poród w Lublinie na lubartowskiej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 18:15   #61
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Hej ja ze swej strony mogę z czystym sumieniem polecić szpital na Staszica gdzie rodziłam w lipcu tamtego roku (jak ten czas leci)



Podpisuję się pod tym o napisała koleżanka i dodam od siebie, że mają tam najwspanialszą położną pod słońcem Panią Małgosię Madej. Ja rodziłam tam pierwsze dziecko i rodziłam z ochroną krocza, nie byłam nacinana . Drugi poród też będzie na Staszica na pewno . Tylko jedno sprostowanie na Staszica nie kąpie się dzieci. Pierwsza kąpiel odbywa się w domu. Położna w szkole rodzenia mówiła, że dzieci mają mniej problemów ze skórą jeśli nie są kąpane od razu po urodzeniu. Chodzi tutaj o maź płodową, która zawiera cenne substancje i lepiej żeby jak najwięcej jej się wchłonęło

O Lubartowskiej nic nie powiem bo nie mam doświadczenia
Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za sprostowanie,pomyliłam się ponieważ pamiętam że kąpałam tam dwójkę dzieciaczków( miały zapalenie skóry) i dlatego skojarzyłam to z kąpielą heh.

Tak dziewczyny macie racje
położna z mojej przychodni też mi wspominała o tym że na staszica nie kąpie się maluszków co nie znaczy że nie dba się o higiene z tym że słyszałam że też z innego powodu się tego nie robi ale nic złego więc nie będę wprowadzać zamętu.

Agamarcio,Koliber79 dziękuję bardzo.Nie mogłam wybrać lepszego zawodu
to widać po tym co piszesz że masz do tego powołanie i dobre serduszko taką położną sama chciałabym mieć przy sobie w trakcie porodu
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:26   #62
kejti_kejti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Agamarcio, chodziłam do szkoły rodzenia na Lubartowskiej, dostaliśmy całą listę, co spakować do torby.
Rzeczy potrzebne w trakcie porodu na oddziale, zarówno dla Ciebie jak i dla maleństwa:
-podpaski (najlepiej większe)
-pieluchy jednorazowe (na początek 5-8, potem ktoś może donieść)
-chusteczki do pielęgnacji noworodka
-ręcznik jednorazowy (zamiast papieru toaletowego)
-ręcznik kąpielowy
-woda niegazowana (mała z dzióbkiem najlepiej )
-cukierki do ssania
-pomadka
-sztućce, kubek
-majtki jednorazowe
-koszule umożliwiające karmienie piersią
-koszula do porodu (niezbyt długa, chociaż podobno można sobie zażyczyć szpitalną koszulę do porodu)
-klapki pod prysznic
-biustonosz do karmienia
-wkładki laktacyjne
-klapki pod prysznic
-ciapy
-szlafrok
-kosmetyki (najlepiej te co zwykle, lepiej nie eksperymentować z nowymi, żeby jakieś uczulenie nie wyszło)
-ubranie ochronne dla taty - fartuch i ochraniacze na buty
-ubranka dla noworodka (czapeczka, kaftanik, śpioszki, skarpetki) - możesz przygotować tylko na wypisanie, bo maluszek podczas pobytu w szpitalu, jeśli Ci to nie przeszkadza jest ubierany w szpitalne ciuszki
Jest też lista rzeczy niezbędnych przy przyjęciu na trakt porodowy i oddział położniczy:
-dokument tożsamości z aktualnymi danymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel)
-oryginalny wynik grupy krwi
-legitymacja ubezpieczeniowa lub inny dokument ubezpieczenia (ważne 1 miesiąc)
-karta z przebiegu ciąży (z wynikiem WR i HBS)
-karty informacyjne z leczenia szpitalnego dotyczące obecnej jaki o poprzednich oraz inne dokumenty diagnostyczne
-termometr

sporo tego, ale nie przerażaj się, ja spakowałam już prawie wszystko i torba nawet nie jest ogromna
Jakbyś chciała coś jeszcze wiedzieć to pytaj, może będę mogła pomóc
kejti_kejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:59   #63
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

