzjerami -trochę się boję) Cena to 100zł, taką przynajmniej podała Pani z którą rozmawiałam, nie pytając o długość.
Również mam długie włosy i będę pozbywała się ok. 20cm, więc jeśli chcesz, jak wrócę to podam, czy tyle rzeczywiście cena wynosiła
daj znac ja tam idę też w przyszłym tygodniu do Magdy - też 100 zł.please napisz jak poszło - bo ja strasznie się boje nie raz płakałam - teraz też mam kiepską fryzurę.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:05
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:43   #2746
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam opinii o salonie colour box i harrym- zapisana jestem do niego na wtorek. potrzebuje jakiejś koloryzacyjnej zmiany i doboru fryzurki
Ostatnio pod wpływem wielu pochlebnych opinii byłam u Emilii z FreeHair i nie wyszłam zadowolona- za koloryzację i obcięcie zapłaciłam 400 zł a i tak mało kto poznał, że coś się na głowie zmieniło samo obcięcie było ok- ładnie się włosy układały ale kolor szybko się zmył i nie pasował do mnie.

jeśli któraś z Wizażanek była u Harrego to proszę o opinię

Mnie zawsze strzyże p. Błażej. Wychodzę zadowolona. (Jestem jego klientką od 6 lat)
Harry ma bardzo dużo stałych klientek więc sadzę, że jest dobry w tym co robi.
Może następnym razem i ja się zapiszę do niego. Dla odmiany.
Daj znać jak wrażenia.


Ostatnio za koloryzację i strzyżenie płaciłam nie więcej niż 200 zł. (Nie pamiętam dokładnie.)
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:45   #2747
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez POLKA84 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze strzyże p. Błażej. Wychodzę zadowolona. (Jestem jego klientką od 6 lat)
Harry ma bardzo dużo stałych klientek więc sadzę, że jest dobry w tym co robi.
Może następnym razem i ja się zapiszę do niego. Dla odmiany.
Daj znać jak wrażenia.


Ostatnio za koloryzację i strzyżenie płaciłam nie więcej niż 200 zł. (Nie pamiętam dokładnie.)
mam nadzieję, że będę mogła o Harrym napisać coś pozytywnego mi podano cenę ok.180 ale zobaczę czy to prawda
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:26   #2748
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A slyszalyscie cos o Adamanti Studio? Mam bon do tego salonu i chcialabym sie doweidziec czy warto sie tam wybrac
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 14:27   #2749
4angie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam,
polecam Salon Empire w samym centru Warszawy. świetny dojazd komunikacją miejską jak i autkiem szczególnie polecam się wybrać do pana Sebastiana. niesłychanie miły pan i naprawdę zna się na tym co robi. włoski bardzo fajnie wyglądają i zadziwiająco długo dają się układać. warto^^
4angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 17:10   #2750
carissime
Przyczajenie
 
Avatar carissime
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy może któraś z was była w salonie : Fryzjersko-Kosmetycznym Anna Sosińska na ul. Sokratesa 5. Ciekawi mnie ten salon, bo często obok niego przejeżdżam Przeglądając to forum znaleźć można raczej opinie o salonach renomowanych i drogich (z reguły w centrum Warszawy) , a ja raczej szukam salonu na Bielanach, lub Żoliborzu lub Bemowie. Chcę wyjść w końcu od fryzjera w pełni zadowolona...
carissime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 18:31   #2751
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez carissime Pokaż wiadomość
A czy może któraś z was była w salonie : Fryzjersko-Kosmetycznym Anna Sosińska na ul. Sokratesa 5. Ciekawi mnie ten salon, bo często obok niego przejeżdżam Przeglądając to forum znaleźć można raczej opinie o salonach renomowanych i drogich (z reguły w centrum Warszawy) , a ja raczej szukam salonu na Bielanach, lub Żoliborzu lub Bemowie. Chcę wyjść w końcu od fryzjera w pełni zadowolona...
długi czas zastanawiałam się czy chwalić się salonem, który poleciła mi koleżanka, której z kolei poleciła go mama, której poleciła go jej koleżanka
jest to salon JOT na Bemowie, na ulicy Kochanowskiego 49.
fryzjerka, którą mogę polecić jest p. Aneta, właścicielka salonu.
uwielbiam ją za to, że przychodząc do niej nigdy nie wiem czego chcę, a nawet jeśli coś tam mi świta, to ona i tak sama będzie wiedziała jak obciąć włosy, jak je ułożyć.
w modelowaniu jest świetna.
zawsze słucha co do niej mówię i ROZUMIE moje wizje, ROZMAWIA o nich, nic nie narzuca.
chodzę do niej już od jakichś 2 lat i za każdym razem jestem zadowolona, czasem mniej, czasem bardziej, ale nigdy nie mam ochoty płakać, jak to zazwyczaj wcześniej bywało...
cenię ją za to, że mimo, iż zapuszczam włosy zawsze umie wyczarować trochę inną fryzurę nie skracając znacznie włosów! dla niej końcówki tzn. końcówki, a nie 15cm.
gdy powiesz jaki efekt chcesz uzyskać - więcej włosów, bardziej puszyste, to obetnie je tak i ułozy je tak, że faktycznie będą sprawiały wrażenie, że jest ich więcej
cena za strzyżenie i modelowanie to 70 lub 75zł (kiedyś płaciłam 75, ale teraz bierze zawsze 70 - nie wiem, czy cena się zmieniła, czy po prostu jest tak, dlatego, że tyle już do niej chodzę ) dla jednych dużo, dla drugich mało. ja patrzę na stosunek ceny do jakości.
ach właśnie, pamięta mnie zawsze, na drugiej wizycie pamiętała mnie z pierwszej i nawet pamiętała co robiłyśmy z włosami i co teraz miałyśmy...

