Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy post!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 10:48   #31
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

MIRACOLLO

1. Sukienka Silver Apple, bardzo fajna, porządny materiał- niestety troszkę za mała- radzę brać rozmiar większą

2. Sukienka Silver Apple, miałą być Top Shopu, rozmiarówka raczej standardowa, chyba najbardziej mi się podoba dla wysokich osób raczej odpada, ja mam 168 i jest w sam raz

3. Sukienka Top Shop, rozmiarówka standardowa, świtna na lato i upalne dni

4. Sukienka Silver Apple, też miała być z Top Shopu, jedyny minus to, że na plecach nie ma drugiej warstwy materiału, troszkę prześwituje ale cielista bielizna załątwi sprawę, poza tym jest fajna- do opalonego ciałka będzie w sam raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2212.jpg (39,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2201.jpg (46,2 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2203.jpg (68,9 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez admirable
Czas edycji: 2012-09-12 o 19:11
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 11:46   #32
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

awanti

1. marynarka w paski
h&m, bluzowata, krótsza, bardzo ładnie się prezentuje na osobie.
2.Sukienka z pagonami kwiatkowymi. Mega elastyczna, dobra gatunkowo.
3.Marynareczka z bufkami, też taka bluzowata, u mnie już bez guzików- odprute.
4.Body pasiak z kokardkami. Bardzo je lubie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0348.jpg (24,5 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0349.jpg (22,7 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paski marynarki.jpg (29,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0350.jpg (21,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0351.jpg (24,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0352.jpg (32,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowe body.jpg (33,7 KB, 17 załadowań)
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:08   #33
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo.

1. spódniczka szara na gumce , bardzo miłe zaskoczenie.
2.Sukienka kremowo- brzoskwiniowa , na zdjęciu układana ponieważ ja mam -L-kę. Podszewka, wyszywana góra, z tego co pamiętam regulowane ramiączka.
4. Bluzka long pimkie.
5.Sukienka top-shop, Na zdjęciu L- nie byłam w stanie wcisnąć jej na manekina s/m ponieważ dól nie jest rozciągliwy, nie wiem na kogo wejdzie s-ka ale z góry podziwiam
6.Śliczna sukienka z koronkową górą, granatowy dół z koronką. Elastyczna, bardzo polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0359.jpg (35,7 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0363.jpg (34,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0364.jpg (42,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0186.jpg (14,2 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0189.jpg (31,6 KB, 197 załadowań)
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:21   #34
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

awanti

1.tuniczka w kwiatki z kokardą na plecach. Bardzo ją lubię , po wielu praniach nadal wygląda świetnie.
2.Spódniczka w kwiatki, elastyczna, bardzo przyjemna, nadaje się świetnie też dla ciężarówek ponieważ można spokojnie podwinąć pod brzuch i też wygląda świetnie.
3.spódniczka z falbankami, dwie warstwy, jedna jakby siateczkowa. Fajna gatunkowo i ładnie się układa. Na zdjęciach awanti wyglądała na szarą więc to miłe zaskoczenie, że jednak czarna.
4.Blazer boyfriend. Mam jeszcze granatowy i czarny jakby ktoś chciał zdjęcia. Wszystkie na tej samej zasadzie. Bluzowe, mega wygodne i uniwersalne. Jednak trzeba brać mniejszy rozmiar, nawet dwukrotnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0354.jpg (55,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0355.jpg (31,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0361.jpg (37,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna spodniczka w kwoatki.jpg (53,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0362.jpg (28,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13317.jpg (51,2 KB, 145 załadowań)
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:56   #35
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

awanti

1. bluzeczka blanco, rozm S ma bardzo duzy dekolt kokardka z przodu trochę odstaje, dosyć długa, materiał porządny, rękawek do łokcia

2. bluzeczka animal, rozmiarówka standardowa, porządna bawełna. Mam kilka bluzeczek tej firmy i wszystkie są bardzo dobre gatunkowo

3. bluzeczka szara bershka, rozmiarówka standardowa, ale materiał raczej cieniutki

4. bluzeczka bershka, jw.

5. piżamka La Senza, rozm. S wydaje mi się takim większym S, materiał w porządku, piżamka bardzo fajna

6. tunika Yessica C&A, materiał bardzo fajny, krawat fajnie się układa, ale lepiej brać rozmiar mniejszą

7. piżamka z dinozaurami, miła fajna bawełna, romiarówka standardowa

8. Spodenki Tsega, rozmiarówka standardowa, fajnie się układaja, porządny materiał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka blanco.jpg (122,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka animal.jpg (131,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka bershka szara z kokarda.jpg (116,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka szara bershka1.jpg (127,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizamka la senza.jpg (131,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizamka la senza1.jpg (132,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika C&Aniebieska.jpg (131,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika z krawatem2.jpg (69,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizamka dinozaury.jpg (140,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodenki czarne tsega.jpg (148,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2011-05-21 o 20:16
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:15   #36
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

awanti

1. bluzeczka H&M, II gatunek, miłe zaskoczenie Bez wad, w miarę porządny materiał, nie prześwituje, trochę duży dekolt

2. bluzeczka brazowa H&M, to chyba nie jest H&M, ale dosyć fajna. Moja jest trochę krzywo uszyta, ale nie widać tego przy noszeniu, materiał porządny, rozmiarówka standardowa

