Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 23:07   #3511
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> Ruda
Kłamiesz!
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 23:09   #3512
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A ja tanczylam 4lata taniec towarzyski i6 lat nowoczesny. Bo Wy sobie randkujecie,Ruda z Szyszemm!
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 23:18   #3513
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> My_blue
Nie :P Nie randkujemy, ale próbuję zmienić jakoś wasze podejście do siebie, a że Ruda dała się wciągnąć w takie dyskusje wielkie typu "tak", "nie", "tak", "nie" to swoją drogą
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 23:35   #3514
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Spamery okrutne, nie mozna was na chwile nawet zostawić, a za ciacho to to powinnam którąś udusić ide jeść zaraz...m mam nadzieje tylko że mleko mam na stanie...
a pro po po to ja bez żelu lnianego nie zaczynam w ogole do włosów podchodzić kręconych, zaraz ide gotować...

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem po olejowaniu, puszą się cholery... Używasz olei? A jeśli tak, to jakich? Ja powoli zaczynam wątpić w ich zbawczą moc (wiem, wiem, herezja)
może olej trzeba zmienic na inna kategorię, mi sie pusza po kokosie. Ale i tak go ubóstwiam za zapach...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No ja właśnie chyba miętek nie kocham. Lubię ten kolor, ale coś u siebie za pastelami nie szaleję...
ja w zasadzie mam czasem ochotę na jakis kolor, więc mam niemal wszystkie.
a najczęściej maluję na ciemne jednak...

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> My_blue
Nie :P Nie randkujemy, ale próbuję zmienić jakoś wasze podejście do siebie, a że Ruda dała się wciągnąć w takie dyskusje wielkie typu "tak", "nie", "tak", "nie" to swoją drogą
uuuuuuuuuu kochany z Rudą chyba nie wygrasz, ale chętnie popatrze jak próbujesz
ja z tych wyglądających chudo, ale z brzuszkiem - no cóż 183cm to sie kg maja gdzie rozłożyć tylko cos brzuch sobie upodobaly najbardziej... jakby w cycki nie mogło pójść, w dupę ostatecznie

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Kolorowych życze
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 06:47   #3515
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ależ to będzie piękny pierdzielnik zapraszam do pielęgnacyjnej Pigułki
wiem, wiem - dużo tego ale warto poczytać. A w razie pytań to albo na włosowym albo tutaj nawet Warto!
Oby, oby
Pigułkę kiedyś, "na szybko" przeleciałam i autentycznie się przeraziłam, że będę musiała stosować tyyyle nieznanej mi pielęgnacji...
Później rzucilam wszystko w cholerę, stosowałam tylko od czasu do czasu jakąś odżywkę i doszłam do momentu, kiedy włosy były dosłownie sianem (wcale nie tak dawno zresztą)
Teraz powoli się wdrażam: olejowanie, olejowanie na odżywkę, czasem proteiny, sporo nawilżenia, a ostatnio własnie żel lniany i wszystkie jego przetwory

Iii... wczoraj nie zbąblował mi lakier! Ale zbąblował mi top, no myślałam, że zastrzelę I dziś jeszcze trochę pościeli Niemniej jednak, jestem w siódmym niebie, chociaż nie wiem, co zrobiłam inaczej niż zwykle
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 07:53   #3516
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Umrzyj
No umarłam. Wczoraj....


Ruda, mnie też zaraziłaś.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Na życzenie.
13.12.2011 (przed podcięciem końcowek, później pozbyłam się jakiś 3-4cm) i 11.03.2012
Nie wiem, na ile widać różnicę
Różnica obłędna.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Widać różnicę
U mnie po 4 miesiącach pielęgnacji nie widać różnicy, wręcz przeciwnie- mam wrażenie, że jeszcze bardziej się puszą Muszę znowu zmienić pielęgnację. Zaczynam się już trochę niecierpliwić...

