intymnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 15:42   #31
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

uff masz racje... może to wszytko to jedynie mój wymysł... czyli to nie może być ciąża? a czym pojawienie się miesiączki wyklucza ciąże? czy może się zdarzyć, że w 1 miesiącu ona jest?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

to plamienie to była miesiączka (powinnam dostać wczoraj) ale zastanawia mnie czemu jest taka słaba... bo teraz nie ma nic
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:43   #32
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
uff masz racje... może to wszytko to jedynie mój wymysł... czyli to nie może być ciąża? a czym pojawienie się miesiączki wyklucza ciąże? czy może się zdarzyć, że w 1 miesiącu ona jest?
owszem zdarzają się takie przypadki że mimo ciąży jest okres ale nie jest on wtedy normalny może byc krótszy ale w większości przypadków po prostu zanika , nie wmawiaj sobie ciąży bo nie ma sensu, spójrz na mój podpis w profilu... i wszystko jasne
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:46   #33
Martini88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Martini ogarnij sie ... biorąc pod uwagę zmiennośc srodowiska zewnętrznego, środowiska pochwowego i macicznego, temperaturę i inne okoliczności plemniki musialayby mieć treki albo umieć fruwać, do tego cień szansy na ciązy byłby gdyby chlopak doszedł do wytrysku, mial całe palce od spermy i potem zrobił ci placówkę... jezu, ludzie... 22 lata a z przerażeniem się czyta takie posty.
Nie mam potrzeby ogarniania się. Napisałam tylko, że coś takiego jest możliwe, jeżeli w opisany przeze mnie sposób dojdzie do przeniesienia nasienia. Na koniec jednak dodałam, że prawdopodobieństwo jest bardzo małe. Zamiast najeżdżać na ludzi naucz się prowadzić kulturalną rozmowę. Bo ja z wiedzą na temat seksu akurat nie mam problemów.
Martini88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:48   #34
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

hehe dzięki! już myślałam, że nie znajdę bratniej duszy na forum a tu proszę...

to mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje że masz jeszcze trochę cierpliwości na mnie... czyli nie ma mowy o zajściu w ciąże w przypadku dotykania narządów (mowa o palcowce) i tego, że facet dotyka najpierw swojego penisa??
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:50   #35
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
hehe dzięki! już myślałam, że nie znajdę bratniej duszy na forum a tu proszę...

to mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje że masz jeszcze trochę cierpliwości na mnie... czyli nie ma mowy o zajściu w ciąże w przypadku dotykania narządów (mowa o palcowce) i tego, że facet dotyka najpierw swojego penisa??
jeżeli nic mu się nie "wylało" tzn preejakulat to nie ma mowy o ciąży a obstawiam że twój facet był ostrożny, nie martw się
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:53   #36
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

zawroty głowy i odbijanie się 3 dni po to też chyba nie mogą być objawy ciąży ... prawda?
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:54   #37
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
zawroty głowy i odbijanie się 3 dni po to też chyba nie mogą być objawy ciąży ... prawda?
takie objawy są później... nie martw się nie ma po co, nie było stosunku nie ma ciąży
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 15:56   #38
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

dzięki! napiszę do Was później czuje, że będę zaglądała tu częściej bo mam spore braki....
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:57   #39
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
dzięki! napiszę do Was później czuje, że będę zaglądała tu częściej bo mam spore braki....
nie panikuj z byle powodu spytaj się wprost chłopaka czy miał coś na palcach jak ci je wkładał do pochwy i tyle
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:17   #40
Patka_nt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 51
GG do Patka_nt
Dot.: intymnie

Kina23 - pamiętaj, plemniki nie znajdują się tylko i wyłącznie w spermie. Płyn ejakulacyjny (o którym wspominała chyba Madzia wcześniej - preejakulat) to płyn (albo raczej śluz), który wydobywa się z penisa podczas pobudzenia (nie mylimy tego z wytryskiem). On również może (choć nie musi - zależne od meżczyzny) zawierać plemniki - choć ich znacznie mniejszą i słabszą ilość.
Dlatego nawet podczas pettingu, pieszczot MOŻE dojść do zapłodnienia - przecież może facet na palcach przenieść plemniki do pochwy.

