Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 13:00   #2161
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ash20 nie musisz doprowadzac włosów do dobrego stanu. Ja jak prostowałam pierwszy raz to takze były poniszczone. Fryzjerka i tak je sama oceni i Ci doradzi.

pablo305 krótkie fryzurki raczej sprawdzaja się jak dziewczyna ma proste włosy, ewentualnie lekko falowane.
Jasne, jeżeli masz ochotę to wyprostuj sobie włosy, moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie.
To, czy zadziała na dłużej dowiesz się po zabiegu, który jeżeli zostanie prawidłowo przeprowadzony, to nie narobi żadnych zniszczeń (ja nie miałam przy ostatnim prostowaniu takiego szczescia i próbuje dijśc do ładu z popalonymi włosami).

Nefretitii będą ulizane do momentu, kiedy odrastając nie zaczna odbijac od skóry. U mnie to tak zawsze ok dwóch tygodni.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:27   #2162
Akmishia
Przyczajenie
 
Avatar Akmishia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wRock ;P
Wiadomości: 7
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pysiagabrysia Pokaż wiadomość
ja prostowałam włosy w Lord Valium we Wrocławiu - pracują tam na kosmetykach FAROUK - efekt niesamowity - włosy są piękne, ślicznie się świecą a ich stan jest o niebo lepszy niz przed prostowaniem kiedy były krecone i przesuszone. Faktem jest, że po takim prostowaniu włosy należy solidnie pielęgnować - zakupiłam sobie specjalny szampon i odżywke również CHI z Farouka, po umyciu używam jeszcze jedwabiu również z CHI Farouka i efekt extra - wysusze i ułoże palcami - zero pracy przy nich - wcześniej były niesamowicie krecone a teraz?? proste, do tego pięknie pocieniowane, błyszczące - o takich zawsze marzyłam - polecam szczerze wszystkim kobietkom, które meczą się ze swoimi włosami
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Ja jestem z Wrocławia a prostowalam w Warszawie. Wtedy co chcialam prostowac to nie wiedzialam gdzie we Wroclawiu, bo wszyscy robili oczy jak pytalam czy maja to w ofercie. Natomiast teraz wiem ze prostuja Faroukiem w Lord Valium i ponoć w Laurencie. Ani o tym ani o tym nie wiem jak robią jednak w Laurencie byla moja siostra i pytala o prostowanie faroukiem to pani jej odradzała mowiąc że to strasznie niszczy wlosy i duzo pań przychodzi z reklamacja. Moim zdaniem to tylko o nich swiadczy bo albo zle to robia albo nie mowia jak z tym postepowac 72h po.
Dzięki dziewczyny Zapytam i tu i tu, ale z tego co piszecie, wychodzi że lepszy jest Lord Valium. Chyba tam sobie wyprostuję, ale to jeszcze zależy od ceny Mam nadzieję, że będzie przyzwoita, bo okropnie nie chce mi się jechać do innego miasta na prostowanie, lepiej mieć salon pod nosem, nie? ;P

pysiagabrysia, koniecznie wyślij foty Jestem strasznie ciekawa jak włoski wyglądają po prostowaniu w tym salonie
Akmishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:53   #2163
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Karolcia_83 : Ja mam zaufana fryzjerke, jest to znajoma mojej cioci jeszcze ze szkolnej lawki ma mase dyplomow, wlasny salon fryzjerski, i uzywa produktow Goldwella, wiec mysle ze zabieg prostowania bedzie wykonany w 100% dobrze jednakze Goldwell jest drogi wiec pewno ta impreza tania nie bedzie
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 17:42   #2164
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Słuchajcie a co jeśli ktoś wyprostowane włosy umyłby np po 43 godzinach? Czy to ma naprawdę duże znaczenie? Bo już kurde nie wiem co robić
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:40   #2165
sagitaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czy któraś z was wie moze gdzie w krakowie mozna wyprostowac wlosy metoda Goldwella?? Z góry dzięki za info
sagitaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:52   #2166
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pablo to może z racji tego koleżeństwa, upomnij się o jakąś zniżkę To świetnie, że masz zufanego fryzjera, najgorsze jak sie trafi na jakiegoś niedouka, który myśli że wie już wszystko... Tak apropos, to jak długie masz włosy i kiedy decydujesz się na prostowanie?