Dziewczyny, jak zmniejszyć zdjęcie? Bez IrfanView się da? Bo nie mam go na kompie.
Niektóre oleje tak ponoć mają- np kokos.

Ja zdjęcia w Paint zmniejszam.



Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
I Ty też masz kręcone? Wszyscy tylko nie ja
Twoje na zero są dłuższe niż moje nie na zero
Włosy Rudej przy moich to są gładziutkie jak pupa niemowlaka. Moje byście zobaczyły
Ja też mam proste

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No bo jestem! (powiedziała znad kiwi, jogurtu i kanapki z ogórkiem kiszonym)
Taaaaa... Jednego nie można Ci odmówić. Uparta jesteć

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Smalec...
Maruda i wybreda

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ludzie, co z wami jest ?! Za chwilę się okaże że prawie każda jest gruba :P To ja na przekór się pochwalę, że przytyłem ostatnio niewiele, ale zawsze coś i jestem z tego dumny.
Ja nie jestem gruba. Noszę pomiędzy 36 a 38 (zależnie od metki na ubraniu)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 07:53   #3517
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Chciałam wybrać lakiery do wymianki i po godzinie się poddałam . O każdym myślałam: a jak jednak będę miała na niego ochotę? I oddać mogę jedynie

jasnoróżowy pękacz lovely
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 07:56   #3518
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Chciałam wybrać lakiery do wymianki i po godzinie się poddałam . O każdym myślałam: a jak jednak będę miała na niego ochotę?
Dokładnie tak samo mam.
Mało tego. Jak są lakiery, które mogłabym sama oddać, to Młoda się na oddanie nie zgodzi
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:35   #3519
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Piąteczka dziewczyny!
Ja mam kilka, których z chęcią bym sie pozbyła, ale dlatego, że nie odpowiadają mi jakościowo, czyli są po prostu dodupne, a takich przecie na wymiankę nie dam (a wyrzucić mi ich...szkoda, zawsze jakaś myśl się pojawi - "a może do stempli", "a może pod glitter")
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:42   #3520
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn
Iii... wczoraj nie zbąblował mi lakier!
Może inaczej odtłuściłaś paznokcie przed malowaniem? Albo jakoś po malowaniu coś zrobiłaś inaczej?
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:53   #3521
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

szyszek - no proszsz, specjalista nam rosnie


No ja mialabym ze trzy, ale one sa po prostu brzydkie i nikt ich nie zechce (perłowe i nieciekawe kolory).


A nie chce tez proponowac butli zuzytych do polowy, wiadomo ze przy takim stopniu zuzycia lakiery zmieniaja juz wlasciwosci.

Dziewczyny, gdzie mozna kupic seche restore za rozsadna cene (czyli max30zł z przesyłką) bo ceny orzesyłek w sklepach internetowych mnie odstraszaja (27 za top i 15 za kuriera - nosz -.-)

A na ebayu nie umiem kupować

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-03-12 o 09:42
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 09:01   #3522
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop
A nie chce tez proponowac butli zuzytych do polowy, wiadomo ze przy takim stopniu zuzycia lakiery zmieniaja juz wlasciwosci.
Jak zmieniają właściwości?
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 09:02   #3523
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
szyszek - no proszsz, specjalista nam rosnie


No ja mialabym ze trzy, ale one sa po prostu brzydkie i nikt ich nie zechce (perłowe i nieciekawe kolory).


A nie chce tez proponowac butli zuzytych do polowy, wiadomo ze przy takim stopniu zuzycia lakiery zmieniaja juz wlasciwosci.

