Zarób na nowy DOM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 14:16   #1
Xomesi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2

Zarób na nowy DOM!


PRACA W DOMU! Bądź szefem dla siebie! Czy jesteś gotów na cos INNEGO? Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony/a patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO wysiłku? Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś/aś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko a zostawiają cię z niczym? JA TEŻ!!! To, dlatego stałem się Pracownikiem emailowym. Prowadzę cały interes on-line, co oznacza, iż mam bardzo niskie koszty ogólne i mogę wykonywać cala moja prace w zaciszu i wygodzie mojego własnego domu, według mojego rozkładu. Potencjalnie możesz zarobić 2.000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasu lub 5.000-15.000 w pełnym wymiarze czasu!! Zapewnione pełne przeszkolenie on-line!. Nie potrzeba żadnych opłat gry. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do

sieci e-mail, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku twego przyszłego życia! W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się przemekknurow@gazeta.pl
Xomesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:34   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zarób na nowy DOM!

tiaaaa i dlatego jutro miliony polakow pojda do roboty zamiast siedziec przed ompem i kliklac w rekalmy.
reklama jest platna
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.