Nefretiti te 48 godzin, to czas, kiedy włosy się jeszcze doprostowywują, my tego nie widzimy, ale preparaty we włosie jeszcze ,,pracują", dlatego lepiej poczekać.


Ja zdecydowałam już się na 100% na prostowanie samej grzywy, bo z tą moją nie daję juz rady. Niepotrzebnie tylko na początku sierpnia zafarbowałam włosy castingiem. Kolor ładnie schodzi, ale nie wiem czy P. Agnieszka nie zrobi mi z tego powodu problemów. Za dwa tyg mam się do niej odezwać, to będzie 5 tyg po farbowaniu. I sama teraz nie wiem co dalej, bo jak wyprostuję samą grzywkę, to kolor zjaśnieje po zabiegu i pewnie będzie się odróżniał od całości (jeśli macie ciemne włosy, to przygotujcie się na to, mi zjaśniały ok dwóch tonów!).
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:27   #2167
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Akmishia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Zapytam i tu i tu, ale z tego co piszecie, wychodzi że lepszy jest Lord Valium. Chyba tam sobie wyprostuję, ale to jeszcze zależy od ceny Mam nadzieję, że będzie przyzwoita, bo okropnie nie chce mi się jechać do innego miasta na prostowanie, lepiej mieć salon pod nosem, nie? ;P

pysiagabrysia, koniecznie wyślij foty Jestem strasznie ciekawa jak włoski wyglądają po prostowaniu w tym salonie
Wiesz co, ta pysiagabrysia to chyba chciala zareklamowac salon w ktorym pracuje, bo po pierwsze brzmialo to jak reklama a po drugie ma tylko jeden post jakby sie zalogowala na wizazu tylko po to by to napisac. I juz od dawna milczy. Ja bym byla podejzliwa nie slyszalam dobrych opinii o Wroclawiu. A zdecydowanie odradzali mi Michałą albo Łukasza (imienia dokladnie nie pamietam) ktory po nalozeniu specyfiku do prostowania zaczal czesac dziewczynie wlosy gdzie kategorycznie zabrania sie ruszac w jak kolwiek sposob wlos!! Ja chyba pojade do Poznania bo bliżej niż do Warszawy ale kto wie

Cytat:
Napisane przez sagitaris Pokaż wiadomość
Czy któraś z was wie moze gdzie w krakowie mozna wyprostowac wlosy metoda Goldwella?? Z góry dzięki za info
wyszukiwarka nie gryzie
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 15:54   #2168
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Karolcia_83 : wiem o czym mowisz sam trafilem na kiepska fryzjerke w styczniu. Otoz w grudniu zafarbowalem wlosy na czarno lecz w styczniu mi sie znudzilo wiec poszedlem aby mi sciagnela kolor. Nie dosc ze siedzialem tam 5 i pol godziny to jeszcze wlosy jak byly czarne takie byly po zabiegu ... poprostu brak mi slow. Ale poszedlem po 2 tyg wlasie do tej znajomej fryzjerki i ona mi w poltorej godziny z czarnego do blondu zrobila Poprostu ja nie wiem niektorym to sie nie powinno dawac "nozyczek do reki" tak jak niektorym kierowca prawojazdy Co do dlugosci wlosow to hmm grzywke mam juz za nosek ^^ lecz musze przyciac przed prostowaniem pare cm bo od prostownicy mam straszne koncowki ( chyba wiesz o co mi chodzi) A kiedy prostowanie hmm mysle ze do 2 tyg powinienem sie uporac, bo pierw chce wlosy troche wzmocnic by mi potem nie powypadaly bo niestety po sciaganiu koloru byl koszmar bo mi wlosy wychodzily garsciami
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:57   #2169
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Przełożyłam wizyte na czwartek (za tydzień). Za prostowanie Faroukiem zapłace od 400 do 500 zł (zależy od długości włosków) więc myślę,że jest wszystko ok
Czytałam,że włosy jaśnieją od prostowania więc co będzie z moim naturalnym ciemnym brązem? Bardzo zjaśnieje? Jeszcze coś - po jakim czasie można farbować włoski?
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:39   #2170
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczyny czy jest w Szczecinie salon w którym można sobie wyprostować chemicznie włoski? albo jakoś tak..jak najbliżej ??
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:44   #2171
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pablo305 a ta fryzjerka nie robi Ci żadnych problemów z tym prostowaniem, po dekoloryzacji, bo to dośc inwazyjny zabieg Ale w sumie był robiony w styczniu, to 7 miesięcy temu.
Słuchaj, a jak one Ci tak wypadają, to może poczekaj jeszcze z prostowaniem, bo skoro tak po dekoloryzacji zaczęy masowo wypadać, to cebulki są osłabione.
Ja dwa lata temu po farbie Palett straciłam połowę włosów. W razie czego to kup tera wax i katuj nim włosy przed zabiegiem. Zawsze coś pomoże.
Nie podcinaj włosów przed zabiegiem, bo po zabiegu końcówki i tak lekko będą zniszczone i na bank fryzjerka Ci je będzie musiała podciąć. Stracisz w ten sposób dodatkowe cm
O tak, niektóre fryzjerki są niebezpieczne, sama się o tym przekonałam, a jak czytam forum to włos się na głowie jezy. Ja już nigdy nie zamienię P. Agnieszki na inną . Raz to zrobiłam i przejechałam się okropnie.


