Dj na weselu - jak było ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 12:14   #31
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Nitka Pokaż wiadomość
Witam Was kochane Wizażanki !!
Planuję swoje wesele i zastanawiam się czy wybrać Dj-wodzireja czy zespół. Bardzo bym prosiła Was, żebyście wyraziły swoje opinie.
A może znajdzie się ktoś z okolic Stalowej Woli i powie coś na temat Dj Słońce - Radosław Bakota ?
Dj słońce nie znam, ale "Dj Doman" tez ze stalowej woli pięknie wesele prowadzi, byłam na takim co było na prawie 200osób, wszystko na weselu było super.
Doman to starszy gość 30-40lat, ma doświadczenie w prowadzeniu imprez, ma swoją stronę, możesz wejść i pooglądać.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 18:14   #32
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Też się skłaniam ku DJ Większość zespołów dla mnie fałszuje i ma bardzo ograniczony repertuar, często mocno kaleczą angielski. A zespoły które mi się podobają to już ogromny koszt
Zdecydowanie bardziej wolę piosenki w oryginale, ostatnio byłam na weselu z DJ i tym bardziej się w tym utwierdziłam.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 07:16   #33
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
wcale nie chodzi o bycie staroświeckim nas wiele osób próbowało odciągac od pomysłu DJ, bo własnie 'starsi' nie będą sie bawić - ale DJ może zagrać muzykę każdego pokolenia - i to 'starsze' pokolenie tak samo super się bawiło. Czerwone Gitary czy 'Kawiarenki' moga przeciez byc w oryginale nie chodzi o to żeby na weselu było techno-disco-dubstep i kolorowe światła :P
Nawet była godzinka muzyka biesiadnej.

Dj stają się coraz popularniejsi, co niestety może sprawić, że moga sie pojawic coraz gorsi - tacy, którzy po prostu chcą zarobić, a nie dlatego, że to ich pasja czy talent. I to jest problem.
Pewnie masz rację (ja niestety nie trafiłam na fajnego DJ- stąd też moje negatywne odczucia), natomiast mi również chodzi o całą oprawę, podobają mi się wesela w starych pałacykach i kompletnie do tego nie pasuje mi DJ. Musi być orkiestra
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:05   #34
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Też się skłaniam ku DJ Większość zespołów dla mnie fałszuje i ma bardzo ograniczony repertuar, często mocno kaleczą angielski. A zespoły które mi się podobają to już ogromny koszt
Zdecydowanie bardziej wolę piosenki w oryginale, ostatnio byłam na weselu z DJ i tym bardziej się w tym utwierdziłam.
mam dokładnie takie samo zdanie
poza tym zespoły czasem wyskakują w różowym-pierzastym boa.

dlatego zdecydowaliśmy się na dj. i polecam najbardziej na świecie
my mieliśmy p. Adama z Dj Show https://www.facebook.com/DjShowPolska
i nie zamieniłabym go na nikogo innego.
(można zamówić do kilku osób, łącznie z kimś grającym na akordeonie. oferta jest bardzo spersonalizowana)
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:01   #35
moloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń, Lubicz
Wiadomości: 98
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Wiele zależy od poszczególnej rodziny.
Jeżeli jest mało rozrywkowa - przydałby się wodzirej.
Zespół, czy dj to już w zasadzie w większym stopniu zależy od zasobności portfela. Uczestniczyłem w weselach gdzie zespoły były na wysokim poziomie - przekłada się to oczywiście na cenę.
Dj będzie generalnie tańszą alternatywą i nie znaczy że gorszą.
Jeżeli więcej młodych gości skłaniałbym się ku Dj - jednak sam jako młoda osoba lubię np. biesiady na weselach z zespołami (granie na instrumentach itp.)