kejti bardzo Ci dziękuję w razie czego będę pytać
a Ty na kiedy masz termin?
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:24   #64
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Potwierdzam to co napisała kejti_kejti Wszystko co napisała jest potrzebne, nic więcej nie potrzebowałam w trakcie pobytu w szpitalu, no może prócz jakiegoś wachlarza bo teraz jest tam dużo kobiet, gorąco i strasznie duszno. No i dużo dużo wody niegazowanej
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 14:17   #65
kejti_kejti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
kejti bardzo Ci dziękuję w razie
a Ty na kiedy masz termin?
podobnie jak Ty około 8 sierpnia
kejti_kejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 07:48   #66
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez kejti_kejti Pokaż wiadomość
podobnie jak Ty około 8 sierpnia
Hmmmm..... to może się spotkamy? zawsze to razniej
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:47   #67
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

szkoda że nie mam praktyk w te wakacje..dotrzymałabym Wam Kobietki otuchy

Eh.. ja zdołowana dziś jestem bo,dziś po 2 latach(rocznica) rozstałam się z chłopakiem.Przerósł mojego partnera związek na odległość
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 14:39   #68
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
szkoda że nie mam praktyk w te wakacje..dotrzymałabym Wam Kobietki otuchy

o tak wielka szkoda ale chociaż dobrym słowem jaj Nam dodajesz

Eh.. ja zdołowana dziś jestem bo,dziś po 2 latach(rocznica) rozstałam się z chłopakiem.Przerósł mojego partnera związek na odległość
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:27   #69
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

moja siostra ukonczyla w tym roku licencjat z poloznictwa i miala praktyki na Lubartowskiej, nie poleca tego szpitala. Chwali natomiast wyposazenie na Krasnickich z tym, ze ostatnio pozwalniali sporo lekarzy. Na Jaczewskiego kobiety tylko leza, co wcale nie jest takie najlepsze, powinny np poskakac na pilce itp. Ja sie dokladnie na tym nie znam, to sa tylko jej opinie.

Co do lewatywy, kiedys byla obowiazkowa,a teraz - jak mowi siostra - kazda mama robi pod siebie
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:35   #70
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez januszagnieszka Pokaż wiadomość
moja siostra ukonczyla w tym roku licencjat z poloznictwa i miala praktyki na lubartowskiej, nie poleca tego szpitala. Chwali natomiast wyposazenie na krasnickich z tym, ze ostatnio pozwalniali sporo lekarzy. Na jaczewskiego kobiety tylko leza, co wcale nie jest takie najlepsze, powinny np poskakac na pilce itp. Ja sie dokladnie na tym nie znam, to sa tylko jej opinie.

Co z tego że jest wyposażenie na kraśnickich jak nie ma lekarzy ogólnie braki personelu to można równie dobrze sobie rodzić w domu przynajmniej ktoś się nami zajmie.ja z dobrego żródła wiem że jak się tam nie da w łape to nikt do ciebie nie zajrzy.a co do jaczewskiego to szkoda słow tam jest jak na taśmie produkcyjnej i też bez znajomości trudno na cokolwiek liczyć.


Co do lewatywy, kiedys byla obowiazkowa,a teraz - jak mowi siostra - kazda mama robi pod siebie
co do lewatywy możesz sobie zażyczyć i nikt ci nie odmówi!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 08:05   #71
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Widzę różne opinie na temat szpitala.
Pytałam się wczoraj jak z nową porodówkę to powiedzieli mi tak:

"nowa część już działa, a w przyszłym tygodniu (prawd. w czwartek) stara ma zostać zamknięta do remontu i porody mają się odbywać w nowej"
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 08:37   #72
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Widzę różne opinie na temat szpitala.
Pytałam się wczoraj jak z nową porodówkę to powiedzieli mi tak:

"nowa część już działa, a w przyszłym tygodniu (prawd. w czwartek) stara ma zostać zamknięta do remontu i porody mają się odbywać w nowej"
widzę kropeczko że możemy na Ciebie liczyć informację na bieżąco
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:46   #73
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
widzę kropeczko że możemy na Ciebie liczyć informację na bieżąco
Hehe staram się
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 20:42   #74
kejti_kejti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

o proszę, jaka fajna informacja, czyli może w sierpniu już uda się nam urodzić w nowym oddziale
kejti_kejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:26   #75
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

hej! ja byłam dziś u lekarza no i okazuje się że urodzę szybciej bo moja niunia już coraz bardziej chce do Nas szyjka ma ok.1cm i gin. mówił że może to nastąpić nawet w tym tygodniu szok i radość w jednym
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:08   #76
koliber79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 57
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

