Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 16:59   #961
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Wy tu o batonikach ....ja po urlopie na naktarynki musialam sie przezucic ...

tak to juz jest jak sie przez 2 tyg wcina pistacje bez opamietania i pije sangrije
teraz musze pokutowac na owockach i kefirku

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-28 o 17:00
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:03   #962
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Borówki polecam mniam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 06:07   #963
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Miszkaaaa??? bo jak sie jeszcze nie ujawnilam to Was podczytywalam po cichaczu i jak w koncu z tym sokiem z burakow?nici?? Kurcze moja babcia 80 lat moze juz cera nie ideal bo jak rodzynka sie juz zmarszczyla ale jaka ona pikna bylazdrowie ma jak ho ho i taka z jajem babinkamowi mi zawsze ze kiedys nie bylo pudrow,fluidow ani zadnych specjalnych kremisk i dlatego taka ladna buziolke miala Kochane hmmm o slodkosciach piszecie tak wiec zapraszam do mnie na koffi i ciasto rafaello na cherbatnikach i mam jeszcze takie skromne pytanie-czy moze byc taki fryz na weselicho?? http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura702456.htm
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:32   #964
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

doberek z kawka witam ...

sylvi- fryzura sliczna moim zdaniem ...ech jaka Ty mlodziutka
ja mam w sierpniu 12 rocznice slubu

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-29 o 08:33
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:03   #965
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

doberek doberek popijam juz druga kawke Lapis tez w sierpniu zawieralas zwiazek m??ktorego,bo moze tego co ja?
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:42   #966
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

22 sierpnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:46   #967
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sylwia ja brałam slub 7 sierpnia Jest r w miesiacu,jest lato musi byc milośc i szczescie Kawa moja trzecia..bozesz pikawa mi stanie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 09:52   #968
sylvia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to sie Kobietki zlozylo tydzien po tygodniu:jupi : Miszka 07 ja 14 a Lapis 22ja jeszcze patrzylam na to by za goraco ani za zimno nie bylo chociaz teraz jak widac ze pogoda ma takze humorki tym bardziej zapraszam na rafaello
sylvia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:48   #969
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Rafaello tak zwracam sie czasmi do TŻ-aa kokos mniam...Lapus bylas w sephorze??? lec kobieto po chanelka bom ciekawa opinii Twojej..i jakbys sie zakochała to kawa dla michelki

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Sylwia a fryzura śliczna i dziewuszka też
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:11   #970
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Plamki popijajac druga kawke

Tyle sie tu dzialo, tyle skopiowalam informacji, bom sobie otworzyla taki dokumencik "porady Cosmelanek" i bede tez atakowac Sephore i inne.
Alez z Was ekspertki, a Michell72 - tak tak - badz naszym beauty (i bounty ) ekspertem i doradca!

Michell – krioterapia – wspaniala sprawa! . Melanocytow nie zamrozi niestety, ale cera pikna, zdrowsza, jasniejsza! Najlepiej zrobic 10 zabiegow (czyli 2 tygodnie). Ja zawsze chodze na krio jak jestem we Wrocku i takie fajne potem jest cialko (bo ja cala do "lodowki" wchodze, jedyne -125°C..) i duch tez zdrowszy .

Co do wit.C – swieta prawda ze najpierw rozjasnia skore, ale nadmiar (np.smarowanie cytryna jak to niektore Kobitki robia) sprawia ze skora ciensza i o odbarwienia latwiej.
Tyle tylko wiem o witaminach...Tylko o C...Bo jesli chodzi o inne (A i E) to jestem cieniutka...Niby odmladzaja, a potem czytam ze w lato Plamiaste Panie nie moga kremow z tym uzywac. Ech, z tego zagubienia uzywam prawie caly czas to samo...Dermamelan, filtr, SVR Xerial nawilzajacy, flavo C czasem...
Poglebiam swa wiedze (jestem jeszcze w pamietniku, czesc VI...) aby nie popelnic gafy i nie uzywac kremow ktore moga "przyspieszyc" plamiska. A to co mialam przed zabiegiem cos 1 i 2 pooddawalam...