Ja sugerowałbym się tutaj budżetem
moloszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:10   #36
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
Witam!
Droga autorko, najpierw musisz sobie postawić pytanie czego Ty chcesz? Jak chcesz, żeby wyglądało Twoje wesele
Ja przyznam szczerze, od poczatku zawsze chciałam aby nam moim weselu był dj. Głównym powodem było to, że obawiałam sie (będąc częstym gościem jak również pracownikiem, na weselach), że mi się spiją, że będą fałszować itp. Dj był pod tym względem dla mnie bezpieczniejszym rozwiązaniem Oczywiście cała rodzina wraz z TŻ uparli się na orkiestrę. Tych kilka lat temu, gdy my szukaliśmy orkiestry/dj ceny były na prawdę przeróżne. Nawet od 600zł za dj/ 1500zł za orkiestrę do 3500zł-dj/ 6000zł orkiestra. Mówię tu o cenach za 1 noc. Rozbieżność cenowa spooora
Jak mówiłam uparłam się na dj i pojechaliśmy z TŻ poznac jego ofertę. To było najlepsze co mogliśmy zrobić! Po jakiejś 1,5h spotkania wiedzieliśmy że to on poprowadzi zabawę na naszym weselu! Nam nie zależało na tym, żeby aby dj/orkiestra puszczał/ grał piosenki. Chodziło nam o zabawianie gości! Nasz skład dj'ski to był dj i wodzirej. W życiu nie zamienilibyśmy ich na żadną orkiestrę! Ludzie nie schodzili z parkietu, który cały czas był pełen po brzegi! Nie wiem czy u Was jest zwyczaj śpiewania za stołami (biesiadowania). U nas dj grał i chodził śpiewać za stołami wraz z wujkami zebranymi z wesela REWELACJA! Po weselu goście mówili, że nie spodziewali się, że z dj będzie taka świetna zabawa i że to najlepsze wesele na jakim byli Chłopaki byli na prawdę rewelacyjni i nie zamienilibyśmy ich na żaden zespół! Nawet nasi rodzice oraz starsi ludzie byli mega zadowoleni Bo to nie było tak, że 'puszczał' muzykę tylko dla młodych. Zdaliśmy się na ich doświadczenie i nie żałujemy
Nie wiem jaki inni dj'e/ wodzireje ale naszych z czystym sumieniem mogę polecić
Gdybyś miała jeszcze jakies pytania- Pytaj

A! Nasz dj był z lubelskiego ale po całej Polsce jeżdżą wiec w razie jakbyś chciała namiary to nie ma problemu

Z tym, że dj nie będzie lepszy od orkiestry też sie nie zgodze Ci którzy tak twierdzą po prostu nie trafili na odpowiednich ludzi
Jak masz wziąć tanią/średnią orkiestrę to lepiej zapłać dobremu dj'owi! Takie jest moje zdanie! Co innego jak nie ogranicza Cię żadna pula pieniędzy.. Wtedy to jest po prostu Twój wybór! Ale ja i tak bym wybrała dj
A mogłabyś podesłać mi na PW namiary na tego dja?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:39   #37
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Na pewno najlepszym wyborem będzie dobry zespół, bo DJa to sobie każdy może posłuchać w dyskotece a muzyki, spiewu, instrumentów na żywo- nie zastąpi żaden DJ.
Tylko, ze za dobry zespół zapłacisz od 5 tys w górę a za dobrego DJa co najmniej połowę mniej, a tak naprawdę fajnego DJa znajdziesz też za 1 tys zł, o fajnym zespole w tej kwocie zapomnij.

P.S. Są też niuanse typu "Sto lat", które puszczane z płyty nigdy nie będą tak fajne jak śpiewane na żywo przy akompaniamencie instrumentów.
__________________
2.02.2016
24.09.2017

