Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 09:48   #1351
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie koloru 480 bo się mocno nad nim zastanawiam, a na razie nie wybieram się do Sephory. Czy one są bardzo matowe czy średnio? No i czy wszystkie są matowe czy tylko jakiś kolor.
Elizka, w tej czwórce tylko jeden kolor jest matowy - ten górny szary. Reszta jest perłowa, połyskująca.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:54   #1352
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

witam,
przeglądam z dużym zainteresowaniem ten wątek i wasze zachwyty zachęcają do zakupów produktów Guerlain.
Ja jako początkująca nie bardzo sie orientuję w tych wszystkich "cudeńkach" do tego wy używacie skrótów myślowych i nie wszystko łapię...

czy potraficie wymienić pięć produktów tej firmy takich " musisz mieć", albo takich bez ktorych wy nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu?
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 10:03   #1353
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
czy potraficie wymienić pięć produktów tej firmy takich " musisz mieć", albo takich bez ktorych wy nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu?
5 produktów to dla mnie cały makijaż ja nie wyobrażam sobie życia bez meteorytów, zarówno kulkowych jak i prasowanych.. to już kosmetyk-legenda
Guerlain ma świetne róże i pomadki, ale nie jest tak, że używam tylko i wyłącznie kosmetyków tej firmy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 10:09   #1354
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

ja nie wyobrazam sobie zycia bez meteorytow
mam 3 - kuklowe mythic, prasowane nacre i motyle voyage i wszystkie kocham bezgranicznie

uzywam tez cieni guerlain i bardzo je lubie [ale must have to sa meteoryty zdecydowanie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 10:50   #1355
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Desti pomożesz?
sorki wczoraj nie zauwazylam... matowy jest tylko jeden ... tak jak napisala Kroliczek... ten z prawej u gory...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 13:22   #1356
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
czy potraficie wymienić pięć produktów tej firmy takich " musisz mieć", albo takich bez ktorych wy nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu?
Dla mnie zdecydowane - must have - to Meteoryty 03 Beige Chic i od niedawna prasowane meteoryty 01 Mythic Używam tych dwóch kosmetyków zawsze i nie wyobrażam sobie makijażu bez nich - nie używam jednocześnie - zawsze albo jeden, albo drugi.
__________________
Nieprawdą jest że kobieta jest obłudną komediantką.
Mężczyzna stokroć zręczniej maskuje swoje myśli i uczucia.
Alfred Aleksander Konar
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 13:29   #1357
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
czy potraficie wymienić pięć produktów tej firmy takich " musisz mieć", albo takich bez ktorych wy nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu?
Nie mogę sie obejsć bez prasowanych meteorytów w wersji brązowej (03). Do tego meteoryty kulkowe, summer stones, khol -brun dore, i błyszczyki kisskiss.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:40   #1358
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
witam,
przeglądam z dużym zainteresowaniem ten wątek i wasze zachwyty zachęcają do zakupów produktów Guerlain.
Ja jako początkująca nie bardzo sie orientuję w tych wszystkich "cudeńkach" do tego wy używacie skrótów myślowych i nie wszystko łapię...

czy potraficie wymienić pięć produktów tej firmy takich " musisz mieć", albo takich bez ktorych wy nie wyobrażacie sobie codziennego makijażu?
5ciu nie wymienię, bo makijaż robię mieszanymi markami, ale moje guerlain absolutnie must have to meteorki beige chic i nawilżająca terracotta
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 18:18   #1359
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

a co Wy dziś tak mało? zawsze jak z roboty wracam to do Was lecę, żeby ponadrabiać, a dzisiaj malutko

kupuje nacres - mąż powiedział, że przeżyje , teraz tylko czekam na paczuche jedną i zamawiam (może do tego czasu już ich nie będzie i nie skuszą)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 18:30   #1360
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Hmmm 5 nie wymienię bo jak dostanę wszystkie paczki to raptem wszystkich moich kosmetyków tej firmy będzie sztuk 4
Coraz bardziej przekonuje się do prasowanych meteorków, tylko zaczęłam nakładać je puszkiem i trochę więcej niż 'woal' - buzia np. w lusterku samochodowym wygląda naprawdę na gładziutką
Niby mam takie mieszane uczucia do nich a tymczasem juz mi się 'pryszczole' niebezpiecznie spłaszczyły...

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

A takie mam jeszcze pytanko jak myslicie ile idzie paczka rejestrowana z Singapuru? facet pisał o 10 do 14 dni a czytałam na forum, że dość szybko dochodzą...
Tak tylko pytam bo mimo iż motyle są prezentem gwiazdkowym to i tak chciałabym żeby jak najszybciej dotarły
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 19:44   #1361
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Hmmm 5 nie wymienię bo jak dostanę wszystkie paczki to raptem wszystkich moich kosmetyków tej firmy będzie sztuk 4
Coraz bardziej przekonuje się do prasowanych meteorków, tylko zaczęłam nakładać je puszkiem i trochę więcej niż 'woal' - buzia np. w lusterku samochodowym wygląda naprawdę na gładziutką
Niby mam takie mieszane uczucia do nich a tymczasem juz mi się 'pryszczole' niebezpiecznie spłaszczyły...

