Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 23:34   #1141
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Awaryjnie mam mostek 😁 jak abody się zepsuje to zamówię następną 😉 Ale nie kracz! !!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przekonałaś mnie;p kupuję Abody tylko trochę poczekam bo ostatnio miałam sporo wydatków. i może dolar trochę spadnie ;/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:51   #1142
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Będzie Pani zadowolona 😁😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 20:24   #1143
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Lampa LED

Kusi mnie Abody. Ale nie znam się na lampach i jak to jest, ile czasu może ona służyć przy domowym użytkowaniu? Nie ma ona gwarancji i nie wiem czy wchodzić w takie coś?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

a co myslicie o tej lampie?

http://allegro.pl/lampa-sun9c-24w-le...310698656.html
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:21   #1144
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Kusi mnie Abody. Ale nie znam się na lampach i jak to jest, ile czasu może ona służyć przy domowym użytkowaniu? Nie ma ona gwarancji i nie wiem czy wchodzić w takie coś?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

a co myslicie o tej lampie?

http://allegro.pl/lampa-sun9c-24w-le...310698656.html
Taka sama widziałam na Ali w tej samej cenie

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Też się nad nią zastanawiałam.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:41   #1145
anjaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Lampa LED

Hej dziewczyny, zamówiłam sobie lampę z tej aukcji:
http://pl.aliexpress.com/item/Abody-...08.0.51.KwdCwu
mógłby ktoś mi powiedzieć jak sprawdzić czy wszystko działa gdy przyjdzie? Na co zwrócić uwagę?
Chciałabym jeszcze dodać, że nie mam pojęcia o hybrydach, jestem totalnym laikiem więc nie wiem jakie hybrydy kupić? Jestem alergiczką, więc boję się semilaca. Coś polecacie?
anjaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:53   #1146
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lampa LED

Anjaa moze neonail.?
Co do sprawdzenia lampy sprawdz czy wszystkie guziki,timer itp
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:52   #1147
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Lampa LED

Hej dziewczyny 😊 Po przeczytaniu opinii zdecydowałam się na Abody 😍 Zależy mi tylko na jak najszybszym czasie dostarczenia bo dzisiaj padła mi uv a klientki zaczynają napływać 😟 Ktoś mi poleci dostawcę z Pl? Nie mogę czekać 3 tygodnie 😖😭 Znalazłam na Allegro tylko 1 🤔 Nie wiema czy zaryzykować czy cooo 😫 Pomóżcie 🙃
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 21:14   #1148
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lampa LED

Ja bym z pl nie kupowala. Kup mostek zwykly. A abody zamow od chinczykow.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 21:43   #1149
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Lampa LED

Lampa led 24W Sun9c dobrze utwardzi hybrydy? Będzie to lepszy wybór niż mostek Semilac 6w?
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 22:16   #1150
kingamieczyslawa
Przyczajenie
 
Avatar kingamieczyslawa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Lampa LED

Wpisz na all lampa sunone to ta sama lampa co abody a akcji jest więcej.
kingamieczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 16:15   #1151
myszka1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Lampa LED