A tu kolejna sprawa: plemniki - z racji tego, że ich naturalne środowisko jest zasadowe - w pochwie też mają trudną drogę do przejścia. Jeśli nie ma śluzu płodnego śluzu szyjkowego, wytwarzanego podczas dni płodnych (owulacja), to w pochwie giną (środowisko kwaśne).

Ja porponuję Ci:
- wizytę u ginekologa - pewnie i tak planujesz w niedługiej przyszłości zacząc współżycie, to przynajmniej dobrze się do tego przygotujesz,

Acha, no i jak te pieszczoty odbyły się tuż przed dniami, kiedy miałaś mieć okres, to myslę, ze mozesz byc spokojna. Po owulacji (wypada mniej więcej w środkowych dniach cyklu) są dni niepłodne (choć wiadomo, lepiej dmuchać na zimne ), więc raczej od takich 'spokojnych' zabaw (w sensie bez penetracji członkiem) nie powinno do niczego dojść. Ale: bądźcie ostrożni!
Patka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 05:52   #41
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

a kiedy mogę zrobić test tak dla bezpieczeństwa?
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 07:37   #42
Patka_nt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 51
GG do Patka_nt
Dot.: intymnie

Już teoretycznie po tygodniu, dwóch od momentu kiedy myślisz, że doszło do zapłodnienia. Bo test wykrywa w moczu hormon produkowany przez łożysko (które się rozwija jeśli rzeczywiście jesteś w ciąży).

Tylko wynik testu może być zaburzony przez wiele czynników... dlatego powinno się go robić z samego rana, na czczo.
Patka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 07:43   #43
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
a kiedy mogę zrobić test tak dla bezpieczeństwa?
test robi się po 14 dniach od stosunku bo tygodniowej ciąży może nie wykryc tak mi lekarz mówił, ale najlepiej go zrobic w dniu spodziewanej miesiączki lub już po tym terminie wtedy będzie najbardziej wiarygodny
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:49   #44
lilili2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: intymnie

Witam! Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc! Bowiem uprawiałam petting ze swoim chłopakiem o ile można to nazwac pettingiem. Oboje byliśmy w bieliźnie i wykonywaliśmy ruchy podobne do takich podczas seksu i chłopak wkładał mi palce przez majtki nie na dużą głębokość. Czy jest mozliwość aby jakimś cudem plemniki które przesiąknęły przez jego bieliznę przedostały się na zewnętrzną część mojej bielizny? Jeśli tak by się stało to czy jest możliwość abym była w ciąży? podkreślam że nie dotykaliśmy swoich narzadów w inny sposób niż przez bieliznę i tylko i wyłącznie przez bieliznę wkładał mi palca do pochwy ale jak już wspomniałam nie zbyt głęboko. Miałam dni płodne. Martwię się, ponieważ na wielu forach internetowych ludzie wprowadzają w błąd i jestem już zakłopotana. Nie brałam wcześniej takiej opcji do głowy, ale po przeczytaniu wypowiedzi niektórych ludzi zaczęłam się niepokoić  Zamiast okresu dostałam tylko brunatnego plamienia. Nastraszono mnie, że to objawy ciąży. Czy to możliwe? Błagam o pomoc! Strasznie się martwię! Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!
lilili2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:50   #45
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez lilili2805 Pokaż wiadomość
Witam! Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc! Bowiem uprawiałam petting ze swoim chłopakiem o ile można to nazwac pettingiem. Oboje byliśmy w bieliźnie i wykonywaliśmy ruchy podobne do takich podczas seksu i chłopak wkładał mi palce przez majtki nie na dużą głębokość. Czy jest mozliwość aby jakimś cudem plemniki które przesiąknęły przez jego bieliznę przedostały się na zewnętrzną część mojej bielizny? Jeśli tak by się stało to czy jest możliwość abym była w ciąży? podkreślam że nie dotykaliśmy swoich narzadów w inny sposób niż przez bieliznę i tylko i wyłącznie przez bieliznę wkładał mi palca do pochwy ale jak już wspomniałam nie zbyt głęboko. Miałam dni płodne. Martwię się, ponieważ na wielu forach internetowych ludzie wprowadzają w błąd i jestem już zakłopotana. Nie brałam wcześniej takiej opcji do głowy, ale po przeczytaniu wypowiedzi niektórych ludzi zaczęłam się niepokoić  Zamiast okresu dostałam tylko brunatnego plamienia. Nastraszono mnie, że to objawy ciąży. Czy to możliwe? Błagam o pomoc! Strasznie się martwię! Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!
wystarczy się spytac w jednym wątku a nie w kilku pisac to samo
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:47   #46
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
test robi się po 14 dniach od stosunku bo tygodniowej ciąży może nie wykryc tak mi lekarz mówił, ale najlepiej go zrobic w dniu spodziewanej miesiączki lub już po tym terminie wtedy będzie najbardziej wiarygodny
póki co dostałam miesiączki, test zrobię w poniedziałek (mam nadzieje, że będzie negatywny bo i tak nie doszło do niczego). Pora odwiedzić ginekologa i zadbać o proszki antykoncepcyjne
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:03   #47
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: intymnie