Edytowane przez kallina_2014
Czas edycji: 2014-09-21 o 12:41
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 13:03   #38
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My zdecydowaliśmy się na DJ-a z tego względu, że mam dość określony gust i żadna kapela nam nie odpowiadała. Nie interesuje nas disco polo, oczepiny czy inne Bałkanice. Wybraliśmy profesjonalnego DJ-a, który nie jest tani, ale ma dobre opinie i grał na weselu koleżanki, która poleciła mi go z czystym sumieniem.
Ale jak zagra będziemy wiedzieć dopiero po weselu
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:12   #39
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na DJ-a z tego względu, że mam dość określony gust i żadna kapela nam nie odpowiadała. Nie interesuje nas disco polo, oczepiny czy inne Bałkanice. Wybraliśmy profesjonalnego DJ-a, który nie jest tani, ale ma dobre opinie i grał na weselu koleżanki, która poleciła mi go z czystym sumieniem.
Ale jak zagra będziemy wiedzieć dopiero po weselu
My z tych samych powodów zdecydowaliśmy sie na DJ no i tez kwestia tego ze zespół jednak ma ograniczony repertuar a DJ jest w stanie każdą piosenkę puścić my jesteśmy już po ślubie i z tego wyboru byliśmy bardzo zadowoleni i z tego co słyszałam to gościom również bardzo sie podobało Także ja bardzo polecam DJ byłam na jednym weselu gdzie był zespół i to była porażka
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:17   #40
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
My z tych samych powodów zdecydowaliśmy sie na DJ no i tez kwestia tego ze zespół jednak ma ograniczony repertuar a DJ jest w stanie każdą piosenkę puścić my jesteśmy już po ślubie i z tego wyboru byliśmy bardzo zadowoleni i z tego co słyszałam to gościom również bardzo sie podobało Także ja bardzo polecam DJ byłam na jednym weselu gdzie był zespół i to była porażka
Dokładnie! Mamy dokładnie określony gust i plan co ma kiedy grać. Myślę, że mało jest zespołów, które zagrają lekki jazz albo Sinatre podczas posiłku, a za chwilę przerzucą się na rock'n'roll'a czy stare włoskie przeboje i w dodatku dobrze to wykonali! Z resztą wiele czynników może wpłynąć na totalną klęskę zespołu, wysatrczy niedyspozycja albo gorszy dzień kogokolwiek ze składu i wszytsko leży. Poza tym tez często słyszałam o tym jak to się orkiestra upiła przed 22 i grali tak tragicznie ,że goście wychodzili.
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 13:04   #41
niebieska orchidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Nitka Pokaż wiadomość
Witam Was kochane Wizażanki !!
Planuję swoje wesele i zastanawiam się czy wybrać Dj-wodzireja czy zespół. Bardzo bym prosiła Was, żebyście wyraziły swoje opinie.
A może znajdzie się ktoś z okolic Stalowej Woli i powie coś na temat Dj Słońce - Radosław Bakota ?
Witam, mam nadzieję że niezdecydowałaś sie jednak na Dj Słońce. Wzięłam go na swoje wesele i powiem PORAŻKA. Oczywiście na spotkaniu też jak najbardziej pozytywne wrażenie. Niewiele myśląc zdecydowaliśmy się na niego. Około tygodnia przed ślubem umówiliśmy się na spotkanie żeby dogadać szczegóły. Po tym spotkaniu zaczęłam mieć obawy, które jak się potem okazało były słuszne. Pan na spotkanie założył wyblakły T-shirt, miał brudne paznokcie jakby dopiero z pola zszedł, a do tego w ogóle jakby nieobecny i jakby nie interesowało go to że chcemy coś ustalić, powiedziałam jakich zabaw nie chce, jakich piosenek oczekuje i jaką piosenkę na pierwszy taniec. W dniu ślubu (lipiec tego roku) wchode na salę słyszę muzykę powitalną i gościa (Dj Słońce) w fioletowym wyblakłym T-shirt'cie i krótkich tez wyblakłych spodenkach (do kolan), jak go zobaczyłam mina mi od razu zbrzydła, chciało mi się płakać. Po obiedzie przeszedł czas na pierwszy taniec, ok, tańczymy, tańczymy a tu nagle "Pan dj" mówi żebyśmy obracali gości. No sorry, że co? Przerywa mi pierwszy taniec i mamy całkiem bezsensowanie obracać ludzi nas otaczających? W ogóle mi się to nie spodobało, a nie wspomniał słowem że coś takiego będzie. Potem zaczął coś mówić, w ogóle totalna porażka jeśli chodzi o wodzirejke. Zabawy o ile były to też nie ciekawe, poza krzesełkami (standard i jedyne co się udało) przywiązywanie balona do nogi i próba rozbicia go komuś innemu, bardzo niebezpieczna zabawa. innych nawet nie pamiętam, nie wiem czy były bo naprawdę ubogo jeśli chodzi o zabawy. Na otrzepiny kazał dziewczynom stanąć wokół mnie i grał muzykę, ja tez stałam w środku bez żadnej szarfy na oczach i miałam rzucić kiedy mi się podobało -beznadzieja, podobnie mąż, tylko powiedziałam świdkowi żeby chociaż mu oczy zawiązał. Za dopłatą 100zł miał przyjechać na godzinę akordeonista, i tak też było. Dj poprosił 2 dziewczynki, podeszły dwie moje równolatki(bo jakie dzieci podeszły by do obcego faceta), dał im 3 czy 6 (juz niepamiętam) egzemplarzy "śpiewników" (pare kartek wydrukowanych i skserowanych) i powiedział żeby to rozdały, one popatrzyły i co miały zrobić z tą garstką jak było prawie 150 osób. no to jednak dał więcej ale powiedział bardzo poważnie że mają do niego wrócić całe i w nienaruszonym stanie bo Państwo Młodzi będą z nich rozliczani- krew we mnie się zagotowała. Jedyne co fajne było to karaoke, ale oczywiście i tu musiało być coś nie tak. Goście podeszli do Dj i śpiewali, jedna znajoma - jak to przy karaoke-chciała śpiewać do mikrofonu więc mu go wzięła, a on jak obrażone dziecko wyłączył muzykę i powiedział z miną jakby miał ją zaraz zabić wzrokiem, że nie włączy póki nie odda mu mikrofonu. Naprawdę nie polecam Pana Dj Słońce za tą "cudowną" imprezę skasował 2000zł. Zapytacie czemu mu zapałciłam? Już odpowiadam, bardzo krótko i prosto - mąż się uparł żeby się nie kłócić i niedokładać sobie więcej stresu.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Za to polecam Dj Domana byłam na dwóch weselach które prowadził i wybawiłam się jak na żadnych innych.
niebieska orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 12:59   #42
Tryjada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My mamy już zarezerwowany zespół ale po ostatnim weselu mam wątpliwości czy to dobry wybór. Jednak Dj jest pewniejszy (tak mi się wydaje) jeśli chodzi o poprowadzenie wesela. Tak jak mój TŻ nie chciał zespołu i był uparty na Dj tak teraz jest odwrotnie. Wiem wiem mało dojrzałe ale przeraziłam się, że może zespół nie dać rady. Już mam dwóch nawet upatrzonych ale sama decyzji nie będę podejmować.