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

A takie mam jeszcze pytanko jak myslicie ile idzie paczka rejestrowana z Singapuru? facet pisał o 10 do 14 dni a czytałam na forum, że dość szybko dochodzą...
Tak tylko pytam bo mimo iż motyle są prezentem gwiazdkowym to i tak chciałabym żeby jak najszybciej dotarły
Do mnie ostatnia szla rowno 10 dni. Mieszkam w DE ale podejrzewam, ze do Polski bedzie szlo tyle samo Teraz czekam na druga paczuszke i mam nadzieje, ze przyjdzie rownie sprawnie (Nacre des Mers i terakotowy blyszczyk )
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 21:22   #1362
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

byłam dzisiaj w Sephorze i pani "przypudrowała" mnie Mythic Parfait.... i ja jakaś ślepa jestem, bo nie zauważyłam różnicy, albo moja twarz jest tak idealna,że nic jej nie pomoże
Nacresów nigdzie nie mieli
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:38   #1363
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Sephorze i pani "przypudrowała" mnie Mythic Parfait.... i ja jakaś ślepa jestem, bo nie zauważyłam różnicy, albo moja twarz jest tak idealna,że nic jej nie pomoże
Nacresów nigdzie nie mieli
One tak mają te meteorki Niby nic a jednak
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:58   #1364
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Desti, wymazałaś się już prasowanymi imperialami?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 22:17   #1365
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

O dziś mam do nadrobienia tylko jedną stronę, to niepokojąco mało
Muszę przyznać, że im dłużej używam Imperiali to bardziej się w nich zakochuje, wspaniale wygładzają moją twarz ( nie wiem jak to opisać) ale udane są te "kuleczki"
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:15   #1366
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Uff! Dobrnęłam do końca ( miałam kilka dni zaległości ).
Potrzebuję cieni do smoky eyes i tak się zastanawiam czy brać twiligth Diora czy te z Guerlaina czwórki? Diora kocham za tę kremową konsystencję cieni, napaliłam się na nie strasznie, mam już tyle cieni,że chyba nigdy nie zuzyję, ale na szarości jeszcze znajdzie się miejsce
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 23:17   #1367
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Uff! Dobrnęłam do końca ( miałam kilka dni zaległości ).
Potrzebuję cieni do smoky eyes i tak się zastanawiam czy brać twiligth Diora czy te z Guerlaina czwórki? Diora kocham za tę kremową konsystencję cieni, napaliłam się na nie strasznie, mam już tyle cieni,że chyba nigdy nie zuzyję, ale na szarości jeszcze znajdzie się miejsce
ja bym wzięła twilight
ale ja jestem strasznie marudna, także Tobie może podpasować 480, mi się nie spodobał matowy cień
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:13   #1368
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Uff! Dobrnęłam do końca ( miałam kilka dni zaległości ).
Potrzebuję cieni do smoky eyes i tak się zastanawiam czy brać twiligth Diora czy te z Guerlaina czwórki? Diora kocham za tę kremową konsystencję cieni, napaliłam się na nie strasznie, mam już tyle cieni,że chyba nigdy nie zuzyję, ale na szarości jeszcze znajdzie się miejsce

ja bym wziela czworki ... choc piateczki tez uwielbiam ... ale musze przyznac, ze czesciej siegam po 480 bo te szarosci jak dla mnie sa boskie...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-12-05 o 10:15
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:39   #1369
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Obie palety śliczne! Dzięki! Śliczne porównanie!Na tru są 5-tki Diora - cena jeszcze w miarę, więc chyba się zdecyduję na nie, bo Guerlain tylko na all, ale droższy Ale chyba obie dobrze napigmentowane? Mi generalnie brakuje szarości, niebieskie cienie jakieś tam mam, oj, mam zagwózdkę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 10:43   #1370
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja po tych zdjeciach to bym wziela czworki Guerlain Bez zastanawiania sie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:47   #1371
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Albo obie wezmę 5-tki już mam - 2, cieni Guerlaina nie, ale ja lubię w promocji kupować, albo złapać jakąś okazję Może coś się trafi
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 10:51   #1372
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ohohoh dwie naraz to juz szalenstwo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:08   #1373
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No, żartowałamAle 5-tki matowe są i chyba na nie się zdecyduję!Jakoś wolę maty albo b. dyskretny błysk.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:16   #1374
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
No, żartowałamAle 5-tki matowe są i chyba na nie się zdecyduję!Jakoś wolę maty albo b. dyskretny błysk.
Mam te 5-diora i one do matowych raczej nie należą, mają ładny połysk i pieknie nasycone kolory. Tutaj masz jeszcze jedno zdjecie
http://karlasugar.blogspot.com/2008/...ay-part-1.html

Kusicie cieniami Guerlain i to bardzo bardzo bardzo. Muszę wybrać się do perfumerii na testy.

