Kurs stylizacji paznokci Warszawa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 17:53   #31
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Witam wszystkie wizażanki. Od jakiegoś czasu przeglądam różne fora i postanowiłam w końcu dołączyć. Mam w planach skorzystanie z kursu stylizacji paznokci. Znalazłam Akademię Profinails w Zielonce k/Warszawy. I moje pytanie-czy któraś z dziewczyn słyszała jakąś opinię o tej firmie? Czy warto? Bo wybór jest bardzo duży i trudny..Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:32   #32
NailsLandStudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez agaton2 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci AmazingStudio jestem właśnie po szkoleniu u Eweliny Kikut - Nails Land, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim serdecznie, nauka pod fachowym okiem, bardzo miła atmosfera i indywidualne podejście. Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć lub rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci.



---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Nails Land
Ewelina Kikut
ul. Belgradzka 4 lok.U1
02-793 Warszawa
508-115-809
Polecam serdecznie!
Aguś to ja dziękuję. Cieszę się ogromnie, że jesteś zadowolona.
Jakby co to wpadaj. Adres znasz. Jestem do dyspozycji
__________________
Instruktor Perfect Beauty
NailsLandStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:54   #33
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Hallo czy jest ktoś kto pomoże,poradzi??:confused :
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:23   #34
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Ja swój pierwszy kurs zrobiłam w EF w Wawie - szkoliła mnie Paulina - tragedia. Początkowo mi się podobało, ale z czasem rodziło się coraz więcej pytań na które sama musiałam szukać odpowiedzi, bo pomimo zapewnień pani Pauliny, że w razie czego mogę pytać - usłyszałam tylko - zapraszam na doszkolenia... Po jakims czasie zrobiłam szkolenie od nowa i wówczas się okazało, że to pierwsze to była masakra. Także jak w EF w Wawie to NIE u Pauliny!
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:42   #35
Pyza 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez Domi1986 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki. Od jakiegoś czasu przeglądam różne fora i postanowiłam w końcu dołączyć. Mam w planach skorzystanie z kursu stylizacji paznokci. Znalazłam Akademię Profinails w Zielonce k/Warszawy. I moje pytanie-czy któraś z dziewczyn słyszała jakąś opinię o tej firmie? Czy warto? Bo wybór jest bardzo duży i trudny..Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Ja ukończyłam kurs w Akademi Profinails i jestem bardzo zadowolona.
Dziewczyny wyjasniły mi dokładnie wszystko, a jak miałam jeszcze jakieś pytania już po ukończeniu kursu wysyłałam zapytanie na maila i dostawałam odpowiedź
Także polecam
Pyza 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:54   #36
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Witam!
Odświeżam wątek po mam duży problem. Miałam mieć kurs w weekend w Lublinie w Akademii Prenier, ale skutecznie mi go odradzono tutaj na forum, więc proszę dziewczynki o pomoc.
Jako ,że jestem z Lublina to szukam kursu najbliżej, czyli np. w Warszawie no i tu pojawia się problem. Interesuje mnie kurs z dwóch metod, może być grupowy, no i jeszcze jedna sprawa chodzi o nocleg w te dni i najlepiej tani i blisko miejsca szkolenia, bo nie znam Warszawy i bałabym się sama tam świdrować :-( A może któraś z was się tam wybiera na kurs i będzie nocowała w Wa-wie? Wtedy byłoby raźniej.
I jeszcze cena takiego kursu?
Bardzo proszę o pomoc, bo zależy mi na dobrym kursie, a nie byle czym u siebie.
Pozdrawiam
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:29   #37
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Witam!
Odświeżam wątek po mam duży problem. Miałam mieć kurs w weekend w Lublinie w Akademii Prenier, ale skutecznie mi go odradzono tutaj na forum, więc proszę dziewczynki o pomoc.
Jako ,że jestem z Lublina to szukam kursu najbliżej, czyli np. w Warszawie no i tu pojawia się problem. Interesuje mnie kurs z dwóch metod, może być grupowy, no i jeszcze jedna sprawa chodzi o nocleg w te dni i najlepiej tani i blisko miejsca szkolenia, bo nie znam Warszawy i bałabym się sama tam świdrować :-( A może któraś z was się tam wybiera na kurs i będzie nocowała w Wa-wie? Wtedy byłoby raźniej.
I jeszcze cena takiego kursu?
Bardzo proszę o pomoc, bo zależy mi na dobrym kursie, a nie byle czym u siebie.
Pozdrawiam
ja polece ci kurs na miejscu w Lublinie www.studio-arabeska.pl
Arleta jest na prawde dobrym instruktorem i profesjonalnie podchodzi do każdej kursantki.
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 19:35   #38
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez bitt Pokaż wiadomość
ja polece ci kurs na miejscu w Lublinie www.studio-arabeska.pl
Arleta jest na prawde dobrym instruktorem i profesjonalnie podchodzi do każdej kursantki.