Dziewczyny, gdzie mozna kupic seche restore za rozsadna cene (czyli max30zł z przesyłką) bo ceny orzesyłek w sklepach internetowych mnie odstraszaja (27 za top i 15 za kuriera - nosz -.-)

A na ☠☠☠aju nie umiem kupować
A zobacz może co ma w składzie seche? Mój na 2 miejscu ma alcohol denat. Rozcieczyłam spirytusem i działa jak ta lala

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Jak zmieniają właściwości?
Gęstnieją.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:43   #3524
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No nie zwątpiłam od wczoraj od 21 trzy strony zatłuc tylko
Dziewczyny to może niech każda zrobi listę i fotkę tego co ma na wymianę a potem będziemy na pw dochodzić targu

I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które mają blogi, obserwuję was z tym samym avkiem ale teraz pytanie wyświetlam wam się jako AgaPe
czy inaczej? proszę o odpowiedź
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:57   #3525
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które mają blogi, obserwuję was z tym samym avkiem ale teraz pytanie wyświetlam wam się jako AgaPe
czy inaczej? proszę o odpowiedź
Aga Pe, av ten sam
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:01   #3526
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Aga Pe, av ten sam
Dzięki Lolli
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:18   #3527
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

vivinn, gratuluję niezbąblowanego mani Mi się przed chwilą również ta sztuka udała
A topa, który zniszczył Twe dzieło- przez okno

Szyszka, przypomniałeś mi, że się miałam dziewczyn o coś zapytać

Jak przygotowujecie pazurki do mani? Traktujecie je tylko zmywaczem, czy odtłuszczaczem również? A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?

Wklejam moje mhroczne pazurki. Lolli mnie natchnęła, poza tym mam ogromny sentyment do czerni.
1 wartstwa czarnego wibo + 1 warstwa lovely z pyłkiem diamentowym:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070671.jpg (89,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070673.jpg (68,6 KB, 32 załadowań)
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:25   #3528
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Medea - prześliczne

Ja tylko przecieram zmywaczem (nie licząc oporządzenia skórek i takich tam) i nigdy nie maluję jak paznokcie są wcześniej długo moczone albo nawilżane (typu krem i rękawiczki albo długa kąpiel), bo na rozmokniętych źle się trzyma lakier.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:47   #3529
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88
A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?
Teoretycznie się da wykorzystując do tego np. denaturat, ale z drugiej strony nie wiem jak lakier zareaguje na coś takiego.
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 13:22   #3530
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Malować czy nie o to jest pytanie....
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:18   #3531
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mam proste jak druty
Ja też, nawet jak zakręcę to mi się zaraz rozprostowują
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A bym zjadła kiszonego z pajdą chleba ze smalcem
chleb ze smalcem, jeszcze takim ze skwareczkami
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ale wkurza mnie, jak ktoś do mnie mówi per chudzielec. Wg mnie to jest odpowiednik grubasa, a tak nikt się do nikogo nie zwraca.
Też uważam to za chamstwo. Zbyt mała waga może być takim samym problemem jak za duża.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jak przygotowujecie pazurki do mani? Traktujecie je tylko zmywaczem, czy odtłuszczaczem również? A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?

Wklejam moje mhroczne pazurki. Lolli mnie natchnęła, poza tym mam ogromny sentyment do czerni.
1 wartstwa czarnego wibo + 1 warstwa lovely z pyłkiem diamentowym:
Używam tylko zmywacza, nigdy nie miałam czegoś takiego jak odtłuszczacz w rękach.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32874235]Malować czy nie o to jest pytanie....[/QUOTE]
Malować
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:36   #3532
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
skoro już mowimy o non nom nom to wstawiam moje
aaa boskie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pozazdroscilam Orchi i też mam całopaznokciowe złote kwiaty na miętowym tle. Ale tej mięty z całego serca nienawidze, paskudnie się używa (My Secret).
cudne

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Hej kobietki, czy ktoras mnie tu jeszce pamieta?

