Bardzo opadające powieki - co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 10:33   #1
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37

Bardzo opadające powieki - co zrobić?


Mam bardzo opadające powieki. W połączeniu z i tak dość małymi oczami i szeroką twarzą daje to nieładny efekt. Robię masaże na okolicę brwi i oczu (a także na ew opuchliznę), makijaż staram się zmywać bardzo delikatnie (olejami), nawilżam tamte okolice i NIC. Kupiłam sobie nawet odżywkę do rzęs (long 4 lashes) mając nadzieję, że rzęsy się podkręcą i oko będzie lepiej wyglądać, Niestety bardziej urosły mi dolne niż górne rzęsy, a górne bardziej widać po podkręceniu zalotką i wytuszowaniu..
Raz, jak wróciłam z wakacji, zauważyłam, że stan powiek się pogorszył (nosiłam okulary przeciwsłoneczne, więc niekoniecznie to UV.. chociaż.). Później na szczęście się poprawiło. Teraz jest jednak znowu pogorszenie. Jestem załamana.. Wrzucam zdjęcia, same widzicie, jak się to prezentuje. Przepraszam za brzydkie brwi, ale zapuszczam je od jakiegoś czasu, bo chcę iść na porządną regulację .

W makijażu z oczami jest oczywiście odrobinę lepiej (przetestowałam milion rozwiązań), ale dalej wyraźnie to widać, szczególnie w gorsze dni. I jak np. wstaję wcześnie rano, to nieważne, czy spałam 6 czy 9 h, powieki wyglądają tragicznie, a makijaż wręcz to podkreśla (nawet odpowiednio zrobiony). Nie piszcie mi więc proszę o makijażu, bo to są półśrodki.
Nie stać mnie na operację póki co, ale może znacie jakieś inne sposoby? I co to jest wg. Was - opadanie powieki czy brwi?
Polecam otwierać zdjęcia w takich linkach https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.

Edytowane przez diva_destruction
Czas edycji: 2014-11-25 o 10:04
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:49   #2
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Wrzucę jeszcze dwa zdjęcia. Pierwsze to wersja bardziej optymistyczna. Drugie - wersja na dzień dzisiejszy...

Edytowane przez diva_destruction
Czas edycji: 2014-11-25 o 10:04
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:30   #3
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Ktos doradzi?
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:22   #4
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

kreski próbowałaś ? w takie sytuacji to najlepiej się sprawdza
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:36   #5
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Jasne, że próbowałam . Oko wygląda lepiej, choć nie mogę jej zrobić za grubej, bo wtedy wyglądam jeszcze gorzej. Ale teraz nawet kreska, zalotka i tusz, jasne cienie średnio pomagają, jest to tak nasilone.. dziś jak zrobiłam sobie makijaż to oouhh..
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:44   #6
abi73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
GG do abi73
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

W porównaniu do moich opadających powiek Twoje są idealne. Ale wystarczy odpowiedni makijaż. Poszukaj tutoriali, są naprawdę bardzo przydatne.
abi73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 15:54   #7
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

naucz się robić idealne kreski, poćwicz w domu
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 08:20   #8
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

proponuje kupić takie paseczki na opadające powieki - przynoszą jakiś efekt, ale wiadomo że to nie będzie na tak długo jakbyś chciała
może się przyda
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-08 o 08:28 Powód: Link do bloga
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 08:37   #9
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Ha - u Ciebie przynajmniej widać ruchomą część powieki a u mnie prawie wcale. Podrzucam Ci w załączniku moje zdjęcia, jeżeli chodzi o makijaż. Mogą też pomóc doczepione rzęsy, ale tylko na końcówkach (najdłuższe), inaczej oko może wydawać się jeszcze cięższe (a przynajmniej u mnie tak było).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kreski-eyelinerem-opadajaca-powieka-makijaz-blog.jpg (68,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz-opadajaca-powieka-blendowanie-blog.jpg (72,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz-smoky-eyes-opadajace-powieki-blog.jpg (56,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1796639_669502796425237_1889761084_n.jpg (29,9 KB, 83 załadowań)
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:04   #10
MargaeryT
Przyczajenie
 
Avatar MargaeryT
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Mam podobny problem do Twojego, ale gdy zaczęłam robić odpowiednie kreski, wtedy oko wyglądało lepiej i optycznie było większe.. Jeśli wyciągniesz kreskę nieco dalej i wyżej, nie będzie tak widać tej opadającej powieki.
MargaeryT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:40   #11
jobik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

ja tam w ogóle nie widzę opadających powiek !!!!
masz najwyżej głębiej osadzone oko ale bez przesady.

jeśli chcesz zmienić ich kształt makijażem to szukaj porad dla głębiej osadzonych oczu.

i szerokiej twarzy u Ciebie też nie zauważyłam chociaż długo się wpatrywałam !!!
jobik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 02:09   #12
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

mam to samo z powiekami, musze ciagle tak jakby napinac skore twarzy zeby JAKOS wylgadac, ale nie da sie tego za bardzo kontrowloac, i jak sie pryzlapie na tym ze tak nei robie to wygladam TRAGICZNIE !!
cytalam gdzies ze jak powoeki sa naprawde opadajace to mozna zrobic operacje na nfz :p ja za 2 tyg bede w szpitalu to o to spytam
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 10:11   #13
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Hej dziewczyny Co prawda nie mam (jeszcze) problemu z opadającymi powiekami, tylko chciałam się doradzić w sprawie makijażu do okularów. Jestem krótkowidzem, co wiadomo optycznie oko się zmniejsza. Okulary nosze na nosie cały czas (bez nich nic nie widzę). Macie jakieś pomysły jaki makijaż dobrać, by był on efektowny i oko stało się bardziej widoczne?
Niedawno także miałam problem z cieniami pod oczami (o czym pisałam w poprzednim wątku) Zlikwidowałam go karboksyterapią Fenix. W karboklinice gdzie wykonywałam zabieg, poinformowano mnie, że również moje oko się bardziej od tego "uniesie". Faktycznie, oko się trochę otworzyło. Słyszałam też, że radiofrekwencja dobrze działa na opadające powieki, chodź jest trochę kosztowna...Ale czego się nie robi dla urody
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 23:18   #14
Nuta_Jasminu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Bardzo opadające powieki - co zrobić?

Polecam Wam PLEXR, na prawdę działa!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-02 o 19:11 Powód: Reklama bloga.
Nuta_Jasminu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-23 00:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.