Miszka, a moze poradzisz cos na piersiatka? Jeszcze niby sa fajniusie, ale jakby zaczynaly sie rozlewac zbytnio, i w pozycji siedzacej juz nie te same
Mozna na dekolt cosmelan?

Beatka, to znaczy ze nawet w " zwyklych ", niefiltrowych kremach trzeba patrzec na tinosorby i parsole ?...Zeby nie zdestabilizowaly filtra na buzi, tak?

Catherine i Sylvus, tak tak: ma byc z hydrochinonem ta Neo + kwas glikolowy. I ma byc w kremiku, dzieki!

Sylvus, fryzurka fajniutka!

Beatka / Lapiel: moja mama ma 58 lat – cale zycie tylko Bambino...na przemian ze zwykla Nivea ...Jej problemem byly tylko plamy, ktore zeszly po menopauzie. A tak to buzia jak ta lala..., skora tez.
A jak ja obdarowywalam "lepszymi" kremami to sie krzywila i mowila ze ja "sciagaja" i uzywala ich jak Michell - do nog, ramion

To genetyczne... jak zylaki, na przyklad ktorych jestem "szczesliwa" posiadaczka dziedziczna rowniez od 18 roku zycia . A i plywam, i na rowerze jezdze i ogolnie sportowa Kobita jestem...
I tez czasem patrze na panie na basenie, lat 70 a tu ani jednej zylki na nodze...

Milego dnia Plameczki , lece na ostatnie przeceny!

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-07-29 o 11:12
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:17   #971
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubisia no wlasnie mam zamiar tam wejśc calutka a minus 125 stopni mnie przeraża...jak to znosilaś? w skarpetach tak???3 min? potem rozgrzewka ?nie zamarznę?bozesz jak nie rozalka to mel gibson hi hi(wiecznie mlody)Piersi masaz zimna kostka lodu podczas kapieli lub prysznic ..masowanie a jak juz bardzo oklapły to wstrzykniecie kwasu hialuroidowego co daje efekt cyckowsilikonowych ale i kosztuje sporo z tego co czytałam..operacja plastyczna brrr balabym się..jak ogladałam w tv jak to robia to ledwo wysiedziałam

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

a tinosorby maja byc w filtrze Qubisia wtedy działaja jesli sie malujesz,nie destabilizują z podkladem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 12:26   #972
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość


Beatka, to znaczy ze nawet w " zwyklych ", niefiltrowych kremach trzeba patrzec na tinosorby i parsole ?...Zeby nie zdestabilizowaly filtra na buzi, tak?
Nie wiem, nie jestem ortodoksyjna w kwestii filtrow. Michelka chciała skład Olay spf30 , to jest normalny krem na dzień, ale chciała używać go jako filtr jesienią. Zdziwiłam się, jak zobaczyłam, że ma parsol, więc - chyba - destabilizuje - niektórą kolorówkę Nie mam siły w to wnikać, rzadko sprawdzam składy "normalnych" kremów. Bo rzeczywiście, zostanie mi bambino albo nivea...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:50   #973
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
a tinosorby maja byc w filtrze Qubisia wtedy działaja jesli sie malujesz,nie destabilizują z podkladem
Michellka, ty to jestes dobra z tymi porownaniami

W krio...No nie bede klamac: jest troche zimno - ale na poczatku...
Tam gdzie ja chodze seanse (2 minuty) zaczynaja sie od -120°C, codziennie zwiekszaja (albo zmniejszaja?) temperature, tak ze na koniec zabiegow jest - 130°C , ale wbrew pozorom latwiej jest na koncu niz na poczatku zabiegow. Cialo sie przyzwyczja. Najgorsze 2gie wejscie, bo juz jestes po pierwszym i wiesz ze zimno

