Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 22:34   #511
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
A 211 wpada w róż czy jaki ma odcień?
mi się śniło dzisiaj że sama sobie mieszam kuleczki PR w takiej fabryce dużej
Kurde, też mi sie śniło o kuleczkach, jak długo nie przychodziły Jesteśmy zboczone jakieś. Te 211 przerażająco zdaje się wpadać w róż.. ale na twarzy jest transparenty Nawet bardziej pod żółty podchodzi.. No ciężko jednoznacznie stwierdzić.

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość

Relyah muszę Ci podziękować, tak zachwalałaś podkład Toleriane La Roche Posay 10, że go nabyłam i bardzo zadowolona jestem, mógłby być wprawdzie jaśniejszy, ale i tak bardzo ładnie się stapia z cerą, mimo, że dość mocno kryję. Naprawdę fajniutki jest
ooo to cieszę się, że sie podoba Bałam się, że będzie za jasny, bo w KWC marudzą dziewczyny, że brakuje im pośredniego koloru między 10 a 11
Nie denerwuje Cie jego błyszczenie?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Naprawdę chcecie w ten sposób osiągnąć jasną cerę? A jak nie zacznie działać, bo krew można oddawać nie częscie niż co 2-3miesiące , to może zaczniecie sobie codziennie jej trochę popuszczać domowym sposobem?
Czy zdrowie jest mniej ważne od jasnej cery? Może napiszcie do Michaela Jacksona, on też tak walczył o jasną skórę.
Wybaczcie, ale nie mogę czytać, gdy ktoś chce własnym zdrowiem ryzykować dla czegoś tak ulotnego jak uroda.

Ja w takim razie chcialabym zaapelowac do moderatora o przeczytanie wątków, w którym mowa jest o oddawaniu krwi jako sposobie na uzyskanie jasnej cery i rozważenie, czy takie wątki nie powinny rownież zostać usuniete jako zachęcające do ryzykowania zdrowiem...
Zgadzam się z Tobą całkowicie, ale wyluzuj troche, nikt tu niczego nie propaguje. Takie propagandy znajdziesz w Internecie, prasie i TV. Idź do nich i pozwij ich do sądu za to, że reklamują oddawanie krwi A nie, wizażanki straszysz, które na luzie sobie rozmawiają
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 23:19   #512
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą całkowicie, ale wyluzuj troche, nikt tu niczego nie propaguje. Takie propagandy znajdziesz w Internecie, prasie i TV. Idź do nich i pozwij ich do sądu za to, że reklamują oddawanie krwi A nie, wizażanki straszysz, które na luzie sobie rozmawiają
Widzialas kiedys reklamę czy tez akcję propagującą oddawanie krwi, ktora mowilaby "oddawajcie krew to bedziecie miec jasniejsza skore?" Nie. Bo te akcje odwoluja sie do ratowania zycia, pomocy drugiemu czlowiekowi. Wiec za co mam ich pozywać?;-)
I jeszcze cos. Wiem, ze wiekszosc wizazanek jest rozsadna i one przeczytaja o oddawaniu krwi i na tym sie skonczy. Ale niestety sa osoby, ktore sa bardzo podatne na sugestie i jesli sa zdesperowane, to siegna nawet do oddawania krwi by ta jasna cere osiagnac. Albo przestana jesc mieso aby bladym, anemicznym. To tak jak z watkami pro-ana czy pro-mia, jedna ma zloty sposob na niejedzenie czy zwracanie i juz reszta idzie w ich slady. To tyle na ten temat.

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2009-03-11 o 23:26
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 00:20   #513
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
To tyle na ten temat.
A może porozmawiamy o pokazywaniu nagich kobiet w avatarach? Przecież dzieci tu zaglądają..propagujesz golizne!!! Moderator, zgłaszam nadużycie!!

/skończmy ten temat. Po chupa-chupsie i na luz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chupa_chups_chuck.jpg (26,2 KB, 14 załadowań)
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:34   #514
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
ooo to cieszę się, że sie podoba Bałam się, że będzie za jasny, bo w KWC marudzą dziewczyny, że brakuje im pośredniego koloru między 10 a 11
Nie denerwuje Cie jego błyszczenie?
Nakładam trochę skrobi na środek czoła, nos i brodę. Wtedy twarz nie jest płaska, ale też się za bardzo nie świecę, taki rozświetlający bardziej efekt to daje. Naprawdę fajny jest, zadowolona jestem, że się na niego skusiłam

