tylko brzuch . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 09:25   #1
Adolescent00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9

tylko brzuch .


witam . mam pytanie .
chciałabym schudnąć jakieś 5-6 kg . nie zależy mi na zgubieniu całego ciała, tylko przede wszystkim brzucha . i to w jak najszybszym tępie . najlepiej byłoby ok. miesiąca . znacie może jakieś sposoby ? jak narazie jadam 4 posiłki dziennie [ co 4 godziny . ] - o 6.00 mussli, o 10.00 kanapkę [ na czarnym chlebie, rzecz jasna . ], o 14.00 drugą kanapkę i jabłko, lub normalny obiad [ zalezy, czy jestem w domu . ], i o 18.00 zazwyczaj także kanapkę . prawie w ogóle nie jem słodyczy, tylko mały Knoppers, co 2-3 dni, bo przecież organizm potrzebuje raz na jakiś czas słodkiego . czy to coś mi pomoże ? może jakieś ćwiczenia ? lepszy aerobik, czy bieganie ? POMOCY !!
Adolescent00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:45   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: tylko brzuch .

Cytat:
Napisane przez Adolescent00 Pokaż wiadomość
witam . mam pytanie .
chciałabym schudnąć jakieś 5-6 kg . nie zależy mi na zgubieniu całego ciała, tylko przede wszystkim brzucha . i to w jak najszybszym tępie . najlepiej byłoby ok. miesiąca . znacie może jakieś sposoby ? jak narazie jadam 4 posiłki dziennie [ co 4 godziny . ] - o 6.00 mussli, o 10.00 kanapkę [ na czarnym chlebie, rzecz jasna . ], o 14.00 drugą kanapkę i jabłko, lub normalny obiad [ zalezy, czy jestem w domu . ], i o 18.00 zazwyczaj także kanapkę . prawie w ogóle nie jem słodyczy, tylko mały Knoppers, co 2-3 dni, bo przecież organizm potrzebuje raz na jakiś czas słodkiego . czy to coś mi pomoże ? może jakieś ćwiczenia ? lepszy aerobik, czy bieganie ? POMOCY !!
Takie tematy to widze wracaja jak bumerang...

Po pierwsze, ile masz lat, jaki wzrost, ile wazysz, bo mozliwe, ze odchudzanie nie bedzie Ci ani potrzebne, ani wskazane.

Wiec tak:
- jesz zdecydowanie za malo i wg mnie za rzadko.
- masz bardzo uboga diete - brakuje w niej zarowno kalorii, o czym wyzej, jak i jest jakosciowo bardzo zla - brakuje w niej pelnowartosciowego bialka, NNKT, warzyw.

Poczytaj tematy podwieszone na tym forum, uloz sobie jakas sensowna diete i wtedy mozna pogadac o cwiczeniach.

Aha, nie zrzucisz tluszczu tylko z brzucha - tluszczu nie spala sie miejscowo...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:42   #3
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: tylko brzuch .

O Twojej diecie juz Ci Wyrak wszystko napisał.
Ja dodam od siebie, że bezkarnie 5-6kg w miesiac na pewno nie schudniesz.

Postaw na ćwiczenia na mieśnie brzcha. Czasami ukształtowane mocne mięśnie trzymają brzuch w ładnej formie i nie wygląda jak balon pomimo, że nie ma na nim tłuszczu. Zajrzyj na forum Fitness noi trzymaj prostą postawę.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:09   #4
momi262926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: tylko brzuch .

ja gdzieś czytałam że żeby mieć ciągle piękny płaski brzuch i należy jadać mało ale często,żadnych słodyczy bo to tuczy można je zastąpić suszonymi owocami które są wprost pyszne jadać orzechy (działają też na koncentracje umysłu i na pamięć) oraz dużo warzyw i owoców.
momi262926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 10:15   #5
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: tylko brzuch .

W takim tempie i tylko z brzucha to można zrzucić tylko jedna metoda.Udać się do chirurga plastycznego.
Koleżanko daj sobie więcej czasu na walkę z brzuszkiem.W przeciwnym razie tylko się rozczarujesz,że ci się nie udało.Życzę wytrwałości.Pozdrawiam
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:31   #6
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: tylko brzuch .

To chyba kwestia indywidualna. Mnie na diecie zawsze najpierw spada brzuch, ale pewnie po prostu mam szczęście.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.