Test powinnaś zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Czyli dzisiaj, a nie w poniedziałek.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:08   #48
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

ale cała sytuacja miała miejsce w sobotę... miesiączkę powinnam dostać w środe i tak ją dostałam i koleżanki mi doradziły żeby po miesiączce zrobic
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 05:48   #49
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

madzia2306 doradź! miesiączkę dostałam tak jak powinnam, koleżanki radzą zrobić test po miesiączce (tak dla pewności ale mówią, że nie ma szans na to bym była w ciąży)
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 09:12   #50
w taka cisze
Raczkowanie
 
Avatar w taka cisze
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: intymnie

napewno nie jestes w ciazy jezeli nie bylo stosunku to jest to nie mozliwe po plemniki nie mialy jak dostac sie do pochwy...a chodzby nawet podczas pieszczot Twoj chlopak dotykal najpierw swojego penisa a potem Twojej pochwy i mial na palcach cos co wydzielilo sie z jego penisa(prejakulat)to jest to trudne zeby to tak "przeniesc"tym bardziej ze mialas wtedy dni plodne...a do tego teraz dostalas okres wiec napewno nie jestes w ciazy w 100%...a to ze nie dostalas okresu w tym dokladnym tyerminie co powinnas to napewno przez stres bo wkrecasz sobvie ze jestes w ciazy (miesiaczka moze sie spozniac z bardzo wielu podowodo:zle odzywianie, zmiana klimatu, stres i wiele wiele innych)
a tak na przyszlosc to dokladnie pocvzytaj o antykoncepcji o stosynku i ciazy zebys nie miala juz takich zmartwien...pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez w taka cisze Pokaż wiadomość
napewno nie jestes w ciazy jezeli nie bylo stosunku to jest to nie mozliwe po plemniki nie mialy jak dostac sie do pochwy...a chodzby nawet podczas pieszczot Twoj chlopak dotykal najpierw swojego penisa a potem Twojej pochwy i mial na palcach cos co wydzielilo sie z jego penisa(prejakulat)to jest to trudne zeby to tak "przeniesc"tym bardziej ze mialas wtedy dni plodne...a do tego teraz dostalas okres wiec napewno nie jestes w ciazy w 100%...a to ze nie dostalas okresu w tym dokladnym tyerminie co powinnas to napewno przez stres bo wkrecasz sobvie ze jestes w ciazy (miesiaczka moze sie spozniac z bardzo wielu podowodo:zle odzywianie, zmiana klimatu, stres i wiele wiele innych)
a tak na przyszlosc to dokladnie pocvzytaj o antykoncepcji o stosynku i ciazy zebys nie miala juz takich zmartwien...pozdrawiam
przepraszam tam mialo byc "tymbardziej ze mialas wtedy dni nieplodne"
w taka cisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:35   #51
Patka_nt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 51
GG do Patka_nt
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
ale cała sytuacja miała miejsce w sobotę... miesiączkę powinnam dostać w środe i tak ją dostałam i koleżanki mi doradziły żeby po miesiączce zrobic
Nie rozumiem. Po co chcesz robić po miesiączce test? Skoro dostałaś okres, to znaczy, że podczas fazy owulacyjnej, kiedy komórka jajowa znajdowała się w jajowodzie, nie doszło do zapłodnienia. Wówczas na powierchni jajnika, gdzie był pęcherzyk Graaffa (z którego owa kom. jajowa się uwolniła), wytwarza się ciałko białawie, które hamuje działanie hormonów (przygotowujących błonę śluzową macicy do przyjęcia zarodka) - zaczyna się złuszczać błona śluzowa macicy, pękają naczynia krwionośne... Więc już macica nie jest przygotowana na przyjęcie zarodka = a to oznacza, że w ciąży być nie możesz...