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Widzialas kiedys reklamę czy tez akcję propagującą oddawanie krwi, ktora mowilaby "oddawajcie krew to bedziecie miec jasniejsza skore?" Nie. Bo te akcje odwoluja sie do ratowania zycia, pomocy drugiemu czlowiekowi. Wiec za co mam ich pozywać?;-)
I jeszcze cos. Wiem, ze wiekszosc wizazanek jest rozsadna i one przeczytaja o oddawaniu krwi i na tym sie skonczy. Ale niestety sa osoby, ktore sa bardzo podatne na sugestie i jesli sa zdesperowane, to siegna nawet do oddawania krwi by ta jasna cere osiagnac. Albo przestana jesc mieso aby bladym, anemicznym. To tak jak z watkami pro-ana czy pro-mia, jedna ma zloty sposob na niejedzenie czy zwracanie i juz reszta idzie w ich slady. To tyle na ten temat.
Nie sądzę, by ktoś zaczął oddawać krew ze względu na jasną skórę, a nawet jakby poszedł to i tak przed są robione badania i jeśli miałby np anemie to nie mógłby oddać, tak samo jak w żadnym punkcie krwiodawstwa nie będą komuś za często pobierać.
Poza tym cera blada z anemii nie jest ładnie jasna, tylko szara i ziemista, plus cienie pod oczami, a takiego efektu to raczej nikt nie chciałby uzyskać.

To oddawanie krwi należy traktować tylko jako ciekawostkę, a osoby zbyt podatne na sugestie, nawet jeśli się znajdą to nie można z tego powodu cenzurować wypowiedzi. Bo jeśli tak, to prawie każdy wątek można by kazać zamknąć. Np wątek o grach- kogoś może skusić do hazardu, a o kosmetykach do zakupoholizmu, itp
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:26   #515
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja proponuje podejść na luzie do niektórych rzeczy, rozumiem, że przez internet trudno jest wyłapać pewne sprawy. Nikt przecież nie będzie upuszczał sobie krwi potajemnie w łazience.
A porównanie oddawania krwi do anemii jest "troszkę" śmieszne.
mnie np. kręcą akcje typu oddawanie krwi, szpiku i jak będę mogła to na pewno to zrobię nie tylko po to żeby mieć ładniejszą cerę, ale, żeby pomóc innym.

Jeszcze raz proponuję wrzucić na luz i do pewnych spraw podejść z żartem.

P.S. Dzięki Wam za kuleczki PR. Zamówiłam je sobie i są super. Myślałam, że Revlon-Buff jest za ciemny, ale razem z kuleczkami jest super.
Kupiłam wczoraj Revlona za 20zł na allegro, trochę podejrzanie niska cena, ale zaryzykowałam
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:58   #516
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Kurde, też mi sie śniło o kuleczkach, jak długo nie przychodziły Jesteśmy zboczone jakieś. Te 211 przerażająco zdaje się wpadać w róż.. ale na twarzy jest transparenty Nawet bardziej pod żółty podchodzi.. No ciężko jednoznacznie stwierdzić.
hehe no chyba tak
Eh chyba nie zamówię dermacolu z neta, muszę pochodzić, poszukać i wymacać dokładnie

A co do kuleczek to już nie wiem sama czy zamawiać PR i ryzykować czy zamówić APC i sama sobie wybrać kolory
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:06   #517
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
A co do kuleczek to już nie wiem sama czy zamawiać PR i ryzykować czy zamówić APC i sama sobie wybrać kolory
Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała i kupiła APC, sama trafiłam na różowe PR i teraz planuję kupić właśnie te APC.
Chyba, że PR nie kupisz w necie i miłe panie Ci go pokażą przed zakupem, żebyś mogła kolory zobaczyć
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:40   #518
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Nakładam trochę skrobi na środek czoła, nos i brodę. Wtedy twarz nie jest płaska, ale też się za bardzo nie świecę, taki rozświetlający bardziej efekt to daje. Naprawdę fajny jest, zadowolona jestem, że się na niego skusiłam

skrobia ziemniaczana tzn mąka ziemniaczana?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:26   #519
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
skrobia ziemniaczana tzn mąka ziemniaczana?
Tak, mąka ziemniaczana. Polecam
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:30   #520
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Tak, mąka ziemniaczana. Polecam
ha dzięki muszę czymś rozjaśniać mojego gosha myślę również o tych kulkach
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:32   #521
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała i kupiła APC, sama trafiłam na różowe PR i teraz planuję kupić właśnie te APC.
Chyba, że PR nie kupisz w necie i miłe panie Ci go pokażą przed zakupem, żebyś mogła kolory zobaczyć
Hmm chyba masz rację
Poza netem to ciężko bo raczej nie mam pod ręką żadnej drogerii zwykłej, do sieciówek raczej chodzę
Tylko teraz problem z wybraniem kuleczek
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 17:51   #522
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny też jestem bardzo blada. Obecnie mam podkład Unifiance LRP nr 11 i nie jest idealny, choć najjaśniejszy jaki mają. Pisałyście tu o białej bazie, którą mieszacie z podkładem, żeby był jaśniejszy efekt. Jaka to baza?
Ja mam taką perłową Oriflame Giordani, nie wiem, czy sią nada do tego celu?
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:07   #523
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć Gordies!

