Odkryty brzuch u kobiety w ciąży... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-01, 02:50   #31
Wiorka
Przyczajenie
 
Avatar Wiorka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

A ja nie mam zdania... Jesli brzuch jest zgrabny to wyglada calkiem fajnie, a jak nie to nie, jak kazda czesc figury Natomiast widzialam kiedys dziewczyne w wysokiej ciazy tak wlasnie ubrana, ale do tego miala bardzo wysokie szpilki, takie sandalki. Ja bym sie bala upadku... chyba ze miala jakies wyjatkowo wycwiczone poczucie rownowagi Z wlasnego doswiadczenia o ciazy nie wiem nic, ale podobno sa klopoty z nogami, obrzeki itp. A poza tym z tymi szpilkami dziwnie wygladalo, nie pasowalo mi jakos, ale moze mam uprzedzenia
Wiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 19:15   #32
pinacolada88
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

To jest cos pieknego gdy kobieta w ciazy pokazuje swoj brzuszek, oczywiscie nie caly ale.. tak troszke od powyzej pepka w dół , biodroweczki i zwykly topik.. po prooostu suuper
pinacolada88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 08:57   #33
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Smile Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

A mi się podoba jak kobieta ubiera się elegancko, zadbale pomimo brzuszka. Ale żeby całkiem odsłaniać to za tym nie jestem!!!!!!!!!!!! Teraz można tak ładnie się ubierać i nie w "szkocką kratę" , że można być na topie również w ciąży. Najważniejsze, ażebyśmy się dobrze czuły. Papatki
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 12:23   #34
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Question Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

Mi się to podoba, ale kiedy brzuszek jest jeszcze dość mały (3-4 miesiąc) i jest opalony Kiedyś w Galerii Centrum widziałam taką kobitkę, zadbana, biodróweczki, jakieś klapeczki, t-shirt, który odsłaniał dosłownie 4 cm brzuszka, takie ładnego opalonego, zgrabniutka była i to wszystko jakoś miało smak i wyglądało naprawdę przyzwoicie Raz siedząc w kawiarnio-restauracji weszła kobieta, jakoś nawet może i w 8 miesiącu ciaży, miała na sobie czarne spodnie i tunikę, bardzo ladnie to wyglądało, czarne spodnie i tunika czarna w jakieś drobne kwiatki, zgrabna itd., ludzie dookoła palili, a ona w tym dymie siedziała zadowolona razem z mężem i znajomymi :| Ale największe wrażenie zrobił na mnie widok brzucha pewnej przypuszczam 17 góra 18-latki... Stałam na przejściu i aż oczom uwierzyć nie mogłam, stała obok z całym brzuchem na wierzchu, ze swoim chłopakiem "dresem" jakimś, a ona niestety lepiej nie wyglądała, jakieś jeansy, do tego krótka bluzka i ten brzuch na wierzchu, po pierwsze blady że nie wiem :P a po drugie czy to tak wypada 18-latce Brrr...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:18   #35
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

A teraz to juz tak wymyslaja. A co powiecie na stringi ciazowe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0625.jpg (47,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:11   #36
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Odkryty brzuch u kobiety w ciąży...

Ja również jezsstem w ciaży i zainteresował mnie ten wątek. Otóz sądzę, że z odkrytym brzuszkiem można pokazywać się na samym początku ciąży, kiedy jeszcze brzuszek nie jest tak duży. Jeśli juz kobieta w ciaży chce eksponować swój brzuszek, to rozsądnie i nie zimą, bo często widywałam zimą dziewczynę, która chodziła w odpiętej kurtce i tyko do połowy zasłoniętym brzuszkiem, wiec zwróćmy uwagę również na komfort maleństwa. Poza tym nawet w lecie duży odkryty brzuszek nie wygląda estetycznie, zwłaszcza jeśli kobieta oprócz niego ma do pokazania same rozstepy. Ja osobiscie rozstepów nie mam, bo stosue odpowiedni krem, ale nigdy nie pokazłabym brzuszka publicznie w końcowym okresie ciaży. jak to napisała któraś z wizażanek - jest to część intymna naszego życia i nie powinno się jej za bardzo eksponować w tym stanie. A skienki ciażowe nie muszą byc wcale workowate, nie muszą wyglądać okropnie, w końcu od czegos mamy projektantów mody, choć oni troszkę z dystansem traktuja "cieżaróweczki", ale zawsze można zlaneźć dla siebie coś ekstra.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.