Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 09:01   #421
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Bloker potu do twrazy ?

Cytat:
Napisane przez martinezik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, potrzebuje rady pomocy ...
Ostatnio byłam na próbnym makijażu ślubnym i wizażystka przed nałożeniem bazy przetarła mi twarz (ona to tak nazwała) "blokerem" aby twaz się nie swieciła ... Ostatecznie zrezygnowałam z makijażu ślubnego u niej, ale makijaz faktycznie bardzo długo pozostał matowy i chciałabym zainwestowac w taki bloker. Czy doradzicie mi co to był za kosmetyk ? nie mogę nic takiego znaleść ...
Przesuwam Twój wątek tutaj - mam nadzieję, że po lekturze tego wątku uda Ci się znaleźć odpowiedź lub pomocne Wizażanki coś Ci podpowiedzą.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - przed bazą pod makijaż wizażystka coś zastosowała? A może po prostu przed podkładem użyła jakiejś matującej bazy . Może napisz coś więcej - jaką ten produkt miał konsystencję - to był płyn (może jakiś tonik matujący?), mgiełka, coś o żelowej czy innej formule?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:34   #422
martinezik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bloker potu do twrazy ?

Byłam ostatnio na makijażu ślubnym próbnym i przed połozeniem bazy makijazystka przetarła mi twarz (jak ona to nazwała) "blokerem" blokującym wydzielanie sebum żeby twarz się nie swieciła... suma sumarum faktycznie twarz była matował i niebłyszczała sie ale suma sumarum zrezygnowałam z tej makijazystki, i nie mogę znaleść tego "blokera" czy wiecie o co chodzi o jaki kosmetyk ? i gdzie moge go kupić... poleciłabym go każdej która ma problem z nadmiernym wydzielaniem sebum.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

konsystencja toniku, przetarła twarz wacikiem i czułam początkowo nie miłe ściagnięcie.
martinezik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:42   #423
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Bloker potu do twrazy ?

Cytat:
Napisane przez martinezik Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio na makijażu ślubnym próbnym i przed połozeniem bazy makijazystka przetarła mi twarz (jak ona to nazwała) "blokerem" blokującym wydzielanie sebum żeby twarz się nie swieciła... suma sumarum faktycznie twarz była matował i niebłyszczała sie ale suma sumarum zrezygnowałam z tej makijazystki, i nie mogę znaleść tego "blokera" czy wiecie o co chodzi o jaki kosmetyk ? i gdzie moge go kupić... poleciłabym go każdej która ma problem z nadmiernym wydzielaniem sebum.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

konsystencja toniku, przetarła twarz wacikiem i czułam początkowo nie miłe ściagnięcie.
....
owszem są takie preparaty do kupienia w specjalistycznych sklepach dla charakteryzatorów...ale to naprawdę nie na codzien tylko na wyjątkowe okazje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 12:25   #424
martinezik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bloker potu do twrazy ?

A gdzie sa takie sklepy bądź sklep internetowy albo chociaz nazwę produktu ... potrzebuje na swój slub.
martinezik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 09:02   #425
Joaelle
Przyczajenie
 
Avatar Joaelle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Bloker potu do twrazy ?

Cytat:
Napisane przez martinezik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, potrzebuje rady pomocy ...
Ostatnio byłam na próbnym makijażu ślubnym i wizażystka przed nałożeniem bazy przetarła mi twarz (ona to tak nazwała) "blokerem" aby twaz się nie swieciła ... Ostatecznie zrezygnowałam z makijażu ślubnego u niej, ale makijaz faktycznie bardzo długo pozostał matowy i chciałabym zainwestowac w taki bloker. Czy doradzicie mi co to był za kosmetyk ? nie mogę nic takiego znaleść ...
Polecam Ci Skin Prep PRO firmy Mehron, to typowy preparat który ma za zadanie zapobiegac pocieniu sie twarzy. Wcześniej nazywał się PRO Face No Sweat Skin - byc może pod taka nazwą też go znajdziesz. Nakłada się go na "gołą" jeszcze twarz, tzn. przed bazą jeśli bazę chcesz stosować. Sposób nakładania taki jak opisałaś - wacikiem przecierasz skórę. 120 ml kosztuje ok. 70 zł. Gdzie szukać? Najpewniej w sklepach internetowych. Wpisz sobie w wyszukiwarkę internetową nazwę produktu i może w ten sposób znajdziesz
Joaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 09:08   #426
lukaszmakeup
Raczkowanie
 