Dzięki kochana na prawdę przeszukałam całe google zanim zapytałam, ale wszędzie nie prowadzili :-( ale tej firmy nie było . Jutro zadzwonię niezwłocznie skoro jesteś zadowolona
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:00   #39
blablaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

cześć dziewczynki! ja za namową mojej przyjaciółki z pracy podjęłam szkolenie w SELEKCIE w warszawie. Od zawsze fascynowała mnie praca przy paznokciach - dlatego pomyślałam że fajnie będzie dorobić w tej branży Kurs trwał 2 tygodnie i powiem Wam że każdy kto maksymalnie nastawi się na pozyskanie wiedzy - bardzo dużo wyniesie. Do wielkich pozytywów szkolenia należy zaliczyć: bardzo miłą i rodzinną atmosferę - po pierwszym dniu czułam się już jak w jednej wielkiej rodzinie, bardzo dobrze wyposażona sala, liczne drukowane materiały, bardzo dużo praktyki na klientkach które były organizowane przez szkołę i bardzo przystępna cena jak na warunki warszawskie Wszystkim polecam szkołę SELECT!!! Pozdrawiam!
blablaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:53   #40
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez KateLK Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Warszawę to proponuję Ci Akademię u Aniołków. Kursy są indywidualne, więc o wiele więcej jesteś w stanie się nauczyć i wyeliminować sporo błędów od razu.Naprawdę szczerze polecam.
Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
U Aniołków to są kursy zdobienia akrylem tylko prawda?? A jeśli chodzi o żel to kogo w Warszawie polecacie??
Akademia U Aniołków szkoli teraz także z żelu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 07:10   #41
silvia1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: legionowo
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Ja ZDECYDOWANIE polecam Akademię u Aniołków na ul. Grochowskiej w Warszawie. Mają ogromniasty wybór szkoleń i co najważniejsze każde szkolenie jest indywidualne.. Cierpliwości i podejścia pedagogicznego im nie brakuje, a że wiedza i profeska ich cechuje, więc wychodzę ze szkolenia z praktyczną wiedzą i umiejętnościami, aby sama rozpocząć pracę. Rekomendacją niech będzie to, że po zakończonym szkoleniu wracam do Aniołków na następne.....
silvia1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 12:17   #42
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Fajnie, że Ci się podoba my tez jestesmy zadowolone z Twoich postepów Miło szkolić kogos, kto wkłąda tyle zapalu w swoja prace.
Hie hie i mam nadzieje, ze po kupieniu wszystkich produktów nie będziesz jednak żyła "o chlebie i wodzie "

I zapraszam serdecznie do Akademii U Aniołków, wszystkich na serio zainteresowanych profesjonalnym przedłużaniem paznokci
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:35   #43
silvia1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: legionowo
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