3. sukienka-tunika bershka, rozm. M to typowe S, materiał to coś w rodzaju cienkiej wełny, ale nie mam metki ze składem, dosyć fajna. Nie polubiłam jej jedynie z powodu kolorów

4. top amisu - bardzo fajny, porządny materiał, rozmiarówka standardowa

5. tunika fishbone z cekinami, porządny materiał taki lejący, bardzo ładnie się układa. Jedyny minus, to szew z przodu na całej długości, ale i tak ją bardzo lubię, rozmiarówka standardowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka biala HM.jpg (105,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzeczka brazowaHM.jpg (180,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka-tunika bershka.jpg (264,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg top amisu.jpg (207,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika fishbone brazowa1.jpg (106,8 KB, 12 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:56   #37
kfiatuszek90
Zadomowienie
 
Avatar kfiatuszek90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 1 075
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

miracollo

1,2 czerwona bluzeczka z paskiem, z tyłu ma krzyż, bluzeczka ok, natomiast pasek jest wielki i mi poprostu wisi
3,4 niebieska bluzeczka, ma dosc duży dekold ale jest śliczna!
5,6 bluzeczka z bufkami, ona równiez jest extra, rozmiarówka standardowa
7,8 fioletowa z cekinkami, rozmiarówka standardowa, śliczna
9,10 biała sukienka, dość długa ale na plaże mysle że będzie fajna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_7379.jpg (26,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3674.jpg (57,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7412.jpg (19,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3669.jpg (54,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7415.jpg (16,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3672.jpg (46,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7464.jpg (22,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3670.jpg (67,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7668.jpg (29,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3673.jpg (78,8 KB, 27 załadowań)
__________________
Jestem zakupoholiczką!! Pomocy!!



książki"
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=607427

ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645881

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
kfiatuszek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 19:35   #38
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Witam!
Mam małą sugestię, a za razem prośbę. Czy opisując dany ciuszek mogłybyście również pisać jego markę/firmę? Ja staram się to robić, bo wtedy łatwiej dany ciuszek zlokalizować, np. na stronie hurtowni bądź na Allegro.

A teraz opiszę wszystkie ciuszki, które wczoraj dostałam od Insane.
(Kochana, dzięki serdeczne )
Ps. - Przepraszam za jakość zdjęć. Siostra podebrała mi cyfróweczkę i musiałam sobie jakoś radzić starym aparatem. Niestety, w większości przypadków zdjęcia nie odzwierciedlają realnych kolorów ciuszków.

1) FIRMA: MYSTIFY
Sukieneczka w kolorze pudrowego różu. Niestety na tej pozycji się zawiodłam. Falbanki okazały się zbyt infantylne (jak na moje lata), no i przede wszystkim jestem do niej za wysoka (182cm). Sukieneczka dziwnie się na mnie układa - zamiast w talii to pas wypada mi pod biustem. Nie wiem, po prostu dziwnie się w niej czuję. Ogólnie fajny, rozciągliwy materiał, kolorek śliczny no i ten cudny deseń w kropki i kotki... Cóż, nie na moją figurę.

2) FIRMA: ONLY
Śliczny, biały t-shirt... dziecięcy. Niestety nie doczytałam o tym i w efekcie zamówiłam XL, ale dla dzieci. Koszulka jest cudna, ale niestety zbyt maleńka dla mnie. Oddałam ją koleżance dla jej córci. Nie mniej bluzka uszyta została z bardzo dobrego gatunkowo materiału i posiada ciekawą aplikację z wizerunkiem Snoop'iego. Polecam dla Waszych pociesz, bo za taką cenę (12zł) na prawdę warto. Rozmiarówka sporo zaniżona.

3) FIRMA: AMISU
Kolejny nieudany zakup. Bluzeczka ładna, przewiewna, uszyta z lejącego materiału. Niestety rozmiarówka jest sporo zawyżona (co najmniej o jeden rozmiar). Noszę L/XL, natomiast mierząc tę "ikselkę" czułam jakbym miała na sobie najmniej XXL. Z żalem musiałam ją odsprzedać koleżance.

4) FIRMA: MYSTIFY
Fajna, wygodna bluzeczka (posiada delikatne, słodkie falbanki na rękawkach). Jedyny minus to kolor. Zamawiałam czarną bokserkę, a kolor jaki dostałam zostawia wiele do życzenia. Jedno mogę powiedzieć, na pewno nie jest to czerń (łamany szary z grafitem - kolor wygląda na sprany). Nie mnie jestem zadowolona. Materiał cienki, przewiewny, lekko prześwitujący. Rozmiarówka standardowa.

5) FIRMA: AMISU
Materiał przewiewny, lekko prześwitujący. Bluzeczka jest "leista" i przylega do ciała, z przodu zostały naszyte mlecznobiałe koraliki. Powiem jedno - bardzo fajnie prezentuje się na ciele. Rozmiarówka standardowa.

6) FIRMA: America Today
Bardzo skromna, a za razem szykowna bluzeczka. Te kwiatuszki na przodzie są przeurocze. Fajny gatunkowo materiał - miła w dotyku bawełna, która nie prześwituje. Jedyny minus to taki, że rozmiarówka jest troszkę zaniżona (bluzeczka jest na mnie troszkę opięta).

7) FIRMA: STRADIVARIUS
Bardzo seksowny top (za równo pod względem koloru jaki i kroju). Ładnie podkreśla biust, zaś te trzy rozpięte guziczki nadają tylko zadziorności. Rozmiarówka standardowa.