Ostatnio mam duzo nauki, do tego troche sie dzieje poza szkola i wizaz schodzi na drugi plan...
Pokazuje Wam moje wczorajsze pazurki, musialam je troszke skrocic. Z gory przepraszam za skorki
a coś Ty za jedna? jakieś nowe pazury na wątku :P
hehe żartuję
ślicznie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra, zrobiłam co mogłam
elegancko

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
I mój OPI. Nie widać w ogóle, jaki jest boski Jutro zrobię zdjęcie w dziennym świetle, to pokażę jeszcze raz
super

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Moje pazurki są teraz krótsze od tych Szyszki
Musiałam coś na nie nałożyć.. Cholerny łańcuch musiałam naciagać, wymazałam się smarem i połamałam pazury..
paznokcie krócinki ale i tak są ładne
a włosy super!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wklejam moje przeklęte miętusy. Proszę udawać, że nie ma na nich wysypu bąbli Aparat, o dziwo, nawet dobrze oddał kolor. Jedyny powód, dla którego nie wyrzuciłam jeszcze tego lakieru przez okno.
bardzo fajny kolorek

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
1warstwa: układamy herbatniki (najlepiej te petit bery)
2warstwa: rozsmarowujemy masę kajmakową(do kupienia w netto bakallandu albo gotujemy mleczko w puszce 3h.. )
3warstwa: układamy herbatniki
4warstwa: gotujemy 2 budynie śmietankowe(takie bez cukru) ale odejmujemy 1/4 mleka z przepisu żeby były gęstsze-następnie gdy wystygną do końca(dlatego najpierw robię masę budyniową ) miksujemy(teraz dodajemy opakowanie cukru wanilinowego i 3 łyżeczki cukru zwykłego) i dodajemy 3/4 kostki miękkiego już masła-miksujemy-wylewamy na poprzednie warstwy
5warstwa: układamy herbatniki
6warstwa: miksujemy zimne 400 ml śmietanki 30% z 2 śnieżkami lub 3 śmietan-fixami+5 łyżeczek cukru-smarujemy warstwy
na koniec na tarce trzemy gorzką czekoladę
SMACZNEGO
robię prawie identycznie z tym że na kremówkę daję jeszcze jedne herbatniki, a na nie rozpuszczona mleczna czekolada
wydaje mi się że te nasze wersje są naj naj bo wersji jest moc (choć też smaczne, ale jednak...)

i ja jednak zdecydowanie wolę kupić mleko Gostyń i ugotować niż kupić inne ugotowane wg mnie smak sto razy lepszy.


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dostałam od tz na imieniny kate do rossmana na 50 zeta nie wiem co kupic
ja miałam za 100 i też nie wiedziałam, a w końcu nie wiedziałam co wybrać, bo tyle miałam pomysłów

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Jak przygotowujecie pazurki do mani? Traktujecie je tylko zmywaczem, czy odtłuszczaczem również? A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?

Wklejam moje mhroczne pazurki. Lolli mnie natchnęła, poza tym mam ogromny sentyment do czerni.
1 wartstwa czarnego wibo + 1 warstwa lovely z pyłkiem diamentowym:
ja po zmyci lakieru zmywaczem tylko myje ręce mydłem, wycieram, czekam chwilkę i maluję czaaasem robię delikatną polerkę, ale nie za często.

A paznokcie pomalowane piękne, uwielbiam takie

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

sorry za uwalone skórki ale skończył mi sie ten taki śmiaszny korektor. Doszłam też do wniosku że w porownaniu z poprzednimi mani zaczelam być przewrażliwiona w temacie usuwania/odpychania skórek...
fajne połączenie

Cytat:
Napisane przez Angell_ Pokaż wiadomość
To może ja też się pochwalę swoimi pazurkami! Nie są jeszcze świetne, ale i tak jestem z nich dumna, szczególnie, ze wcześniej wyglądały 100 razy gorzej.
są ładne, masz świetne warunki tylko jeszcze je dopieścić i będzie super

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Mgielko, w koncu wstawiam zdjecie moich wlosow ugniecionych lekko tylko kolor wyszedl fuj
śliczne