Mysle ze dadza ci odpowiednie "seksy" ubranko, a sklada sie na nie: opaska na uszy, maska na usta, rekawiczki na dlonie, koszulka (faceci wchodza z golym torsem, zwlaszcza sportowcy ), szorty, skarpety po kolana (w kabinie mozesz obsunac to ladnie ci kolanka i stawy sie zakonserwuja) i drewniaki. Zadnej bizuterii. Im wiecej cialka sie odsloni i podda temu zmyslowemu powiewowi chlodnego powietrza, tym lepiej
Moja rada: nie plotkuj w tej kabinie bo para z buzi leci, skrapla sie pod maska i potem problem z ustami popekanymi i strupami na nosie , oddychaj gleboko i wyobraz sobie kaloryferek co cie od srodka grzeje .
Potem obowiazkowa gimnastyka rozgrzewajaca (u mnie pol godziny).

Dzieki za rady na piersi, sprobuje kostki z lodem. Zimnym prysznicem jestem w stanie oblac sobie nogi i tyleczek, wyzej nie pojde
Na kwas sie mooooze kiedys zdecyduje (az tak zle jeszcze nie jest ), na silikony nie sadze

Slyszalam ze krem givenchy na cycuchy fajny, ze ujedrnia skore.

Dzieki za tinosorby - myslalam ze maja tez byc w zwyklych kremach; jaka ja cienka z chemii jestem i tych nazw tyle...

Tez bede krio robic w sierpniu! Buziolki! i uciekam bo mnie Internet oczeta wyzre

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Nie mam siły w to wnikać, rzadko sprawdzam składy "normalnych" kremów. Bo rzeczywiście, zostanie mi bambino albo nivea...


Jakbym siebie slyszala! Filtry jeszcze jakos rozgryzlam, ale zwykle kremy...
Dlatego uzywam tylko jednego SVR Xerial na noc...
A marza mi sie zmiany...

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-07-29 o 12:46
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:17   #974
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Miszka, ja do najblizeszj Sephory mam 70 km , raz jak mnie na pakupki najdzie to skocze na Poznan i wtedy probaska wezme
poki co ,tak leniwa jestem ,ze mi sie nie chce nawet pieniedzy wydawac ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 15:56   #975
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubisia daj mi namiary na wroclaw to bede kontynuowac zamrazanie i ile kosztuje taki seans mi napisz dobra kobieto...Sexi strój ozeste drewniaki do całości hi hi...będziemy wiecznie mlodeBe ti dołączysz..3 cosmelanki w komorze:g aduly:

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Czy ktos testował-co prawda dla 40 plus no ale L'Oreal, Studio Secrets Professional, High Definition Smoothing Brush Foundation (Podkład w pędzlu)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:41   #976
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Michell72

co prawda dla 40 plus no ale

s orka , nie moglam sie powstrzymac

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-29 o 19:42
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:03   #977
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapi Ty niedobra Ty do 40 plus mi brakuje jeszcze..o... Dziewczyny perfumy..powalajace..kazd a swoje typy..Za mna chodzi kupno Christian Dior Midnight Poison EDP
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:08   #978
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

oj wiem wiem ,ze brakuje Ci Miszka ....
ale nie sadze by ten podklad zaszkodzil ...
nawet ja 30 + sie skusze moze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-29 o 21:10
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 23:13   #979
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Sylwia ja brałam slub 7 sierpnia Jest r w miesiacu,jest lato musi byc milośc i szczescie Kawa moja trzecia..bozesz pikawa mi stanie
To tak jak Ja ciekawe czy i rok ten sam