8) FIRMA: BLIND DATE
Po prostu padałam jak ją założyłam! Bluzeczka jest ekstra, aplikacja w stylu policjantki jest bezbłędna. Tym topem robiłam dziś furorę w pracy. Aha, i jest to jedyna bluzka, która dotarła do mnie z kompletem papierowych metek. Rozmiarówka standardowa.

9) FIRMA: PULL & BEAR
Soczysty róż, intrygujące pagony, przewiewny materiał - jak dla mnie same plusy. Rozmiarówka standardowa.

10) FIRMA: CLOCKHOUSE
Rewelacyjna sukieneczka-bliźniak (pod spodem delikatna, lejąca się coś a'la"haleczka", zaś na wierzchu cudna koronka). Seksowna, szykowna - jestem mega zadowolona. Rozmiarówka standardowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (114,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (107,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (67,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (58,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (52,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (79,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (95,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (71,2 KB, 92 załadowań)

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:49
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:34   #39
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Musiałam napisać nowego posta, gdyż ograniczała mnie ilość wstawianych zdjęć.

11) FIRMA: nieznana (nie mam pojęcia co to za firma)
Topik uszyty został z grubszej bawełny, posiada fajną aplikację w formie dżetów ułożonych kaskadowo. Do tego smakowity kolor czekolady z mlekiem. Dla mnie bomba! Rozmiarówka standardowa.

12) FIRMA: FISHBONE
Opisywałam wcześniej koszulkę z duszkiem (również FISHBONE). Bluzeczki są do siebie bardzo podobne, zarówno gatunkowo i wizualnie. Rozmiarówka standardowa.

13) FIRMA: A&C
Wygodna, lekko zakrywająca pupę bluzka/tunika, upstrzona złoto-srebrnymi cekinami. Bardzo fajnie się prezentuje na ciele. Rozmiarówka standardowa.

14) FIRMA: H&M
Bardzo fajnie skrojona (dłuższa, z luźnym ściągaczem na dole, spory dekolt), cienka, przewiewna, bardzo delikatnie prześwitująca. Na upały sprawdza się doskonale (dziś ją przetesowałam). Bluzeczkę kupiłam w II gatunku, a okazało się, że nie nosi śladów nawet najmniejszych skaz. Serio, nie dopatrzyłam się żadnego poprucia, dziurki, itd.
Uwaga - rozmiarówka niestandardowa (noszę XL, kupiłam L i okazała się na mnie luźna!).

15) FIRMA: FISHBONE
To samo co przy pozycji nr 12.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (74,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (63,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (87,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (43,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (60,5 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-05-24 o 22:36
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:15   #40
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Parę moich zdobyczy z Awanti, w miarę nowych, więc opinie mogą się komuś przydać. Wszystko w rozmiarze M.

1. Body marynarskie Internacionale.
Bardzo udany zakup, na prawdę porządnie wykonane i śliczne, dosyć mała M-ka, ale wchodzę w nie bez problemu, zdecydowania warte nawet ceny z Allegro.

2. Sukienka/ tunika z koronką Clockhouse.
Także szczerze polecam, bardzo ładna koronka, kolor morelowy, dużo ładniejszy niż na zdjęciach z Awanti. Ja noszę jako tunikę do rurek, bo nie posiadam warunków fizycznych, żeby nosic jako sukienkę .
3. Body malinowe i niebieskie Amisu.
Zwykłe, fajne, jednokolorowe body, miły materiał, rozsądny dekolt, czerwień z Awanti jest myląca, rzeczywisty kolor to malinowy róż.

4. Tunika/ sukienka Clockhouse.
Bardzo fajna, noszę ją do czarnych rurek, trochę rozmazany wzór w jednym miejscu, ale wybaczam, bo ten błąd nie rzuca się w oczy. Materiał jak najbardziej na plus, mam jeszcze taką białą bez wzoru, jednokolorowe są dostępne w sklepach C&A po 29 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (41,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,3 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez lilka00
Czas edycji: 2011-05-25 o 19:17
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:53   #41
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Tuniczka Amisu NEW YORKER

Pisałam już kiedyś, że ową tunikę kupiłam w sklepie dałam za ni 69,99 i z pewnością byl to dobry zakup. Jest z rozciagliwego materiały. Porządnie wykonana. Kolorek dosc intensywny i po pół roku prania w pralce nic się z nią nie stało. Dodatkowo uważam, że jej atutem jest lejący się material, który mozna w dowolny sposob sobie ułożyć.

Cena w awanti - 35 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg różowa sukienka z czarnym pskiem.jpg (30,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003.jpg (42,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (43,8 KB, 84 załadowań)
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 19:06   #42
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Miracollo

FIRMA:
AMISU
Topik/tuniczka (zakrywa lekko pupę) w kolorze delikatnego pudrowego różu. Bluzeczka na ciele układa się w bombkę, materiał cienki, przewiewny, lekko prześwitujący. Rozmiarówka zawyżona o conajmniej pół rozmiaru (jest na mnie luźnawa). Największym atutem jest śliczny brokatowy zworek na dekolcie.

Ps. - Nie mogłam znaleźć oryginalnego zdjęcia tuniczki w tym kolorze, który posiadam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030982.jpg (37,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030983.jpg (35,8 KB, 15 załadowań)
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:16   #43
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

Sukieneczka z Zary rozm. 38/M.