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Hej, można? Jako wkupne moje paznokcie pomalowane sreberkiem z Wibo
możnaaa
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:07   #3533
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja używam oleju kokosowego, alterry oraz rycynowego .
Kokosowy wymiata.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Na samym początku używałam granatowej Alterry, teraz zaczęłam antycellulitową. Kokos nakładam na końcówki- przed i po myciu. Używam też tej błękitnej oliwki dla dzieci z BabyDream, ale ją mieszam albo z rycynką, a teraz rozrabiam nią alterrę. Zastanawiam się nad lnianym lub babassu. Podobno działają wygładzająco.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Olej na mokro?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
może olej trzeba zmienic na inna kategorię, mi sie pusza po kokosie. Ale i tak go ubóstwiam za zapach...
Ja właśnie od kokosa zaczęłam, ale bardzo puszył mi włosy, więc postanowiłam wypróbować słonecznik, który teoretyczne puszyć nie powinien. Na początku próbowałam olejować na sucho, co było kompletnym nieporozumieniem, potem na zwilżone włosy i tu już było lepiej, chociaż też żadnych specjalnych efektów. Ruda, olejowanie na mokro wygląda tak: Do litrowego słoika, względnie miski wlewasz olej, a potem ciepłą wodę. W tym rosołku maczasz włosy, polewasz, rozczesujesz (albo i nie, ja czeszę z olejami) i zostawiasz do wyschnięcia, potem oczywiście myjesz włosy. Jak na razie ten sposób chyba sprawdził się najlepiej, włosy były miękkie, błyszczące, ale nadal trochę spuszone (szkoda, ze wszystko się zepsuło, jak wyszłam na mżawkę: baran) Popróbuję jeszcze z tym słonecznikiem, w zanadrzu mam tez lniany. A jeśli znowu się nie sprawdzą to chyba je odstawię...

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jak przygotowujecie pazurki do mani? Traktujecie je tylko zmywaczem, czy odtłuszczaczem również? A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?
Ja je przecieram tonikiem Lakier się trzyma, a paznokcie nie wysychają
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:05   #3534
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja też mam rybki i wielka klatkę z gryzoniami

ale skoro już masz 2 koty to żeczywiście z owczarkiem mogłby byc problem
może nie aż tak duży, bo np. stara kocica sie nie boi psów, nie wiem jak mała... ale no tak jak mówie troche mało miejsca na psa jeszcze...;D
a co do gryzoni to u mnie jest ogólny zakaz myszy chomików świnek morskich.. ;D mama sie brzydzi ;D

Orchidku myśle, że to nerwowo to robi, znam taką dziewczynkę co też tak robiła i tam wgl rodzice na nią siadali, żeby tak nie robiła, była tak zestresowana, że dalej to robiła, a jak później wyluzowali rodzice to wszystko było ok już ;D

mc266- ładne wkupne ;D

ewalucja- tobie to chyba się nudzi... mi takie pomalowanie zajęło by mi z tydzień haha ;d reasumując: bardzo ładne;D

lolli- no właśnie słyszałam, że ten podkładowy troche skisły ;d ( moje 3 safari takie badziewie, że wgl nie można było nimi malować - poszły w śmietnik ;d) ale bardzo fajnie wygląda wzorek na tym kolorku ;D

fram- ey super ten podkładowy ;D zdradź nazwe ;D

Ruda- z tego co widzę to twój OPIczek bardzo fajny jest ;D

morelka- co ty powiedziałaś? lubisz sprzątać? hahaha.. zatrudniam cię od zaraz ;D !!

Ruda- no poprawa jest ;D
i ty mi mówisz, ze ty nie jesteś szczupła?

morelka- weź wyjdź z tym 3bitem ;D a włoski super.. ;d piękny blond i pasuje do loczków ;D

Mmedeah - kolor super, ale już sobie wyobrażam tortury związane z malowaniem ;D


haha.. ja też uważam, że smalec jest obleśny... ale do smażenia np. schabowych spoko jest ;D

mmedeah- bardzo fajny lakier.. ;D no moje przygotowanie wygląda tak, że zmywam lakier ide umyć łapki z mydełkiem i maluje ;D THE END ;D

chucky - malować!! i pokazywać

dobra nadrobiłam te 6 stron (tylko;o)

a i wgl tak sobie przemyślałam, że Ruda to na prawdę 150kg jak nic waży, widzicie te boczki.. okropne !!! ( oczywiście to wszystko kłamstwo bo uważam, że Ruda ma idealną figure ;D osobiście jej zazdroszcze)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:10   #3535
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Idę spać, bo od Rudej p... gadania aż oczy bolą


Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Ruda
Kłamiesz!
Wcalenie.