jakoś przeżyję.... Jeszcze raz dziękuję za przekazaną mi wiedzę, warto było !!!!!! Obiecuję, że nie pójdzie ona na marne. A w listopadzie wracam..... do Was dziewczynki, na kolejne.
silvia1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:45   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Czekamy
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:07   #45
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Ja również polecam Szkolenie u Aniołków Naprawdę jeśli się ktoś wacha i nie ma pewności - to do Aniołków czym prędzej. Podpisuje sie obiema łapkami
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:25   #46
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Dziękuje, dziękuję dziewczyny w imieniu moim i Kasi
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:28   #47
alexandra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Witam dziewczyny!...Jeśli chodzi o kurs stylizacji paznokci polecam i daje sobię głowę uciąć za Akademię Sztuk Artystycznych Agaty O.Świeckiej.
Może zacznę od tego,że zanim znalazłam Akademię mialam za sobą już pare kursów ale wciąż nie czulam się a siłach by zaczać samdzelną pracę,poprzednie kursy nie daly mi na tyle wiedzy i umiejętnosci by stawic czoła klientkom jako poczatkująca stylistka.Do Akademii trafiłam pół roku temu i teraz juz jestem samodzielna stylistka w salonie spa w centrum Warszawy.Po krótce...przede wszytkim niesamowita atmosfera jesli chodzi o nauke w szkole pani Agaty...wspaniali instruktorzy,ktorzy tlumaczą i powtarzaja do poki kursant "nie zalapie"...ogrom wiedzy dotyczacy budowy chorob i przede wszystkim pielegnacji paznokci.codzienna praktyka,ktora pozwlila mi sie rozwinac na tyle,ze szykuje sie do mistrzostw.Bonusem dla uczennic jest pakiet startowy,ktory dostje sie po ukonczonym kursie.kufer z narzedziami do pracy pozwolil mi zaoszczedzic upe kasy zeby rozpoczac prace.Dla wszystkich,ktorzy chca sie spelniac w zawodzie stylisty paznokci i nie tylko goraco polecam http://www.beauty-box.pl/school/stylpaznokcie.php
alexandra013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:39   #48
oooBANDYTKAooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Witam serdecznie! jestem tu nowa na forum i bardzo chciałabym pójść na kurs stylizacji paznokci. Interesują mnie wszystkie dostępne metody przedłużania paznokci, ogólne zabiegi pielegnacji dłoni oraz co najważniejsze - wzornictwo.
Chciałabym was - jako doświadczone stylistki - zapytać, czy ten kurs jest wart zachodu i tych pieniędzy
http://www.new-nails.com/index.php?p...zacji_paznokci

Ponadto zauważyłam, że bardzo często wychwalana jest Akademia U Aniołków (i to nie tylko w tym temacie) i jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o wybraniu szkolenia właśnie tam...
Poradźcie mi proszę, ponieważ chciałabym rozpocząć moja przygodę z pięknymi paznokciami (profesjonalnie wykonanymi), bo do tej pory to tylko amatorsko bawiłam się w robienie wzorków.
Pozdrawiam serdecznie!
oooBANDYTKAooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 07:48   #49
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

rzeczywiście o Aniołkach jest głośno w internecie...
ale mam wrażenie, że to zasługa Albertynki i jej koleżanek
i że ten rozgłos na internecie się kończy...

prawda jest taka, że Albertynka na wielu forach od wielu lat
kreuje się jako specjalista (nie zależnie od tego czy w rzeczywistości tak jest czy nie) - zresztą to zjawisko nie dotyczy tylko Aniołków -
i szukając informacji jedynie w internecie ma się trochę zakłamany obraz branży...
bo czy firma paggy sage, czy inna szanująca się firma z branży
mając pełne "ręce roboty" ma czas na siedzenie w internecie
i pisanie tych wszystkich postów ??