no to tylko się cieszyć powodzenia i trzymaj się dzielnie
koliber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:38   #77
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
hej! ja byłam dziś u lekarza no i okazuje się że urodzę szybciej bo moja niunia już coraz bardziej chce do Nas szyjka ma ok.1cm i gin. mówił że może to nastąpić nawet w tym tygodniu szok i radość w jednym
Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć szybkiego i prawie bezbolesnego porodu.Strasznie cieszę się że tyle dzieciaczków się rodzi ,i jak widzę kobiety w ciąży na ulicy to mam ochotę podejść do każdej i pogratulować
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:32   #78
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć szybkiego i prawie bezbolesnego porodu.Strasznie cieszę się że tyle dzieciaczków się rodzi ,i jak widzę kobiety w ciąży na ulicy to mam ochotę podejść do każdej i pogratulować
wiesz kropeczko tak się chyba za bardzo cieszyłam bo na wczorajszej wizycie okazało się że postępów nie ma i że się wszystko zatrzymało więc chyba jednak mojej laleczce jest w brzuszku dobrze no to niech sobie jeszcze posiedzi bo jak by nie było ma jeszcze dziewczynina 10 dni
swoją drogą to fajnie że tyle dzieciaków się rodzi ale ja zaczynam się bać że miejsc w szpitalu zabraknie i tak się boję czy mnie przyjmą nie chce rodzić gdzie indziej brałam pod uwagę jeszcze staszica ale tam podobno już nie przyjmują...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 04:49   #79
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
wiesz kropeczko tak się chyba za bardzo cieszyłam bo na wczorajszej wizycie okazało się że postępów nie ma i że się wszystko zatrzymało więc chyba jednak mojej laleczce jest w brzuszku dobrze no to niech sobie jeszcze posiedzi bo jak by nie było ma jeszcze dziewczynina 10 dni
swoją drogą to fajnie że tyle dzieciaków się rodzi ale ja zaczynam się bać że miejsc w szpitalu zabraknie i tak się boję czy mnie przyjmą nie chce rodzić gdzie indziej brałam pod uwagę jeszcze staszica ale tam podobno już nie przyjmują...
Agamarcio porodówka na Staszica ma być remontowana od A do Z także zwalniają położne i będą pewnie przekazywać kobiety na:Lubartowską,Kraśnicką i na Jaczewskiego.
Niech sobie Dzidzia jeszcze posiedzi w ciepełku Lepiej w terminie lub kilka dni po niż wcześniej
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 13:18   #80
kejti_kejti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

na Lubartowskiej podobno nikogo nie odsyłają do innego szpitala a przewidujesz Agamarcio, że będzie aż tyle rodzących myślę, że jakieś miejsce znajdzie się dla nas mi opadł brzuch, troszkę pobolewa dołem, a poza tym cisza, ale czuję, że TO się zbliża, cieszyć się?? ??
kejti_kejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 10:15   #81
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez kejti_kejti Pokaż wiadomość
na Lubartowskiej podobno nikogo nie odsyłają do innego szpitala a przewidujesz Agamarcio, że będzie aż tyle rodzących myślę, że jakieś miejsce znajdzie się dla nas mi opadł brzuch, troszkę pobolewa dołem, a poza tym cisza, ale czuję, że TO się zbliża, cieszyć się?? ??
nie wiem kejti czy będzie aż tyle rodzących mam tylko nadzieję że skoro już się zdecydowałam na ten szpital to mam nadzieje w nim urodzić mi kochana też już opadł brzuch jakieś 2,5tyg.temu brzuch pobolewa jak na okres no i dochodzą do tego bóle w dolnej części kręgosłupa dzidzia często tak mocno napiera że mam wrażenie że za chwilę zobacze jej głowe między nogami szyjka ma już ok.1cm i lekarz zapowiadał wcześniejszy poród ale nic raczej z tego bo ja chyba za bardzo chciałam i wszystko się wstrzymało więc cierpliwie czekam na swój czas.kejti jasne że się cieszyć ja już nie mogę się doczekać tak się jeszcze zastanawiam wszędzie piszą o odchodzących czopach...a mnie nic takiego nie odchodzi...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:44   #82
kejti_kejti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

e myślę, że spokojnie załapiemy się na Lubartowską
widzisz Agamarcio, ja mam tak, że jakoś nie czuję się jeszcze gotowa... a jednocześnie czuję, że to już lada chwila i cały czas nastrajam się psychicznie, no za dużo myślę o samym porodzie, połogu, powinnam myśleć o tym, że "spotkam" się z maleństwem
a czop cytuję: "kanał szyjki zamknięty jest "korkiem", składającym się z czopa śluzowego. Ten galaretowaty czop ("korek"), zostaje wypchnięty na zewnątrz na 1 tydzień - lub na 2-a dni przed porodem"
kejti_kejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:51   #83
koliber79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 57
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

