KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 11:17   #1501
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ehhh... tylko zwrotu zapewne nie przyjma...
W Naturze nie masz na co liczyć ze zwrotami
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:35   #1502
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a ja sie strasznie zawiodłam na tej paletce na 4 cienie z Kobo...
kupilam ja w srode i dzisiaj przy drugim otwieraniu mi ta górna część w dwóch miejscach pękła, a raczaj po prostu w rekach mi sie prawie rozsypała...
Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A może jakaś felerna Ci się trafiła? W sumie pierwszy raz spotykam się z opinią, że te palety to taka tandeta.

Ja mam ochotę na tę podwójną - kosztuje 6 zł. a mi się naprawdę mogłaby przydać na jakieś wyjazdy, itp. Wkładałabym tam sobie cienie z Inglota :P.
Mi też chyba jakaś felerna się trafiła. Odłamał mi się kawałek plastiku w miejscu gdzie się zatrzaskuje. Teraz się nie zamyka.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 14:49   #1503
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Mi też chyba jakaś felerna się trafiła. Odłamał mi się kawałek plastiku w miejscu gdzie się zatrzaskuje. Teraz się nie zamyka.
to mi w tym miejscu tez sie odlamalo... i z tylu przy zawiasie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 15:38   #1504
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
kupiłam te cienie o które pytałam ostatnio i kolory są fajne ale jakieś takie... płaskie są w sensie tak bardzo matowe i suche że nieciekawie oko wygląda, albo ja nie umiem ich dobrze użyć, nie wiem
ja też mam mieszane uczucia co do cieni Kobo.... mam dwa maty: almond i caffe latte i oba są wlasnie takie płaskie, suche... chciałam tego almonda używać jako bazowy cien, ale jakoś mi sie nie sprawdza, pewnie już nie kupię żadnego matu....
mam też dwa te perłowe - golden rose i iridescent pink (czy jakos tak podobnie...) i je bardzo lubię fajnie wyglądają na powiece, jedynie wkurza mnie ich konsystencja - taka dziwna, ani tego pędzlem nałożyć, ani rozetrzec ładnie...



za to paletka na 4 wkłady sluzy mi już długo i nic się z nią nie dzieje, nic sie nie ułamało itp
może się wam akurat jakaś felerna trafiła?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 17:26   #1505
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Mi też chyba jakaś felerna się trafiła. Odłamał mi się kawałek plastiku w miejscu gdzie się zatrzaskuje. Teraz się nie zamyka.
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
to mi w tym miejscu tez sie odlamalo... i z tylu przy zawiasie...
A już myślałam, że tylko ja jestem taka niezdarna i zepsułam zatrzask Paleta spokojnie sobie leżała, nigdy mi nie spadła aż tu pewnego dnia zauważyłam, że się nie domyka. Przynajmniej wiem, że to nie moja wina.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:35   #1506
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Moja parę razy zaliczyła glebę, ale dalej spisuje się bez zarzutu
Co do konsystencji perłowych cieni, to mnie też drażni ich konsystencja...Nie potrafię ich dobrze rozetrzeć... Czuję się tak, jakbym nakładała pigment zanurzony w jakimś wosku...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:45   #1507
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kupilam sobie płyn do pigmentów i baze pod cienie. Oczywiście w domu się zorientowałam,że baza była wcześniej otwarta i ma wgłębienie z odciskiem czyiś linii papilarnych. Ja pierd.....co za naród.
Głupota tym bardziej, że przecież jest tester! :/
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 14:31   #1508
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Głupota tym bardziej, że przecież jest tester! :/

Ja oczywiście zorienotwałam sie w domu....czyli z jakies kilka h później w innym mieście.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 11:34   #1509
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja mam sypki pigment w odcieniu bladej lawendy. Za pierwszym razem standardowo nałożyłam na bazę, tak jak wszystkie cienie i... masakra! Plamy cienia, ciemniejsze i jaśniejsze, nie da się rozetrzeć bo tępy. Z przerażeniem bo prawie spóźniona do pracy, szybko maskowałam to innym cieniem.
Pierwszy raz zdarzyła mi się taka porażka.
Solo cień jest dużo lepszy ale jak dla mnie za słaby bo nie przepadam za jasnymi bladziochami. Całe szczęście że to była nagroda w konkursie bo bym tego nie kupiła (a miałam nadzieję że zmienię zdanie jak wypróbuję ten cień).
Baza na twarz też porażka bo jest rzadka, spływa, nic nie przedłuża a wręcz utrudnia wykonanie makijażu. Dam jej jednak jeszcze jedną szansę bo pierwszy raz użyłam jej w ciepły dzień (nie taki jak są teraz, ale tak z 23 stopnie były) i może lepiej się sprawdzi w czasach prawdziwej jesieni i zimy.
Mam jeszcze do przetestowania szminkę której nie widziałam na Wizażu, podkład matujący, kredkę do brwi, a mascarę dałam koleżance i może coś mi da znać.
Aha a lakier do paznokci dostałam w kolorze indyjskiego różu (Crazy Pink) i jakiś jest kiepski - za gęsty, kolor na paznokciu wydał mi się nijaki (nieco inny odcień niż w buteleczce). Wręcz wygląda jak bazarkowy a nawet gorzej bo z tamtych to przynajmniej cena niewygórowana a i można znaleźć fajne kolory.
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:37   #1510
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