Rozmiarówka wg mnie standardowa. Kolory śliczne, materiał porządny, przewiewny, super na lato. Pod spodem jest podszeweczka, na wierzchu tiul.
Sukienka bardzo ładna, niestety ja się z nią pożegnam Ale polecam wszystkim !
p/s nie wiem czemu na fotce taka szeroka sie wydaje

T-Shirt z Reserveda rozm. M
Rozmiar standardowy. Materiał wydaje się być w porządku, chociaż nie jestem przekonana jak będzie po kilku praniach.
Koszulka nie za krótka, ja jestem zadowolona

Koszulka z ludzikami ZARA rozm. M

Bardzo fajna, troszkę dłuższa. mi zakrywa prawie pupę. Materiał w porządku. gdy do mnie dotarła wyłaziło troszkę nitek, ale jestem bardzo zadowolona
Kolor prawdziwszy jest na tej fotce bez lampy taki ciemny granat.
Aha i rozmiar - standard.
Aaa i nie jest taka wielka na jaka wyglada na fotce

Biały top rozm. M z cekinami
Bardzo ładny, fajny materiał, porządny. Rozmiar standardowy

Tunika Pimkie rozm. M

Z paskiem. Pasek można ściągać. Materiał w porządku. Kolor to taki biało-ecru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7303609.jpg (205,3 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303615.jpg (74,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303612.jpg (91,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303614.jpg (104,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303610.jpg (90,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303611.jpg (66,7 KB, 14 załadowań)
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:29   #44
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

-bluzka blanco, rozm S okazało się ,że panienka na koszulce ma dziure w oku,ale nie widać za tą koronką
-bluzka czarna z różami na ramionach rozm s amisu bardzo fajna gatunkowo
-sukienka w róże h&m rozm 36 elastyczna więc spokojnie weszłam,dobra jakość,ale moje bary są tutaj dośc widocznie
-Sukienka z koronką Clockhouse. rozm 38 dobra jakość,elastyczna jak dla mnie rewelacja bardzo mi się podoba
- sukienka w paski rozm. s Bianco,elastyczna ,dobra jakość
bluzka amisu z falbanami,bardzo duzy dekold rozmiar m więc na mnie za duża,ale spokojnie mozna brać numer mnijszą jakość taka sobie szału nie ma
-nietoperz pimkie rozm m,ale dość spory,bardzo go lubie na luzie już tyle razy prana a kolor nadal ten sam
niektóre ciuchy były już pokazywane,ale na osobie lepiej widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,8 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,0 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (43,9 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,4 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,7 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (40,5 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (43,8 KB, 91 załadowań)
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2011-06-03 o 18:43
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:03   #45
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

dzisiaj przyszły do mnie 2 bluzki i to akurat te na których mi najmniej zależało
w zebre jest średniej jakości i myślałam, że będzie troszke dłuższa
biała jest z grubszego materiału zamiawiałam S a rozmiar na metce to XL, ale koszulka jest bardzo malutka pomyślałabym, że to nawet xS jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6201.jpg (126,3 KB, 111 załadowań)
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:58   #46
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

1) FIRMA: nieznana
Troszkę się pogubiłam. We wcześniejszym zamówieniu napisałam konkretny rozmiar bluzki i niestety nie dostałam jej. Wyczytałam na allegro, że top "chodzi" w rozmiarówce uniwersalnej. Drogą analogicznego myślenia zamówiłam r.uniwersalny i w końcu się udało. Oglądam bluzkę, a od środka przyklejony był rozmiar ! I to dokładnie taki, który próbowałam kupić jakiś miesiąc temu. Cóż, i tak nie ma co się sugerować rozmiarem, bo koszulki są na prawdę maleńkie (cudem się w nią wcisnęłam). Natomiast powiem, że jest to fajna bawełenka, która niestety bardzo prześwituje. Nie mniej fajnie to wygląda na ciele. Rozmiarówka stanowczo zawyżona (przynajmniej mój egzemplarz).

2) FIRMA: Denim
I tu miłe zaskoczenie! Fajna, za pupę tuniczka. Cienka, przewiewna, ramiączka z koronki... Na prawdę fajnie się prezentuje do leginsów. Rozmiarówka standardowa.

3) FIRMA: Disney
Fajna, wygodna, z ciekawą aplikacją w postaci mojej ukochanej postaci z bajek - Tinker Bell. Rozmiarówka standardowa.

4) FIRMA: Okay
Jest w porządku, nie mam żadnych zarzutów. Żałuję jedynie, że nie wzięłam innego koloru (coś żywszego). Rozmiarówka standardowa.

5) FIRMA: Sublevel
Bluza uszyta z cienkiego, miłego w dotyku materiału. Przyjemna dla oka kolorystyka, a na dodatek długaśne rękawy (pierwszy raz się spotkałam z tak długimi rękawami). Rozmiarówka zaniżona (należy kupować mniejszy rozmiar).