Nefretitii włosy Ci w jakimś stopniu napewno zjaśnieją. Ja mam naturalny ciemny brąz wpadający w czarny, po zabiegu zjasniały mi ok.dwa tony. Szczerze, to kolor mi się wcale nie podobał. Dodatkowo w maju dobiło go to nieudane prostowanie i dlatego w ciągu wakacji pociągnęłam go dwa razy castingiem, ale tera przygotowuję się powoli do odwidzin u P. Agnieszki, dlatego odstawiam farby. Tez mnie martwi to, że włoski tak jaśnieją, no ale cóż, coś za coś
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 08:10   #2172
sagitaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
wyszukiwarka nie gryzie
Gdybym znalazla odpowiedz w wyszukiwarce to nie pytala bym sie... Możliwe że w tym watku ta sprawa byla juz poruszana ale nie usmiecha mi sie czytanie ponad 2 tysiecy postow wiec jezeli ktos zna odpowiedz na moje pytanie( gdzie w krakowie mozna wyprostowac wlosy metoda Goldwella?? ) to prosze o pomoc a nie zbedne komentarze
sagitaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:46   #2173
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sagitaris Pokaż wiadomość
Gdybym znalazla odpowiedz w wyszukiwarce to nie pytala bym sie... Możliwe że w tym watku ta sprawa byla juz poruszana ale nie usmiecha mi sie czytanie ponad 2 tysiecy postow wiec jezeli ktos zna odpowiedz na moje pytanie( gdzie w krakowie mozna wyprostowac wlosy metoda Goldwella?? ) to prosze o pomoc a nie zbedne komentarze

Wystarczy poszukać Prosze: http://www.panoramaurody.pl/index_kl...6&strona=firma

eelmirka http://www.farouk.pl/salony_firmowe.php W Szczecinie niestety nie ma salonu Farouka. Nie wiem co z Goldwell. Poszukaj
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:01   #2174
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Karolcia_83: Z tego co pamietam w styczniu jak sciagala mi kolor i pytalem sie jej o prostowanie to powiedziala ze absolutnie by mi tego nie zrobila nawet na wlasna odpowiedzialnosc. A teraz hmm najlepiej bedzie jak sie z nia spotkam, bo telefonicznie to kondycji wlosa mi nie zbada heh . Zobaczymy co powie i wtedy sie okaze kiedy prostowanko .
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:57   #2175
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Sagitaris, na górze jest taka opcja ,,przeszukaj ten wątek". Wpisujesz np. prostowanie Kraków i i od razu, niemalże na pierwszej pozycji wyskakuje Ci prostowanie u Gosi...Także wcale nie trzeba czytać wszystkich postów....nie potrzebnie atakujesz dziewczyny.