Co do poszukiwań Dj to polecam wejść na stronkę Stowarzyszenia Ogólnopolskich Wodzirejów.
Tryjada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 08:07   #43
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Jesli nie czujesz sie pewnie z zespołem to nie rób niczego wbrew sobie! Masz prawo zmienić zdanie. To jest Twój dzień i powinien być idealny bo sie nie powtórzy



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 20:04   #44
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Jak dla mnie zespół, dj to z potańcówkami, 18- tkami i innego tego typu się kojarzy. Poza tym dj, a dj to różnica. Jak potrafi zabawić gości to oki, ale z tymi co ja miałam do czynienia, to nie różniła się zabawa niczym od muzyki puszczonej z komputera, czy płyt no niestety:-(
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:43   #45
olapilna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zespół, dj to z potańcówkami, 18- tkami i innego tego typu się kojarzy. Poza tym dj, a dj to różnica. Jak potrafi zabawić gości to oki, ale z tymi co ja miałam do czynienia, to nie różniła się zabawa niczym od muzyki puszczonej z komputera, czy płyt no niestety:-(
Jak dla mnie tylko dj wiadomo jest dj i dj ale jest zespol i zespol. Jak dj by byl zly to muzyka i tak bedzie w orginalnym wykonaniu a jak zespol bedzie zly no to juz katastrofa. Jesli chodzi o prowadzenie wesela to w zespole tez tylko jedna osoba jest tym tzw frontmenem wodzirejem i tylko jedna prowadzi wesele tak jak i dj, i to od nich zalezy czy potrafia rozruszac i poprowadzic. Moj dj ktory bedzie gral u mnie jest swietnym wodzirejem i nie jest to tylko puszczanie muzyki. Zespol ma jedna zalete (ten dobry zespol) fajnie wyglada jak jest perkusja i gitary.
Ja bylam w sumie na 4 weselach na 3 gral zespol. 2 z nich to katastrofa a nie daj boze zeby mieli spiewac po angielsku lub italo disco. Jeden byl super ale to bylo 5 os i brali ponad 6tys. Ale przy nich goscie sie super bawili. Nazywali sie grabers band czy cos podobnego. Jeden raz bylam z dj i tez byl niesamowity, na tyle ze bedzie gral u mnie. Nazywal sie slawek bilinski i prowadzi cala impreze a oprocz tego jak rozlozyl caly sprzet to nie wygladal jak chlopczyk z laptopem a to tez wazne. ja jestem za dj-em ale dobry zespol tez milo posluchac. Jak ktoras by chciala to moge na priv wyslac namiary na swojego dj lub sprubowac zalatwic namiary na ten zespol.
olapilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 12:26   #46
Lidia456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja z Lubelskiego pochodze myslałam o dj Hiszpanie i o sali Sontinie jakies opinie ? Moi znajomi np bardzo mi Sonatine polecaja..
Lidia456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:30   #47
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja już po, mieliśmy dja i nie żałuję - świetnie poprowadził imprezę
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 20:22   #48
Natyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