tutaj tez wrzuce, cienie i makijaz przy uzyciu 4 cieni Kobo z tej serii fashion Super są, jestem nimi zachwycona.

http://www.spookynails.com/2011/09/p...yeshadows.html tutaj znajdziecie wiecej moich odczuc na ich temat, zapraszam

Strasznie fajne te cienie, podobają mi się na razie bardziej niż Inglot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kobo-fashion-eyeshadow-210.jpg (103,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kobo-fashion-eyeshadow-211.jpg (95,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kobo-fashion-eyeshadow-212.jpg (106,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kobo-fashion-eyeshadow-214.jpg (98,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kobo-makeup-1.jpg (93,0 KB, 128 załadowań)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:04   #1511
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko ja jestem taka niezdarna i zepsułam zatrzask Paleta spokojnie sobie leżała, nigdy mi nie spadła aż tu pewnego dnia zauważyłam, że się nie domyka. Przynajmniej wiem, że to nie moja wina.
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
to mi w tym miejscu tez sie odlamalo... i z tylu przy zawiasie...
Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Mi też chyba jakaś felerna się trafiła. Odłamał mi się kawałek plastiku w miejscu gdzie się zatrzaskuje. Teraz się nie zamyka.
Hmmm... Mam tą paletkę na 4 cienie już chyba z rok Może troszkę dłużej... Nie pamiętam A noszę ją od kupienia cały czas w torebce i jest bez zarzutu, nic się na razie nie połamało, nie zepsuło itp. (tfu, tfu, tfu, odpukać ). Noszę ją z jednym wkładem Jakoś nie mam natchnienia, żeby dokupić trójkę do kompletu. Tak liczyłam na to, że wkłady będą w promocji (zawsze to złotówka taniej, przy 3 wkładach to już 3 zł w kieszeni ), a tu nic... Chyba się nie doczekam na promocję wkładów kobo w naturze
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:18   #1512
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tak liczyłam na to, że wkłady będą w promocji (zawsze to złotówka taniej, przy 3 wkładach to już 3 zł w kieszeni ), a tu nic... Chyba się nie doczekam na promocję wkładów kobo w naturze
Była promocja na nie chyba w przedostatniej gazetce, też długo czekałam na nią, a akurat wtedy nie było mnie w Polsce

Sprawdziłam na fb, od 11.08 była ta promocja, także następna pewnie za jakieś pół roku.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:09   #1513
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

heh ja chcialam kupic kolejna pomadke fashion colour, ale one akurat na promocji nie sa:[

no i mysle nad podkladem ideal cover najciemniejszym bo teraz dziewczyny go uzywaja jako alternatywe brazera chanel moze ktoras juz probowala?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:41   #1514
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja chcialam kupic kolejna pomadke fashion colour, ale one akurat na promocji nie sa:[

