Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 08:19   #4231
freyafox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

jeśli tatuaż jest duży i świeży- 2 lata to szkoda ruszać i wcierać oliwki i preparaty zawierające składniki aktywne

jeśli tatuaż jest mniejszy to można ominąć tą okolicę, choć nie jet to łatwe

Jeśli tatuaż jest starszy to nie ma problemu. Barwnik nie zostanie wypłukany.

Dla pewności mozna małą ilość preparatów używanych do masażu nałożyć i spr czy coś się smieniło po kilku dniach.

Sam masaż nie zaszkodzi.
__________________
Masaż to moja pasja... Tylko człowiek kochający swoje zdrowie, potrafi kochać innych.
freyafox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 15:33   #4232
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Dziewczyny - czy jak robimy masaż banką to jedziemy od dołu do góry i u górze znowu odczepiamy bańkę i przysysamy od dołu i tak co chwilę , czy właśnie bez odsysania , jeździmy po skórze?

Pytam bo byłam raz u masażystki, która jeździła kilka razy bez odrywania banki, a ostatnio byłam u innej, która odrywała za każdym razem po jednym ruchu i od nowa zasysała. Czy ktoś mógłby powiedzieć, która technika jest prawidłowa?
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez nikolite
Czas edycji: 2015-07-05 o 20:09
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 23:15   #4233
agawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy jak robimy masaż banką to jedziemy od dołu do góry i u górze znowu odczepiamy bańkę i przysysamy od dołu i tak co chwilę , czy właśnie bez odsysania , jeździmy po skórze?

Pytam bo byłam raz u masażystki, która jeździła kilka razy bez odrywania banki, a ostatnio byłam u innej, która odrywała za każdym razem po jednym ruchu i od nowa zasysała. Czy ktoś mógłby powiedzieć, która technika jest prawidłowa?
Wprawiona masażystka nie będzie "odczepiać" bańki przy zejściu w dół, początkująca lepiej niech odczepia, bo jeszcze może zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli chciałabyć dobry schemat to prześlij mi swój adres mailowy. Podeślę i poćwiczysz sobie na własnym ciałku

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-07-06 o 21:46
agawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 20:54   #4234
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawawa Pokaż wiadomość
Wprawiona masażystka nie będzie "odczepiać" bańki przy zejściu w dół, początkująca lepiej niech odczepia, bo jeszcze może zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli chciałabyć dobry schemat to prześlij mi swój adres mailowy. Podeślę i poćwiczysz sobie na własnym ciałku
Bardzo proszę bez reklam.
Zainteresowani sami są w stanie znaleźć takie kursy.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-07-06 o 21:46
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 21:33   #4235
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawawa Pokaż wiadomość
Wprawiona masażystka nie będzie "odczepiać" bańki przy zejściu w dół, początkująca lepiej niech odczepia, bo jeszcze może zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli chciałabyć dobry schemat to prześlij mi swój adres mailowy. Podeślę i poćwiczysz sobie na własnym ciałku

Dziewczyny, a może chciałybyście mieć w Warszawie zorganizowany taki kurs masażu bańką chińską dla osób niezwiązanych zawodowo z masażem? Jeżeli ktoś chętny to zapraszam do kontaktu
Wysłałam Ci PW

Nadal nie mam odpowiedzi.
Czy ktokolwiek, mógłby dać wskazówkę,która technika masowania jest poprawna - odrywanie bańki po każdym jednorazowym ruchu czy przyssanie i wykonywanie ruchów do góry i do dołu, aż do momentu samoistnego oderwania się bańki? Bardzo proszę o pomoc (słyszałam,ze takie "jeżdzenie" po skórze powoduje skóry rozciąganie).
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez nikolite
Czas edycji: 2015-07-07 o 15:16
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 15:28   #4236
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci PW

Nadal nie mam odpowiedzi.
Czy ktokolwiek, mógłby dać wskazówkę,która technika masowania jest poprawna - odrywanie bańki po każdym jednorazowym ruchu czy przyssanie i wykonywanie ruchów do góry i do dołu, aż do momentu samoistnego oderwania się bańki? Bardzo proszę o pomoc (słyszałam,ze takie "jeżdzenie" po skórze powoduje skóry rozciąganie).
ja również poproszę
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 00:47   #4237
agawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

sorry za opóźnienie... sprawdź proszę pocztę, dzisiaj wysłałam wszystko

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5199622 4]Bardzo proszę bez reklam.
Zainteresowani sami są w stanie znaleźć takie kursy.
[/QUOTE]