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Myślałam, że będzie grubsza, a ona z gatunku takich cieniutkich. Także początkowo byłam rozczarowana, a teraz się do niej przekonuje
Dokładnie, miałam identyczne odczucia. Na zdjęciach bluza sprawia wrażenie grubej, ciepłej, a w rzeczywistości to bardzo cienki, delikatny materiał. No ale ma to swoje plusy - jest idealna na chłodniejsze wiosenno-letnie wieczorki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040099.jpg (65,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040100.jpg (102,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040101.jpg (76,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040102.jpg (70,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040105.jpg (60,2 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-06-01 o 15:59
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:29   #47
sliwka182
Raczkowanie
 
Avatar sliwka182
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 263
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

1. Super bluzeczka AMISU - dla mnie nr. 1 z tego zamówienia zdjęcie Awanti ani moje w ogóle nie oddaje jej uroku. Nie jest ona taka długa (Awanti oczywiście wszystko rozciąga-wydłuża) tyko normalna, te koraliki we wzorze mają fajną taką pluszową fakturę + zawieszone są dwa sznurki koralików "prawdziwych" jeden perłowy drugi czarny co daje fajny efekt - super do biura, pracy itp. Bardzo fajny porządny materiał (chyba z dodatkiem strechu choć metka wycięta), rozmiarówka stardard.
2. Bardzo fajna tunika LARA, super do legginsów- dla mnie za pupę -172 cm. Kolor nie jest biały jak na zdjęciu Awanti tylko taki ecru, ale i tak super !
3. Fajna bluzeczka za biodra - nie tunika - BSK (na metce firma PINK Angel). Kolory na zdjęciu Awanti są bardzo intensywne, w rzeczywistości wzór jest dużo bledszy. Dobry materiał, rozmiarówka standard.
4. Bluzeczka H&M - II gat. - ogólnie bluzeczka fajna, ładnie marszczona pod dekoltem, na dole ściągacz. Długość do bioder więc nie tunika.Jest to II gat. w mojej jest taki --, że krzywo się układa dekolt... Ja wzięłam XS noszę zwykle S i jest ok. (myślę że w S dekolt byłby już zbyt duży).
5. Bluzeczka z kokardą AMISU - fajny materiał i krój z bufiastymi rękawami. Rozmiarówka standard, troszkę przeszyję kokardę bo jest u mnie krzywo wszyta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 542.jpg (29,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (23,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (26,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010001.jpg (54,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010002.jpg (80,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010004.jpg (66,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010005.jpg (55,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010007.jpg (53,4 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez sliwka182
Czas edycji: 2011-06-01 o 20:25
sliwka182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:28   #48
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Ja na razie również bez real fotek, bo nie mam czasu, ale zamieszczę je w weekend

1 i 2 - spódniczki Morgan
Są naprawdę piękne, urocze i w ogóle, ale rozmiarówka totalnie się nie zgadza i niestety obie są mi za małe. Wzięłam XL i co prawda wchodzę w nie, ale są maksymalnie opięte, a ten krój powinien być luźniejszy, by falbany swobodnie spływały. Także moim zdaniem XL będzie najlepiej pasowało na duże S - M

3. Męska bluza - świetna, rozmiarówka standardowa, fajny materiał - nie za gruby, nie za cienki. Porządnie wykonana. Od środka przyjemna w dotyku - naprawdę jestem zadowolona

4. Biała bluza Sublevel - rozmiarówka raczej standardowa,aczkolwiek przyszedł mi rozmiar M, ja noszę L, a Mka leży całkiem nieźle, może Lka byłaby za duża Myślałam, że będzie grubsza, a ona z gatunku takich cieniutkich. Także początkowo byłam rozczarowana, a teraz się do niej przekonuje - fajnie wykonana, ładnie leży i jest bardzo wygodna

5. Brązowa bluzka z kokardą - fajny materiał, rozmiarówka standardowa, kokarda i bufki przeurocze - polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecru spódnickizki w kwiat.jpg (58,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szara mini w różyczki.jpg (75,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa bluza z nadrukiem.jpg (35,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala bluza sublevel.jpg (24,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązowa bluzka z kokareda.jpg (26,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1778.jpg (52,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1791.jpg (59,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1790.jpg (28,8 KB, 25 załadowań)
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI

Edytowane przez słonik
Czas edycji: 2011-06-09 o 11:11
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:08   #49
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

1. Koszulka dla TŻa.
rozmiar M, nie ma żadnych wad, bardzo dobry gatunkowo materiał. Mój TŻ ma 182cm i jest troszeczkę za krótka. Oprócz tego super

2. Granatowa tunika.
rozmiar M, jest dla kuzynki, ja przymierzyłam i mi spada z biustu (noszę miseczkę A..), ona nosi B, więc może będzie na nią ok.. Przy robieniu zdjęcia niestety zauważyłam 2 dziurki na biuście.. Myślę, że jak się zaszyje granatową nitką to nie będzie widać.

3. Bokserka w paski
rozmiar S, II gatunek, ale nie widzę na szczęście żadnych dziurek :p Wszystko by było ok, tylko jest bardzo wycięta pod pachami...

4. Bluzeczka z perełkami
rozmiar XS, najbardziej mi się podoba Cieniutki, ale nie prześwitujący materiał, dobre wykonanie i baaaardzo ładna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielonakoszulka meska customs.jpg (31,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg antiq04_1.jpg (86,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowa.jpg (40,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg antiq05_1.jpg (118,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone paski bokserka.jpg (28,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg antiq06_1.jpg (96,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowa bokserka.jpg (15,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg antiq07_1.jpg (63,1 KB, 50 załadowań)
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥


Edytowane przez mimi91
Czas edycji: 2011-06-12 o 16:41
mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 17:40   #50
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Awanti

1. Disney Szara bluza r. L ale mi się wydaję, że to chyba taka M (brak metki z rozmiarem więc ciężko stwierdzić) ogólnie jest dobra