no i mysle nad podkladem ideal cover najciemniejszym bo teraz dziewczyny go uzywaja jako alternatywe brazera chanel moze ktoras juz probowala?
Ja mam ten podkład w odcieniu 405 Suntanned(najciemniejszy) i sprawdza się świetnie jako brązer Nie miałam tego z Chanel ale wydaje mi się,że daje podobny efekt.Widziałam wiele swatchy i widziałam również efekt na twarzy po użyciu zarówno Chanel jak i tego z Kobo i mogę z czystym sumieniem polecić ten z Kobo Wiadomo,że trzeba go dobrze rozetrzeć żeby nie uzyskać przerysowanego efektu ale myślę,że każdy brązer wymaga porządnego roztarcia żeby mieć ładny,naturalny efekt.Podkład z Kobo pięknie stapia się ze skórą,tworzy wręcz naturalną opaleniznę i jest bardzo trwały Jestem nim zachwycona i wszystkie inne pudry brązujące poszły w odstawkę Do jego aplikacji używam pędzla z Hakuro H13,którego używałam do prasowanych brązerów i sprawdza się w tej roli.Wiem,że wiele dziewczyn,które posiadają brązer z Chanel używają do jego aplikacji pędzla z EcoTools takiego grubego i dużego.Nie pamiętam nazwy Mam nadzieję,że jakoś Ci pomoże moja opinia
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:45   #1515
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam ten podkład w odcieniu 405 Suntanned(najciemniejszy) i sprawdza się świetnie jako brązer Nie miałam tego z Chanel ale wydaje mi się,że daje podobny efekt.Widziałam wiele swatchy i widziałam również efekt na twarzy po użyciu zarówno Chanel jak i tego z Kobo i mogę z czystym sumieniem polecić ten z Kobo Wiadomo,że trzeba go dobrze rozetrzeć żeby nie uzyskać przerysowanego efektu ale myślę,że każdy brązer wymaga porządnego roztarcia żeby mieć ładny,naturalny efekt.Podkład z Kobo pięknie stapia się ze skórą,tworzy wręcz naturalną opaleniznę i jest bardzo trwały Jestem nim zachwycona i wszystkie inne pudry brązujące poszły w odstawkę Do jego aplikacji używam pędzla z Hakuro H13,którego używałam do prasowanych brązerów i sprawdza się w tej roli.Wiem,że wiele dziewczyn,które posiadają brązer z Chanel używają do jego aplikacji pędzla z EcoTools takiego grubego i dużego.Nie pamiętam nazwy Mam nadzieję,że jakoś Ci pomoże moja opinia
bardzo pomoglas!

wlasnie dzisiaj go macalam i kolor ma faktycznie bardzo ladny tylko przerazila mnie jego konsystencja i sie zastanawialam jak to da sie rozsmarowac
ten pedzelek, ktory uzywaja dziewczyny do niego to kabuki z ecotools
kosztuje chyba 30zl a pedzle z ecotools sa swietne i myslalam, zeby go kupic bo do tego brazera sie w sumie osobny przyda pedzel bo bedzie ciagle ufajdany a pedzel ze znizka na pierwsze zamowienie wyjdzie 20zl
to chyba kupie go (i pedzel i puder)
heh namowilas mnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-09-09 o 19:46
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:51   #1516
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bardzo pomoglas!

wlasnie dzisiaj go macalam i kolor ma faktycznie bardzo ladny tylko przerazila mnie jego konsystencja i sie zastanawialam jak to da sie rozsmarowac
ten pedzelek, ktory uzywaja dziewczyny do niego to kabuki z ecotools
kosztuje chyba 30zl a pedzle z ecotools sa swietne i myslalam, zeby go kupic bo do tego brazera sie w sumie osobny przyda pedzel bo bedzie ciagle ufajdany a pedzel ze znizka na pierwsze zamowienie wyjdzie 20zl
to chyba kupie go (i pedzel i puder)
heh namowilas mnie!
Kabuki-no właśnie Kup,kup bo naprawdę warto Na początku bardzo "napaliłam" się na ten brązer z Chanel i nawet znalazłam go na jakiejś z stronie internetowej za 180 zł z przesyłką ale wahałam się-kupić czy nie kupić.Minęło kilka dni i usłyszałam o tym podkładzie z Kobo,kupiłam go i ...zakochałam się Może nie pachnie jak ten z Chanel ale ważne jaki daje efekt,prawda? Jak już kupisz i poużywasz,to koniecznie daj mi znać jak się sprawuje bo jestem bardzo ciekawa Twojej opinii
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:55   #1517
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

ok tylko musze pierw pedzel jakis kupic dla niego- specjalnie, zeby mial partnera
wlasnie tez szukalam tego chanelka, ale tyle pieniedzy wydac na taki kosmetyk, ktory tez nie wiadomo czy ci przypasuje to nie bardzo no i ten brazer zostal wycofany w 2009 wiec wiesz tez swiezak juz nie jest

moze w niedziele kupie puder a jak nie to w tygodniu po niego podskocze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:37   #1518
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok tylko musze pierw pedzel jakis kupic dla niego- specjalnie, zeby mial partnera
wlasnie tez szukalam tego chanelka, ale tyle pieniedzy wydac na taki kosmetyk, ktory tez nie wiadomo czy ci przypasuje to nie bardzo no i ten brazer zostal wycofany w 2009 wiec wiesz tez swiezak juz nie jest

moze w niedziele kupie puder a jak nie to w tygodniu po niego podskocze
Partner to dobra rzecz-nawet dla pędzla Koniecznie daj znać jak już dorwiesz puderek
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:39   #1519
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

luzik mam nadzieje, ze bede tak zachwycona jak Ty
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 20:43   #1520
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
luzik mam nadzieje, ze bede tak zachwycona jak Ty
Ja też mam taką nadzieję
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 22:36   #1521
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

możecie pokazać jego zdjęcie?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 22:53   #1522
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
możecie pokazać jego zdjęcie?
http://agisboutique.blogspot.com/201...powiednik.html