Hmmm. to nie była reklama z tego, co wiem to nie ma kursów dla osób niezwiązanych zawodowo z masażem. Aby dostać się na kursy, o których napisałaś trzeba mieć ukończony przynajmniej kurs masażu I stopnia i dosyć dobrą wiedzę z zakresu anatomii. Po takim kursie można uzyskać uprawnienia do wykonywania masażu bańką chińską. Ja zamierzam zorganizować takie spotkanie dla dziewczyn, które nie mają przygotowania zawodowego. Jak znajdzie się grupa zainteresowanych to stanę na rzęsach, żeby przy pomocy sponsora zorganizować je po jak najmniejszych kosztach. Wiesz, ja niestety na co dzień mam do czynienia z dziewczynami/paniami, które przez niewłaściwe stosowanie bańki "na własną rękę" i po instrukcjach z internetu mają skórę w tak fatalnym stanie, że walka o przywrócenie jej do odpowiedniego stanu trwa naprawdę długo. Najdłużej chyba "walczyłam" z panią przez 6 miesięcy, by jej skóra odzyskała swoją eleastyczność i jędrność. Dlatego właśnie wolę edukować niż później podejmować próby naprawy I nie jest to jakakolwiek forma reklamy. Jeżeli zgłasza się do nie ktoś z listą pytań, staram się pomóc jak potrafię. Na szczęście po wielu latach nauki i praktyki mogę powiedzieć, że potrafię
agawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 11:15   #4238
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawawa Pokaż wiadomość
sorry za opóźnienie... sprawdź proszę pocztę, dzisiaj wysłałam wszystko

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------



Hmmm. to nie była reklama z tego, co wiem to nie ma kursów dla osób niezwiązanych zawodowo z masażem. Aby dostać się na kursy, o których napisałaś trzeba mieć ukończony przynajmniej kurs masażu I stopnia i dosyć dobrą wiedzę z zakresu anatomii. Po takim kursie można uzyskać uprawnienia do wykonywania masażu bańką chińską. Ja zamierzam zorganizować takie spotkanie dla dziewczyn, które nie mają przygotowania zawodowego. Jak znajdzie się grupa zainteresowanych to stanę na rzęsach, żeby przy pomocy sponsora zorganizować je po jak najmniejszych kosztach. Wiesz, ja niestety na co dzień mam do czynienia z dziewczynami/paniami, które przez niewłaściwe stosowanie bańki "na własną rękę" i po instrukcjach z internetu mają skórę w tak fatalnym stanie, że walka o przywrócenie jej do odpowiedniego stanu trwa naprawdę długo. Najdłużej chyba "walczyłam" z panią przez 6 miesięcy, by jej skóra odzyskała swoją eleastyczność i jędrność. Dlatego właśnie wolę edukować niż później podejmować próby naprawy I nie jest to jakakolwiek forma reklamy. Jeżeli zgłasza się do nie ktoś z listą pytań, staram się pomóc jak potrafię. Na szczęście po wielu latach nauki i praktyki mogę powiedzieć, że potrafię

To reklamuj się (o ile masz podstawy do prowadzenia zajęć dydaktycznych) na stronach swojego miasta. Forum nie służy do tego.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 09:25   #4239
freyafox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

W kwestii kierunku ruchów. Ja masuję w jednym kierunku (do węzłów chłonnych). Stosuje najczęściej dwa rozmiary baniek, aby stopniować intensywność masażu. W zależności czy masaż ma mieć formę antycellulitowego czy dodatkowo wyszczuplającego stosuje albo tylko masaż bańką albo dołączam intensywny masaż izometryczny. W masażu kosmetycznym mającym na celu poprawę wyglądu warto wspierać się liniami Langera by dodatkowo nie doprowadzić do rozciągnięcia skóry.