bez urazy, ja nie mam nic do Albertynki,
nie poznałam jej i nie wiem jakie ma zdolności
i jakim jest szkoleniowcem
moja wypowiedź jest podyktowana jedynie obserwacją
zachodzących w internecie zjawisk
także nie miałam na celu urażenia kogoś
tylko raczej pobudzenie innych osób do myślenia
i szukania informacji nie tylko w internecie...
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 10:29   #50
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Superlaskanebeska, mam czas, bo umiem go dobrze rozplanowac i nie marnuje go. Mam czas zarówno na prace, jak i na hobby (min. pisanie na forach, ale nie tylko min praktykuje tez jogę i uczę się masażu ), szkołe zaoczną i szczęśliwe życie domowe.
I takiej organizacji czasu ucze moje kursantki.
Z resztą, nie tylko ja pisze o kursach prowadzonych w Akademii U Aniołków, gro postów (mniej więcej ok 90%), to posty moich zadowolonych klientek i kursantek.
Nie sztuką jest siedzieć bezczynnie i nic nie robić narzekając, że nie ma się pieniędzy i zawodu, sztuką jest robić wiele rzeczy na raz i jeszcze miec czas, pieniądze i uśmiech na twarzy, czego i Tobie życze.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-12-27 o 11:14
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:51   #51
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez alexandra013 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!...Jeśli chodzi o kurs stylizacji paznokci polecam i daje sobię głowę uciąć za Akademię Sztuk Artystycznych Agaty O.Świeckiej.
Może zacznę od tego,że zanim znalazłam Akademię mialam za sobą już pare kursów ale wciąż nie czulam się a siłach by zaczać samdzelną pracę,poprzednie kursy nie daly mi na tyle wiedzy i umiejętnosci by stawic czoła klientkom jako poczatkująca stylistka.Do Akademii trafiłam pół roku temu i teraz juz jestem samodzielna stylistka w salonie spa w centrum Warszawy.Po krótce...przede wszytkim niesamowita atmosfera jesli chodzi o nauke w szkole pani Agaty...wspaniali instruktorzy,ktorzy tlumaczą i powtarzaja do poki kursant "nie zalapie"...ogrom wiedzy dotyczacy budowy chorob i przede wszystkim pielegnacji paznokci.codzienna praktyka,ktora pozwlila mi sie rozwinac na tyle,ze szykuje sie do mistrzostw.Bonusem dla uczennic jest pakiet startowy,ktory dostje sie po ukonczonym kursie.kufer z narzedziami do pracy pozwolil mi zaoszczedzic upe kasy zeby rozpoczac prace.Dla wszystkich,ktorzy chca sie spelniac w zawodzie stylisty paznokci i nie tylko goraco polecam http://www.beauty-box.pl/school/stylpaznokcie.php

Przejrzałam program kursu i nie ma tam nic o metodzie przedłużania żelem na formie więc według mnie skreśla to całkowicie ten kurs, w szczególności że nie jest tani i dziwi mnie że osobę która nie była świeża w temacie to zachwyciło... coś mi tu nie ładnie pachnie...
Według mnie dobry kurs powinien głównie opierać się na pracy na szablonie, a tips ewentualnie tylko jako dodatek, czy na życzenie, bo tak naprawdę szkoda czasu, teraz w profesjonalnych salonach już się nie pracuje na tipsach, więc kurs który w przewadze uczy pracy na tipsie będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto!
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 15:15   #52
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Dziewczyny.. ja z nietypowym problemem zakupiłam jakiś miesiąc temu zestaw startowy (http://www.jaapee.pl/index.php?p4821...z-lampa-uv-36w) i niestety nie jestem w stanie zająć się stylizacją paznokci na poważnie czas czas czas.. i masa innych obowiązków, i dlatego zgłaszam się z pytaniem, czy któraś z Was nie chciała by odkupić ode mnie tego zestawu? co do ceny.. to prosiłabym o wiadomości prywatne

mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako reklama, jeśli tak to proszę o usunięcie.. i przepraszam, bo pewnie piszę nie w tym wątku co potrzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (44,7 KB, 19 załadowań)
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 19:30   #53
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Superlaskanebeska, mam czas, bo umiem go dobrze rozplanowac i nie marnuje go. Mam czas zarówno na prace, jak i na hobby (min. pisanie na forach, ale nie tylko min praktykuje tez jogę i uczę się masażu ), szkołe zaoczną i szczęśliwe życie domowe.
I takiej organizacji czasu ucze moje kursantki.
Z resztą, nie tylko ja pisze o kursach prowadzonych w Akademii U Aniołków, gro postów (mniej więcej ok 90%), to posty moich zadowolonych klientek i kursantek.
Nie sztuką jest siedzieć bezczynnie i nic nie robić narzekając, że nie ma się pieniędzy i zawodu, sztuką jest robić wiele rzeczy na raz i jeszcze miec czas, pieniądze i uśmiech na twarzy, czego i Tobie życze.
to skoro masz " chwilkę " to można liczyć na to ,że wstawisz zdjęcia swoich prac na stronie int. ? nie piszę tego złośliwie - tylko fajnie mieć jakiś punkt odniesienia - wszak oceniamy kogoś głównie po pracach .... a twoich nigdzie nie mogę znaleźć ....
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 08:43   #54
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Superlaskanebeska, mam czas, bo umiem go dobrze rozplanowac i nie marnuje go. Mam czas zarówno na prace, jak i na hobby (min. pisanie na forach, ale nie tylko min praktykuje tez jogę i uczę się masażu ), szkołe zaoczną i szczęśliwe życie domowe.
I takiej organizacji czasu ucze moje kursantki.
Z resztą, nie tylko ja pisze o kursach prowadzonych w Akademii U Aniołków, gro postów (mniej więcej ok 90%), to posty moich zadowolonych klientek i kursantek.
Nie sztuką jest siedzieć bezczynnie i nic nie robić narzekając, że nie ma się pieniędzy i zawodu, sztuką jest robić wiele rzeczy na raz i jeszcze miec czas, pieniądze i uśmiech na twarzy, czego i Tobie życze.
bardzo się cieszę, że jesteś tak dobrze zorganizowana

nie twierdziłam, że tak nie jest...

a za życzenia dziękuję
jak to pisał Sienkiewicz...
Mieczów ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa, ...


pozdrawiam

superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:32   #55
silvia1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: legionowo
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Pozwolę sobie na odezwanie w kwestii kursów "U Aniołków". Otóż w październiku skończyłam tam kompleksowy kurs - akryl, żel, zdobienie.... i z pewną dozą nieśmiałości rozpoczęłam samodzielną pracę, najpierw na koleżankach... mężu... (jęczał i stękał, ale dał swoje łapki do ćwiczeń). Zrobiłam w ten sposób ok 15-20 setów. Dałam ogłoszenie...... pojawiły się pierwsze Klientki. Obawiałam się rezultatów swojej pracy, ale..... owe Panie piały z zachwytu. Ok 80 % wróciło do mnie na uzupełnienia i mam już zapisy na kolejne. Przez dwa miesiące miałam jedną reklamację, a i tak z lupą musiałam szukać, reklamacyjnej wpadki. Najbardziej cieszą mnie telefony typu: " .... robiła Pani paznokcie mojej koleżance, dostałam nr telefon do Pani od niej, ja też takie chcę..... " A ich jest zdecydowana większość. To coś oznacza, nieprawdaż? Ostatnio pojawiła się propozycja pracy w salonie, po tym jak kolejna "moja" Pani pokazała swoje łapki koleżance prowadzącej salon stylizacji paznokci (ta nie miała jej gdzie "wcisnąć" przed świętami ) Na dzień dzisiejszy mam dzień w dzień 3-4 Klientki (za normalną cenę, a nie za pół) wiem, wiem.... Święta, Sylwester... wszystko można wytłumaczyć, ale styczeń to znowu zapisy i pierwszy tydzień mam już cały zajęty.
To cieszy, ale to głównie zasługa kursu i umiejętnego przekazania podstaw. A to wszystko właśnie "U Aniołków". Nie twierdzę, że wszystko wiem, dużo pracy przede mną i daleka droga do zadawalającego poziomu, nie zawsze też udaje mi się zrobić paznokcie tak, jak bym sobie tego życzyła, ale cieszy mnie to, że widzę swoje błędy, czego też nauczyły mnie dziewczyny.
Zaznaczam, że wcale nie jestem "powiązana" z Albertyną czy Kasią w jakikolwiek inny sposób niż taki, że skończyłam u nich kurs.
I gdybym mogła to zakazałabym wszystkim dziewczynom uczenia się "U Aniołków"..... Po co mi konkurencja z tak dobrym startem hi hi hi

Dziękuję Wam, dziewczynki za wszystko...... I już w styczniu jestem znowu u Was.