P.S. Moje kulki imperialowe kocham coraz mocniej

Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2009-12-05 o 11:17
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 11:32   #1375
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No, zupełnie matowe to faktycznie nie są, ale nie błyszczą się tak jak seria iridescent?
Czekam na bazę pod cienie Guerlain, ale teraz opóźnienia na tru więc nie wiem, kiedy zdam dotrze, żeby zdać relację...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 12:56   #1376
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
No, zupełnie matowe to faktycznie nie są, ale nie błyszczą się tak jak seria iridescent?
Czekam na bazę pod cienie Guerlain, ale teraz opóźnienia na tru więc nie wiem, kiedy zdam dotrze, żeby zdać relację...
Są zdecydowanie mniej błyszczące niż iridescent. Najbardziej perłowy jest jasny szary w prawym górnym rogu. Jasny niebieski pięknie mieni się na fioletowo pod pewnym kątem a czarny ma drobinki brokatu. Ja bardzo polecam te piąteczki Dodam, że czwóreczek nie mam, wiec nie porównam.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A Ty dlaczego uważasz, że są nie dla Ciebie?
swoja drogą co za wariat kupuje coś z singapuru z aponad 200zł i w dodatku ani tego nie widział nigdy na własne oczy ani nie macał
Już w zeszłym roku odpuściłam sobie motyle, po tym jak dziewczyny pisały, że dają ciepły efekt. Przyznam, że ich nawet nie testowałam, bo jak do tej pory polegałam tylko na Waszych opiniach i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Pastele też np. zamówiłam zupełnie w ciemno

I jeszcze się pytasz co za wariat? Mało nas tutaj? A że Singapur... Taki mały szczegół! Ja wszystko (ze względu na brak perfumerii u mnie) kupuję w ciemno i skąd się tylko da. Bo jak coś za mną chodzi, to ja muszę... Wiec się nie martw o siebie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 12:57   #1377
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny, dzis rozdziewiczylam moje Bal de Minuit. To byl moj pierwszy raz z cieniami Guerlain i musze przyznac, ze po prostu opadla mi kopara. Te cienie sa po prostu Cos niesamowitego. Juz dawno nie bylam pod takim wrazeniem. Teraz chce koniecznie te czworki do smoky, co desti wklejala

Za to podkladem Pearly White jestem raczej rozczarowana. Pierwsze pare minut na twarzy - cudo, ale potem cos sie dzieje niedobrego i strasznie mnie wysusza, pomimo porzadnego nawilzenia, podkresla suche skorki, ktore przed nalozeniem podkladu nie istnialy W dodatku mam wrazenie, ze na mnie ciemnieje Ale moze to zima? Wplyw kaloryfera? Dam mu jeszcze troche czasu, lecz jak sie nic nie poprawi to wysle go w swiat Szkoda
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:11   #1378
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzis rozdziewiczylam moje Bal de Minuit. To byl moj pierwszy raz z cieniami Guerlain i musze przyznac, ze po prostu opadla mi kopara. Te cienie sa po prostu Cos niesamowitego. Juz dawno nie bylam pod takim wrazeniem. Teraz chce koniecznie te czworki do smoky, co desti wklejala

Za to podkladem Pearly White jestem raczej rozczarowana. Pierwsze pare minut na twarzy - cudo, ale potem cos sie dzieje niedobrego i strasznie mnie wysusza, pomimo porzadnego nawilzenia, podkresla suche skorki, ktore przed nalozeniem podkladu nie istnialy W dodatku mam wrazenie, ze na mnie ciemnieje Ale moze to zima? Wplyw kaloryfera? Dam mu jeszcze troche czasu, lecz jak sie nic nie poprawi to wysle go w swiat Szkoda
Ja chyba jako pierwsze też zakupię właśnie te Bale Po Twoim zachwycie pragnę ich jeszcze bardziej. Chyba za długo się wstrzymywałam po rozczarowaniu starą wersją...

Co do podkładu to może faktycznie przez porę zimową? Dla mniej na zimę idealny jest Aqua. Od 2 dni testuję Parure Gold, ale nawet na mojej mieszanej cerze czuję lekkie ściągniecie.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:22   #1379
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Patrzcie dziewczyny co znalazłam: http://the-coveted.com/blog/2009/10/...riale-holiday/ tam jest fajny filmik jak maluja właśnie tymi cieniami BAL de MINUIT
Zastanawiam się czy blondynce (niedługo bede miala balejaz robiony troche ciemniejszy) piwnozielone oczy pasowałyby takie cienie??
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 13:32   #1380
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Są zdecydowanie mniej błyszczące niż iridescent. Najbardziej perłowy jest jasny szary w prawym górnym rogu. Jasny niebieski pięknie mieni się na fioletowo pod pewnym kątem a czarny ma drobinki brokatu. Ja bardzo polecam te piąteczki Dodam, że czwóreczek nie mam, wiec nie porównam.[COLOR="Silver"]
Dzięki! Przekonalaś mnie - może tak do konca ich nie potrzebuję, ale co tam, chyba sie nie powstrzymam...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.