Mam nadzieję,że mogę tu wstawić link do bloga jednej z dziewczyn,która kręci filmiki na YT bo niestety nie znalazłam nic innego w sieci
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:00   #1523
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
http://agisboutique.blogspot.com/201...powiednik.html

Mam nadzieję,że mogę tu wstawić link do bloga jednej z dziewczyn,która kręci filmiki na YT bo niestety nie znalazłam nic innego w sieci
Dzięki
Kurczę, nie wyobrażam sobie jak można ten podkład Kobo nakładać jako bronzer musiałabym chyba gotowy efekt zobaczyć. Tym bardziej że konsystencja jest bardzo gęsta i dość tępa. Ale nie widziałam też nigdy tego z Chanel
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:05   #1524
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dzięki
Kurczę, nie wyobrażam sobie jak można ten podkład Kobo nakładać jako bronzer musiałabym chyba gotowy efekt zobaczyć. Tym bardziej że konsystencja jest bardzo gęsta i dość tępa. Ale nie widziałam też nigdy tego z Chanel
Nie ma sprawy Konsystencja jest gęsta ale nie tępa Uwierz mi,że bardzo ładnie się rozciera i wtapia się pięknie w skórę Wiem,że patrząc na zdjęcia można odnieść zupełnie inne wrażenie ale ja polecam ten podkład z czystym sumieniem Oczywiście nie mogę Ci zagwarantować,że efekt będzie Ci się podobał ale zawsze można spróbować
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:06   #1525
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dzięki
Kurczę, nie wyobrażam sobie jak można ten podkład Kobo nakładać jako bronzer musiałabym chyba gotowy efekt zobaczyć. Tym bardziej że konsystencja jest bardzo gęsta i dość tępa. Ale nie widziałam też nigdy tego z Chanel
tutaj go dziewczyna uzywa
http://www.youtube.com/watch?v=y9ZhvEKd5XQ
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:27   #1526
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Konsystencja jest gęsta ale nie tępa Uwierz mi,że bardzo ładnie się rozciera i wtapia się pięknie w skórę Wiem,że patrząc na zdjęcia można odnieść zupełnie inne wrażenie ale ja polecam ten podkład z czystym sumieniem Oczywiście nie mogę Ci zagwarantować,że efekt będzie Ci się podobał ale zawsze można spróbować
Miałam ten żółty i miał tępą konsystencję Może ciemny ma inną, nie wiem Po ogrzaniu lepiej ale i tak średnio... Jako podkład się nie sprawdził bo robił maskę ale jako bronzer (tzn inny kolor oczywiście ) może być ciekawy

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no nie, lecę po niego

ale jaki pędzel gigantyczny!!

w ogóle makijaż świetny, nie umiem takiego oka zrobić -_-

Edytowane przez pamfilia
Czas edycji: 2011-09-10 o 14:28
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:31   #1527
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

pedzelem ecotools kabuki kosztuje cos ok30zl
mozna zamowic z iherb- mam kod na -5$ wiec jak bedziesz kiedys chciala to daj znac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:33   #1528
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pedzelem ecotools kabuki kosztuje cos ok30zl
mozna zamowic z iherb- mam kod na -5$ wiec jak bedziesz kiedys chciala to daj znac
o na pewno dam znać dzięki
na razie próbuję pozużywać to co mam, bo przeraża mnie ilość kosmetyków... szczególnie do ust, uzależnienie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 15:07   #1529
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
o na pewno dam znać dzięki
na razie próbuję pozużywać to co mam, bo przeraża mnie ilość kosmetyków... szczególnie do ust, uzależnienie
hehe znam to
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 00:20   #1530
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Była promocja na nie chyba w przedostatniej gazetce, też długo czekałam na nią, a akurat wtedy nie było mnie w Polsce

Sprawdziłam na fb, od 11.08 była ta promocja, także następna pewnie za jakieś pół roku.
O masz!
Ja to mam refleks :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.