nie martwcie sie na lubartowskiej nikogo nie odsyłają, jak ja rodziłam bylo nas 17 więc luzik
koliber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:51   #84
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez koliber79 Pokaż wiadomość
nie martwcie sie na lubartowskiej nikogo nie odsyłają, jak ja rodziłam bylo nas 17 więc luzik
Dzięki koliberku jak tam Twoje maleństwo?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:33   #85
koliber79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 57
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

a w dzień to prawie nic nie śpi łobuziak, ale za to w nocy budzi tylko raz grubasek rośnie jak na drozdzach, ma 2 miesiące a wazy 7kg i ma 63 cm długości a Twoja niunia już niebawem pojawi się na świecie bo termin lada dzień, ale dziewczynki podobno lubią przed czasem wyjść
koliber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:31   #86
JolciaJolcia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Smile Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Hej Kobitki! Mam pytanko do Was. Ja równiez mam zamiar rodzić na Lubartowskiej - słyszałam dużo pozytywnych opinii i mam nadzieje że tam tak jest . Moje pytanie to co mam robic w sytuacji jak mam termin na 12.09.2010 i nic sie nie dzieje.... mam 13 zabrać manatki i jechać na Lubartowską??? proszę o radę, bo tak się tym mysleniem martwie ... pozdrawiam
JolciaJolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:56   #87
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez JolciaJolcia13 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki! Mam pytanko do Was. Ja równiez mam zamiar rodzić na Lubartowskiej - słyszałam dużo pozytywnych opinii i mam nadzieje że tam tak jest . Moje pytanie to co mam robic w sytuacji jak mam termin na 12.09.2010 i nic sie nie dzieje.... mam 13 zabrać manatki i jechać na Lubartowską??? proszę o radę, bo tak się tym mysleniem martwie ... pozdrawiam
hej! jolcia ja mam termin na 8.08 zwolnienie do 9.08 a gin.moj na urlopie do 15.08 więc jeśli się nic 8.08 nie wydarzy to w poniedziałek biore męża za rękę w drugą dam mu torbe i jedziemy do szpitala powiem żeby mnie zbadali bo nie wiem co robić a termin minął i zobaczymy z tego co wiem odesłać nie odeślą...

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez koliber79 Pokaż wiadomość
a w dzień to prawie nic nie śpi łobuziak, ale za to w nocy budzi tylko raz grubasek rośnie jak na drozdzach, ma 2 miesiące a wazy 7kg i ma 63 cm długości a Twoja niunia już niebawem pojawi się na świecie bo termin lada dzień, ale dziewczynki podobno lubią przed czasem wyjść
to fajnie ważne że zdrowo się chowa no moja chyba na tate czeka czyli do terminu a ma jeszcze 4dni cwaniara
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:41   #88
JolciaJolcia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Dziękuje za odpowiedz AGAMARCIO , też tak zrobię jak nic się nie bedzie działo wczesniej - męża za fraki i jadę. Dobrze wiedzieć że nie odsyłają jak termin mija - właśnie tego sie obawiałam.
Szybkiego i mało bolesnego porodu Ci życzę, no i pięknego Bobaska
JolciaJolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:08   #89
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

Cytat:
Napisane przez JolciaJolcia13 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz AGAMARCIO , też tak zrobię jak nic się nie bedzie działo wczesniej - męża za fraki i jadę. Dobrze wiedzieć że nie odsyłają jak termin mija - właśnie tego sie obawiałam.
Szybkiego i mało bolesnego porodu Ci życzę, no i pięknego Bobaska
DZIĘKUJĘ I WZAJEMNIE
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 11:03   #90
koliber79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 57
Dot.: poród w Lublinie na lubartowskiej

ja byłam po terminie i też się zgłosiłam do szpitala, najpierw miałam podany balonik, ale nic nie pomogło, więc następnego dnia podano mi zastrzyki na wywołanie porodu i czopki i udało się, czekałam z niecierpliwością na synka to trzymajcie się kobitki dzielnie AGAMARCIO już lada dzień urodzisz a może już leżysz z córcią w szpitalu
koliber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-09 00:35:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.