DJ VOCART - my ich chcemy jako zespół z djem i nie wiem czy jako sam DJ się podejmą. Warto sprawdzić. Nam się ogromnie podoba. A wesele w Hotelu Grodzisko a więc blisko Pruszkowa.
Natyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 07:18   #49
magdapolar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Lidia456 Pokaż wiadomość
Ja z Lubelskiego pochodze myslałam o dj Hiszpanie i o sali Sontinie jakies opinie ? Moi znajomi np bardzo mi Sonatine polecaja..
DJ Hiszpan świetny wybór bo warto oprócz tego by grał też prowadził wesele - on to robi świetnie. Koleżanka zamawiając jego miała też zniżkę na fotografa Maćka Ziegler
Była dobra zabawa i zdjęcia ma świetne.
__________________
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Stefan Wyszyński
magdapolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 11:51   #50
kicia743
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
Nam nie zależało na tym, żeby aby dj/orkiestra puszczał/ grał piosenki. Chodziło nam o zabawianie gości! Nasz skład dj'ski to był dj i wodzirej. W życiu nie zamienilibyśmy ich na żadną orkiestrę! Ludzie nie schodzili z parkietu, który cały czas był pełen po brzegi! Nie wiem czy u Was jest zwyczaj śpiewania za stołami (biesiadowania). U nas dj grał i chodził śpiewać za stołami wraz z wujkami zebranymi z wesela REWELACJA! Po weselu goście mówili, że nie spodziewali się, że z dj będzie taka świetna zabawa i że to najlepsze wesele na jakim byli Chłopaki byli na prawdę rewelacyjni i nie zamienilibyśmy ich na żaden zespół! Nawet nasi rodzice oraz starsi ludzie byli mega zadowoleni Bo to nie było tak, że 'puszczał' muzykę tylko dla młodych. Zdaliśmy się na ich doświadczenie i nie żałujemy

A! Nasz dj był z lubelskiego ale po całej Polsce jeżdżą wiec w razie jakbyś chciała namiary to nie ma problemu
Poproszę na priv namiary na DJ-a
kicia743 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:20   #51
lulek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My zamówiliśmy DJ, który grał na weselu brata narzeczonej. Zobaczymy jak u nas zagra w przyszłym roku. Choć rodzice byli sceptyczni to jakoś udało się ich wreszcie namówić.
lulek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 19:12   #52
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez lulek_m Pokaż wiadomość
My zamówiliśmy DJ, który grał na weselu brata narzeczonej. Zobaczymy jak u nas zagra w przyszłym roku. Choć rodzice byli sceptyczni to jakoś udało się ich wreszcie namówić.
Na weselu brata narzeczonej? A brat wtedy nie brał ślubu?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 19:36   #53
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

myślę, że chodzi o to, że lulek ma narzeczoną, której brat brał ślub
"brata [mojej] narzeczonej" - mam rację?
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 11:06   #54
oliwialaura
Raczkowanie
 
Avatar oliwialaura
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 247
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Hej Jam mogę polecić DJa z Krakowa, gdyby ktoś chciał. Nie był drogi i puszczał przede wszystkim takie kultowe kawałki. Bawili się super i starsi, i młodsi. Do tego w cenie było także oświetlenie, dym czy wypożyczenie rzutnika.
Ale dobry zespół cenię ogromnie
oliwialaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 14:54   #55
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja szukam dj'a i wodzireja w jednym. Ale jeśli to fajny dj to chętnie poznam jakiś namiar na priv. A jeszcze lepiej jeśli ma jakieś filmiki online.
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:35   #56
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

U mnie był DJ pracujący w radiu, to był jeden z moich najlepszych wyborów ślubnych (np. wyboru sukni właśnie po paru latach zaczynam żałować ). Pan ma stronę taką sobie i jak tam zajrzałam to nie byłam do niego przekonana, ale spotkałam go parę razy na żywo i wiedziałam, że to typ człowieka z klasą i ogromną wiedzą muzyczną i że kogoś takiego właśnie chcę.