Avatar lukaszmakeup
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Z tych tańszych ja moge poecić bazę hean - oil free matującą - konsystencja silikonowa ale za to dobrze matuje i dobrze trzyma podkład
Jesli chodzi o nawilżającą to widziałem z kobo znajome są zadowolone

Jak by ktoś chciał rozświetlającą i już tonującą to z tych droższych ETANI lubię ją
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
lukaszmakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:42   #427
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

orientujecie sie czy pod EL Double Wear moge użyc bazy nawilżającej z firmy MAP?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 11:59   #428
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Pożyczyłam od siostry zieloną bazę z Loreala, którą bardzo zachwala i u mnie niestety się nie sprawdziła. Mam bardzo jasną cerę i używam zamiast podkładu kremu BB przez co widać szarawy prześwit, co nie wygląda zbyt fajnie . Jednak sam kosmetyk jest fajny, dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie. Szukam właśnie czegoś bardziej transparentnego.
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 18:39   #429
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
orientujecie sie czy pod EL Double Wear moge użyc bazy nawilżającej z firmy MAP?
Z map nie używałam pod DW ale generalnie bazy nawilżające sprawdzają się pod nim bardzo ładnie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:07   #430
Cyklamennn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Dziewczyny, ja używam bez przerwy bazę pod makijaż INGRID HD BEAUTY INNOVATION. jestem bardzo zadowolona z efektu - matowa skóra przez cały dzień, napięta, nawilzona i makijaż nie spływa. Przez wiele godzin nie muszę kompletnie się poprawiać. Spróbujcie same. Bardzo wydajny produkt w dobrej cenie, a do tego ma bardzo ładne opakowanie.
http://www.veronavpp.eu/produkty/baz...nnovation.html
Cyklamennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 17:56   #431
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Baza pod podkład.

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Jeżeli mamy odpowiednio przygotowany grunt pod makijaż, czyli odpowiednio nawilżoną, zadbaną cerę, bez przesuszonych skórek, makijaż utrzymuje się o wiele dłużej, niż bez bazy.
Czy ta przedłuża trwałość podkładu? O trwałość nie decyduje już tylko sama baza, bardzo istotne jest to, jaki mamy podkład , jaki róż czy bronzer...a nawet puder.
Nigdy nie używałam żadnej bazy pod makijaż... ale chciałabym w jakiś sposób poprawić jego trwałość.
Mam cerę mieszaną - która lubi się błyszczeć w okolicy tzw. T. Na co dzień przemywam twarz płynem micelarnym Bourjois Maxi Format, następnie krem matujący na dzień Tołpa botanic amarantus, podkład Estee Lauder Double Wear, puder sypki transparentny Sensai, róż na policzki Bourjois.
Niestety cera po 2,3 godzinach zaczyna się błyszczeć.
Wydaje mi się, że to wina tego, że nie używam bazy pod makijaż... ale jeżeli ktoś z Was ma jakieś sugestie, to jestem otwarta.
Przeczytałam ten wątek i zastanawiam się nad bazą pod makijaż smashbox Photofinish light lub antishine Kryolana - czy to byłby dobry wybór do cery mieszanej ? oraz pod podkład Estee Lauder ?

Jeżeli chodzi o makijaż oczu, to kupiłam ostatnio bazę na powieki Sensei, używam cieni do powiek z Bourjois Smoky eyes.
Ale nie jestem zadowolona... mimo wszystko po kilku godzinach, cienie zaczynają spływać.
Ale spróbuję jeszcze po nałożeniu bazy, przypudrować powieki i dopiero nałożyć cienie - tak jak tutaj doradzałyście
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 11:37   #432
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Dziewczyny, jaką bazę polecacie do bardzo tłustej skóry? I to jeszcze w taką upalną pogodę, żeby wszystko nie spłynęło.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:02   #433
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez simsonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką bazę polecacie do bardzo tłustej skóry? I to jeszcze w taką upalną pogodę, żeby wszystko nie spłynęło.
Matującą od Estee Lauder.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:45   #434
ayo1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Baza pod makijaż- jaką wybrać?

Witam
Mam cerę wrażliwą i chciałabym kupić bazę pod makijaż lecz nie wiem jaką wybrać.Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie
ayo1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 07:42   #435
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Baza pod makijaż- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez ayo1988 Pokaż wiadomość
Witam
Mam cerę wrażliwą i chciałabym kupić bazę pod makijaż lecz nie wiem jaką wybrać.Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie
Przejrzyj KWC, poczytaj ten wątek. Dodam, że dla uzyskania jakiejś podpowiedzi powinnaś doprecyzować czy szukasz bazy nawilżającej, matującej czy rozświetlającej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:22   #436
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Baza pod makijaż??