Edytowane przez silvia1304
Czas edycji: 2010-12-29 o 10:36
silvia1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:09   #56
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Mam pytanie, natknęłam się na ofertę szkoleniową firmy pratesi, uważam, że prezentowaną galerię zdjęć mają w porządku, są również dystrybutorami produktów do paznokci dobrych marek min ibd, esn, Ez Flow, Nsi, Christrio, więc podejrzewam, że szkolenia były by na tych produktach co też by mnie bardzo satysfakcjonowało, dzwoniąc do nich dowiedziałam się że na pewno byłby to kurs indywidualny i cenowo też fajnie bo ok 800zł za żel i akryl na szablonie, a moje pytanie brzmi czy ktoś może zetknął się z tą firmą wcześniej, odbywał tam szkolenie? i czy uważacie że cztery dni po ok 5-8 godz wystarczą by nauczyć się prawidłowo przedłużać paznokcie? Wklejam link do strony, choć sam link da wam pewnie tyle co i mi ale może zauważycie coś czego ja nie dostrzegłam http://pratesi.com.pl/o_firmie/
Z góry dziękuję za wszelkie informację i uwagi
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 09:02   #57
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Mam pytanie, natknęłam się na ofertę szkoleniową firmy pratesi, uważam, że prezentowaną galerię zdjęć mają w porządku, są również dystrybutorami produktów do paznokci dobrych marek min ibd, esn, Ez Flow, Nsi, Christrio, więc podejrzewam, że szkolenia były by na tych produktach co też by mnie bardzo satysfakcjonowało, dzwoniąc do nich dowiedziałam się że na pewno byłby to kurs indywidualny i cenowo też fajnie bo ok 800zł za żel i akryl na szablonie, a moje pytanie brzmi czy ktoś może zetknął się z tą firmą wcześniej, odbywał tam szkolenie? i czy uważacie że cztery dni po ok 5-8 godz wystarczą by nauczyć się prawidłowo przedłużać paznokcie? Wklejam link do strony, choć sam link da wam pewnie tyle co i mi ale może zauważycie coś czego ja nie dostrzegłam http://pratesi.com.pl/o_firmie/
Z góry dziękuję za wszelkie informację i uwagi
Jeśli chodzi o galerię, to ja by poprosiła o kilka fotek prac instruktorki. Ja miałam taka możliwość, więc i Ty możesz. Cenowo ok Jeżeli chodzi o nauke to przez 4 dni poznasz podstawy prawidłowej budowy, choroby i inne problemy paznokci. Ale nie nauczysz sie wszystkiego. Kurs tylko zweryfikuje Twoje wiadomości odpowiednio. Ale musisz czekać na wzpowiedzi osób , które tam miały szkolenia.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:39   #58
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że w razie czego będę mogła obejrzeć prace instruktorki która będzie mnie szkoliła, jakieś dwa miesiące temu chciałam się zapisać do rocznej szkoły stylizacji paznokci i tam prosiłam o zdjęcia prac instruktorów i niestety nie było takiej możliwości, więc drugi raz w ciemno nie zaryzykowałam, bo miałam tylko zapewnienia typu że jeszcze nikt do tej pory nie narzekał, a instruktorzy u nich są profesjonalistami i raczej nie żałuję bo moja znajoma chodzi do tej szkoły i mówiła, że mieli już jakieś podstawy żelu na szablonach, ale ich instruktorka powiedziała, że można zrobić paznokcie żelowe na szablonie, ale dla niej szablon jest głównie do akrylu, co według mnie jest mało profesjonalne i może świadczyć o tym że po prostu nie potrafi zrobić tak ładnych paznokci żelem jak akrylem na szablonie, a uważam, że od instruktora można więcej wymagać niż od np zawodowej stylistki która po prostu bardziej preferuję jedną z metod.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:34   #59
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

stormm masz rację)


odniosę się jeszcze do Aniołków:

dziwi mnie , że te wasze super hiper zadowolone kursantki które się tu wypowiadają mają po góra 4 posty coś mi tu śmierdzi że tak powiem nie ładnie no i ta wasza galeria
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:31   #60
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

ja nie mam 4 postów
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.