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Michell a gdzie do SPA jedziesz ????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 08:00   #980
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam
Chciałam przywitać szanowne grono, do którego dołączyłam. Dziś minie 6 dzień stosowania cos. Aplikuje go 3 x dziennie. Dzisiejszą noc opuściłam - posmarowałam sie tylko Aven cicalfate żeby trochę wyciszyć buraka. Mój fototyp to III, maskę trzymałam 8 godz, następnego dnia tylko hydra vital do wieczora, na noc już cos. Trzeciego dnia twarz przypominała "pomidora we wrzątku". Miedzy cos wklepuję hydra vital, twarz piecze okrutnie ale po ok 10 min pieczenie ustępuje. Pieczenie pojawia sie również zaraz po nałożeniu cos ale warto to przetrzymać. Co do plam - a no są! na czole, skroniach i policzkach. Mam z czym walczyć. Wytoczyłam im najcięższe dział - czyli cos. Wiąże ogromne nadzieje z tą kuracją
Pozdrawiam wszystkie towarzyszki doli i niedoli

Edytowane przez zizuzan
Czas edycji: 2010-07-30 o 08:15
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:05   #981
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Michell 72
Dzieki za porady

Najlepiej wie ten co stosował na sobie....Z zakupu Synchrovitu c już zrezygnowałam.Ja przyznam sie że na twarz niemal nigdy nie kładłam nic, ze względu na pasqdne uczucie przy łojotoku bycia brudnym, .spływania potem tego co nałożone na twarzy,poza tym ogromne wrażenie że że to co na twarzy to duzo ciemniejsze niż to co na szyi(przyczyna sebum). W jaki sposób dorobiłam sie plam.już wiem.Wizyta 120, retinoidy na twarz z filtrem 200.i troszkę mną wstrząsnęło....ponieważ mam filtry na twarz od wczorajrana, Locacid wieczorem to podaruję sobie synchrovit...

Witam też wszystkich piszących.pozdrawiam miło i dzięki za wszystkie odpowiedzi....., rady...

W sprawie perfum które chodzą za człowiekiem warto zajrzeć na allegro....

ja etap mrozpaczy nt. twarzy przeżyłam będą nastolatką (trądzik), teraz plamki.......i to co zostało...ale i tak spróbuję się cieszyć że nie jest gorzej.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:11   #982
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny perfumy..powalajace..kazd a swoje typy..Za mna chodzi kupno Christian Dior Midnight Poison EDP
Ja jestem zakochana w Davidoff Cool Water i Blue Light DG od lat jestem im wierna jak pies
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:40   #983
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja kocham zapachy orientalne.....nie mogę żadnych świeżych, kwiatowe tylko jeśli są łączone z orientalem.....Kocham na Jesień le baiser du Dragon Cartier, Automne Van Cleef& Arpels, Urodą powalają Sisley, NU YSL kocham...Lalique kocham za słodycz.....i nie potrafię znaleźć sobie nic na lato i wiosnę ..no chyba że edt Cinema YSL, ale chodzi za mną bardzo wersja edp Cinemy.i dużo innych

i tak myslę że : muszę przezyć retinoidy skoro zdecydowałam się na nie, poza tym jesienią już umówiona jestem u Pani dr na zabieg ..i myśleć będę bardzo poważnie nad cosmelanem,
czy to dobry plan?

Aha, i np dzieki Waszym poradom wiem jak nakłądać filtr(Emulsja Avene spf30) malutko i nie dosmarowywać..tak ze nawet nie wałkowało się na mnie.
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-07-30 o 08:45 Powód: literówka
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:41   #984
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no jak kawke pijemy ? ja tak ....

Z perfum jak dla mnie Escada Magnetism od lat ....pozatym Armani zawsze ...

choc ostatnio kupilam Wanted HR i nie jest zly ...ale czarna Prada tez jest best ...
oj by wymieniac , tyle tych zapachow ...
na lato lubie tez duszno- parny D&G The One ...

ja musze miec kilka zapachow , w zaleznosci od nastroju

milego dnia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-30 o 08:46
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:05   #985
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapuś chce kupic tylko nie wiem jaki kolor?golden ivory??nie mogę znaleśc kolorysyki pokazanej Marcelinka jedziemy do Barlinka(się zrymowałoAlma-Spa.Zizu witajEnvyo głowa do góry,jak nic nie stosowałas to powinno na Ciebie ładnie zadziałac cos z proponowanych przez nas specyfików Beti ,jak roc? no gdzie wszyscyKawe mam

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Kawusia????