2. R&F brązowa spódniczka r. L

3. Casual bluzeczka w niebieskie paski r. M II gatunek (fajna i podoba mi się, ale jest to II gatunek i ma z tyłu dwie dziurki...;/ )

4. A&C śliczna bokserka z cyrkoniami r. M II gatunek (jest cudowna, II gatunek, ale nie ma żadnej wady jestem z niej bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szara bluza z napisami rozowymi.jpg (34,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070704mniejsze.jpg (32,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązowa spódniczka.jpg (42,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070705mniejsze.jpg (18,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie paski pokserka.jpg (26,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070706mniejsze.jpg (31,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala bokserka z cyrkoniami.jpg (25,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070703mniejsze.jpg (23,1 KB, 52 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:31   #51
kfiatuszek90
Zadomowienie
 
Avatar kfiatuszek90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 1 075
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

awanti

1. bluzeczka w kwiaty, śliczna! rozmiarówka standardowa, świetny materiał
2,3 bokserki denim co, lepiej wziąść rozmiar większe bo mnie troche cisną, ale są śliczne więc mam nadzieje że może po praniu się troche rozbiją?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3797.jpg (80,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3798.jpg (95,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1058.jpg (36,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1059.jpg (40,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1138.jpg (48,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Jestem zakupoholiczką!! Pomocy!!



książki"
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=607427

ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645881

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
kfiatuszek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 11:35   #52
justinaa9
Raczkowanie
 
Avatar justinaa9
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 242
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

1. Granatowa tunika z łańcuchami - rozmiar M. - rozmiarówk standardowa, trochę dłuższa, bardzo milutki materiał, świetnie się układa, jestem bardzo zadowolona.
2. Bokserka Atmosphere - standardowe M, nie wiem dlaczego, ale myślałam, że będzie biała , jest bladoróżowa, ale też bardzo mi się podoba. Materiał ok, też bardzo miły w dotyku, na przodzie kilka kamieni, bardzo ładna i super się układa. Idealna na lato.
3. Disney - szara koszulka z osiołkiem - standadrowe M, też bardzo fajna, fajny materiał i o dziwo jest trochę dłuższa niż standardowe koszulki, ale ja ostatnio właśnie takie dłuższe lubię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01718.jpg (71,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowa tunika z Ĺ‚aĹ„cuchami.jpg (22,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01714.jpg (75,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r%C3%B3%C5%BCowa+blada+bokserka+jak+jarka.jpg (22,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01712.jpg (102,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szara koszulka z osiolkiem.jpg (33,2 KB, 0 załadowań)
__________________
justinaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 14:55   #53
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Wszystko raczej już było, ale też dorzucę:


AWANTI:


1. Biały nietoperz z koronką Pimkie, rozmiarówka standardowa, materiał przyjemny, koronka z tyłu nie na całych plecach a tylko jakby to powiedzieć na karku? takie półkole

2. Czerwona bokserka Refr..., rozmiar uniwersalny, moim zdaniem dla XS/S, prążkowana, dość długa (u mnie do połowy tyłka), co ostatnio zauważyłam chyba nie nadaje się na upały bo jest dosyć gruba. Aha i dziwnie wycięta pod pachami-trochę ciśnie zdjęcie nie oddaje koloru, nie mogłam go uchwycić

3. Bluzka z różami, NY Amisu, kolor ecru, rozmiarówka standardowa, materiał przyjemny, trochę prześwitujący, "lejący", róże są śliczne, ale trochę mnie kłują

4. Koralowa bluzka z falbanami na ramionach, NY Amisu, rozmiarówka standardowa, kolor śliczny, materiał taki jak ta z różami, ale jedno co mi w niej nie pasuje to ogromniasty dekolt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biały nietoperz z koronka.jpg (44,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080523.jpg (145,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwona bokserka.jpg (22,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080527.jpg (129,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecru bluzkakami z różyc.jpg (35,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080524.jpg (88,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lososiowa tunika z falbankami na rekawkach.jpg (19,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080916.jpg (92,3 KB, 47 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-06-08 o 22:02
Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:23   #54
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

1. Koszulka z bufkami, brudny róż, zdjęcie dobrze oddaje kolor, HM, II gatunek, u mnie wada praktycznie niewidoczna tzn da się to zatuszować (dołączam zdjęcie), materiał cienki, rozmiar standard.

2. Spódniczka czarna bandażowa? HM, taka zwykła mini, materiał rozciągliwy, w pasie guma, rozmiar S ma długość 37cm

3. Granatowa spódniczka w kwiaty, NY, z tyłu zamek, cienka, rozciągliwa, rozmiar S ma długość 39cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg łososiowa koszulka div.jpg (19,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080895.jpg (61,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080896.jpg (60,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HM.jpg (30,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080892.jpg (145,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowa spódniczka w kwiaty.jpg (113,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080526.jpg (175,8 KB, 31 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-06-08 o 16:11
Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:35   #55
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI:

Zarowa sukienka, kolor ecru/beż w kwiaty rozmiar standard, wykonanie bdb, tiulowa, pod spodem podszewka, niestety podszewka jest trochę krótka

MIRACOLLO:

Tunika nietoperz z panterą NY, myślałam, że to będzie raczej taka koszulka, a okazało się, że nie sięga mi za , materiał przyzwoity, nie prześwituje.