pablo spotkaj się z ta fryzjerką, zobaczymy czy masz już na tyle zregenerowane włoski, że mozna prostować.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:03   #2176
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Karolcia_83 : wiem o czym mowisz sam trafilem na kiepska fryzjerke w styczniu. Otoz w grudniu zafarbowalem wlosy na czarno lecz w styczniu mi sie znudzilo wiec poszedlem aby mi sciagnela kolor. Nie dosc ze siedzialem tam 5 i pol godziny to jeszcze wlosy jak byly czarne takie byly po zabiegu ... poprostu brak mi slow. Ale poszedlem po 2 tyg wlasie do tej znajomej fryzjerki i ona mi w poltorej godziny z czarnego do blondu zrobila Poprostu ja nie wiem niektorym to sie nie powinno dawac "nozyczek do reki" tak jak niektorym kierowca prawojazdy Co do dlugosci wlosow to hmm grzywke mam juz za nosek ^^ lecz musze przyciac przed prostowaniem pare cm bo od prostownicy mam straszne koncowki ( chyba wiesz o co mi chodzi) A kiedy prostowanie hmm mysle ze do 2 tyg powinienem sie uporac, bo pierw chce wlosy troche wzmocnic by mi potem nie powypadaly bo niestety po sciaganiu koloru byl koszmar bo mi wlosy wychodzily garsciami
pablo chyba na te Twoje rozjaśniane włosy z czarnego na blond to nikt się nie podejmie zrobić prostowania. Bo mogą Ci się skruszyć albo zrobić jak wata.

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Przełożyłam wizyte na czwartek (za tydzień). Za prostowanie Faroukiem zapłace od 400 do 500 zł (zależy od długości włosków) więc myślę,że jest wszystko ok
Czytałam,że włosy jaśnieją od prostowania więc co będzie z moim naturalnym ciemnym brązem? Bardzo zjaśnieje? Jeszcze coś - po jakim czasie można farbować włoski?
Ja też mam bardzo ciemne i zjaśniały mi może o pół tonu. Ale to zależy od włosa.

Cytat:
Napisane przez sagitaris Pokaż wiadomość
Gdybym znalazla odpowiedz w wyszukiwarce to nie pytala bym sie... Możliwe że w tym watku ta sprawa byla juz poruszana ale nie usmiecha mi sie czytanie ponad 2 tysiecy postow wiec jezeli ktos zna odpowiedz na moje pytanie( gdzie w krakowie mozna wyprostowac wlosy metoda Goldwella?? ) to prosze o pomoc a nie zbedne komentarze
Dlatego jest 2000 postow bo 1500 jest z takimi pytaniami "czy ktoś wie gdzie w .... prostują?"
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:31   #2177
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów - tragedia oO.

Dawno mnie tu nie bylo.prostowalam 4 razy włozy raz Goldwellem i 3 razy faroukiem.I zdecydowanie polecam goldwell mimo ze drozszy bo 800zl w warszawie a farouk 450zl. I powiem wam ze po faruku tragedia sie robi wlosy jak odbija od skory to robi sie cholerne zagiecie jak trojkat slad niesamowity.A robilam ostatnio prostowanie na poczatku lipca.Nigdy wiecej tego nie zrobie a juz napewno nie farukiem nie bede pisala gdzie bo ta osoba czyta te forum;-) ALE NIE POLECAM WAM
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:23   #2178
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Teraz zastanawiam się czy powiedzieć fryzjerce,że w styczniu farbowałam włosy
Prostuje się preparatem do włosów naturalnych (silniejszy) lub farbowanych. Mój naturalny kolor to ciemny brąz, farbowałam również ciemnym brązem aby pogłębić kolor. Odrostów nie było bo kolor w ogóle nie różnił się od naturalnego.