Są przekonania, że mimo ciąży mogą wystąpić jakieś plamienia, ale to wtedy nie mówimy o prawdziwej, zwykłej miesiączce. Poza tym jest to sytuacja nienormalna, czyli są jakieś problemy z układem rozrodczym...

U zdrowej kobiety, która nie ma problemów z "kobiecymi sprawami", miesiączka zostaje zahamowana, kiedy dochodzi do zapłodnienia. Myślę, że nie masz się czym martwić.

Edytowane przez Patka_nt
Czas edycji: 2009-09-18 o 09:37
Patka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:05   #52
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
madzia2306 doradź! miesiączkę dostałam tak jak powinnam, koleżanki radzą zrobić test po miesiączce (tak dla pewności ale mówią, że nie ma szans na to bym była w ciąży)
skoro dostałaś okres to jestem na 99% pewna że nie ma ciąży ale jak nadal masz wątpliwości to zrób test ale ja bym nie robiła testu
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:36   #53
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

martwi mnie to, że miesiączka jest mało intensywna... szczególnie z nocy...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

już sama nie wiem, może panikuje zbytnio.... eh
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:41   #54
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
martwi mnie to, że miesiączka jest mało intensywna... szczególnie z nocy...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

już sama nie wiem, może panikuje zbytnio.... eh
to jak tak panikujesz to po okresie zrób test ale to zbędne będzie moim zdaniem
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:59   #55
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

zrobię bo inaczej nie wytrzymam... mam nadzieje, że będzie negatywny
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:06   #56
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
zrobię bo inaczej nie wytrzymam... mam nadzieje, że będzie negatywny
jestem pewna na 99% że nie ma ciąży a jak już tak chcesz miec 100 % pewności to idz na badanie BHCG i z wynikami do ginekologa
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:17   #57
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

Zrobię test w poniedziałek lub niedziele... u ginekologa jeszcze nie byłam a tak czy siak muszę się wybrać... mam nadzieje, że nie jest za późno...
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:18   #58
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
Zrobię test w poniedziałek lub niedziele... u ginekologa jeszcze nie byłam a tak czy siak muszę się wybrać... mam nadzieje, że nie jest za późno...
ginekolog nic ci nie pomorze bo nie wykryje tak wczesnej ciąży ale ty w ciąży nie jesteś... nie schizuj
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:21   #59
kina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: intymnie

eh zwariuje... ciągle sobie coś wmawiam i panikuje...
kina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:23   #60
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: intymnie

Cytat:
Napisane przez kina23 Pokaż wiadomość
eh zwariuje... ciągle sobie coś wmawiam i panikuje...
ja też panikowałam w wakacje tylko nic by się nie stało bo mój tż by się ucieszył ale okres mam normalnie i wszystko jest ok
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.