Polecam ci bazę matującą Essence w cenie 14 - 16 zł. Jest to bezbarwna baza matująca, przez co twój makijaż nie będzie wyglądał tandetnie. Doskonale wygładza skórę i przede wszystkim matuje. Przede wszystkim ułatwia rozprowadzenie fluidu czy pudru, dzięki temu tak jak pisałam wyżej, makijaż będzie ładnie wyglądał.

Ja daję mu plus za to, że bardzo długo utrzymuje makijaż, a poręczne opakowanie zmieści się w każdej damskiej torebce lub kosmetyczce.
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 17:11   #437
ayo1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Baza pod makijaż??

Dzięki za odpowiedź.Właśnie z doborem bazy mam problem z tego względu że nie wiem czy do cery wrażliwej najlepszy będzie nawilżający,matujący a może rozświetlający choć samej wydaje mi się że matujący ale najlepiej zapytać specjalisty bo ja się nie znam a szkoda było by kupić nieodpowiedni i go wyrzucić.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Nie mogę sprecyzować jaką potrzebuję bazę ponieważ nie wiem,nie znam się na tym,dlatego proszę o radę.Gdybym wiedziała czy ma to być matująca,nawilżająca lub rozświetlająca to w ogóle nie zadawałabym tego pytania

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Nie mogę sprecyzować jaką potrzebuję bazę ponieważ nie wiem,nie znam się na tym,dlatego proszę o radę.Gdybym wiedziała czy ma to być matująca,nawilżająca lub rozświetlająca to w ogóle nie zadawałabym tego pytania
ayo1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:12   #438
Miyoooki18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 50
Czy baza pod podkład jest bardzo istotna?

Witam. Nakładam czasem podkład bez bazy jednak pod światło nie widzę efektu. Jedynie cera wydaje sie lekko zmienić karnację. Natomiast widzialam ze niektóre panie mają dzięki podkładowi gładką twarz i świeżą. Czy to dzięki bazie czy odpowiedniemu podkładowi ?
Miyoooki18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:08   #439
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Czy baza pod podkład jest bardzo istotna?

Cytat:
Napisane przez Miyoooki18 Pokaż wiadomość
Witam. Nakładam czasem podkład bez bazy jednak pod światło nie widzę efektu. Jedynie cera wydaje sie lekko zmienić karnację. Natomiast widzialam ze niektóre panie mają dzięki podkładowi gładką twarz i świeżą. Czy to dzięki bazie czy odpowiedniemu podkładowi ?
To, czy twarz jest gładka i świeża zależy od wielu czynników, przede wszystkim od właściwości samej skóry - jeśli sama w sobie jest dobra (jędrna, bez widocznych porów, bez "niespodzianek" itp. itd.) to niewiele jej potrzeba do upiększenia. Twarz może korzystnie wyglądać dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym, podkładowi, bazie.
Jeśli zaś chodzi o to, czy baza pod podkład zawsze jest konieczna, to trudno odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie. Przede wszystkim baz jest wiele i mają różne przeznaczenie - są bazy matujące, nawilżające, rozświetlające, przedłużające trwałość podkładu. Każdy musi sobie odpowiedzieć, czego od bazy oczekuje, kierując się przede wszystkim właściwościami własnej skóry.
Dla mnie na przykład baza nie jest niezbędna. Mam kilka różnych baz, a nie zawsze je stosuję, bo u mnie różnica pomiędzy mejkapem bez bazy i z bazą specjalnie widoczna nie jest.
Poza tym trzeba wziąć pod uwagę że nie każda baza będzie dobrze współgrać z każdym podkładem - może się okazać, że dany podkład bez bazy będzie wyglądał lepiej niz z bazą.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 14:54   #440
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Ja polecam Smashbox i mgięłkę utrwalającą z Inglota - duet nie do zdarcia!
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:29   #441
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AlwaysCocoChanel Pokaż wiadomość
Ja polecam Smashbox i mgięłkę utrwalającą z Inglota - duet nie do zdarcia!
Ta mgiełka mocno matuje ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 19:14   #442
Marrrtis
Przyczajenie
 
Avatar Marrrtis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Red face matująca baza pod podkład/makijaż dla cery tłustej

Cześć wam, nie wiem czy taki temat już się tutaj pojawiał czy nie, ale w każdym razie dodam ten post z prośbą abyście kochane wizażanki poleciły mi jakąś matującą bazę pod fluid dla cery tłustej, tak do 20/25 zł (nie operuje dużymi funduszami niestety). Z góry dziękuję
__________________
Marrrtis
Marrrtis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 19:17   #443
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: matująca baza pod podkład/makijaż dla cery tłustej