Ogólnie polecam wszystkie rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecru sukienka w kwiaty.jpg (35,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090121.jpg (123,7 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7457.jpg (25,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080914.jpg (107,3 KB, 33 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:01   #56
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
AWANTI:

Zarowa sukienka, kolor ecru/beż w kwiaty rozmiar standard, wykonanie bdb, tiulowa, pod spodem podszewka, niestety podszewka jest trochę krótka
Cudna ta sukieneczka.


AWANTI:

1) FIRMA: Oysho
Byłam pewna, że nie przyjdzie mi ta bluzka, ale zostałam mile zaskoczona. T-shircik utrzymany w fajnej, miłej dla oka kolorystyce, no i to ten śmieszny wizerunek "Hello Kitty". Bluzka nie nadaje się na cieplejsze dni - bawełna jest dosyć gruba, na dodatek troszkę "gryząca" ciało. Ale i tak jestem bardzo zadowolona. Aha, zapomniałam dodać. Przyjrzyjcie się dokładnie kokardce (zrobiłam dodatkowe zdjęcie), naszyte zostały na nią pluszowe cekinki. Pierwszy raz takie cudo widzę, bardzo efektownie to wygląda. Rozmiarówka standardowa.

2) FIRMA: Maya the Bee
Piżamka jest cudna. Miła w dotyku, koszulka wygląda jak tak normalny t-shircik. Może kiedyś go założę tak na dzień. Jedyny minus - piżamka miała być w I gat., a mimo to na koszulce jest ciurka. Mała, bo mała ale muszę coś z nią wykombinować, bo będzie się dalej pruła. Rozmiarówka standardowa.

3) FIRMA: Disney
Myślałam, że będzie zbyt dziecinna, ale jak ją założyłam to od razu się w niej zakochałam. Z resztą kupiłam ją przez wzgląd na sentyment, uwielbiałam syrenkę Ariel.... i nadal uwielbiam. Rozmiarówka standardowa.

4) FIRMA: Pimkie
Topik/tuba rzekomo w II gat. - dl mnie dotarła w stanie nienaruszonym (malutka, prawie niewidoczna plamka z tyłu). Ładnie się trzyma na taki, nie spada z biustu. Rozmiarówka standardowa.


MIRACOLLO:

1) FIRMA: LCN
Bardzo ładna, elegancka, niestety rozmiarówka jest niestandardowa. Pomimo iż jest to XL-ka to jest bardzo malutki topik (pod paszkami ma 30cm, w pasie ok. 28cm). Materiał: grubsza, porządna bawełna, niestety mało elastyczna (szczególnie na dekolcie). Żałuję bardzo, bo zapłaciłam za nią 18zł, lecz niestety się w nią nie mieszczę.

2) FIRMA: ZARA
Bluzeczka uszta zostałą z lejącego się, niestety sztucznego materiału. Ogólnie bluzeczka jest ładna dla oka, fajnie się prezentuje na ciele, niestety materiał nie przepuszcza powietrza zatem nie nadaje się na cieplejsze dni.
Rozmiarówka niestandardowa - w tym przypadku jest dokładnie odwrotnie (należy kupować bluzkę o rozmiar mniejszą). I tu miłe zaskoczenie, bo zmuszona byłam kupić rozmiar mniejszą (brak rozmiarówki) i akurat trafiłam z wyborem.

3) FIRMA: Fishbone
Topik jest cudny! Fajny, elastyczny, przewiewny materiał pokryty miniaturowymi dżetami (coś w typie cyrkonii). Bardzo ładnie się układa na sylwetce (przylega do ciała). Moje zdjęcie nie odwzorowuje realnego koloru. Rozmiarówka standardowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1278. Oshio - 18 zł rozm.XL.jpg (76,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040144.jpg (113,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040178.jpg (68,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040176.jpg (82,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040169.jpg (87,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040159.jpg (72,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040162.jpg (76,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040165.jpg (80,4 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-06-08 o 17:55
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:19   #57
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

W poście powyżej dodałam real fotki spódniczek z falbankami

1. Pimkie - Bluzeczka z koronką - Jest bardzo cieniutka, przewiewna, prześwituje, koronka u góry bardzo miła w dotyku, taka mięciutka. Rozmiarówka standardowa, ale jest strasznie długa - mimo, że lubię dłuższe rzeczy, to akurat na niej się zawiodłam, bo liczyłam, że będzie krótsza Ale ogólnie fajna

2. Piżamka z mają świetna, wygodna, mięciutka ach i och

3. Grafitowa tunika na jedno ramię - bardzo fajna, materiał cienki, przewiewny, ale nie prześwitujący, odpowiednia długość, rozmiarówka standardowa, fajnie leży na ciele - polecam

4. Brązowa spódniczka R&F super, ale rozmiarówka trochę pokićkana, zamawiałam L. przyszło mi M bodajże, a jest mi trochę luźna. A normalnie noszę L/XL

5. Bluzka z kubusiem puchatkiem - opisana przez Dziewczyny powyżej - również jestem zadowolona, długa, cieniutki materiał, bardzo przyjemna dla ciała

6. Bluzka z pszczołą - materiał trochę grubszy, ale nie gruby, fajnie leży, odpowiednia długość, rozmiarówka standardowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brązowa tunika nietoperz.jpg (29,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1785.jpg (30,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa.jpg (23,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1788.jpg (36,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa tunika na jedno ramie.jpg (19,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1787.jpg (41,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązowa spódniczka.jpg (42,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szara koszulka z osiolkiem.jpg (33,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1786.jpg (31,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1789.jpg (35,1 KB, 10 załadowań)
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:09   #58
gosc823
Raczkowanie
 