Chce mieć idealnie proste włosy więc chyba powiem,że nigdy nie farbowałam....co myślicie? Boje się,że preparat do włosów farbowanych będzie za słaby
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:55   #2179
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam wszystkie Forumowiczki
Czytałam wcześniej forum ale dopiero teraz postanowilam sie zalogować i podzielićswoimi doświadczeniami z prostowankiem. Mniej wiecej rok temu mialam prostowane włosy we Wrocławiu . Niestety wtedy nie wiedziałam o tym za dużo, nie znałam nawet rodzajów preparatów i nie przyszło mi do głowy żeby pytac o firme.Wiem tylko ze była to jakas firma amerykańska nie niszcząca włosów. Zabieg kosztował równo 500 zł. Włosy po pierwszym myciu były proste ale nie tak jak po wyprostowaniu prostownica. Jednak wystarczyły 2 minuty prostownica i przez dwa dni byłi idealnie proste.Pół roku temu znajoma fryzkerka zakupiła mi w hurtowni preparaty goldwella za 180 zł na 5 razy(cena troche mała) , niestety efektu nie było a jedynie zniszczyły mi sie włosy(być moze przez to z fryzkerka nie miała włascviwie zadnego doswiadczenia z tego rodzaju rzeczach). Wydaje mi sie że była to jakas gorsza formuła bo z tego co piszecie prostowanie goldwellem jest bardzo dobre.No i teraz chciałabym zamowić preparaty z farouk ale ta strona podawan juz nie działa http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=14 i nie wiem czy jest jeszcze mozliwosc zamowienia z tej strony. Jeśli cos wiecie to napiszcie bo chcialabym je zamówic

AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 19:56   #2180
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a czy salony dziela sie na lepsze i gorsze? wszyscy tutaj pisza o pani agnieszce....w koncu wszystko w rekach fryzjerki.. czy ktoras z was moze polecic salon w gorzowie wielkopolskim albo poznaniu?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:59   #2181
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
a czy salony dziela sie na lepsze i gorsze? wszyscy tutaj pisza o pani agnieszce....w koncu wszystko w rekach fryzjerki.. czy ktoras z was moze polecic salon w gorzowie wielkopolskim albo poznaniu?

Pani Agnieszka ma salon w Warszawie
Moja koleżanka prostowała w Poznaniu, adres: http://farouk.pl/salony_firmowe.php?id=6 i jest baaaardzo zadowolona Ja też będę tam prostować
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:29   #2182
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie bylo.prostowalam 4 razy włozy raz Goldwellem i 3 razy faroukiem.I zdecydowanie polecam goldwell mimo ze drozszy bo 800zl w warszawie a farouk 450zl. I powiem wam ze po faruku tragedia sie robi wlosy jak odbija od skory to robi sie cholerne zagiecie jak trojkat slad niesamowity.A robilam ostatnio prostowanie na poczatku lipca.Nigdy wiecej tego nie zrobie a juz napewno nie farukiem nie bede pisala gdzie bo ta osoba czyta te forum;-) ALE NIE POLECAM WAM
hhmmm a może miałaś zle nakladany preparat?? Tzn za blisko skory. Ja tez mialam prostowane Faroukiem i też mam to zagięcie. A jak poszlam na sciecie do fryzjera ktory prostuje goldwellem to powiedzial ze fryzjerka powinna zostawic 1cm od skory i na niego nie nakladac. Bo wlos rosnie do gory a tym preparatem sie wlosy przylizuje do dołu. Stąd to zagięcie. Może w Goldwellu są lepiej szkoleni i mają na to zwracaną uwagę... Nie wiem

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
a czy salony dziela sie na lepsze i gorsze? wszyscy tutaj pisza o pani agnieszce....w koncu wszystko w rekach fryzjerki.. czy ktoras z was moze polecic salon w gorzowie wielkopolskim albo poznaniu?
Oczywiście że tak! Spytaj Karolci_83 czy się dzielą na lepsze i gorsze. Bidulka do dziś się męczy.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:11   #2183
ManaSama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 12
Unhappy Kilka pytań dotyczących CHEMICZNEGO PROSTOWANIA.