Czesc dziewczyny ! mam pytanie dotyczace lampy led/uv abody sunone. pracuje na firmie shellac i gelish od dluzszego czasu zawsze uzywalam zwyklej lapmy uv do utwardzenia hybrydy, chcialam jednak zmienic na bardziej nowsza i mialam zamiar kupic lampe cnd led, lecz zanim zdazylam ja kupic moj chlopak zrobil mi prezent i kupil mi abody sunone. Jestem kosmetyczka i spotykam duzo ludzi na swojej drodze ale nie spotkalam sie jeszcze z sytuacje ze np. paznokcie odpadly, mimo ze mam duzo Pan ktore sprzataja domki(nie w Polsce) zmierzam do tego ze ostatnio przyszla do mnie nowa klientka i tu sie zaczely dziac dziwne rzeczy, wiec tak przyszla do mnie na uzupelnienie zelu po 4 tyg( robilam tunelowka) kiedy jej zrobilam uzupelnienie wrocila ze dwa dni twierdzac ze podchodzi jej chyba powietrze bo ona to czuje wiec stwierdzilam ze moj zel nie wspolgra z chinskimi zelami u chinczykow i ze miala troche za duzy odrost na uzupelnienie ale ok. Mowie ze ja jej to poprawie za darmo i wybrala sobie na ten jeszcze raz uzupelniony zel hybryde czerwona . Minelo 4 dni dzwoni ze polamaly jej sie paznokcie i ze musze jej to poprawic wiec zgodzilam sie, przyszla ponownie i mowi mi zebym jej to wszystko sciagnela i zrobila hybrydowy french, no wiec zaczynam i wtedy pierwszy raz uzylam abody zrobilam jej base color i top na 60 sec kazdy, zastanawiam sie czy nie za dlugo bo dokladnie 24 godz po zrobieniu dalej dostaje wiadomosc ze pekly jej 3 paznokcie wzdluz.;/;/ troche to dla mnie dziwne bo nigdy nie mialam z czyms takim problemu, malo tego zrobilam jej pedicure na paznokciach french po 3 dniach tez dzwonila ze juz do poprawki;/;/ nie wiem co mam myslec czy to moj blad ze za dlugo trzymalam? ale nie moglam uwierzyc ze 5 sec wystarczy a to byl pierwszy raz;/ pomocy! czy ta kobieta ewidentnie chce miec paznokcie robione za darmo:confuse d:
myszka1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 17:33   #1152
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez myszka1927 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! mam pytanie dotyczace lampy led/uv abody sunone. pracuje na firmie shellac i gelish od dluzszego czasu zawsze uzywalam zwyklej lapmy uv do utwardzenia hybrydy, chcialam jednak zmienic na bardziej nowsza i mialam zamiar kupic lampe cnd led, lecz zanim zdazylam ja kupic moj chlopak zrobil mi prezent i kupil mi abody sunone. Jestem kosmetyczka i spotykam duzo ludzi na swojej drodze ale nie spotkalam sie jeszcze z sytuacje ze np. paznokcie odpadly, mimo ze mam duzo Pan ktore sprzataja domki(nie w Polsce) zmierzam do tego ze ostatnio przyszla do mnie nowa klientka i tu sie zaczely dziac dziwne rzeczy, wiec tak przyszla do mnie na uzupelnienie zelu po 4 tyg( robilam tunelowka) kiedy jej zrobilam uzupelnienie wrocila ze dwa dni twierdzac ze podchodzi jej chyba powietrze bo ona to czuje wiec stwierdzilam ze moj zel nie wspolgra z chinskimi zelami u chinczykow i ze miala troche za duzy odrost na uzupelnienie ale ok. Mowie ze ja jej to poprawie za darmo i wybrala sobie na ten jeszcze raz uzupelniony zel hybryde czerwona . Minelo 4 dni dzwoni ze polamaly jej sie paznokcie i ze musze jej to poprawic wiec zgodzilam sie, przyszla ponownie i mowi mi zebym jej to wszystko sciagnela i zrobila hybrydowy french, no wiec zaczynam i wtedy pierwszy raz uzylam abody zrobilam jej base color i top na 60 sec kazdy, zastanawiam sie czy nie za dlugo bo dokladnie 24 godz po zrobieniu dalej dostaje wiadomosc ze pekly jej 3 paznokcie wzdluz.;/;/ troche to dla mnie dziwne bo nigdy nie mialam z czyms takim problemu, malo tego zrobilam jej pedicure na paznokciach french po 3 dniach tez dzwonila ze juz do poprawki;/;/ nie wiem co mam myslec czy to moj blad ze za dlugo trzymalam? ale nie moglam uwierzyc ze 5 sec wystarczy a to byl pierwszy raz;/ pomocy! czy ta kobieta ewidentnie chce miec paznokcie robione za darmo:confuse d:
A jak ona tak wraca i wraca i oglądasz jej paznokcie to chyba umiesz ocienić czy one rzeczywiście są popękane/do poprawki? Jak to wygląda? My Ci nie powiemy jak wyglądają jej paznokcie, bo to Ty je oglądasz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:06   #1153
myszka1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Lampa LED

A jak ona tak wraca i wraca i oglądasz jej paznokcie to chyba umiesz ocienić czy one rzeczywiście są popękane/do poprawki? Jak to wygląda? My Ci nie powiemy jak wyglądają jej paznokcie, bo to Ty je oglądasz.