Ja mieszam z podkładami białą (lekko wpadającą w niebieski) bazę Inglot.

Pozdrawiam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:24   #524
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Firma Glazel ma też fajne kuleczki i też można je mieszać (tak piszą).
http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...er-w-perelkach

http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...ze-w-perelkach

widzę też jakiś ładny jasny puder sypki
http://www.glazel.pl/index.php/pol/O...e/Pudry-sypkie
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:38   #525
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja mieszam z podkładami białą (lekko wpadającą w niebieski) bazę Inglot.

Dzięki Natrix! Pójdę po nią jutro.
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 01:05   #526
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hej Bladzioszki.
Ja nie rozumiem tego całego zamieszania z kolorami kuleczek PR
Efekt jest znikomy, rozświetla ładnie buzię. Ale żeby kolory jakieś tu widzieć???
Poza tym mozna przeciez wyciagnac wszystkie rozowe.. Skoro całe pudełeczko starcza na kilka lat, to nawet 1/3 starczy na długo?

Cięzko mi się przyzwyczaić do tego świecenia, bo osobiscie niecierpię.... ale.. podoba mi sie za subtelność. Może przywyknę, bo zdrowiej cera wygląda.. do trwałości mam jednak zastrzeżenia

pozdrawiam
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:08   #527
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja 23 maja wychodzę za mąż, więc wszyscy (rodzice, koleżanki, teściowie) mówią mi, że mam się opalić, bo będę wyglądała brzydko i dziwacznie, już mnie to tak denerwuje, że niedługo zacznę być wredna dla wszystkich, bo mam już tego dosyć.
Na szczęście mój przyszły mąż jest wielbicielem jasnej skóry i zawsze staje w mojej obronie, ale i tak jest mi przykro jak ludzie wytykają mi moją bladość. Mi nie podoba się opalenizna, ale jeszcze nikomu tego nie wytknęłam, chyba bym się wstydziła.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:30   #528
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
A ja 23 maja wychodzę za mąż, więc wszyscy (rodzice, koleżanki, teściowie) mówią mi, że mam się opalić, bo będę wyglądała brzydko i dziwacznie, już mnie to tak denerwuje, że niedługo zacznę być wredna dla wszystkich, bo mam już tego dosyć.
Na szczęście mój przyszły mąż jest wielbicielem jasnej skóry i zawsze staje w mojej obronie, ale i tak jest mi przykro jak ludzie wytykają mi moją bladość. Mi nie podoba się opalenizna, ale jeszcze nikomu tego nie wytknęłam, chyba bym się wstydziła.
E tam będziesz wyglądała PIĘKNIE
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:47   #529
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nikadomi a te kosmetyki glazel mozna zamówić z ich strony???Bo ja chyba ślepa jestem i nie widzę takiej opcji
Ps ja tez w maju wychodzę za mąż Gratulacje bedziesz piękną panną młodą.... Moim zdaniem ciężka opalenizna brzydko komponuje sie z bielą sukni slubnej... A jasna cera jest taka lekka dziewczęca...no i wystarczy spojrzec na Kożuchowską...pomimo prawie juz 40tu lat wygląda mlodziutko
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 13:05   #530
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję, tylko Wy mnie rozumiecie
Sama jestem ciekawa jak zamówić te kosmetyki Glazel. Mają swoją stronę, ofertę, a nigdzie nie widzę w jaki sposób można je kupić, zapomnieli o tym czy co?
Chciałabym białe kuleczki.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:08   #531
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No ja własnie tez bym chciała te białe kulki Super sprawa Chyba do nich napisze
ps palety cieni do oczu tez mają piękne
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:13   #532
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, palety też mają piękne, pewnie są dobrej jakości.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:55   #533
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
A ja 23 maja wychodzę za mąż, więc wszyscy (rodzice, koleżanki, teściowie) mówią mi, że mam się opalić, bo będę wyglądała brzydko i dziwacznie, już mnie to tak denerwuje, że niedługo zacznę być wredna dla wszystkich, bo mam już tego dosyć.
Na szczęście mój przyszły mąż jest wielbicielem jasnej skóry i zawsze staje w mojej obronie, ale i tak jest mi przykro jak ludzie wytykają mi moją bladość. Mi nie podoba się opalenizna, ale jeszcze nikomu tego nie wytknęłam, chyba bym się wstydziła.
Chyba nie dotarło, że to Twój ślub a nie ich
Wg mnie czerwona suknia + jasna skóra by wyglądały cudownie chociaż z białą też fajnie, delikatnie tak
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:58   #534
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moja znajoma miała na sobie bordową suknie z tafty na kościelnym...byo to 5 lat temu -do tej pory ludzie gadają....sama porcelanowa cera ,jasniutkie wlosy.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:12   #535
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mi też podobają się czerwone/ bordowe suknie ślubne, ale moje babcie, teściowa i ciotki dostałyby zawału (byłyby ploty, że nie dziewica, albo, że w ciąży itp.) więc wybrałam białą.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:57   #536
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu - zadałam je już w wątku o jasnych podkładach, ale mam wrażenie, że mało kto tam zagląda Dlatego wkleję posta jeszcze raz tutaj, może któraś z Was będzie tak miła i coś mi doradzi