To nie jest odpowiednie forum. Tu rozmawiamy o pielęgnacji. Przenoszę wątek w odpowiednie miejsce tu na wizażystkę ,gdzie możesz uzyskać pomoc. Na przyszłość proszę najpierw poszperać mamy tu wyszukiwarkę.
Pozdrawiam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-04 o 20:34
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:54   #444
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: matująca baza pod podkład/makijaż dla cery tłustej

Cytat:
Napisane przez Marrrtis Pokaż wiadomość
Cześć wam, nie wiem czy taki temat już się tutaj pojawiał czy nie, ale w każdym razie dodam ten post z prośbą abyście kochane wizażanki poleciły mi jakąś matującą bazę pod fluid dla cery tłustej, tak do 20/25 zł (nie operuje dużymi funduszami niestety). Z góry dziękuję
Zapraszam tutaj
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 09:13   #445
Marrrtis
Przyczajenie
 
Avatar Marrrtis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: matująca baza pod podkład/makijaż dla cery tłustej

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To nie jest odpowiednie forum. Tu rozmawiamy o pielęgnacji. Przenoszę wątek w odpowiednie miejsce tu na wizażystkę ,gdzie możesz uzyskać pomoc. Na przyszłość proszę najpierw poszperać mamy tu wyszukiwarkę.
Pozdrawiam.
spoko.
__________________
Marrrtis
Marrrtis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 21:53   #446
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

mam pytanie - jest w ogole sens uzywac bazy pod makijaz mineralny? tzn. ja czesto robie tak ze niektore miejsca zakrywam Pierre Rene Skin balance (rozszerzone pory) a reszta podklad mineralny. wiem, ze baza super sie sprawdza na wieczorne wyjscia, ale czy w dzien baza nie zniweluje dobrego dzialania mineralow? a moze wrecz przeciwnie - przedluzy trwalosc i wygladzi optycznie skore?
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 18:06   #447
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Szukam bazy dobrej na zaczerwienienia (do przykrycia mam całe policzki, więc korektor odpada). Jaki jest najlepszy kolor bazy do tego? Do tej pory sądziłam, że zielony, ale coraz częściej spotykam się z opinią, że jednak żółty. Widziałam, że polecałyście kilka produktów, ale clinique jest poza moją możliwością a kryolan jest chyba trochę za ciężki na co dzień. Przez chwilę używałam zielonej bazy z catrice, która była dobra, ale miała pełno brokatu. Możecie polecić mi coś skutecznego i nie zbyt drogiego (do ok. 100 zł) Bardzo proszę o pomoc, bo jestem już zrozpaczona i wyczerpana walką z tymi wielkimi czerwonymi plackami na mojej twarzy. Z góry bardzo dziękuję.
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:27   #448
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Szukam bazy dobrej na zaczerwienienia (do przykrycia mam całe policzki, więc korektor odpada). Jaki jest najlepszy kolor bazy do tego? Do tej pory sądziłam, że zielony, ale coraz częściej spotykam się z opinią, że jednak żółty. Widziałam, że polecałyście kilka produktów, ale clinique jest poza moją możliwością a kryolan jest chyba trochę za ciężki na co dzień. Przez chwilę używałam zielonej bazy z catrice, która była dobra, ale miała pełno brokatu. Możecie polecić mi coś skutecznego i nie zbyt drogiego (do ok. 100 zł) Bardzo proszę o pomoc, bo jestem już zrozpaczona i wyczerpana walką z tymi wielkimi czerwonymi plackami na mojej twarzy. Z góry bardzo dziękuję.
....
moze pomysl nad serią zabiegów kosmetycznych żeby złagodzic rumien a nie tylko go kamuflowac
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:13   #449
mala0727
Przyczajenie
 
Avatar mala0727
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
mam pytanie - jest w ogole sens uzywac bazy pod makijaz mineralny?
jest baza pod podkład mineralny z GOSH

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

ja teraz używam bazy z max factor i bardzo ją lubię

http://martynapiechowska.pl/2014/11/...ad-spf-20.html
__________________
http://martynapiechowska.pl/
mala0727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 14:26   #450
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Hej dziewczyny . Szukam bazy do cery ogólnie suchej ale tłustej w strefie T .Jej zadaniem przede wszystkim byłoby utrwalenie makijażu,lekki mat i wygładzenie . Zależy mi również żeby nie zapychała cery-to bardzo ważne.
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 00:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.