Podobnie jak wiele osób wypowiadających się wyżej nie mogłam znieść myśli, że będę musiała na własnym weselu słuchać zespołu kaleczącego język angielski czy grającego różne wiejskie przyśpiewki (te ostatnie niektórzy lubią, mi akurat totalnie nie podchodzą ). Z DJem mogłam dogadać jakie gatunki chcemy mieć grane i mieć wszystkie wykonania w oryginale, rodzice podrzucili swoje typy, my podrzuciliśmy swoje, wszystko razem zagrało idealnie. Konkursy były świetne (i mówię to ja, nienawidząca wszystkich konkursów weselnych) i bardzo dobrze poprowadzone - tak że ludzie bez zażenowania i z chęcią brali w nich udział. DJ elegancko poprowadził całe powitanie pod salą, wejście na salę, pierwszy taniec. Przekonał do siebie nawet najbardziej sceptycznych członków rodziny.

ALE jak mam być w 100% uczciwa to babcia i jej siostry, czyli to najstarsze najstarsze pokolenie, po weselu powiedziały mi, ze było super ale one jednak wolałyby zespół.

Aha, zerknęłam ostatnio na filmiki na stronie mojego dja i widzę, że takie bardziej przaśne wesele też umie poprowadzić. Grunt to elastyczność

Tak więc każdy po prostu musi zastanowić się czego konkretnie oczekuje po muzyce i prowadzeniu swojego wesela. Ja oczekiwałam tego co mógł nam zapewnić dobry DJ .
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:59   #57
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 89
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Na naszym weselu był tzw DJ. Grał kilka lat temu na na weselu naszych znajomych więc był przez nas sprawdzony. Wiele osób w tym rodzice mojego teraz juz męża było anty, ale po wszystkim goście byli bardzo zaskoczeni i zadowoleni, na parkiecie było szaleństwo. A co do orkiestr to zauważcie, że przeważnie tylko śpiewają na żywo. Muzyka jest puszczana, wystarczy sie przyjżeć jak ładnie umieją udawać że grają.
moniaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:50   #58
pulcheria_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My też się decydujemy na DJ-a, bo obawiam się, że zespół, który by się nam podobał, znacznie zawyży koszty całej imprezy Przemawia też do mnie argument o większej elastyczności - siłą rzeczy zespół ma ograniczony repertuar.

Możecie może polecić kogoś na ślub w okolicach Krakowa? Chcemy uniknąć "biesadowej" atmosfery Idealnie, gdyby ta osoba dobrze się też czuła w klimatach lat '40 i '50 czy swing.
pulcheria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 15:05   #59
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

My już po weselu i mogę zdać relację
Wybraliśmy jednego z najbardziej zachwalanych DJ-ów z okolicy i to był strzał w dziesiątkę. Oglądaliśmy film z wesela i nie było momentów pustego parkietu. Były kawałki dopasowane zarówno do młodych, jak i starszych. Potrafił porwać do zabaw (te były na poziomie, nadawały się na eleganckie przyjęcie). Wiele zabaw i pomysłów naprawdę zintegrowało gości (a byli z różnych środowisk), idealne odnaleźli się w tym klimacie. Muzycznie - złote przeboje, niewiele disco-polo (2-3 kawałki na życzenie). Nikt nie narzekał, że nie było muzyki na żywo.

Cytat:
Napisane przez pulcheria_ Pokaż wiadomość
My też się decydujemy na DJ-a, bo obawiam się, że zespół, który by się nam podobał, znacznie zawyży koszty całej imprezy Przemawia też do mnie argument o większej elastyczności - siłą rzeczy zespół ma ograniczony repertuar.

Możecie może polecić kogoś na ślub w okolicach Krakowa? Chcemy uniknąć "biesadowej" atmosfery Idealnie, gdyby ta osoba dobrze się też czuła w klimatach lat '40 i '50 czy swing.
Mogę polecić z czystym sumieniem Jacka Krąga - na pewno nie było biesiadowo. O klimaty lat 40 i 50 popytam znajomych, którzy mocno wsiąknęli w te klimaty - odezwij się na priv
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:23   #60
Lady Million
Raczkowanie
 
Avatar Lady Million
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 259
GG do Lady Million
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Jeśli któraś z Pań nadal poszukuje Dj na wesele, zapraszam do kontaktu na priv.
__________________
Szczęśliwa Żona
01.03.14r.
Szczęśliwa Mama
01.11.16r.

Lady Million jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.