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

no kochaniutkie jesteście moje letnie to Dune..Zizu Davidoffa moje córcie ma..Envyo ładnie tak opisujesz a Samsara?podoba Ci się???Lapi Armani które? tych np nie niuchałam Giorgio Armani, Sensi White Notes

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

YSL, NU EDP ten??? Envyo
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:22   #986
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dla mnie Samsara zawsze była czymś...Wielkim.ale tylko na zime......i już zaczynałam się przymierzać do zakupui zaczął ją nosić na sobie ktoś kto mnie swoją osobą denerwuje.mam próbki samsary i nie mogę przez tę osobę lubić......uwielbiam kupić najpierw miniaturkę.i potem wiem czy lubię.czy nie..Tak wyleczyłam się z Shalimara... natomiast zapomniaąłbym napisać o Ogródku środziemnomorskim..Hermes ..właśnie przypomniałąm sobie że mógłby być na lato.ale go mauż nie trawi, zresztą głuvhy i ślepy jest na perfumy...

Szypry Soir de Lune Sisley wpiekny pochmurny deszczowy jesienny dzień.umieram z zachwytu wtedy.Le baiser du Dragon zostawia za soba piękny smoczy ogon.-zostaje nawet na dłogości chyba 320 m z aczłowiekiem...
Tylko nie mogę Muglera nic.a poza tym nosić na sobie coś człowieka takiego jak on .nie nie mogę....poza tym Fendi Annick Goutal tylko nietrwałe sa.. aha na lato piękna Lawenda Fragonarda...jeśli ktoś znosi lekko gorzkie nuty..a sól i słoność morza znajdziemy w Eau des Merveilles Hermesa..(jas znad morza sem)
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:29   #987
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ty tak pisz ,a ja bede czytać Envyo Samsarę własnie nie tak dawno wykończyłam..Chce mi sie zapachu co za mna idzie.Dior jest cięzki ale ta trucizna,ten opis:.Oto narodziny nowego Kopciuszka - tajemnica ujawni się w momencie gdy zegar wybije północ. W bajce, którą mógł stworzyć tylko Dior, ten intensywny zapach streszcza historię magicznej transformacji - istniejącej wyłącznie dzięki kreacji Diora.
Metamorfoza Kopciuszka mająca miejsce w momencie przywdziewania kreacji jest jak rozkwitanie pączka tajemniczej czarnej róży. Zapach nalezy do rodziny orientalno-kwiatowej. Och lubię goTen np mnie uspokaja Bvlgari, Jasmin Noir EDP
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:49   #988
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Miszus ja jestem perfumoholik milion pootwieranych flakonów

moje ulubione to
Givenchy - Organza
Kenzo - Amour
Dior - J`adore
Armani - Sensi
Klein - Euphoria
srebrna Donna Karan
Naomi Campbell - Exult (w Polsce go nie ma a za granica ciężko dostepny )
Gucci II
Chanel Coco
Boss - deep Red, Pure Purple i mój numer jeden INTENSE

z takich lekkich i tanich Puma Flowing
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:56   #989
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny chce moze któraś ze mną na połowe AURIGA AURIDERM XO na naczynka?wczoraj dostałam tube 75ml z apteki ale całości nie zuzyję.Mam paragon itd..sobie wycisne do pojemniczka..Na naczynka ten krem z wit K..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:59   #990
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce moze któraś ze mną na połowe AURIGA AURIDERM XO na naczynka?wczoraj dostałam tube 75ml z apteki ale całości nie zuzyję.Mam paragon itd..sobie wycisne do pojemniczka..Na naczynka ten krem z wit K..
Ja chce..
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.