Mam strasznie dziwne włosy, w niektórych miejscach się falują, w niektórych są proste, ale nie przeszkadza mi to, chodzi tylko o grzywkę.
Mam grzywkę na jedno oko, i AKURAT ONA się faluje. Okropniejszej chyba nie widzieliście. -.- Prostuję ją prostownicą, w ciepłe i suche dni przez cały dzień jest ok i wygląda bardzo fajnie, problem w tym ze niedługo zaczyna się jesień z rana jest wilgotno i znowu zacznie się koszmar...
Dlatego myślę o chemicznym prostowaniu, i mam kilka pytań i bardzo bardzo proszę o odpowiedź. Więc;
1. Czy mogę chemicznie wyprostować tylko część włosów [grzywkę]?
2. Przestałam już marzyć o włosach prostych jak od linijki i fryzie typu Ruki z The Gazette za który wiele bym oddała ale jak bardzo włosy są proste po zabiegu?
3. Słyszałam że żeby były proste trzeba najpierw je umyć i wysuszyć, nie ma opcji 'proste zawsze i wszędzie ^^"?
4. Czy po zabiegu można farbować włosy?
5. Czy takie włosy będą się kręcić pod wpływem wilgoci? Zależy mi właśnie głównie na tym żeby po chemicznym prostowaniu czegoś takiego nie było!
6. Jakie konkretne preparaty polecacie? Tzn. żebym wiedziała do jakiego fryzjera iść


Czytałam chyba wszystko na tym forum co ma związek z chemicznym prostowaniem i nie znalazłam odpowiedzi na te pytania, wiec mam nadzieje ze się nie powtarzają.

Sorry że tak dużo tego ^^

Ale to dla mnie bardzo ważne, bo niedługo zaczyna się rok szkolny a ja stresuję sie na samą myśl o drodze do szkoły, uciekaniem przed każdą kroplą wody itp... a jak już ta grzywka się skręci to nie wyobrażacie sobie jak to wygląda... więc bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję
ManaSama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:18   #2184
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka pytań dotyczących CHEMICZNEGO PROSTOWANIA.

Cytat:
Napisane przez ManaSama Pokaż wiadomość
Mam strasznie dziwne włosy, w niektórych miejscach się falują, w niektórych są proste, ale nie przeszkadza mi to, chodzi tylko o grzywkę.
Mam grzywkę na jedno oko, i AKURAT ONA się faluje. Okropniejszej chyba nie widzieliście. -.- Prostuję ją prostownicą, w ciepłe i suche dni przez cały dzień jest ok i wygląda bardzo fajnie, problem w tym ze niedługo zaczyna się jesień z rana jest wilgotno i znowu zacznie się koszmar...
Dlatego myślę o chemicznym prostowaniu, i mam kilka pytań i bardzo bardzo proszę o odpowiedź. Więc;
1. Czy mogę chemicznie wyprostować tylko część włosów [grzywkę]?
2. Przestałam już marzyć o włosach prostych jak od linijki i fryzie typu Ruki z The Gazette za który wiele bym oddała ale jak bardzo włosy są proste po zabiegu?
3. Słyszałam że żeby były proste trzeba najpierw je umyć i wysuszyć, nie ma opcji 'proste zawsze i wszędzie ^^"?
4. Czy po zabiegu można farbować włosy?
5. Czy takie włosy będą się kręcić pod wpływem wilgoci? Zależy mi właśnie głównie na tym żeby po chemicznym prostowaniu czegoś takiego nie było!
6. Jakie konkretne preparaty polecacie? Tzn. żebym wiedziała do jakiego fryzjera iść


Czytałam chyba wszystko na tym forum co ma związek z chemicznym prostowaniem i nie znalazłam odpowiedzi na te pytania, wiec mam nadzieje ze się nie powtarzają.