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
A ja tanczylam 4lata taniec towarzyski i6 lat nowoczesny. Bo Wy sobie randkujecie,Ruda z Szyszemm!
Uaaa, towarzyski to moja działka!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No umarłam. Wczoraj....

Ruda, mnie też zaraziłaś.
Przepraszam

Cytat:
Różnica obłędna.
Czyżbym wyczuwała subtelną nutkę sarkazmu?

Cytat:
Taaaaa... Jednego nie można Ci odmówić. Uparta jesteć
No jestem

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny to może niech każda zrobi listę i fotkę tego co ma na wymianę a potem będziemy na pw dochodzić targu
W sumie niegłupie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wklejam moje mhroczne pazurki. Lolli mnie natchnęła, poza tym mam ogromny sentyment do czerni.
1 wartstwa czarnego wibo + 1 warstwa lovely z pyłkiem diamentowym:
Bardzo ładny mrok

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32874235]Malować czy nie o to jest pytanie....[/QUOTE]

Malować!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ruda, olejowanie na mokro wygląda tak: Do litrowego słoika, względnie miski wlewasz olej, a potem ciepłą wodę. W tym rosołku maczasz włosy, polewasz, rozczesujesz (albo i nie, ja czeszę z olejami) i zostawiasz do wyschnięcia, potem oczywiście myjesz włosy. Jak na razie ten sposób chyba sprawdził się najlepiej, włosy były miękkie, błyszczące, ale nadal trochę spuszone (szkoda, ze wszystko się zepsuło, jak wyszłam na mżawkę: baran) Popróbuję jeszcze z tym słonecznikiem, w zanadrzu mam tez lniany. A jeśli znowu się nie sprawdzą to chyba je odstawię...
To ja chyba wolę na sucho


Wstawię notkę na bloga i lecę na pocztę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:21   #3536
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja też ja też ja też tak mam ! Niby nie używam niektórych, nawet ich nie lubię, nie podobają mi się. Ale je kocham, są moje i nie potrafiłabym ich oddać

Co tu dzisiaj tak cicho ?
A nie ma Rudej

Ok, już nieaktualne...


Rudziaku, kocham cię
In czekam na bloga i pocztę

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

a btw. taniec towarzyski. Tańczyłam 4 lata, już sportowo i na poważnie. Ale nie tańczę. Nie rozmawiajmy o tym dlaczego. To bolesna historia. Ale w temacie bardzo chętnie pogadam
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:37   #3537
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wstawię notkę na bloga i lecę na pocztę

Taa... Latasz po dworze, a potem nas tu zarażasz...
Ja też chora

I już chyba z tydzień łażę z niepomalowanymi paznokciami, moje skórki to jest jakiś żart. Potrzebuję sposobu, który natychmiast poprawi ich wygląd.
Niech mnie ktoś kopnie żebym zrobiła porządek z tymi paznokciami
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:50   #3538
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

tesknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0110.jpg (28,6 KB, 51 załadowań)
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:02   #3539
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a ja obfocilam kolekcje lakierowa ale dopiero na weekendzie zrobie porządek ze zdjeciami i w przyszlym tygodniu wrzuce na bloga.
poparzylam sobie olejem palec zaraz przy skorce, az lakier sie przetopil troche
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:33   #3540
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pomalowalam.Nie wiem,nie podoba mi sie.Chcialam taki smerfowy a wyszla smerfowa kupa u stóp spoczko nawet Pokaze jutro.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.