mam nadzieję, że jeśli ktoś skorzysta, to także będzie zadowolony - jak ja, moja koleżanka, jej mama i jej koleżanki
ale jeśli nie będzie zadowolony, to niech się podzieli tym też

ach, doszły mnie słuchy, że zdarza się bardzo długie oczekiwanie, ale gdy ostatnio byłam nie czekałam może zalezy od godziny, na którą się idzie.
na wizytę czeka się dość długo, ok miesiąca, chyba, że umówi się z panią, że zadzwonią, gdy jakiś bliższy termin się zwolni
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:50   #2752
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja opiszę swoje wrażenia po wizycie u Harego
Zacznę może od tego, że jest bardzo miłym młodym fryzjerem, który nie ma much w nosie, a na takich też często trafiałam. Nie narzuca swojego zdania, słucha i rozmawia.
Potrafi też doradzić
Ja miałam robioną koloryzację i jestem bardzo zadowolona. Kolorek wyszedł bardzo naturalnie i o to mi właśnie chodziło.
Podciął mi też włoski i teraz zdecydowanie lepiej mi się układają.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę go polecić. Warto też dodać, ze ceny są dosyć niski- farbowanie i obcięcie długich włosów to koszt 170 zł.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:28   #2753
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Ja opiszę swoje wrażenia po wizycie u Harego
Zacznę może od tego, że jest bardzo miłym młodym fryzjerem, który nie ma much w nosie, a na takich też często trafiałam. Nie narzuca swojego zdania, słucha i rozmawia.
Potrafi też doradzić
Ja miałam robioną koloryzację i jestem bardzo zadowolona. Kolorek wyszedł bardzo naturalnie i o to mi właśnie chodziło.
Podciął mi też włoski i teraz zdecydowanie lepiej mi się układają.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę go polecić. Warto też dodać, ze ceny są dosyć niski- farbowanie i obcięcie długich włosów to koszt 170 zł.
no to zachęcające, cena bardzo ok. Ja z mojej wizyty w Freehair na razie zrezygnowałam, może w Grudniu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:38   #2754
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A za strzyżenie jakiej długości włosów płaciłaś 100 zł? Bo ja mam b. długie i chciałabym się zorientować ile może mnie to wynieść.
długie za ramiona
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:52   #2755
ananau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

znalazlam fryzjera,ktoremu nie brakuje odwagi w cieciu i powiem Wam,po dwoch wizytach nie szukam juz innego...polecam Darka ze Strefy Ciecia na Nowowiejskiej,p.s.juz kilka lat temu czytalam o nim bodajze na forum gazety.
ananau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:57   #2756
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam
Czy możecie mi polecić dobrego fryzjera który zrobi mi piękny baleyage na ciemnych włosach? Bez żółtych pasemek. Najlepiej z okolic Ursusa.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 08:48   #2757
dagulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam drogie wizażanki,
czy któraś z Was może polecić mi fryzjera, który zrobi mi dobrą trwałą?
dagulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:37   #2758
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja Wam mogę polecić Panią Marię Korzeniowską. Swój salon ma koło placu trzech krzyży. Świetny fryzjer, a efekty jej pracy nigdy mnie nie zawiodły. Farbowałam u niej włosy i przedłużałam i muszę przyznać, że efekt był taki jak sobie wymarzyłam.


http://www.hairbykorzeniowska.com/node/7
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:29   #2759
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam p. Emile z Freehair, jest bardzo dokladna, przemila, wyszlam z salonu b. zadowolona. To prawdziwa profesjonalistka.
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:44   #2760
Lillis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czy ktos zna losy p.Adama, ktory jeszcze 2miesiace temu pracowal we Franck Provost przy Mickiewicza. uratowal moje wlosy po totalnie nieudanym cieciu. chcialabym koniecznie do niego wrocic, ale nie wiem gdzie go teraz znalezc
Lillis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.