Nie chodzi mi o to zeby mi ktos powiedzial czy paznokcie sa popekane;/ tylko czy 60 sec to nie za dlugo dla hybrydy i czy moze sie juz ktos z czyms takim spotkal
myszka1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:23   #1154
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez myszka1927 Pokaż wiadomość

Nie chodzi mi o to zeby mi ktos powiedzial czy paznokcie sa popekane;/ tylko czy 60 sec to nie za dlugo dla hybrydy i czy moze sie juz ktos z czyms takim spotkal
Aaa, to nie skumałam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:29   #1155
myszka1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Lampa LED

Poprostu pierwszy raz wtedy uzylam ta lampe i wydawalo mi sie ze to nie mozliwe ze 5 sec wystarczy wiec na base color i top dawalam na 60 sec mozliwe ze to za dlugo i to jest przyczyna pekniecia szczegolnie kiedy to bylo na calej mocy
myszka1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:38   #1156
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Lampa LED

Ja używałam swoją abody już 3 razy, ale na hybrydach gelisha. Za pierwszym razem wszystko utrwalałam po 30 sek. Za drugim i trzeciem baze i kolor po 30s a top 60s. I w pierwszym i pozostałych przypadkach wszystko super. Nic się nie łamie, nic się nie dzieje. Lakier się ładnie trzyma ponad 2 tyg.
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 00:23   #1157
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lampa LED

Abody mam od niedawna. Robiłam nią dopiero 2 razy hybrydy. I też jakoś nie mogłam się oprzeć i dawałam dłużej niż trzeba, bo na 60 sekund. Nic złego się nie działo.
Swoją drogą, to muszę popracować nad psychiką hehe i w końcu się odważyć na krótsze utwardzanie. Kupiłam abody, żeby krótko naświetlać a i tak trzymam dłużej
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 07:14   #1158
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez myszka1927 Pokaż wiadomość
Poprostu pierwszy raz wtedy uzylam ta lampe i wydawalo mi sie ze to nie mozliwe ze 5 sec wystarczy wiec na base color i top dawalam na 60 sec mozliwe ze to za dlugo i to jest przyczyna pekniecia szczegolnie kiedy to bylo na calej mocy
Nic się nie stanie gdy utwardza się dłużej spróbuj tej pani następnym razem zrobić mani używając zwykłej tunelowki i zobacz co będzie się działo jeśli będzie wszystko ok, to rzeczywiście może być wina lampy, ale raczej nie w kwestii czasu utwardzania . I zaobserwuj też jak się paznokcie trzymają innym paniom
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:21   #1159
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lampa LED

Uległam, zamówiłam Abody na alli. Jak przyjdzie, to pewnie sprzedam diamenta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 14:56   #1160
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Uległam, zamówiłam Abody na alli. Jak przyjdzie, to pewnie sprzedam diamenta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czekam na kasiore i tez klikne
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 15:08   #1161
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Lampa LED

Ja się zastanawiam nad Abody i Sun9c 24W. Nie wiem czy potrzebna mi jest taka droga Abody, jeśli nie będę robić hybryd nikomu oprócz sobie i mamie.
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:24   #1162
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Lampa LED

