Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 13:24   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36

Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?


Dzień dobry~` Przychodzę do was z moim odwiecznym problemem, który dotyczy ust i oczu. Oczy - są małe i właśnie przez to, że są małe wyglądam jak upośledzona chinka. Mało tego - mam duże usta, które jeszcze bardziej to uwydatniają. W sumie nie narzekałabym na oczy gdyby usta a dokładnie dolna warga była odrobinę mniejsza, bo przez to, że ona jest tak wypukła i w ogóle, wygląda to tak jakbym była zła i ogólnie przez to wyglądam bardziej na zmęczoną i niewyspaną. Chciałabym, żeby moja twarz była bardziej delikatna i dziewczęca. Niektórzy mi mówili, że wyglądam jak azjatka - ale to chyba taka brzydka i niezadbana. Wracając do oczu - mam takie jakby zpaści pod nimi - nie wiem jak to nazwać:_: Bo worki to to na pewno nie są. Kupiłam korektor, ale nic nie daje właściwie. A jeszcze pro po ust - często na tej dolnej wardze pojawia mi się biały nalot, a jak smaruję pomadką nawilżającą to jest jeszcze gorzej i to ohydnie wygląda, bardzo mi to przeszkadza i z przyzwyczajenia odrywam skórkę a nie powinnam tak robić. Błagam o jakieś rady, ja na prawdę wyglądam okropnie, przynajmniej źle się czuję z tym jak wyglądam. Pod spodem sklejka poszczególnych części twarzy.
Bez_tytułu_4.jpg
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:21   #2
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Przede wszystkim - głowa do góry, musisz nauczyć się podkreślać swoją urodę, bo mało która rodzi się miss świata Zresztą one też bez makijażu i stylizacji nimi nie zostały :P

Szkoda, że nie dałas zdjęcia całej twarzy, ale z tego co widzę, masz oczy raczej osadzone blisko siebie. Maluj ton jaśniejszym niż skóra korektorem górną powiekę, skupiając się na kąciku wewnętrznym, a oczy będą rozświetlone. Pod oczami te\ż warto zastosować korektor, jaki masz, skoro mówisz, że nic nie daje?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 16:27   #3
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Z dużymi ustami nie można wyglądać źle Ja też mam małe oczy i maluję je tak jak aktorka Megan Fox, mimo, że jest opinia, że eyeliner zmniejsza oczy to mi ten makijaż pasuje, może ty też go wypróbuj?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 00:26   #4
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Z dużymi ustami nie można wyglądać źle Ja też mam małe oczy i maluję je tak jak aktorka Megan Fox, mimo, że jest opinia, że eyeliner zmniejsza oczy to mi ten makijaż pasuje, może ty też go wypróbuj?
One też twierdzą że nie można wyglądać zle z dużymi ustami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zc.jpg (47,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aas.jpg (37,1 KB, 75 załadowań)
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 10:20   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
One też twierdzą że nie można wyglądać zle z dużymi ustami

mowa jest tu raczej o ustach naturalnych, które raczej zawsze wyglądają super.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

dodaj jedno normalne zdjęcie twarzy w dobrym oświetleniu bo takie poszatkowane nic nam nie da.
a usta masz faktycznie duze i ladne. nie rozumiem problemu!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 11:15   #6
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

daj zdjęcie w całości, a nie puzzle
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 17:41   #7
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
mowa jest tu raczej o ustach naturalnych, które raczej zawsze wyglądają super.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

dodaj jedno normalne zdjęcie twarzy w dobrym oświetleniu bo takie poszatkowane nic nam nie da.
a usta masz faktycznie duze i ladne. nie rozumiem problemu!
Jasne, wiedziałam, tylko że to też pojęcie względne, np dla mnie autorka ma dość ładne usta, ale już od angeliny jolie mi się nie podobają więc "duże usta" wcale nie oznaczają że są sexi i super
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 20:31   #8
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Masz piękne usta!

Co do oczu, to faktycznie zgodzę się że eyeliner może tu fajnie wyglądać, coś w stylu kociego oka warto też poświęcić trochę uwagi brwiom! ładnie wyregulować i podkreślić, to też robi robotę

Zadbaj o skórę w okół oczu, jakieś fajne serum które odżywi i rozjaśni skórę + korektor na ewentualne cienie, rzęsy możesz smarować odrobiną olejku rycynowego na noc - to je wzmocni i lekko przyciemni
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:22   #9
Maja00007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 50
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Dzień dobry~` Przychodzę do was z moim odwiecznym problemem, który dotyczy ust i oczu. Oczy - są małe i właśnie przez to, że są małe wyglądam jak upośledzona chinka. Mało tego - mam duże usta, które jeszcze bardziej to uwydatniają. W sumie nie narzekałabym na oczy gdyby usta a dokładnie dolna warga była odrobinę mniejsza, bo przez to, że ona jest tak wypukła i w ogóle, wygląda to tak jakbym była zła i ogólnie przez to wyglądam bardziej na zmęczoną i niewyspaną. Chciałabym, żeby moja twarz była bardziej delikatna i dziewczęca. Niektórzy mi mówili, że wyglądam jak azjatka - ale to chyba taka brzydka i niezadbana. Wracając do oczu - mam takie jakby zpaści pod nimi - nie wiem jak to nazwać:_: Bo worki to to na pewno nie są. Kupiłam korektor, ale nic nie daje właściwie. A jeszcze pro po ust - często na tej dolnej wardze pojawia mi się biały nalot, a jak smaruję pomadką nawilżającą to jest jeszcze gorzej i to ohydnie wygląda, bardzo mi to przeszkadza i z przyzwyczajenia odrywam skórkę a nie powinnam tak robić. Błagam o jakieś rady, ja na prawdę wyglądam okropnie, przynajmniej źle się czuję z tym jak wyglądam. Pod spodem sklejka poszczególnych części twarzy.
Załącznik 5887142
Nie widzę tu większego problemu. Podkreślaj tylko oczy makijażem powiększającym. Usta pozostaw naturalne. Nie będą rzucały się w oczy.
Maja00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:43   #10
nel_borgo
Raczkowanie
 
Avatar nel_borgo
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Małe oczy i duże usta - jak temu zaradzić?

ale dlaczego mają nie rzucać się w oczy?
są tak piękne, że powinny przyciągać wszystkie spojrzenia!

musisz tylko pamiętać o tym, że jeśli będziesz chciała je podkreślić wyrazistą szminką to wtedy wbrew ogólnie obowiązującej zaadzie powinnaś skupić się też na oczach, żeby nie stworzyć przesadnego kontrastu.
nel_borgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-23 15:43:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.