Avatar gosc823
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 267
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

AWANTI

1. Pimkie - bluzeczka :
dobrze się układa, do pasa, rozmiar standardowy
II gatunek - tylko lekko przetarta z przodu

2. Body w paski
bardzo miękkie, wygodne, na zatrzaski, rozmiar standardowy
lekko guziczki złote 'latają' mogłyby być bardziej doszyte

3. A&C - bluzka nietoperz
myślałam, że to raczej będzie dłuższe tunika niż bluzka ale nie szkodzi, materiał prześwitujący trochę, rozmiar ok

4. Bershka - bluzka
z przody krótsza, z tyłu dłuższa, bardzo fajna, jednak wydaje mi się, że rozmiar jest zaniżony - ale chyba wszystkie berszki, zary mają to do siebie, że rozmiar jest zaniżony

5. Denim - tunika
dość długa, ładnie się układa, lekko prześwitująca
rozmiar ok

6. New Look - nietoperz
zakładam pod nią koszulke bo sama bluzka jest trochę za krótk a i na to pasek żeby podkreślić talie bo koszulka jest type oversize
rozmiar M pasuje nawet na S czy L
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg granatowa w paski.jpg (49,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg body.jpg (52,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biała.jpg (43,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0161.jpg (35,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika nogi.jpg (46,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg newlook.jpg (45,2 KB, 35 załadowań)
gosc823 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:50   #59
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

MIRACOLLO

1. AnnChristine
Bardzo fajna czarna tunika, chociaż myślałam że będzie troszkę dłuższa no ale przeżyję. Mam 173 cm więc może to tylko dla mnie wydaje się niezbyt długa Strasznie niefotogeniczna ale jest naprawdę bardzo fajna. Rozmiarówka standardowa.

2. Cache cache
Kolejna fajna tuniczka, ten materiał na dole jest taki śliski, spodziewałam się czegoś innego ale mimo to jestem zadowolona. Ta koronka nie jest elastyczna ale rozmiarówka standardowa.

3. Pimkie
Długa pasiasta tunika. Przyszła mi nawet z papierowymi metkami. Fajny materiał, sięga spokojnie za tyłek. Rozmiarówka standardowa.

4. Family Guy
Granatowa tunika, super materiał, dobra gatunkowo. Szkoda że za duża ale tego się spodziewałam. Będzie mi chyba służyła do spania a szkoda bo jest serio świetna.

Podsumowując polecam wszystkie rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_7500.jpg (19,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0068.jpg (76,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7790.jpg (31,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0075.jpg (121,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0077.jpg (191,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7920.jpg (37,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0079.jpg (138,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d_7275.jpg (31,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0071.jpg (125,3 KB, 18 załadowań)
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2011-06-09 o 12:57
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 12:55   #60
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Wszystkie ciuchy pochodzą z Awanti, ostatniej koszulki nie ma już na stronie, ale wkleję zdjęcie - może kiedyś wrócą . Zdjęcia są troszeczkę ciemne, ale przy dzisiejszej pogodzie trudno zrobić inne, a nie chce mi się ich poprawiać, wybaczcie

1,2,3. Fishbone, rozmiar S, II gat. - żadnych wad, rozmiarówka standardowa. Sukieneczka ma fajny pomarańczowy kolorek, materiał w paseczki pomarańczowo-przezroczyste, więc dość mocno prześwituje. Leciutka, cieniutka bawełna, idealna na upały.

4,5. Fishbone, rozmiar S, II gat. - żadnych wad, rozmiarówka standardowa. Typowa t-shirtowa bawełna z lycrą albo czymś takim, bo fajnie się rozciąga i przez to dobrze leży, śliczne kwatki. Jestem nią zachwycona

6,7. Fishbone, rozmiar S, II gat. - żadnych wad, rozmiarówka standardowa. Materiał jak przy poprzedniej koszulce, na serduszku coś jakby dżety, dobrze uszyta. Edytuję, bo jednak jest uszyta prawie dobrze - właściwy kolor napisu, czyli czarny znajduje sie po wewnętrznej stronie bluzki, więc na zewnątrz jest szary. Souvenir - dzięki za zwrócenie uwagi, uśmiałam się sama z siebie

8,9. Bezfirmowa, rozmiar S - fajna mięciutka bawełna, rozciągliwa, dobrze leży. Dekold w łódkę, aplikacje na ramieniu super, troszkę dłuższa niż typowa bluzeczka, rozmiarówka standardowa.

10. Refres.h, rozmiar uniwersalny - nie ma ich na stronie, ale pewnie wrócą. Rozmiarówka zaniżona w tym sensie, że tzw. "uniwersalny" to chyba XS ciasna pod pachami i w dekoldzie. Mam jeszcze taką łososiową i jest tak samo, więc to chyba normalka. Bawełna trochę sztywna, z dodatkiem czegoś sztucznego, niefajnego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomaranczowa_tunika_w_pasy.jpg (2,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020348.jpg (79,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020349.jpg (92,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala_koszulka_z_flaga.jpg (4,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020350.jpg (127,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala_koszulka_z_serduszkiem.jpg (3,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020351.jpg (96,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oliwkowa_bluzka_z_dzetami_na_ramionbach.jpg (2,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020352.jpg (80,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6020353.jpg (150,3 KB, 15 załadowań)
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.

Edytowane przez KASIA EN
Czas edycji: 2011-06-10 o 12:46
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-10 13:58:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.