Na allegro są lampy led Abody i Sunone. Z opisów wynika, ze to te same lampy, tylko różne nazwy. Istnieją jakieś różnice?Możecie polecić z allegro sprzedawcę, od którego można bez stresu kupić taką lampę?
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 19:24   #1163
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
Na allegro są lampy led Abody i Sunone. Z opisów wynika, ze to te same lampy, tylko różne nazwy. Istnieją jakieś różnice?Możecie polecić z allegro sprzedawcę, od którego można bez stresu kupić taką lampę?
A dlaczego nie chcesz kupić taniej na alli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 20:08   #1164
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
Na allegro są lampy led Abody i Sunone. Z opisów wynika, ze to te same lampy, tylko różne nazwy. Istnieją jakieś różnice?Możecie polecić z allegro sprzedawcę, od którego można bez stresu kupić taką lampę?
Widziałam na jakimś blogu ze Sunone nie ma podlozonego lustra na dole, a Abody ma. Też chcę zamówić z Allegro Abody, ale lepsze oferty są dla Sunone
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 08:54   #1165
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez myszka1927 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! mam pytanie dotyczace lampy led/uv abody sunone. pracuje na firmie shellac i gelish od dluzszego czasu zawsze uzywalam zwyklej lapmy uv do utwardzenia hybrydy, chcialam jednak zmienic na bardziej nowsza i mialam zamiar kupic lampe cnd led, lecz zanim zdazylam ja kupic moj chlopak zrobil mi prezent i kupil mi abody sunone. Jestem kosmetyczka i spotykam duzo ludzi na swojej drodze ale nie spotkalam sie jeszcze z sytuacje ze np. paznokcie odpadly, mimo ze mam duzo Pan ktore sprzataja domki(nie w Polsce) zmierzam do tego ze ostatnio przyszla do mnie nowa klientka i tu sie zaczely dziac dziwne rzeczy, wiec tak przyszla do mnie na uzupelnienie zelu po 4 tyg( robilam tunelowka) kiedy jej zrobilam uzupelnienie wrocila ze dwa dni twierdzac ze podchodzi jej chyba powietrze bo ona to czuje wiec stwierdzilam ze moj zel nie wspolgra z chinskimi zelami u chinczykow i ze miala troche za duzy odrost na uzupelnienie ale ok. Mowie ze ja jej to poprawie za darmo i wybrala sobie na ten jeszcze raz uzupelniony zel hybryde czerwona . Minelo 4 dni dzwoni ze polamaly jej sie paznokcie i ze musze jej to poprawic wiec zgodzilam sie, przyszla ponownie i mowi mi zebym jej to wszystko sciagnela i zrobila hybrydowy french, no wiec zaczynam i wtedy pierwszy raz uzylam abody zrobilam jej base color i top na 60 sec kazdy, zastanawiam sie czy nie za dlugo bo dokladnie 24 godz po zrobieniu dalej dostaje wiadomosc ze pekly jej 3 paznokcie wzdluz.;/;/ troche to dla mnie dziwne bo nigdy nie mialam z czyms takim problemu, malo tego zrobilam jej pedicure na paznokciach french po 3 dniach tez dzwonila ze juz do poprawki;/;/ nie wiem co mam myslec czy to moj blad ze za dlugo trzymalam? ale nie moglam uwierzyc ze 5 sec wystarczy a to byl pierwszy raz;/ pomocy! czy ta kobieta ewidentnie chce miec paznokcie robione za darmo:confuse d:


Co do czasu, sądzę że nie ma nic wspólnego. Kolejna sprawa, myślę ze Pani Cię nieźle naciąga.... Zapowietrzenie rozumiem, o ile rzeczywiście było, ale połamane paznokcie? To już uszkodzenie mechaniczne Nie z Twojej winy Kolejna sprawa, hybryda po żelach nie na każdych paznokciach się przecież chce te trzymać. Na moich nawet EB nie zdaje egzaminu
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:19   #1166
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Lampa LED

ania10zg oglądałam filmik na youtube o Sunone i ma "podłogę"lustrzaną.

Edytowane przez Manula_
Czas edycji: 2016-07-10 o 11:24
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:37   #1167
myszka1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Nic się nie stanie gdy utwardza się dłużej spróbuj tej pani następnym razem zrobić mani używając zwykłej tunelowki i zobacz co będzie się działo jeśli będzie wszystko ok, to rzeczywiście może być wina lampy, ale raczej nie w kwestii czasu utwardzania . I zaobserwuj też jak się paznokcie trzymają innym paniom
Robilam jej pierwszym razem tunelowka i po podchodzilo jej powietrze mimo tego ze wszystkim klientkom zawsze robilam ta lampa i pierwszy raz spotkalam sie z taka sytuacja. Nastepnie zrobilam jej abody sunone i 3 jej popekaly a zadnej inne klientce nie;/;/
myszka1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:08   #1168
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Lampa LED

Widocznie ta pani ma taka urode paznokci, ze sie na zele i hybrydy nie nadaja☺
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:04   #1169
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Lampa LED

co myslicie o tej?
http://allegro.pl/lampa-led-uv-48w-s...251422639.html
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 08:25   #1170
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
to chyba też chińszczyzna bo przesyłka z poza Polski do 45 dni...... pewnie idzie znaleźć taką samą taniej na ali. Ciekawa jest tylko jej waga bo podają 1,1 kg (z opakowaniem 1,5kg) więc dość ciężka.
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.