Jeśli jeszcze coś jest nie jasne proszę o kontakt priv.
__________________
Masaż to moja pasja... Tylko człowiek kochający swoje zdrowie, potrafi kochać innych.
freyafox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:53   #4240
mooodo
Przyczajenie
 
Avatar mooodo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

od dawna zastanawiam się nad bańkami, skoro tak polecacie, to może jednak się zdecyduje
mooodo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:53   #4241
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: masaż chińską bańką

Ja używałam baniek, niestety źle teraz prawy posladek mam "rozciągnięty" (skupiłam się głównie na nim, nie wiem czemu) i nie wiem jak to naprawić.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 17:48   #4242
freyafox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: masaż chińską bańką

dobry masaż pobudzający, może jakiś body wrapping i pośladki powinny się wyrównać.
__________________
Masaż to moja pasja... Tylko człowiek kochający swoje zdrowie, potrafi kochać innych.
freyafox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 18:29   #4243
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

z ciałem trzeba uważać tak samo jak ze skórą twarzy, masujesz, lecz nie rozciągasz skóry, to po prostu się wyczuwa
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 20:14   #4244
Wera43
Raczkowanie
 
Avatar Wera43
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Exclamation Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Wpadłam przypadkiem na ten wątek i przypomniałam sobie że mam w domu te bańki, ale ponoć to boleeesnee
Wera43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 16:06   #4245
FreedomStayFree
Freedom
 
Avatar FreedomStayFree
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Cała Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Bańki kojarzą mi się z leczeniem chorób. Ale może być to bardzo przyjemne. Myślę jednak że ważniejsze są ruchy masazysty. Profesjonalista potrafi rozluźnić Twoje ciało, sekret lezy w ruchach dłońmi a nie w dodatkach, to moja opinia, masuję się w Krakowie gdzie mieszkam i jest super
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
FreedomStayFree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 20:51   #4246
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Ja Ci radzę najpierw pójść do prefosejonalisty! Bo sobie narobisz kaszany tak jak ja
Chciałam się pozbyc cellulitu więc sobie bańke kupiłam. Raz raptem zastosowałam i co? Następnego dnia siniory takie miałam na nogach, że do dziś mam pajączki.
Potem zmądrzałam i poszłam na profesjonalny masaż, przyjrzałam się jak babeczka to robi, zapytałam jak mam robić masaż w domu i teraz juz tylko raz na tydzień się masuję - tak żeby cellulit nie śmial wrócić
Poza tym bardzo fajny jest efekt jak sobie zamówisz komplet cały np. masaże plus drenaż. Kup sobie taką serię jedną, a potem już w domu będziesz robić
Nie powiem gdzie można kupon taniej kupować z takie masaże, ale każdy wie gdzie, jest taka strona na G... (jestem tutaj nowa, nie znam adminów i nie chcę ochrzanu dostać, że niby coś promuję, czy reklamuję), hehe
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 11:54   #4247
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: masaż chińską bańką

Dzięki za ten wątek! Szukałam info ma ten temat! W internecie same bzdury. Dobrze ze jest forum wizaż.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:38   #4248
angelaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Witajcie
ja masuję uda bańką półtora miesiąca (z tygodniową przerwą podczas okresu) i w końcu widzę efekty

miałam jakby sflaczałą skórę na wewnętrznej stronie ud- na poprawie tego mi najbardziej zależało- i już prawie jest normalna jędrna taka jeszcze miałam trochę cellulitu na górnej części zewnętrznej strony ud- tu też jest poprawa.

jestem szczupła, cellulit był widoczny po ściśnięciu- uwidaczniały się małe grudki (aż się zastanawiałam, czy to na prawdę cellulit )

masaż wykonywałam co 2 dni, dzisiaj zrobiłam po 3-dniowej przerwie
angelaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 16:25   #4249
adam62h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: masaż chińską bańką

kurcze żebyś sobie nie zaszkodziła tylko :/
najlepsza by była konsultacja z kimś kto ma o tym pojęcie a nie na forum
__________________
Masz chwilkę ?
Zerknij na moją stronę Ghost Recon Wildlands crack
adam62h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-28, 18:28   #4250
M_a_l_g_o_r_z_a_t_a
Małgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale że jak
bańki działają za zasadzie autochemoterapii - mogą powodować pękanie drobnych naczynek i wynaczyniona krew wraca do organizmu jako obce białko blabla ( stad ciemne punkty na skórze) ale czarna oliwka??
i jak wyciągają toksyny?
przecież to złuszczony, martwy naskórek, który wydaje się być ciemny a nie od razu toksyny :P
M_a_l_g_o_r_z_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.