Sorry że tak dużo tego ^^

Ale to dla mnie bardzo ważne, bo niedługo zaczyna się rok szkolny a ja stresuję sie na samą myśl o drodze do szkoły, uciekaniem przed każdą kroplą wody itp... a jak już ta grzywka się skręci to nie wyobrażacie sobie jak to wygląda... więc bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję

1. tak
2. po zabiegu włosy są idealnie proste
3. Tego niestety nie wiem ale dowiem się w czwartek - bo prostuje chemicznie włosy
4. Tak, ale należy odczekać jakiś czas.
5. Nie!
6. Tylko i wyłącznie Farouk (od 400 do 500 zł) oraz Goldwell (od 800 zł). Podałam ceny prostowania całych włosów, sama grzywka będzie oczywiście tańsza Reszta firm ma w swojej ofercie "rozluźnianie skrętu włosa" a to nie to samo co prostowanie.
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:44   #2185
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

I co dziewczyny wiecie jak zamowić te kosmetyki farouka>>?? bo strona już nie działa tamta co wczesniej podawałyscie.
AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:46   #2186
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez AgaJoan Pokaż wiadomość
I co dziewczyny wiecie jak zamowić te kosmetyki farouka>>?? bo strona już nie działa tamta co wczesniej podawałyscie.

Może na allegro? hmm..sama nie wiem
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:55   #2187
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ale wiem że byla możliwość zamówienia tych preparatów na tej stronie http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=14 a teraz kiedy sie zdecydowałam zamówić ona poprostu nie wchodzi.
AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:09   #2188
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez AgaJoan Pokaż wiadomość
Ale wiem że byla możliwość zamówienia tych preparatów na tej stronie http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=14 a teraz kiedy sie zdecydowałam zamówić ona poprostu nie wchodzi.

To może tu: http://www.biosilk.com.pl/produkty.html ??
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:26   #2189
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ManaSama Pokaż wiadomość
Mam strasznie dziwne włosy, w niektórych miejscach się falują, w niektórych są proste, ale nie przeszkadza mi to, chodzi tylko o grzywkę.
Mam grzywkę na jedno oko, i AKURAT ONA się faluje. Okropniejszej chyba nie widzieliście. -.- Prostuję ją prostownicą, w ciepłe i suche dni przez cały dzień jest ok i wygląda bardzo fajnie, problem w tym ze niedługo zaczyna się jesień z rana jest wilgotno i znowu zacznie się koszmar...
Dlatego myślę o chemicznym prostowaniu, i mam kilka pytań i bardzo bardzo proszę o odpowiedź. Więc;
1. Czy mogę chemicznie wyprostować tylko część włosów [grzywkę]?
2. Przestałam już marzyć o włosach prostych jak od linijki i fryzie typu Ruki z The Gazette za który wiele bym oddała ale jak bardzo włosy są proste po zabiegu?
3. Słyszałam że żeby były proste trzeba najpierw je umyć i wysuszyć, nie ma opcji 'proste zawsze i wszędzie ^^"?
4. Czy po zabiegu można farbować włosy?
5. Czy takie włosy będą się kręcić pod wpływem wilgoci? Zależy mi właśnie głównie na tym żeby po chemicznym prostowaniu czegoś takiego nie było!
6. Jakie konkretne preparaty polecacie? Tzn. żebym wiedziała do jakiego fryzjera iść


Czytałam chyba wszystko na tym forum co ma związek z chemicznym prostowaniem i nie znalazłam odpowiedzi na te pytania, wiec mam nadzieje ze się nie powtarzają.

Sorry że tak dużo tego ^^

Ale to dla mnie bardzo ważne, bo niedługo zaczyna się rok szkolny a ja stresuję sie na samą myśl o drodze do szkoły, uciekaniem przed każdą kroplą wody itp... a jak już ta grzywka się skręci to nie wyobrażacie sobie jak to wygląda... więc bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję
1. tak
2. jak drut
3. są proste zawsze i wszędzie nawet jak same wyschną bez suszarki
4. można
5. nie będą się kręcić. Mogą się puszyć jeśli masz puszące się od wilgoci
6. Farouk lub Goldwell
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:43   #2190
ManaSama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
1. tak
2. jak drut
3. są proste zawsze i wszędzie nawet jak same wyschną bez suszarki
4. można
5. nie będą się kręcić. Mogą się puszyć jeśli masz puszące się od wilgoci
6. Farouk lub Goldwell
Wow, no to muszę koniecznie się na ten zabieg wybrać :O dzięki za odpowiedzi
ManaSama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.