Czy orientujecie się może który podkład jest kolorystycznie porównywalny do podkładu NYX w odcieniu "Pale"?

Chodzi mi o podkłady dostępne w Polsce - NYX "pale" jest dla mnie idealny - bardzo jasny, bez różowego/żółtego/pomarańczowego odcienia. Jednak musiałabym go za każdym razem zamawiać z USA, a wolałabym jednak mieć na wszelki wypadek możliwość łatwiejszego dostępu do podkładu, czyli zakupu w kraju (także na allegro).

Zależy mi, żeby był jak najbardziej zbliżony do "Pale" NYXA - będę wdzięczna za porady - w gre wchodzą oczywiście również podkłady mineralne, a także te "wysokopółkowe" - Diora, Lancome itp. Podkład to dla mnie ważny kosmetyk i wolę zainwestować w niego więcej, ale być zadowolona z rezultatu

Do tej pory najlepszy z tych stosunkowo łatwo dostępnych Revlon Colorstay "Ivory" -odpowiadał mi -znacznie lepszy niż te "drogeryjne", z "Natury" czy "Rossmana", jednak jest trochę za ciemny i za różowy. NYX za to jest świetny i dlatego chciałabym się upewnić czy istnieje jakiś dostępny u nas jego odpowiednik

Z góry dziękuję
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-13 o 17:58
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 19:22   #537
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tez chce te biale kuleczki!! I paletke cieni
Jak odkryjecie gdzie mozna je kupicl ub zmaowic to piszcie.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 19:57   #538
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lola niestety muszę Cię zmartwić, bo nie ma odpowiednika Nyx Pale dostępnego w PL (już kiedyś dziewczyny o tym pisały). Gdyby był taki odpowiednik to już bym go pewnie miała, bo również mam trudności ze znalezieniem idealnej jasności podkładu. Testowałam wiele Nawet wysoka półka nie posiada tak jasnego podkładu.
Ja póki co używam podkładu adaptacyjnego Oriflame w kolorze Porcelain. Dla niego zrezygnowałam z Revlona Ivory, który był dla mnie za różowy i za ciężki. Podkład Ori jest idealnie dopasowany do mojej ciepłej karnacji, nie ma w sobie ani grama różu, to taki jasny i ciepły beżyk.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:10   #539
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dawno juz nie przegladalam tego watku, jako ze probuje przerzucic sie na mineraly. Niestety nie do konca mi wychodzi. Ostatnio kupilam podklad revlona Beyond Natural, Skin Matching Makeup w odcieniu Light/Pale i jasny to on nie jest, wygladam w nim na lekko opalona wiec przestrzegam bladolice przed nim. Co fakt to fakt lekki i rzeczywiscie jasnieje pod wylywem rozcierania, ale nie jest tak jasny jak ivory colorstay with softflex, albo ivory stay natural make up(ktory mam obecnie).

[zastanawialam sie czy nie zrobic swatchy dla porownania, ale ciezko bedze, bo nieroztarty wyglada jak krem z drobinkami, a roztartego na rece nie widac]
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:40   #540
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Lola niestety muszę Cię zmartwić, bo nie ma odpowiednika Nyx Pale dostępnego w PL (już kiedyś dziewczyny o tym pisały). Gdyby był taki odpowiednik to już bym go pewnie miała, bo również mam trudności ze znalezieniem idealnej jasności podkładu. Testowałam wiele Nawet wysoka półka nie posiada tak jasnego podkładu.
Ja póki co używam podkładu adaptacyjnego Oriflame w kolorze Porcelain. Dla niego zrezygnowałam z Revlona Ivory, który był dla mnie za różowy i za ciężki. Podkład Ori jest idealnie dopasowany do mojej ciepłej karnacji, nie ma w sobie ani grama różu, to taki jasny i ciepły beżyk.
czyli jestem skazana na zamawianie podkładu z USA Ja mam właśnie ten problem, że moja cera ma zimny odcień (ale bez różowego zabarwienia), dlatego ciepły beż też nie będzie pasował W każdym razie bardzo dziękuję Ci za odpowiedź
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.